Autor Wątek: c0ven stracil tytany  (Przeczytany 218141 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Rohun

  • Gość
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #455 dnia: Marzec 20, 2013, 23:45:43 »
o sokole prubuje whorować się na kila.
pvp trach trach - gratulujemy panu dołączenia do bandy chamów.

qlko kiedyś stracił kariera, wyciągneli go z kapsuły i zerżneli w dupe i od tej pory ma chłop bardzo poważne problemy z osobowością.

Kiedyś go nazywaliśmy Kakaowe Oko bo latał jak dupa.

a co do qlko to rofl  :D :D :D

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #456 dnia: Marzec 20, 2013, 23:51:55 »
pvp trach trach - gratulujemy panu dołączenia do bandy chamów.

qlko kiedyś stracił kariera, wyciągneli go z kapsuły i zerżneli w dupe i od tej pory ma chłop bardzo poważne problemy z osobowością.
Kiedyś go nazywaliśmy Kakaowe Oko bo latał jak dupa.

a co do qlko to rofl  :D :D :D

Najgorsze jest to, ze wlaza tu obcy ludzie, czytaja to, i im sie wydaje, ze wszyscy gracze w EVE sa jacys niedorozwinieci... Tak samo jak sie wejdzie na polish, tez mozna odniesc wrazenie, ze polskie community w EVE to jakies dauny, i dopiero po jakims czasie czlowiek sie orientuje, ze tych niedorozwinietych jest garstka, ale to ci, ktorzy najglosniej krzycza, i uzywaja najbardziej rynsztokowego jezyka wiec sie najbardziej rzucaja w oczy... Gra sie robi coraz bardziej popularna, wiec zgarnia coraz bardziej przypadkowe szumowiny, to bylo do przewidzenia. Kultura trzepakowa dominuje dyskusje, a zamiast argumetow pojawiaja sie inwektywy i zarty analno-fekalne. Zastanawiam sie tylko, pod ktorym nickiem ukrywa sie Kell Tarhun, Rohun czy Alice9 :P
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #457 dnia: Marzec 20, 2013, 23:59:03 »
Mnie to zastanawia gdzie są rodzice tych hmm pilotów :P północ a oni dalej na necie. Strach się bać co to będzie jak oni i im podobni za 5 lat wejdą w wiek produkcyjny :)
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Rohun

  • Gość
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #458 dnia: Marzec 20, 2013, 23:59:15 »
Najgorsze jest to, ze wlaza tu obcy ludzie, czytaja to, i im sie wydaje, ze wszyscy gracze w EVE sa jacys niedorozwinieci... Tak samo jak sie wejdzie na polish, tez mozna odniesc wrazenie, ze polskie community w EVE to jakies dauny, i dopiero po jakims czasie czlowiek sie orientuje, ze tych niedorozwinietych jest garstka, ale to ci, ktorzy najglosniej krzycza, i uzywaja najbardziej rynsztokowego jezyka wiec sie najbardziej rzucaja w oczy... Gra sie robi coraz bardziej popularna, wiec zgarnia coraz bardziej przypadkowe szumowiny, to bylo do przewidzenia. Kultura trzepakowa dominuje dyskusje, a zamiast argumetow pojawiaja sie inwektywy i zarty analno-fekalne. Zastanawiam sie tylko, pod ktorym nickiem ukrywa sie Kell Tarhun, Rohun czy Alice9 :P

Starasz się być elokwentny ale Ci się nie udaje kiciuś.
Wystarczy pare stron cofnąć i nie różnisz sie niczym od "nas".





Alice9

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alice Ohu
  • Korporacja: Underground Tremors
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #459 dnia: Marzec 21, 2013, 00:02:24 »
tylko tyrani nie mają poczucia humoru
niech wiedzą że pl. comunity nie istnieje właśnie przez takie szumowiny które o byle co robią ajwaj, robią z polaków pośmiewisko w internecie i aby chronić swoje własne interesy są gotowi sprzedać matkę i zajebać kogoś w pierogarni wezwać policję, zawiadomić tvn i wynając mafię - bo gdzieś zgubili sens tej gry i swojego życia.
niech wiedzą - dość tej propaganty z unseen academy i c0ven c0ven - c0ven to internetowa mafia co teraz doskonale widać.

-gdy na skanie inhibitor wypatrzysz... wiedz że coś się dzieje
-gdy posty twoje moderują... w punkt G trafiłeś

Jan Morgenstern

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jan Morgenstern
  • Korporacja: Beyond Divinity Inc
  • Sojusz: Shadow Cartel
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #460 dnia: Marzec 21, 2013, 00:05:45 »
Teraz to robie juz wbrew sobie, ale mam goraczke i sie nudze . Wedlug pewnego powiedzenia jeden obraz jest wart wiecej niz 1000 slow. Kto zrozumie przeslanie obrazka to dobrze, kto nie zadna strata


Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #461 dnia: Marzec 21, 2013, 00:07:22 »
Jesli nie mieliście siły czytać tego szamba co jest zrozumiałe, to ostatnia oficjalna informacja on topic była rano w poniedziałek lub niedzielę w nocy i brzmiała że czekają na coś od CCP.
Pewnie logi serwerów po których widać czy był włam (np x nieudanych logowań co sugeruje coś typu brute force), czy ktoś miał hasła (wtedy jeszcze opcja z key logerem zostaje)
Dziękuję za strzeszczenie, życzę cierpliwości. ;)

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #462 dnia: Marzec 21, 2013, 00:08:27 »
niech wiedzą - dość tej propaganty z unseen academy i c0ven c0ven - c0ven to internetowa mafia co teraz doskonale widać.
Don Catello from Cheshirelando :D

Lol chłopie jeżeli ktoś tu wkłada propagandę to Tobie nastawiając Cie przeciw c0venowi.
Ile latałeś z ludźmi z C0venu, ile spędziłeś z nimi czasu na TSie, że tyle o tym piszesz?
Pokaż gdzie Cie źle dotknęli :P
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Alice9

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alice Ohu
  • Korporacja: Underground Tremors
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #463 dnia: Marzec 21, 2013, 00:17:31 »
może ciągle latam  :)
-gdy na skanie inhibitor wypatrzysz... wiedz że coś się dzieje
-gdy posty twoje moderują... w punkt G trafiłeś

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #464 dnia: Marzec 21, 2013, 00:21:12 »
może ciągle latam  :)
To skoro Ci tak źle to czemu nie wyjdziesz? :)
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Alice9

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alice Ohu
  • Korporacja: Underground Tremors
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #465 dnia: Marzec 21, 2013, 00:30:56 »
nie moge wasze cia by sie bezemnie rozpadło.
proponuje wszystkich 10x sprawdzić w korpie - wkońcu zgineły 4 tytany wracajac do tematu  :)
-gdy na skanie inhibitor wypatrzysz... wiedz że coś się dzieje
-gdy posty twoje moderują... w punkt G trafiłeś

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #466 dnia: Marzec 21, 2013, 00:35:10 »

Cytuj
Teraz to robie juz wbrew sobie, ale mam goraczke i sie nudze . Wedlug pewnego powiedzenia jeden obraz jest wart wiecej niz 1000 slow. Kto zrozumie przeslanie obrazka to dobrze, kto nie zadna strata


Że ten trawnik to centrala a ten pies to Alice9 i Rohun?


Czyli choćby nie wiem jak się starać, jeden szczegół popsuje całe zdjęcie...
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2013, 00:43:28 wysłana przez Zgudi »

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #467 dnia: Marzec 21, 2013, 00:36:43 »
nie moge wasze cia by sie bezemnie rozpadło.
pierwsze kryterium, jakie bierzemy pod uwage to stabilnosc emocjonalna :) odpadlbys we wstepnej fazie selekcji, nie zawracaj sobie tym glowy  ;)
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Jan Morgenstern

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jan Morgenstern
  • Korporacja: Beyond Divinity Inc
  • Sojusz: Shadow Cartel
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #468 dnia: Marzec 21, 2013, 00:37:26 »
Zgudi nie pytaj jesli znasz opowiedz  ;)

Alice9

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alice Ohu
  • Korporacja: Underground Tremors
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #469 dnia: Marzec 21, 2013, 00:40:44 »
no to powiedz nam panie profesjonalisto coś wreszcie o tych tytanach.

-gdy na skanie inhibitor wypatrzysz... wiedz że coś się dzieje
-gdy posty twoje moderują... w punkt G trafiłeś

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #470 dnia: Marzec 21, 2013, 00:46:44 »
no to powiedz nam panie profesjonalisto coś wreszcie o tych tytanach.
Nie, to Ty mi opowiedz o c0venie.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Rohun

  • Gość
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #471 dnia: Marzec 21, 2013, 00:47:55 »
Nie, to Ty mi opowiedz o c0venie.
Ten temat jest o tytanach.
Uważaj bo tu podobno banują za gadanie od rzeczy.

