Eve Online > CR - Archiwum

[XPLX] Made in Poland dyskusja

<< < (4/10) > >>

Doom:
[admin]To widzę buzi na dzień dobry sobie wszyscy nawzajem daliście, a teraz proszę ostudzić temperaturę rozmowy, albo jak to się ładnie mówi ściągniecie na siebie mój smoczy gniew[/admin]

SokoleOko:
Doom, ale serio... czy jako gracze Eve Online muszę czytać takie wypociny? Czy nie można tego wywalić do jakiegoś innego działu, żebym mógł do sobie ukryć i nigdy, nawet przypadkiem, tam nie zajrzeć?

Rozumiem, że dwie gry w jednym universe, ale to jest forum o Eve. I nie widzę zysku w tym, że zaroi się tu od "elo gości".

Zygi O.:

--- Cytat: SokoleOko w Styczeń 19, 2014, 17:11:17 ---Doom, ale serio... czy jako gracze Eve Online muszę czytać takie wypociny? Czy nie można tego wywalić do jakiegoś innego działu, żebym mógł do sobie ukryć i nigdy, nawet przypadkiem, tam nie zajrzeć?

Rozumiem, że dwie gry w jednym universe, ale to jest forum o Eve. I nie widzę zysku w tym, że zaroi się tu od "elo gości".

--- Koniec cytatu ---

calkowicie sie zgadzam.. zreszta koles to zwykly troll..

WhiteCat:
Dust w tym momencie to gra niewarta świeczki, pograłem chwilkę i porównując do dowolnego shootera wypada mega blado.
Jakby była na PC to by szło pograć rundkę w czasie blob-fightów, ale w tym momencie gdy zagrać może tylko część ludzi i niestety forma gry (Free2Play) ściąga słabsze towarzystwo niż EVE  ;)

Poza tym mówienie, że gra w Dust'a wpływa na EvE może wywołać najwyżej uśmiech na twarzy :)

bazuuka514:

--- Cytat: WhiteCat w Styczeń 19, 2014, 17:17:20 ---Dust w tym momencie to gra niewarta świeczki, pograłem chwilkę i porównując do dowolnego shootera wypada mega blado.
Jakby była na PC to by szło pograć rundkę w czasie blob-fightów, ale w tym momencie gdy zagrać może tylko część ludzi i niestety forma gry (Free2Play) ściąga słabsze towarzystwo niż EVE  ;)

Poza tym mówienie, że gra w Dust'a wpływa na EvE może wywołać najwyżej uśmiech na twarzy :)

--- Koniec cytatu ---

lol pogralem chwile, chwile to graja nooby, ta gra wciaga ale jak ma sie rozwinieta postac z fitem "proto"  i co najmniej 20 miliono sp wiec najpierw pograj pare miechow a potem sie wypowiedz, ja tez moge powiedziec pogralem w eve chwile i gra nie warta swieczki wiem o niej wszytko co trzeba ziom

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej