Autor Wątek: CCP oferuje powrot do EVE na 10 dni za 1 euro...To se ne vrati ?  (Przeczytany 26614 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Tak jak w temacie warto wracac ? Tak czytam stronki, patrze statystyki serwera to Evka tak jakby umierala...
Zmiany jakies wielkie tez nie widze... Null z tego co widze zdycha, low to biedoszyby i tylko w Thera cos tam sie dzieje...Na kb widze, ze nastapil powrot do latania malymi staeczkami...Inflacja szaleje i ceny plexow powoduja, ze farmy tez chyba wiecej niz kiedys..

Pytam bo nie chodzi o Euro , a o czas. A im czlowiek starszy tym go mniej...
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

xanowron

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xanowron
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: The Minions.
Odp: CCP oferuje powrot do EVE na 10 dni za 1 euro...To se ne vrati ?
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 22, 2016, 23:17:29 »
Jest chujowo, nie wracaj.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: CCP oferuje powrot do EVE na 10 dni za 1 euro...To se ne vrati ?
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 22, 2016, 23:26:46 »
Kurwa znowu? To się robi już nudne. Proponuję zamknąć ten temat.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: CCP oferuje powrot do EVE na 10 dni za 1 euro...To se ne vrati ?
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 23, 2016, 01:49:34 »
Nie wracaj. Wszystko zdycha. Star Conflict, Ogame i Tibia obrały sobie za cel zniszczenie EVE i zabierają do siebie wszystkich graczy. Centrala też zdycha, prawie nikt tu nie pisze, tylko Glass, Filip i ich alty do plusowania.

A tak poważnie to ostatnio sporo osób "wzięło się" na prorokowanie rychłego końca EVE, nie jesteś jedyny. :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2016, 02:22:35 wysłana przez Zgudi »

Dziobak

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 100
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dziobak
  • Korporacja: Stado
  • Sojusz: Ptaki
Odp: CCP oferuje powrot do EVE na 10 dni za 1 euro...To se ne vrati ?
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 23, 2016, 02:22:32 »
jeszcze lola niewspomniałeś :( ja ostatnio jak mi się zachciało grać w iwke to wolałem włączyć lola. pozdrawiam

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: CCP oferuje powrot do EVE na 10 dni za 1 euro...To se ne vrati ?
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 23, 2016, 02:26:27 »
To jest tak, jak gracz zarzuca wątek nie patrząc na dane ani nigdzie. Jest po prostu nasz założyciel tematu bardzo wygodny. Czeka aż będzie ktoś go przekonywał, udowodni, przytuli ... jezu jak ja nienawidzę takiego podejścia. Widać też, że od razu chyba chce żyć w Therze ale nie chce zadawać pytania czy np Minionki go przytulą czeka na ofertę :D. I love it.

Patrząc na wymiar makrosocjologiczny centrala jest jedynym miejscem, na które Polak może trafić - odszukać informację czy warto wystartować. Teraz mam grypę ale przytulam 1-3 nowych graczy dziennie (jak jestem online), są nowi, zaczynają, dużo osób wraca. Inni odchodzą bo to czy tamto i jak zwykle po kilku latach wrócą. Oczywistym jest, że całe szczęście nie ma zbyt dużej ilości idiotycznych inicjatyw łączących Polaków bo to bezsens, jednak staram się by było Polaków w grze więcej. Fajnie jeśli takie tematy byłyby użynane w zarodku bo to tylko odstrasza od tej unikalnej, pięknej i nie zdychającej gry.

Ergo - skoro "przejrzałeś" statystyki, wszystko Ci się nie podoba to po co zadajesz pytanie. Po prostu usuń to konto i zacznij grać w pasjansa.

Ale nie będe ch... do końca.

Inflacja szaleje

Dane za luty tego roku ile "bank centralny" wyemitował isków, ile zostało spalonych w piecu.



90% graczy nie zna pojęcia inflacja i rozumie przez to tylko, że coś jest droższe ...

https://pl.wikipedia.org/wiki/Inflacja

Cena plexa

http://www.eve-markets.net/detail?typeid=29668

Szaleje KUPOWAĆ bo za tydzień będzie po 2b!!!

Lata temu to się trzeba było naciukać by zarobić te 200-300kk na plexa ... teraz robisz run misji milicyjnych w 3h i masz 1b w LP, lub lecisz na incursion lub ... wpierdu opcji.

Dodam, że przez ostatnie dodatki, promocje na aurum popyt wzrósł na plexy jednak podaż plexa wzrosła drastycznie. Podając przykład kupowałem plexa z 2-4 miesiące temu za prawie 1.3b, wczoraj kupiłem za niecałe 1.15b. Tak dużego spadku wynikającej z celowe polityki CCP jeszcze nie widziałem od marca 2014 roku kiedy CCP zdecydowało się 2 raz w historii ingerować w rynek i poprzez ten interwencjonizm sami zaczęli dodawać plexy do rynku hamując wzrost ceny.

Wzrost podaży podyktowany jest moim zdaniem powrotem bardzo dużej ilości starszych graczy, którzy nie chcą farmić oraz uwolnieniu wielu skitranych plexów po promocjach jakie teraz są na rynku.

Lata się małymi statkami

Zawsze więcej osób będzie latało małymi statkami bo zawsze będzie nowych graczy więcej jak starszych i się nie wróciło tylko zawsze tak było. Do tego po dodaniu takich rzeczy jak t3d zmniejszyło w małym stopniu ale jednak rolę chociażby cruiserów t1. To samo tyczy się nerfów, buffów, które przez lata się pojawiały. Naturalnie ostatnio dodano nowe (12) statków od fryt po deski. Teraz dodają cytadelę, żeby część starszych miała zabawkę i chyba coś tam w BCkach będą grzebać i ciut coś w BS (już są te grapy). Rebalans capsli, nowy system zarzadzania fighterami i ogólna cieczka masy community na ten temat + auxilary. Zatem przez następny rok już dla małych stateczków nic nie będzie nowego, czas na duże i tak za jakieś 1.5-2 lata znów dodadzą do nowych, później do większych etc ... Cykl jak w przyrodzie po lecie przychodzi jesień.

Null zdycha

https://community.eveonline.com/news/dev-blogs/

Poszukaj zmian odnośnie cytadel i zmian w Sovie

http://evemaps.dotlan.net/sovereignty/live

Niebieski donacik jak nic.

Low biedoszyby

Buahaha etc. to akurat moja domena i mój biedoszyb. Ledwo karmię 3 konta, naprawdę ... musiałem zrezygnować z pracy zawodowej by mieć plexy.

http://eve-centrala.com.pl/index.php/topic,13282.msg231395.html
http://eve-centrala.com.pl/index.php/topic,13283.msg231196.html

Chyba wszystko i kolega dostając dane na tacy może się w końcu z nimi zapoznać. Przepraszam nie jestem miłym człowiekiem.
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2016, 03:44:30 wysłana przez [CIALO] Rainbow Child »

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: CCP oferuje powrot do EVE na 10 dni za 1 euro...To se ne vrati ?
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 23, 2016, 08:12:13 »
Gdzie jest ta oferta powrotu na 10 dni za 1 euro?
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: CCP oferuje powrot do EVE na 10 dni za 1 euro...To se ne vrati ?
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 23, 2016, 08:32:00 »
Ja na nieaktywne konto dostałem maila 10 dni za 4 eu z hakiem, więc cały ten temat wygląda mi na jeden wielki troll.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: CCP oferuje powrot do EVE na 10 dni za 1 euro...To se ne vrati ?
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 23, 2016, 09:19:24 »
Przeca EVE umarło już dawno temu...
Nawet pomnik jej postawili  :-X

Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: CCP oferuje powrot do EVE na 10 dni za 1 euro...To se ne vrati ?
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 23, 2016, 10:13:45 »
hehe qfa co sie dzieje, W calej rozciaglosci zgadzam sie Rainbow'em: ],
Zalosne sa te tematy o wielkich powrotach, tym bardziej, ze ch z tego jest w wiekszosci przypadkow. Glownie dlatego, ze eve jaka "przychodzacy" pamieta, to glownie jakas tam ekipa z ktora gral, ktorej oczywiscie tez nie ma. poniewaz albo zdechla, albo tak sie pozmieniali, ze relacje totalnie sie nie kleja. Wiec dany delikwent zaloguje 2-3 razy i da sobie spokuj bo nikt na niego nie czeka z utesknieniem i trzeba zaczynac od zera.

Wiecej, po krwawej zemscie na covenowych traktorach w IME, moze sie okazac, ze nie ma gdzie i do kogo wracac, a nam nieogarow, itp nie potrzeba.

true story just right into your face.
Ehhhh chyba musze pogadac z vurionem, aby mianowal mnie dyplomata ally. Cos czuje ze mam do tego zaciecie.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: CCP oferuje powrot do EVE na 10 dni za 1 euro...To se ne vrati ?
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 23, 2016, 11:15:31 »
Dziekuje Rainbow i o taka odpowiedz mniej wiecej mi chodzilo. Ja mam 2h dziennie na kompa wiec statystyki mialem na mysli http://eve-offline.net/?server=tranquility -  5 lat i widac wyraznie, ze jeszcze rok temu logowalo sie 40k kont to tak teraz 40k jest nieprzekraczane. Wiadomo, ze topic zalozylem , zeby sie dowiedziec od zrodla jak jest w evce bo jak sie gra to sie to wie, a czytajac fora to....EVE is dying..

Co do Thera i Muminkow to ... dyplomatycznie powiem , ze nie planuje juz powrotu do polskich korporacji/ally i moim celem nie bylo, aby ktos mnie "przytulil" (poza tym Bufu - zly dotyk boli cale zycie). Mozliwe, ze zglosze sie do akademii co by przypomniec/ nauczyc/ dowiedziec sie ... 

W LOL i inne moba nie gram, ale ED,SC, X-rebirth pykam no i w Sims 4 razem z Mikkerem ;-).

Dla osoby co mi zarzucala troll http://imgur.com/aGtEzvA (teraz przepros dziw..)

PS. Wczoraj przed snem wlaczylem twitcha i gostka iso cos tam, kilujacego w querios w kestrelu ...wygladalo na to, ze mial fun..
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: CCP oferuje powrot do EVE na 10 dni za 1 euro...To se ne vrati ?
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 23, 2016, 11:37:02 »
Dla osoby co mi zarzucala troll http://imgur.com/aGtEzvA (teraz przepros dziw..)

Takie screenshoty to można kupić w każdym sklepie ze screenshotami :P

[WILD5] Sindri Egdald

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 83
  • EL SINDROME DEL DZBANO
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sindri Egdald
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: CCP oferuje powrot do EVE na 10 dni za 1 euro...To se ne vrati ?
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 23, 2016, 11:38:09 »
Ja na nieaktywne konto dostałem maila 10 dni za 4 eu z hakiem

Zależy do tego jak długo konto było nieaktywne

Gaavrin

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gaavrin
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: CCP oferuje powrot do EVE na 10 dni za 1 euro...To se ne vrati ?
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 23, 2016, 13:01:43 »
Takie screenshoty to można kupić w każdym sklepie ze screenshotami :P

Ja na alcie którego reaktywowałem tydzień temu dostałem 10 dni za darmo :P Screena nie dam, bo nie mam, ale oferty są różne zależnie od konta.

A co do śmierci EVE, to przed powrotem też miałem takie wrażenie, jak patrzyłem na statystyki serwera itp. Faktycznie Polaków w EVE jakby mniej, ale to raczej wina kursu PLN do EUR i DOL. To samo dotyczy Rosjan, Ukraińców, na forum EVE widziałem wątek w którym Brazylijczyk, Turek i parę innych nacji narzekało na to, że muszą płacić za EVE dużo więcej niż jeszcze parę lat temu. To się oczywiście musi przełożyć na cenę PLEXa, do tego dzisiaj gracz który chce zainwestować realną kasę ma kilka innych opcji, na co może przeznaczyć PLEXa, poza wymianą go na iski. 

EVE to dalej jest świetna gra, dzisiaj nawet chyba lepsza niż kiedykolwiek wcześniej (przynajmniej od 2008 kiedy zacząłem grać), a mniej ludzi w nią gra nie dlatego że eve umiera, tylko dlatego, że pewnie dużo ludzi, którzy opłacali grę PLEXami przestało grać. Niektórzy pewnie zawiesili drugie, trzecie konto, itp.

P.S.
27 kwietnia wchodzi EVE Citadel. Nie przesądzam, czy będzie to najbardziej zajebisty dodatek do EVE (najlepszym do tej pory jest według mnie cały czas Apocryfa, ta co dodała WH), ale na pewno po tej dacie nic nie będzie już w EVE takie samo jak przedtem, i na pewno nie będzie gorsze.

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: CCP oferuje powrot do EVE na 10 dni za 1 euro...To se ne vrati ?
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 23, 2016, 13:43:58 »
Dzekuje Rainbow i Gaavrin za konkretne odpowiedzi. Mozna topic zamknac.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Dziobak

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 100
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dziobak
  • Korporacja: Stado
  • Sojusz: Ptaki
Odp: CCP oferuje powrot do EVE na 10 dni za 1 euro...To se ne vrati ?
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 23, 2016, 17:07:20 »
etam pierdzielicie pany gupoty widziałem te wilekie wszystkie rzeczy i sie nimi nawet bawiłem na sisi dalej uważam że to shit, a ci co twierdzą inaczej to sie poprostu jeszcze nie zgrali w tą gre i tyle

Nosum Hseebnrido

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: CCP oferuje powrot do EVE na 10 dni za 1 euro...To se ne vrati ?
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 23, 2016, 18:22:30 »
Dziekuje Rainbow i o taka odpowiedz mniej wiecej mi chodzilo. Ja mam 2h dziennie na kompa wiec statystyki mialem na mysli http://eve-offline.net/?server=tranquility -  5 lat i widac wyraznie, ze jeszcze rok temu logowalo sie 40k kont to tak teraz 40k jest nieprzekraczane. Wiadomo, ze topic zalozylem , zeby sie dowiedziec od zrodla jak jest w evce bo jak sie gra to sie to wie, a czytajac fora to....EVE is dying..
Ja przestałem się regularnie logować kiedy wprowadzili nielimitowaną kolejkę skilli, ale dalej utrzymuje konto. Wydaje mi się że jest więcej graczy którzy z różnych powodów są mniej aktywni w grze, ale to nie jest równoznaczne z tym że CCP mniej zarabia, podupada i tnie koszty. Polska jest takim dziwnym krajem gdzie 15€ to dla kogoś dniówka.

Nie wiem jak jest z tymi małymi statkami, bo się nie loguje. Jeżeli faktycznie jest teraz więcej małych statków na gridzie to między innymi dlatego, że jakiś czas temu CCP znerfiło warp speed w zależności od wielkości statku, wprowadziło kilka klas nowych małych statków i zlikwidowało medical clons - te zmiany między innymi sprawiły że gra wydaje się bardziej dynamiczna i zaludniona. Wydaje mi się że dwóm solo graczom we fregatach łatwiej jest się znaleźć w regionie niż BS'ą.

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: CCP oferuje powrot do EVE na 10 dni za 1 euro...To se ne vrati ?
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 24, 2016, 04:03:42 »
A co do śmierci EVE, to przed powrotem też miałem takie wrażenie, jak patrzyłem na statystyki serwera itp. Faktycznie Polaków w EVE jakby mniej, ale to raczej wina kursu PLN do EUR i DOL.

Powody IMHO odnośnie mniejszej liczby graczy są 3:

1. Graczy nie ma mniej jednak przez to, że kanały językowe po za oficjalnymi EVE są teraz niewyszczególnione w channels mniej osób trafia i komunikuje się np na trollishu. Jednego do akademii zrekrutowałem tylko i wyłącznie dlatego bo robiłem kolejnego toona i pierwsze co po zalogowaniu zobaczyłem na localu "jest tu jakiś Polak?"
2. Tutaj trzeba podziękować zjebokorpom i jednemu alliance. Pakowanie na siłę 1-2 tygodniowych graczy do nulla, WH czy do korpow które oferują "robimy wszystko i możesz u nas robić wszystko po trochu". Co do pakowania ludzi na siłę jest pewien ally, którego nie szanuję za to z całego serca i otrzymałem ofertę dołączenia chyba na każdego mojego alta. Powinni go już dawno zakopać bo od lat krwawi i zdechnąć nie może. Co do innych, są korporacje które kształcą:

a) organizacje bojowe, które uczą od flot a nie od solo. Więc po np. roku gry koleś, który u nich był nie jest samodzielny i tracąc ekipę odchodzi z gry.
b) organizacje - robimy wszystko - po roku gry koleś kopie, lata 4 rasami weapon upgrades nie ma nawet na V nie mówiąc już o AWU i nie potrafi nic dobrze zrobić i nagle jorgnie się, że może zarobić tyle co wyspecjalizowany 3 miesięczny toon. Ragequit
c) górników na siłę by odkupować od nich minsy taniej i pakować w produkcję czy sell.

3. Pytania nowego w stylu - co chcesz robić w EVE?. Uwierzcie 90% po roku nie wie co chce robić albo odpowie kopać bo od tego trzeba zacząć... nigdy nie zadaje tego pytania. Daje mu jednak prostą instrukcje - skille bojowe, gallente albo caldari. Będziesz robił np eksplorację, anomki, jeśli dojdziesz do nas to jeszcze FW i jak się dobrze ogarniesz za miesiąc będziesz mieć 2 konto po industry/mining/PI etc. a wszystko opłacisz za iski jeśli chcesz. Taki zostanie jeśli w miesiąc się ogarnie. Tak, są nieliczne wyjątki - 1 na 20-30 graczy, których można spokojnie puścić z 1-2 poradnikami i sami się ogarną. Ale to wyjątki.

Oczywiście ktoś się odezwie, że gra jest po to by sprawiać przyjemność. Owszem jednak to co robisz w eve i jakie decyzje podejmujesz często ich wynik i owoce bądź baty zbierasz miesiącami.

27 kwietnia wchodzi EVE Citadel. Nie przesądzam, czy będzie to najbardziej zajebisty dodatek do EVE (najlepszym do tej pory jest według mnie cały czas Apocryfa, ta co dodała WH), ale na pewno po tej dacie nic nie będzie już w EVE takie samo jak przedtem, i na pewno nie będzie gorsze.

To jest już podejście indywidualne. Ten dodatek w moim życiu online kompletnie nic nie zmieni bo nadal będę siedział w low, od moon'ów trzymać się będę z daleka a do capsla i tak nie wsiądę bo obskoczą mnie muszki. A co do Apocryfy to bardzo dobrze pamiętam jak ponad tydzień EVE działała w kratkę i było zaaajeeebiście :D.

Ja przestałem się regularnie logować kiedy wprowadzili nielimitowaną kolejkę skilli, ale dalej utrzymuje konto. Wydaje mi się że jest więcej graczy którzy z różnych powodów są mniej aktywni w grze, ale to nie jest równoznaczne z tym że CCP mniej zarabia, podupada i tnie koszty. Polska jest takim dziwnym krajem gdzie 15€ to dla kogoś dniówka.

Graczy nie jest mniej. Uważam, nawet że jest ich więcej mimo tego, że statystyki pokazują mniej. Już nie można tak multiboxować jak kiedyś i poznikało duuuużo toon'ów, które kopały na 10-20 kont naraz. Zatem ilość online spadła, dochód CCP także spadł jednak nowa szefowa CCP postawiła na jakość a nie na ilość i zarobek. Chwała, oczywiście co jakiś czas coś spieprzą ale imho jest lepiej i już nie narzekam, że jest zbyt przyjaźnie jak kiedyś.
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2016, 04:13:17 wysłana przez [CIALO] Rainbow Child »

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: CCP oferuje powrot do EVE na 10 dni za 1 euro...To se ne vrati ?
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 24, 2016, 08:31:04 »
Graczy nie jest mniej. Uważam, nawet że jest ich więcej mimo tego, że statystyki pokazują mniej. Już nie można tak multiboxować jak kiedyś i poznikało duuuużo toon'ów, które kopały na 10-20 kont naraz. Zatem ilość online spadła, dochód CCP także spadł jednak nowa szefowa CCP postawiła na jakość a nie na ilość i zarobek. Chwała, oczywiście co jakiś czas coś spieprzą ale imho jest lepiej i już nie narzekam, że jest zbyt przyjaźnie jak kiedyś.

Czekaj czy Ty chcesz fakt statystyczny pokonać swoim "wydaje mi się" . Jebłem. Eve jest na równi pochyłej, co potwierdzają statystyki z serwera od lat. Eve jest produktem niszowym (nie ma konkurencji), gdzie stagnacja i brak pomysłów co zrobić by przyciągnąć nowych graczy jest widoczna jak na pierwszej dłoni. Tak samo jak pewne osoby winszują śmierć eve tak samo pojawią się osoby które będą zaciekle bronić.

p.s jak Ty myślisz, że nie chodzi o dochód w biznesie to ja nie wiem co myślec.

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: CCP oferuje powrot do EVE na 10 dni za 1 euro...To se ne vrati ?
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 24, 2016, 08:50:05 »
Czekaj czy Ty chcesz fakt statystyczny pokonać swoim "wydaje mi się" . Jebłem. Eve jest na równi pochyłej, co potwierdzają statystyki z serwera od lat. Eve jest produktem niszowym (nie ma konkurencji), gdzie stagnacja i brak pomysłów co zrobić by przyciągnąć nowych graczy jest widoczna jak na pierwszej dłoni. Tak samo jak pewne osoby winszują śmierć eve tak samo pojawią się osoby które będą zaciekle bronić.

p.s jak Ty myślisz, że nie chodzi o dochód w biznesie to ja nie wiem co myślec.

Oczywiście, że jest produktem niszowym i chodzi o zarabianie hajsu. Było gorzej, wybrano nową szefową CCP, której decyzją było bardzo szybkie uwalenie multiboxa. Wtedy właśnie online spadł poniżej 40k. Bawi mnie zawsze pojmowanie gro społeczeństwa na podział na coś białego i czarnego ale by wejść w odcienie szarości trzeba mieć trochę takich komórek ;).
Ilość zmiennych wpływająca na ilość graczy jest pokaźna i tutaj moglibyśmy sobie wymieniać chociażby te, nie związane bezpośrednio z EvE a pośrednio.
Ukrócenie multiboxa uzdrowiło sytuację i zmniejszyło dochody. By odzyskać część wpływów pojawiły się pierdyliardy skinów za aurum oraz injectory ... za aurum ... taki model biznesowy.
EvE nie jest grą, która będzie istnieć jeszcze 100 lat ale ma jeszcze przed sobą kilka dobrych lat z poważnym online.
Jednocześnie EvE nie jest trudna, jednak jest skomplikowana. Społeczeństwo idiocieje, trudno pozyskać taką rzeszę młodych ludzi, którzy zaczynają zabawę na poważnie z MMO by przekonali się do takiego tytułu.
Jednocześnie nowe patche, nowe możliwości zabawy w EvE odświeżają ją. Proces zwiększenia online to długofalowa droga przy tak starym tytule.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: CCP oferuje powrot do EVE na 10 dni za 1 euro...To se ne vrati ?
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 24, 2016, 09:03:20 »
Oczywiście, że jest produktem niszowym i chodzi o zarabianie hajsu. Było gorzej, wybrano nową szefową CCP, której decyzją było bardzo szybkie uwalenie multiboxa. Wtedy właśnie online spadł poniżej 40k. Bawi mnie zawsze pojmowanie gro społeczeństwa na podział na coś białego i czarnego ale by wejść w odcienie szarości trzeba mieć trochę takich komórek ;).
Ilość zmiennych wpływająca na ilość graczy jest pokaźna i tutaj moglibyśmy sobie wymieniać chociażby te, nie związane bezpośrednio z EvE a pośrednio.
Ukrócenie multiboxa uzdrowiło sytuację i zmniejszyło dochody. By odzyskać część wpływów pojawiły się pierdyliardy skinów za aurum oraz injectory ... za aurum ... taki model biznesowy.
EvE nie jest grą, która będzie istnieć jeszcze 100 lat ale ma jeszcze przed sobą kilka dobrych lat z poważnym online.
Jednocześnie EvE nie jest trudna, jednak jest skomplikowana. Społeczeństwo idiocieje, trudno pozyskać taką rzeszę młodych ludzi, którzy zaczynają zabawę na poważnie z MMO by przekonali się do takiego tytułu.
Jednocześnie nowe patche, nowe możliwości zabawy w EvE odświeżają ją. Proces zwiększenia online to długofalowa droga przy tak starym tytule.

Było dużo gorzej zanim udupiono multiboksa, a jak Tobie się wydaje, że w grze w której rozwój postaci jest zależny od czasu rzeczywistego płynącego to mogę to tylko skwitować głupim uśmiechem. Gra nie jest odświeżana dla gracza, nie ma symbolicznego kija i marchewki. Spoko możesz komuś tutaj majonezować jak Eve wkracza w swój złoty wiek jednak tak nie jest. Eve już miało swój wiek złoty. Teraz tylko niższowość i stare zgredy :).

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: CCP oferuje powrot do EVE na 10 dni za 1 euro...To se ne vrati ?
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 24, 2016, 09:14:58 »
Czy EVe jest na równi pochyłej... może tak, może nie. Zauważ że spadek "zalogowań" pokrywa się z wprowadzeniem fatygi i zakazu używania programów do multiboxowania. Ale nie wiem czy ktoś kto notorycznie nie gra jest w stanie to zauważyć.
Jestem praktycznie pewien, że gdy wybuchnie znów konkretna sov-wojna z wykorzystaniem wszelkich sił kapitalowych, numerki skoczą w górę.
Włóczę sie po całym uniwersum i jedyne "mniej" które mogę zauważyć, to mniej flot koparek z podobna nazwą. Null jak był w większośći pusty tak jest, nic sie nie zmieniło. Chociaż... patrząc na Provi i północ powiedziałbym że ludzi jest nawet więcej.
Numerki na serwerze pokazują jedynie że skończyły sie alt-floty kapitalowe na stendbaju i 20-to koparkowe multiboxy.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: CCP oferuje powrot do EVE na 10 dni za 1 euro...To se ne vrati ?
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 24, 2016, 09:17:16 »
Było dużo gorzej zanim udupiono multiboksa, a jak Tobie się wydaje, że w grze w której rozwój postaci jest zależny od czasu rzeczywistego płynącego to mogę to tylko skwitować głupim uśmiechem. Gra nie jest odświeżana dla gracza, nie ma symbolicznego kija i marchewki. Spoko możesz komuś tutaj majonezować jak Eve wkracza w swój złoty wiek jednak tak nie jest. Eve już miało swój wiek złoty. Teraz tylko niższowość i stare zgredy :).

Ktoś wstał lewą nogą. Nowa matura podobno uczy czytania ze zrozumieniem ... kolejne fiasko naszego systemu edukacji eh. Nie mam zamiaru poprawiać tego czego nie napisałem więc przejdę do rzeczy.
Eve nie jest już od dawna tak bardzo uzależnione od ilości czasu. Kiedy mogłeś wyfarmić na postać, teraz możesz wstrzyknąć sobie injector..
Co do kija i marchewki ... Ty może na chińskim serwerze grasz bo ja nie mam pojęcia jak tam jest albo w coś innego ... czekaj wiem. Soulscream, proszę nie myl SC z EvE.

Jestem praktycznie pewien, że gdy wybuchnie znów konkretna sov-wojna z wykorzystaniem wszelkich sił kapitalowych, numerki skoczą w górę.
Włóczę sie po całym uniwersum i jedyne "mniej" które mogę zauważyć, to mniej flot koparek z podobna nazwą. Null jak był w większośći pusty tak jest, nic sie nie zmieniło. Chociaż... patrząc na Provi i północ powiedziałbym że ludzi jest nawet więcej.
Numerki na serwerze pokazują jedynie że skończyły sie alt-floty kapitalowe na stendbaju i 20-to koparkowe multiboxy.

Cytadele powinny zrobić burdel nie tylko w nullu. Masz absolutną rację, zapomniałem o fatydze. Dużo osób poważnie się wtedy wkurw*ło. Mimo to zakaz multi, fatyga jakkolwiek nie byłyby upierdliwe wpływają na wzrost jakości produktu.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: CCP oferuje powrot do EVE na 10 dni za 1 euro...To se ne vrati ?
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 24, 2016, 09:29:54 »
Cytuj
Cytadele powinny zrobić burdel nie tylko w nullu. Masz absolutną rację, zapomniałem o fatydze. Dużo osób poważnie się wtedy wkurw*ło. Mimo to zakaz multi, fatyga jakkolwiek nie byłyby upierdliwe wpływają na wzrost jakości produktu.
Nie chodzi o samo wkurwienie, chodzi o to że przed fatygą byle bzdura i leciała flota kapitali, albo stała na altach na stendbaju bo może coś się zdropi na drugim końcu EVE. Fatyga to ograniczyła, co za tym idzie, ograniczyła ilość zalogowanych altów.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: CCP oferuje powrot do EVE na 10 dni za 1 euro...To se ne vrati ?
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 24, 2016, 09:50:50 »
Ktoś wstał lewą nogą. Nowa matura podobno uczy czytania ze zrozumieniem ... kolejne fiasko naszego systemu edukacji eh. Nie mam zamiaru poprawiać tego czego nie napisałem więc przejdę do rzeczy.
Eve nie jest już od dawna tak bardzo uzależnione od ilości czasu. Kiedy mogłeś wyfarmić na postać, teraz możesz wstrzyknąć sobie injector..
Co do kija i marchewki ... Ty może na chińskim serwerze grasz bo ja nie mam pojęcia jak tam jest albo w coś innego ... czekaj wiem. Soulscream, proszę nie myl SC z EvE.

Dobra odechciało mi się pełnoprawnie politycznie z Tobą rozmawiać. Wycieczka osobista to takie polskie ? Śmieszny jesteś mały człowieczku, który nie widzisz, że jedyny sposób rozwoju postaci to upływający czas lub zasobność Twojego portfela. Nie chce nawiązywać do pay2win ale robisz z siebie debila. W eve nie ma i nie było marchewki by utrzymało na dłuższą metę ludzi. W innych grach z klasycznym rozwojem postaci masz levelowanie i end game. W Eve tego nie ma i nie będzie. Eve jest wtórna, nudna i nie zmieni tego nic dopóki nie zmienią mechaniki, rozbudują pve do poziomu, gdzie nie masz ochoty strzelić sobie w łeb od strzelania w krzyżyki. Eve jest dobra w tym czym robi czyli pvp, ale reszta jest w opłakanym.

Wierzysz w ten swój dodatek jak objawienie boskie, a ja jestem nauczony brać CCP ze szczyptą soli gdyż za każdym razem miało być WoW, a wychodziło jak zwykle.

Gaavrin

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gaavrin
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: CCP oferuje powrot do EVE na 10 dni za 1 euro...To se ne vrati ?
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 24, 2016, 09:52:24 »
Włóczę sie po całym uniwersum i jedyne "mniej" które mogę zauważyć, to mniej flot koparek z podobna nazwą. Null jak był w większośći pusty tak jest, nic sie nie zmieniło. Chociaż... patrząc na Provi i północ powiedziałbym że ludzi jest nawet więcej.

