Eve Online > CR - Archiwum

[XPLX] Made in Poland dyskusja

<< < (3/10) > >>

CATfrcomCheshire:

--- Cytat: bazuuka514 w Styczeń 19, 2014, 15:16:36 ---co to za napinka ? wasze aly zawsze jest takie zje... ? slyszalem na korpowym keidys że dobrze sie stało że wyszliśmy od was, zero organizacji  i checi pomocy w planetary conquest a grabki to sami możecie pozbierać najpierw  na meczyku jak wam łomot spuscimy  8)  odwarzcie sie wystawić cały team albo chociaż caly squad to wtedy pogadamy. Jaram wiadro i mam wyj... jak pisze hehe  ;D

--- Koniec cytatu ---
Nie no jaka napinka? Rozmawiamy sobie o poscie rekrutacyjnym, ktory raczyles wkleic na publiczne forum, a Tobie ta dyskusja sie nie podoba i chcialbys ja skonczyc, bo "jestem ze zjebanego ally, a ty palisz wiadro i jestes spoko".

Gaunt:


Rodzice, wiedzą, że ćpiesz jak są na zakupach?

bazuuka514:

--- Cytat: CATfrcomCheshire w Styczeń 19, 2014, 15:26:40 ---Nie no jaka napinka? Rozmawiamy sobie o poscie rekrutacyjnym, ktory raczyles wkleic na publiczne forum, a Tobie ta dyskusja sie nie podoba i chcialbys ja skonczyc, bo "jestem ze zjebanego ally, a ty palisz wiadro i jestes spoko".

--- Koniec cytatu ---

ziomus nie bede rozmawial z kims kto nie jest zainteresowany wspołpracą czy ogarnięciem tematu dominacji molden heat elo  jak ktos ma poważne propozycje to walić do na szego dyplomaty "waldi waldi" albo ceo " Zymonx" żeby potem nie było płaczu że was na nas nie stać elo

SokoleOko:

--- Cytat: bazuuka514 w Styczeń 19, 2014, 15:16:36 ---zero organizacji  i checi pomocy w planetary conquest

--- Koniec cytatu ---

LOL.

Nikogo w Eve nie obchodzi Wasz lol-planetary conquest, bo to dla nas nie jest end-game. Serious business to są wojny w 0.0, które toczą się w kosmosie i mają przełożenie na dziesiątki tysięcy graczy, a nie jakaś gimbaza grająca w konsolowego shootera walcząc o jakieś kawałki planet o wartości słownie ZERO ISK.


--- Cytat: bazuuka514 w Styczeń 19, 2014, 16:21:34 ---ziomus nie bede rozmawial z kims kto nie jest zainteresowany ogarnięciem tematu dominacji molden heat elo

--- Koniec cytatu ---

NIKT na tym forum nie jest zainteresowany Molden Heath, więc elo - tam są drzwi.

bazuuka514:
dziadek zluzuj gra wymiata jak masz jakis problem to wejdz na nasz chat i zapodaj lepsze argumenty bo nie dociera do mnie twoja rozkimna o tym czym sie zajmujmy, na pewno wiecej napier.... niz wy  >:D a z pc  jest duza kasiora narazie przygotowujemy sie do zdobycia paru dystrytkow  i jak ccp da wiecej pary to i w wasze miejscówki uderzymy  8) wiec panowie bez napinki i zapraszamy do wspołpracy nasza nazwa korpa do czegos zobowiązuje a jest tym stworzenie najlepszej organizacji w tej grze elo

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej