Autor Wątek: CCP oferuje powrot do EVE na 10 dni za 1 euro...To se ne vrati ?  (Przeczytany 26611 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: CCP oferuje powrot do EVE na 10 dni za 1 euro...To se ne vrati ?
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 24, 2016, 10:44:05 »
Jak dla mnie, i z tego co wiem nie tylko dla mnie, to jest zaleta gry a nie wada.

Ja nie mówie, że to jest wada. Dla mnei to też zaleta, ale dla przeciętnego kolesia co ma wydać 15 dolarów jest. On chce by jego postać latała ULTRA HIPER MEGA NISZCZYCIELO DREDNOTEM i mógł rozkurwiać tysiące krzyżyków. Tego nie ma. Grając w eve, czeka aż po 30 dniach wbije battleship 5 by móc robić coś lepiej o 5%. O to chodzi. To jest czy tego chcesz czy nie chcesz gra na wiele lat, a ludzie wypalają się średnio po roku... max dwóch.

Rozpierdala mnie jak patrzycie tylko z perspektywy własnego ogona, a nie społeczności, biznesu i petrodolarów :). Będąc w wielkim community jak SA iich dziecka Goonswarm patrzysz na rozwój społeczności. Musisz z zapewnić im content

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: CCP oferuje powrot do EVE na 10 dni za 1 euro...To se ne vrati ?
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 24, 2016, 10:50:21 »
Jak dla mnie, i z tego co wiem nie tylko dla mnie, to jest zaleta gry a nie wada.

Haj fajf! Also, Puszku, jako świeżo nawrócony fan Fajerflaja Twój nowy (dla mnie) awatar zawsze poprawia mi humor. :D

Also Soulscream, to że "za twoooich casów to leepiej bywało a młodzież była gzecniejsa" nie oznacza, że ludzie nie mogą cieszyć się grą teraz. Ja przyszedłem do EVE już po Great War, i jakoś do dzisiaj nie zamierzam rezygnować, a gram mało z uwagi na zmianę sytuacji w realu. Chocby ostatnie zmiany w grafice wywołują u mnie banana na ryju, choć oczywiście coś takiego można było wprowadzić z 5 lat temu. Z perspektywy gracza z dokładnie 6-letnim stażem, EVE jest grywalne i fajne i jak tylko będę miał trochę więcej wolnych wieczorów, to zawsze do niej wrócę.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: CCP oferuje powrot do EVE na 10 dni za 1 euro...To se ne vrati ?
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 24, 2016, 10:51:07 »
Ej, jak goonsi nie mają contentu to z pretensjami do Mittaniego :)
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: CCP oferuje powrot do EVE na 10 dni za 1 euro...To se ne vrati ?
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 24, 2016, 10:52:19 »
Ja nie mówie, że to jest wada. Dla mnei to też zaleta, ale dla przeciętnego kolesia co ma wydać 15 dolarów jest. On chce by jego postać latała ULTRA HIPER MEGA NISZCZYCIELO DREDNOTEM i mógł rozkurwiać tysiące krzyżyków. Tego nie ma. Grając w eve, czeka aż po 30 dniach wbije battleship 5 by móc robić coś lepiej o 5%. O to chodzi. To jest czy tego chcesz czy nie chcesz gra na wiele lat, a ludzie wypalają się średnio po roku... max dwóch.
Powiem Ci tak - gram ósmy rok, o upadku EVE, odejściu graczy, spadającej ilości graczy słyszę od ośmiu lat. Gracze odchodzą i przychodzą, raz jest ich na serwerze więcej, raz mniej, jedni się nudzą po roku, inni wciąż graja po dziesięciu i tak się to toczy.
Fakt, EVe jest niszową grą, dla specyficznych miłośników twardej S-F, dla ludzi którzy nie potrzebują być prowadzeni przez devów za rączkę, którzy mówią np. że za kurwę na czacie można wyłapać bana.
Na dziesięciu nowych zostanie jeden, właśnie taki który lubi i umie sam sobie zorganizować ten słynny content. A tych dziewięciu pójdzie do gier w których strzałkami jest pokazane dokąd iść i co bić, ubiją ostatniego moba, zdobędą ostatnią możliwą zbroję i będą szukali kolejnej gry.
I niech tak pozostanie.

Cytuj
Haj fajf! Also, Puszku, jako świeżo nawrócony fan Fajerflaja Twój nowy (dla mnie) awatar zawsze poprawia mi humor.

To jest serial który znam na pamięć :D
A taką czapeczkę nawet teściowa mi wydziergała :D
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: CCP oferuje powrot do EVE na 10 dni za 1 euro...To se ne vrati ?
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 24, 2016, 10:54:28 »
Also Soulscream, to że "za twoooich casów to leepiej bywało a młodzież była gzecniejsa" nie oznacza, że ludzie nie mogą cieszyć się grą teraz. Ja przyszedłem do EVE już po Great War, i jakoś do dzisiaj nie zamierzam rezygnować, a gram mało z uwagi na zmianę sytuacji w realu. Chocby ostatnie zmiany w grafice wywołują u mnie banana na ryju, choć oczywiście coś takiego można było wprowadzić z 5 lat temu. Z perspektywy gracza z dokładnie 6-letnim stażem, EVE jest grywalne i fajne i jak tylko będę miał trochę więcej wolnych wieczorów, to zawsze do niej wrócę.

Ależ ja się ciesze że ludzie grają i im się podoba, tylko nie ma co ślepo bronić CCP. Dystans i krytyka zawsze jest zdrowa. Eve jest piękne, ale bitwy którymi się tak chwalą na filmach wygloądają realnie inaczej. Zoom out, lag i ja pierdole chęć strzelenia sobie w łeb. NO chyba, że to jest mały skirmish pvp i masz czas na oglądanie widoczków (zazwyczaj i tak jesteś w zoom out). Ostatnio leciałem, sobie jajkiem do Jita... na autopilocie z terenów goonsowych. Nic się nie stało :(.

Powiem Ci tak - gram ósmy rok, o upadku EVE, odejściu graczy, spadającej ilości graczy słyszę od ośmiu lat. Gracze odchodzą i przychodzą, raz jest ich na serwerze więcej, raz mniej, jedni się nudzą po roku, inni wciąż graja po dziesięciu i tak się to toczy.
Fakt, EVe jest niszową grą, dla specyficznych miłośników twardej S-F, dla ludzi którzy nie potrzebują być prowadzeni przez devów za rączkę, którzy mówią np. że za kurwę na czacie można wyłapać bana.
Na dziesięciu nowych zostanie jeden, właśnie taki który lubi i umie sam sobie zorganizować ten słynny content. A tych dziewięciu pójdzie do gier w których strzałkami jest pokazane dokąd iść i co bić, ubiją ostatniego moba, zdobędą ostatnią możliwą zbroję i będą szukali kolejnej gry.
I niech tak pozostanie.

Dev nie prowadzi za rączkę w innych mmo. Dev daje Ci content pve. A w mmo czy tego chesz czy nie chcesz content pve musi być interesujący. dla europejczyka. Azjata ma totalnie inną koncepcję pve. Ja kocham eve za swoją niszowość, kocham za politykę, ale widze wady tej gry mimo totalnego uwielbienia dla świata, lore i tego co się dzieje w polityce związanej z graczami

p.s Mittani zrobił z GS i swojego serwisu biznes. Większość starych ludzi z GS go nie lubi i przestało grać odkąd goonswarm to pubbieswarm jest.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: CCP oferuje powrot do EVE na 10 dni za 1 euro...To se ne vrati ?
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 24, 2016, 10:57:19 »
Ostatnio leciałem, sobie jajkiem do Jita... na autopilocie z terenów goonsowych. Nic się nie stało :(.

Ja też uważam, że Gooni to rak. :P

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: CCP oferuje powrot do EVE na 10 dni za 1 euro...To se ne vrati ?
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 24, 2016, 10:58:26 »
Ja też uważam, że Gooni to rak. :P

Obecny GS nie ma nic wspólnego tak naprawdę z tym starym. Nawet poprawność polityczna jest i czarny humor momentami zakazany :).

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: CCP oferuje powrot do EVE na 10 dni za 1 euro...To se ne vrati ?
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 24, 2016, 11:05:32 »
Cytuj
Dev nie prowadzi za rączkę w innych mmo. Dev daje Ci content pve. A w mmo czy tego chesz czy nie chcesz content pve musi być interesujący
No cóż, w EVE jest na odwrót niż w innych popularnych mmo - PVE jest tylko dodatkiem do PVP.
A poza tym w tym temacie jest coraz więcej nowości, więc PVe w EVe juz nie kończy się na misjach i anomalkach.

EDYTA: PVE w EVE jest po prostu dostosowane do świata, do piaskownicy. Nie potrafie sobie wyobrazić popularnych w innych grach wydarzeń typu - znajdź 1000 jajek wielkanocnych a dostaniesz statek premium :D
Przeca CCP by zostało zabite śmiechem.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: CCP oferuje powrot do EVE na 10 dni za 1 euro...To se ne vrati ?
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 24, 2016, 11:07:42 »
No cóż, w EVE jest na odwrót niż w innych popularnych mmo - PVE jest tylko dodatkiem do PVP.
A poza tym w tym temacie jest coraz więcej nowości, więc PVe w EVe juz nie kończy się na misjach i anomalkach.

Tak wiem, ale jakoś na pvp trzeba zarobić. Handel, produkcja, scammowanie nie zawsze są domeną wszystkich ludzi. Dlatego mówie. PVE jest marchewką mimo wszystko. Przeciętny wciskacz f1 spędza więcej czasu walac w krzyżyki czy układając logiczne układanki ze sleepersami.

Puszken w żadnym poważnym mmo nie ma end gamu w stylu poszukaj jajek dla zająca ;). Są grupowe rajdy z resetami co tydzień, na bank da się to jakoś zaadaptować do eve z rewardami na poziomie.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: CCP oferuje powrot do EVE na 10 dni za 1 euro...To se ne vrati ?
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 24, 2016, 11:14:24 »
Tak wiem, ale jakoś na pvp trzeba zarobić. Handel, produkcja, scammowanie nie zawsze są domeną wszystkich ludzi. Dlatego mówie. PVE jest marchewką mimo wszystko. Przeciętny wciskacz f1 spędza więcej czasu walac w krzyżyki czy układając logiczne układanki ze sleepersami.
Wiesz co? PVE nie tknąłem od lat, był tylko krótki czas kiedy przy okazji robiłem reliki.
Od razu mówię, nie jestem w grze typowym PVPerem, raczej nazywam ten styl gry "drobnym złodziejstwem" (nom... wzoruję się troche na ukochanym serialu :D)
Utrzymuje się tylko z tego co uda mi się zrabować :P I wcale nie są to małe pieniądze.
Można połączyć przyjemne z pożytecznym? Można :)
I za to właśnie lubię EVE, nie muszę napierdalać setek mobów, wykonywać debilnych misji czy robić cokolwiek czego nie lubię, po to żeby móc robić co lubię.
Cytuj
Puszken w żadnym poważnym mmo nie ma end gamu w stylu poszukaj jajek dla zająca ;). Są grupowe rajdy z resetami co tydzień, na bank da się to jakoś zaadaptować do eve z rewardami na poziomie.
Mówiłem w mocnym skrócie.
Wyobrażasz sobie jakiekolwiek rajdy w świecie który ma swoją "kulturę" pod tytułem wielkanoc, boże narodzenie itp?
Nie daj boże żeby coś takiego sie pojawiło... nie daj boże...
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Gaavrin

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gaavrin
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: CCP oferuje powrot do EVE na 10 dni za 1 euro...To se ne vrati ?
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 24, 2016, 11:30:35 »
Obecny GS nie ma nic wspólnego tak naprawdę z tym starym. Nawet poprawność polityczna jest i czarny humor momentami zakazany :).

Mogę się mylić, ale Karas napisał na początku tego tematu mądre słowa, o ludziach którzy pamiętają eve, jako ekipę z którą latali. Sam tak miałem. Z tego co piszesz, to też to przeżyłeś. Ale nie obarczaj skopanego pve w eve winą za to, że ludzie z którymi latałeś przestali grać. Ludzie grają w eve przeciętnie i tak dużo dłużej niż w inne gry.

A swoją drogą to trzeba by chyba napisać jakiś komunikat na pierwszej stronie centrali dla nowych graczy, że centrala to nie forum o eve, tylko forum ludzi którzy kiedyś grali w eve. Najbardziej żywym działem są 'inne gry' a jak o eve, to rozmawiamy tylko o tym, czy umiera, czy już umarło. Jakbym się zastanawiał czy zagrać w eve, po obejrzeniu tego forum bym pewnie zrezygnował.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: CCP oferuje powrot do EVE na 10 dni za 1 euro...To se ne vrati ?
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 24, 2016, 11:42:30 »


Mogę się mylić, ale Karas napisał na początku tego tematu mądre słowa, o ludziach którzy pamiętają eve, jako ekipę z którą latali.

A swoją drogą to trzeba by chyba napisać jakiś komunikat na pierwszej stronie centrali dla nowych graczy, że centrala to nie forum o eve, tylko forum ludzi którzy kiedyś grali w eve. Najbardziej żywym działem są 'inne gry' a jak o eve, to rozmawiamy tylko o tym, czy umiera, czy już umarło. Jakbym się zastanawiał czy zagrać w eve, po obejrzeniu tego forum bym pewnie zrezygnował.

Dokładnie.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: CCP oferuje powrot do EVE na 10 dni za 1 euro...To se ne vrati ?
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 24, 2016, 11:46:58 »
Wracając do PVE, jedyne PVE jakiego mi brakuje to Black market w Empire i "zorganizowana przestępczość" NPCy, typu przemyt, handel zabronionymi towarami itp.
Takie "mroczne" podziemie z agentami, przestępczymi zadaniami itp.
Dokładnie coś a'la Firefly, czy ostatnio "Dark matter".
Niechby CCP to wprowadziło, a będe tym kto zgasi światło w grze, za 20 lat :D
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: CCP oferuje powrot do EVE na 10 dni za 1 euro...To se ne vrati ?
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 24, 2016, 11:48:49 »
Mogę się mylić, ale Karas napisał na początku tego tematu mądre słowa, o ludziach którzy pamiętają eve, jako ekipę z którą latali. Sam tak miałem. Z tego co piszesz, to też to przeżyłeś. Ale nie obarczaj skopanego pve w eve winą za to, że ludzie z którymi latałeś przestali grać. Ludzie grają w eve przeciętnie i tak dużo dłużej niż w inne gry.

Ale ja nie piszę o ludziach z którymi latałem, mam z nimi kontakt w innych grach. GS się zmieniło, nie jest tym co było i mi nie odpowiada wizja Mittaniego i tyle. Mam swoich znajomych, moge sobie polecieć na flotę - ale czasami mam ochotę wydokować machariela i postrzelac do superduper pve i zaczynają się schody :).

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: CCP oferuje powrot do EVE na 10 dni za 1 euro...To se ne vrati ?
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 24, 2016, 11:58:57 »
Cytuj
Najbardziej żywym działem są 'inne gry' a jak o eve, to rozmawiamy tylko o tym, czy umiera, czy już umarło. Jakbym się zastanawiał czy zagrać w eve, po obejrzeniu tego forum bym pewnie zrezygnował.
Bo Polak chyba lubi odgrywać rolę cięrpiętnika... męczy się... jęczy jak to jest złe, do bani, nudne, no, ogólnie do dupy, nic tylko zakopać i nie patrzeć gdzie... ale GRA :P
A jak nie gra to prawie z pogardą patrzy na tych co uważają inaczej, bo są tacy naiwni.
I to nie tylko tu, ostatnio troche pogrywam w WoWS... boziu, jakie męki ludzie przechodzą w tej grze to w głowie sie nie mieści - to tak na podstawie lektury forum.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: CCP oferuje powrot do EVE na 10 dni za 1 euro...To se ne vrati ?
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 24, 2016, 12:14:24 »
Bo Polak chyba lubi odgrywać rolę cięrpiętnika...

I tu dochodzimy do sedna! Winny jest program edukacji w szkolnictwie. Powinni wyjebac z lektur szkolnych te wszystkie jebane 'cierpienia młodego wertera' z legendarnym 'welt schmerz', 'dziady' z cierpieniem za miliony, 'lalkę' , szklane domy i judyma, giaury, kordiany  itd itp Co by się Polacy za młodu nie musieli uczyć że Polak musi cierpieć! O!
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

xanowron

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xanowron
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: The Minions.
Odp: CCP oferuje powrot do EVE na 10 dni za 1 euro...To se ne vrati ?
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 24, 2016, 12:23:26 »
Ale ja nie piszę o ludziach z którymi latałem, mam z nimi kontakt w innych grach. GS się zmieniło, nie jest tym co było i mi nie odpowiada wizja Mittaniego i tyle.

Co Cię trzyma w cfc? Serio pytam.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: CCP oferuje powrot do EVE na 10 dni za 1 euro...To se ne vrati ?
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 24, 2016, 12:42:26 »
Co Cię trzyma w cfc? Serio pytam.

Czekaj to się teraz Imperium nazywa i nic mnie w nim nie trzyma. W GS trzyma mnie sentyment i ludzie z którymi gram w inne gry ;).

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: CCP oferuje powrot do EVE na 10 dni za 1 euro...To se ne vrati ?
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 24, 2016, 12:42:48 »
I tu dochodzimy do sedna! Winny jest program edukacji w szkolnictwie. Powinni wyjebac z lektur szkolnych te wszystkie jebane 'cierpienia młodego wertera' z legendarnym 'welt schmerz', 'dziady' z cierpieniem za miliony, 'lalkę' , szklane domy i judyma, giaury, kordiany  itd itp Co by się Polacy za młodu nie musieli uczyć że Polak musi cierpieć! O!
To chyba nie chodzi o szkolnictwo, tylko o wychowanie i genetycznie zaprogramowaną mentalność. Lektury jakie mamy są tego efektem :P
Na swoim przykładzie - w rodzinie i otoczeniu jestem wyśmiewany i kompletnie nikt nie rozumie, jak moge sie cieszyć z tego co mam gdy inni maja więcej, jak mogę cieszyć sie z pierdół i drobnych rzeczy, gdy mógłbym osiągnąc/dostać więcej... Jak wogóle można się z czegoś cieszyć gdy wszystko jest do dupy. Tylko nikt nie umie wytłumaczyć co to te wszystko :P
Tylko nikt z nich nie musiał nauczyć się cieszyć że chodzi i sam może se dupę podetrzeć :P
Ale czego sie spodziewać po ludziach jak zewsząd są bombardowani martyrologią, tragiczną historią, martwymi bohaterami itp itd.
Fakt, lektury mają troche wpływu na takie myślenie, ale myślę że to raczej kwestia naszej kultury. Po prostu u nas nie wypada być zadowolonym z życia i uśmiechniętym bez powodu.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: CCP oferuje powrot do EVE na 10 dni za 1 euro...To se ne vrati ?
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 24, 2016, 12:45:27 »

Na swoim przykładzie - w rodzinie i otoczeniu jestem wyśmiewany i kompletnie nikt nie rozumie, jak moge sie cieszyć z tego co mam gdy inni maja więcej, jak mogę cieszyć sie z pierdół i drobnych rzeczy, gdy mógłbym osiągnąc/dostać więcej... Jak wogóle można się z czegoś cieszyć gdy wszystko jest do dupy.

Od początku w polskim community wytykano mnie palcami za to, że latałem w GS, że bawię się inaczej i pozwalam sobie mieć dystans np do Polskości, patriotyzmu, flagi w grze komputerowej. Zawsze grałem jak chce, zawsze mówiłem to co chce i jak widzę Eve :).

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: CCP oferuje powrot do EVE na 10 dni za 1 euro...To se ne vrati ?
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 24, 2016, 12:52:44 »
Od początku w polskim community wytykano mnie palcami za to, że latałem w GS, że bawię się inaczej i pozwalam sobie mieć dystans np do Polskości, patriotyzmu, flagi w grze komputerowej. Zawsze grałem jak chce, zawsze mówiłem to co chce i jak widzę Eve :).
Skądś to znam, kiedyś darli ze mnie łacha że jestem w ruskim (RUSKIM!!!  ???) aliansie, potem że w RPGowym CVA :P
Druga przypadłośc naszego narodu - każdy wie co jest lepsze dla ciebie, lepiej od ciebie  :D
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: CCP oferuje powrot do EVE na 10 dni za 1 euro...To se ne vrati ?
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 24, 2016, 12:59:34 »
w Eve nie ma end game z który zaplanowanego przed devów.
Przypomniało mi się jak poszedłem grać w SWTOR. Najpierw nie mogłem zrozumieć co to jest ten endgame. Potem po co są lev postaci, bo przecież skoro i tak chodzi o to żeby dobić do tego endgame to powinien być jeden lev dla wszystkich, a potem jak zaczęły się resety i wprowadzanie nowych super przedmiotów lepszych od poprzednich najlepszych przedmiotów po to tylko by gracze znów robili te same 'misje' nie mogłem zrozumieć jak można dłużej grać w taką grę.

Co do czasu życia EVE to imo ma ona przed sobą długie lata o ile tylko devsi nie zapomną, że pvp to nie wszystko i nie zamienią EVE w strzelankę

No cóż, w EVE jest na odwrót niż w innych popularnych mmo - PVE jest tylko dodatkiem do PVP.
W EVE w takim samym stopniu PVE jest dodatkiem do PVP jak PVP jest dodatkiem do PVE.  :P 

Fakt, lektury mają troche wpływu na takie myślenie, ale myślę że to raczej kwestia naszej kultury.
To efekt uboczny zamieszkania w Polsce wieki temu pewnego narodu, którego miana lepiej publicznie nie wypowiadać, żeby zaraz nie zostać rozstrzelanym za mowę nienawiści, a który zaraził Polaków umartwianiem się i hucznym świętowaniem katastrof przy jednoczesnym umniejszaniu sukcesów.
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: CCP oferuje powrot do EVE na 10 dni za 1 euro...To se ne vrati ?
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 24, 2016, 13:08:56 »

To efekt uboczny zamieszkania w Polsce wieki temu pewnego narodu, którego miana lepiej publicznie nie wypowiadać, żeby zaraz nie zostać rozstrzelanym za mowę nienawiści, a który zaraził Polaków umartwianiem się i hucznym świętowaniem katastrof przy jednoczesnym umniejszaniu sukcesów.
Szczerze mówiąc to nie mogę se skojarzyć o jakim narodzie mówisz  :-X
Żydzi? Ale oni żyli u nas jeszcze kilkadziesiąt lat temu, a nie wieki :P I z tego co poznałem odrobinę ich kultury, to naród raczej wesoły.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: CCP oferuje powrot do EVE na 10 dni za 1 euro...To se ne vrati ?
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 24, 2016, 13:21:30 »
Nie mówiłem, że to naród wymarły tylko naród, który do Polskie sprowadził się wieki temu :P, a poza tym dobrze trafiłeś.
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: CCP oferuje powrot do EVE na 10 dni za 1 euro...To se ne vrati ?
« Odpowiedź #59 dnia: Marzec 24, 2016, 13:25:53 »
Nie mówiłem, że to naród wymarły tylko naród, który do Polskie sprowadził się wieki temu :P, a poza tym dobrze trafiłeś.
Eeee, to panie, nie masz co sie bać rozstrzelania, teraz mowa nienawiści jest wtedy gdy cokolwiek wspomnisz o ciapatych :P
Ups... chyba popełniłem własnie samobójstwo :D
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

[BCPM] Moon Rabit

  • BCPM
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
    • Stronka z moją twórczością ;)
  • Imię postaci: Moon Rabit
  • Korporacja: Billionaires Club
  • Sojusz: Inver Brass
Odp: CCP oferuje powrot do EVE na 10 dni za 1 euro...To se ne vrati ?
« Odpowiedź #60 dnia: Marzec 27, 2016, 11:31:34 »
Dobra odpaliłem dziś 4 stare knota i CCP nie wzięło odemnie ani grosza :)
Wszystkie były kiedyś doładowane Plexem :)
ASUS A88XM-A, Corsair Vengage 8GB @ 1866 CL8, AMD X4 740 @ 4,48Ghz, Samsung 500GB Silentium Deus M1 550W, Sapphire R7 260X 1GB DDR5 @ 1188/1645