Nadrabiając zaległość co się działo w eve jak mnie nie było, widziałem gdzieś statystyki od devów, że liczba ludzi w nullu wzrasta, chociaż okres który pokazali nie był zbyt długi, pewnie dlatego że zaczęli pokazywać dane już po uwaleniu multiboxów.

Cytadele powinny zrobić burdel nie tylko w nullu. Masz absolutną rację, zapomniałem o fatydze. Dużo osób poważnie się wtedy wkurw*ło. Mimo to zakaz multi, fatyga jakkolwiek nie byłyby upierdliwe wpływają na wzrost jakości produktu.

1. I właśnie o ten burdel chodzi, EVE to gra w której CCP daje nam piasek, wiaderko i łopatkę i mówi "baw się", content gracze robią sobie sami na wzajem. A tak fajnego nowego wiaderka nie dali nam od dawna. Nie dlatego, że wiaderko jest jakieś super, ładne itp, tylko dlatego, że dzięki niemu gracze będą mogli wygenerować sobie sami ogromną ilość nowego contentu.

2. Co do fatygi, to jak to zobaczyłem, to sam byłem 'wkurzony', ale jak po przeskoczeniu przez jb w jedną stronę, postanowiłem wrócić po gejtach, co by sobie fatygi nie nabijać i zabili mi imperiorka, to pomyślałem, że tego killa nie byłoby gdyby nie było fatygi, a w końcu o to chodzi w eve, może dzięki temu, ja też kiedyś kogoś zabiję.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: CCP oferuje powrot do EVE na 10 dni za 1 euro...To se ne vrati ?
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 24, 2016, 09:54:10 »
Czekaj czy Ty chcesz fakt statystyczny pokonać swoim "wydaje mi się" . Jebłem. Eve jest na równi pochyłej, co potwierdzają statystyki z serwera od lat. Eve jest produktem niszowym (nie ma konkurencji), gdzie stagnacja i brak pomysłów co zrobić by przyciągnąć nowych graczy jest widoczna jak na pierwszej dłoni. Tak samo jak pewne osoby winszują śmierć eve tak samo pojawią się osoby które będą zaciekle bronić.

p.s jak Ty myślisz, że nie chodzi o dochód w biznesie to ja nie wiem co myślec.
Mniej aktywnych to nie to samo co mniej graczy.
EVE jest produktem niszowym więc ma szansę pociągnąć jeszcze lata.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: CCP oferuje powrot do EVE na 10 dni za 1 euro...To se ne vrati ?
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 24, 2016, 09:55:50 »
Było dużo gorzej zanim udupiono multiboksa, a jak Tobie się wydaje, że w grze w której rozwój postaci jest zależny od czasu rzeczywistego płynącego to mogę to tylko skwitować głupim uśmiechem. Gra nie jest odświeżana dla gracza, nie ma symbolicznego kija i marchewki. Spoko możesz komuś tutaj majonezować jak Eve wkracza w swój złoty wiek jednak tak nie jest. Eve już miało swój wiek złoty. Teraz tylko niższowość i stare zgredy :).
Gra jest odświeżana.
Jest kij i marchewka.


Dobra odechciało mi się pełnoprawnie politycznie z Tobą rozmawiać. Wycieczka osobista to takie polskie ? Śmieszny jesteś mały człowieczku, który nie widzisz, że jedyny sposób rozwoju postaci to upływający czas lub zasobność Twojego portfela. Nie chce nawiązywać do pay2win ale robisz z siebie debila. W eve nie ma i nie było marchewki by utrzymało na dłuższą metę ludzi. W innych grach z klasycznym rozwojem postaci masz levelowanie i end game. W Eve tego nie ma i nie będzie. Eve jest wtórna, nudna i nie zmieni tego nic dopóki nie zmienią mechaniki, rozbudują pve do poziomu, gdzie nie masz ochoty strzelić sobie w łeb od strzelania w krzyżyki. Eve jest dobra w tym czym robi czyli pvp, ale reszta jest w opłakanym.

Wierzysz w ten swój dodatek jak objawienie boskie, a ja jestem nauczony brać CCP ze szczyptą soli gdyż za każdym razem miało być WoW, a wychodziło jak zwykle.

Cały Soulek, brak argumentów i zaczyna się wyzywanie. Schematyczny do bólu.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Gaavrin

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gaavrin
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: CCP oferuje powrot do EVE na 10 dni za 1 euro...To se ne vrati ?
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 24, 2016, 10:04:04 »
Dobra odechciało mi się pełnoprawnie politycznie z Tobą rozmawiać. Wycieczka osobista to takie polskie ? Śmieszny jesteś mały człowieczku, który nie widzisz, że jedyny sposób rozwoju postaci to upływający czas lub zasobność Twojego portfela. Nie chce nawiązywać do pay2win ale robisz z siebie debila. W eve nie ma i nie było marchewki by utrzymało na dłuższą metę ludzi. W innych grach z klasycznym rozwojem postaci masz levelowanie i end game. W Eve tego nie ma i nie będzie. Eve jest wtórna, nudna i nie zmieni tego nic dopóki nie zmienią mechaniki, rozbudują pve do poziomu, gdzie nie masz ochoty strzelić sobie w łeb od strzelania w krzyżyki. Eve jest dobra w tym czym robi czyli pvp, ale reszta jest w opłakanym.

Wierzysz w ten swój dodatek jak objawienie boskie, a ja jestem nauczony brać CCP ze szczyptą soli gdyż za każdym razem miało być WoW, a wychodziło jak zwykle.

Pay to win? Przeciętna postać ma pewnie gdzieś 50 mil skillpointów. Skill injector kosztuje 600kk isk, plex liczmy po 1200kk dla równego rachunku (kosztuje około 1100 w tej chwili). Do wbicia 50 mil sp potrzeba 122 injectory, czyli liczmy 61 plexów. Gdybym chciał tyle kupić na stronie eve musiałbym zapłacić ponad 1000 euro. Ile osób stać na to? A nawet jeżeli, to czy taki gracz faktycznie zapłaci za win? Zapłaci za to, że będzie na tym samym poziomie co przeciętny gracz na serwerze.

Co do krzyżyków i nudnego pve. To po pierwsze krzyżyków nie ma, wiedziałbyś jakbyś kiedyś zalogował, ale nie grasz to nie wiesz. Po drugie pve w eve jest nudne, bo jest powtarzalne. Jak zabijasz te same raty, w tych samych poketach, wiesz dokładnie co robić i jak, to faktycznie jest nudno. Ale nie martw się, od kiedy ostatnio grałeś, pozmieniali tak dużo i dodali tak dużo nowego contentu pve, że na pewno stracisz masę raciarek, zanim znowu będzie dla Ciebie nudne.

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: CCP oferuje powrot do EVE na 10 dni za 1 euro...To se ne vrati ?
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 24, 2016, 10:07:39 »
Gra jest odświeżana.
Jest kij i marchewka.


Cały Soulek, brak argumentów i zaczyna się wyzywanie. Schematyczny do bólu.

Kurde musiałem iść pod prysznic a już taki piękny troll content na forum udało mi się stworzyć i już pchasz go do piachu:(.

Odnośnie nudnego PVE - Sleepers Cache ... jeszcze nie puknąłem nigdy całego.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: CCP oferuje powrot do EVE na 10 dni za 1 euro...To se ne vrati ?
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 24, 2016, 10:20:39 »
Ja tylko chciałbym uzyskać jedną odpowiedź - PO CO  znudzeni grą, przekonują tych co nie są znudzeni, mimo lat grania, że są w błędzie :)
Zazdrość, że mimo wszystko potrafią tak sobie zorganizować czas że gra wciąż jest ciekawa?
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: CCP oferuje powrot do EVE na 10 dni za 1 euro...To se ne vrati ?
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 24, 2016, 10:37:00 »
Kurde musiałem iść pod prysznic a już taki piękny troll content na forum udało mi się stworzyć i już pchasz go do piachu:(.

Odnośnie nudnego PVE - Sleepers Cache ... jeszcze nie puknąłem nigdy całego.
Soulscream nie obrażaj się, generalnie to Cię lubię :D

Ps. Ja to odrazu pisałem żeby ten temat zamknąć. Wiedziałem ,że będzie kolejna gównoburza.

Ps2. Spieracie się z Soulscream a przecież on gra w WoW'a : ]
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: CCP oferuje powrot do EVE na 10 dni za 1 euro...To se ne vrati ?
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 24, 2016, 10:38:24 »
Gra jest odświeżana.
Jest kij i marchewka.


Cały Soulek, brak argumentów i zaczyna się wyzywanie. Schematyczny do bólu.

Haha no tak ja zacząłem wyzywanie :D. Nie ma kija i marchewki. Jak chcesz zobaczyć jak wygląda kij i marchewka zapraszam do jakiegokolwiek innego mmo. Od WoWa przez Destiny do ostatnio wydane The Division. Nie znasz gatunku i próbujesz coś udowodnić. Nie znam się i wypowiem. w Eve nie ma end game z który zaplanowanego przed devów.

Aha nie ma krzyżyków, lepsze pierwsze pve video

https://www.youtube.com/watch?v=Vp8uHuHAlgQ

LOL.

Soulscream nie obrażaj się, generalnie to Cię lubię :D

Ps. Ja to odrazu pisałem żeby ten temat zamknąć. Wiedziałem ,że będzie kolejna gównoburza.

Ps2. Spieracie się z Soulscream a przecież on gra w WoW'a : ]

Nie gram w WoW'a od dwóch lat. Gram sobie w Destiny i WoWs (PS4 i PC), nie obrażam się gdyż ktoś tu na siłe stara się wmówić, że EVE JEST ODŚWIEŻANE, aktualizowane do dzisiejszych standardów mmo. Nie jest. Eve się nie rozwija. Jest stagnacja. Złoty wiek to Great War i Haargoth. Wszystko później do debilna polityka CCP. Loguje sie z każdym nowym paczem i nie jest wow... jest, a aha fajnie - dzięki ale nie :).




Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: CCP oferuje powrot do EVE na 10 dni za 1 euro...To se ne vrati ?
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 24, 2016, 10:40:48 »
w Eve nie ma end game z który zaplanowanego przed devów.


Mi się zawsze wydawało, że to zaleta.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: CCP oferuje powrot do EVE na 10 dni za 1 euro...To se ne vrati ?
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 24, 2016, 10:41:31 »
Cytuj
w Eve nie ma end game z który zaplanowanego przed devów.
Jak dla mnie, i z tego co wiem nie tylko dla mnie, to jest zaleta gry a nie wada.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.