[WILD5] Sheridan Philips

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sheridan Philips
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #472 dnia: Marzec 21, 2013, 18:34:53 »
tylko tyrani nie mają poczucia humoru
niech wiedzą że pl. comunity nie istnieje właśnie przez takie szumowiny które o byle co robią ajwaj, robią z polaków pośmiewisko w internecie i aby chronić swoje własne interesy są gotowi sprzedać matkę i zajebać kogoś w pierogarni wezwać policję, zawiadomić tvn i wynając mafię - bo gdzieś zgubili sens tej gry i swojego życia.
niech wiedzą - dość tej propaganty z unseen academy i c0ven c0ven - c0ven to internetowa mafia co teraz doskonale widać.

Czy możesz mi łaskawie wytłumaczyć jaki związek z całym tematem ma Unseen Academy? Akademia nie jest związana z żadnym sojuszem czy inną korporacją, i proszę nie wycierać sobie gęby ludźmi w żaden sposób nie związanymi z tym tematem. Jeżeli masz jakiekolwiek dowody że jest inaczej, czaty z gg, logi z gry, czy też nagrania z podsłuchu - proszę o ich upublicznienie w tym temacie. W innym wypadku proszę moderację o podjęcie odpowiednich kroków w tej sprawie.

Nosum Hseebnrido

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #473 dnia: Marzec 21, 2013, 19:01:06 »
Czy możesz mi łaskawie wytłumaczyć jaki związek z całym tematem ma Unseen Academy? Akademia nie jest związana z żadnym sojuszem czy inną korporacją, i proszę nie wycierać sobie gęby ludźmi w żaden sposób nie związanymi z tym tematem. Jeżeli masz jakiekolwiek dowody że jest inaczej, czaty z gg, logi z gry, czy też nagrania z podsłuchu - proszę o ich upublicznienie w tym temacie. W innym wypadku proszę moderację o podjęcie odpowiednich kroków w tej sprawie.
Nie wiem o co może dokładnie chodzić, ale może o to: Do jakiego Polskiego sojuszu odesłaliście najwięcej ludzi?  ::)

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #474 dnia: Marzec 21, 2013, 19:02:30 »
Nie wiem o co może dokładnie chodzić, ale może o to: Do jakiego Polskiego sojuszu odesłaliście najwięcej ludzi?  ::)

...Cartel?
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #475 dnia: Marzec 21, 2013, 19:22:14 »
Nie wiem o co może dokładnie chodzić, ale może o to: Do jakiego Polskiego sojuszu odesłaliście najwięcej ludzi?  ::)
Ile znasz polskich aliansów?
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #476 dnia: Marzec 21, 2013, 19:45:51 »
Nie wiem o co może dokładnie chodzić, ale może o to: Do jakiego Polskiego sojuszu odesłaliście najwięcej ludzi?  ::)
Błąd logiczny w samym pytaniu. Akademia nie wysyła kadetów. Informuje że zaraz kończy im się czas pobytu i jak się skończy dostaną buta. Kadeci sami sobie szukają nowego domu. A to ze idą tam skąd są kadrowcy? Moim zdaniem logiczne że idą do ludzi których już znają nie? Zwłaszcza że korpy i sojusze które zsyłają ludzi do użerania się z kadetami mają prawo reklamować się w dziale rekrutacyjnym UA. Zanim skończę warto chyba jeszcze dodać że za próby ninja rekrutacji kadetów korzystając z tego że się jest szkoleniowcem trafia się na czarną listę UA i akdemia kończy współpracę jeśli nie z organizacją to z problematycznym szkoleniowcem

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #477 dnia: Marzec 21, 2013, 22:32:11 »

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #478 dnia: Marzec 22, 2013, 06:53:43 »
Okazalo sie, ze mamy jeszcze jakies tytany. Na forum toczy sie wlasnie spor, czy nie sprzedac ich na czarnym rynku i nie wynajac Rutkowskiego zeby znalazl tamte cztery. Obie strony wyciagaja najciezsze dziala propagandowe, takie jak agitacja, film i plakat.



Bede was informowal na bierzaco.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Nosum Hseebnrido

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #479 dnia: Marzec 22, 2013, 07:50:35 »
...Cartel?
Fajnie że w pierwszej kolejności zabrał głos rekrut UA. :)
Ile znasz polskich aliansów?
Ty też wychwyciłeś moją ironie ;)
Błąd logiczny w samym pytaniu. Akademia nie wysyła kadetów. Informuje że zaraz kończy im się czas pobytu i jak się skończy dostaną buta. Kadeci sami sobie szukają nowego domu. A to ze idą tam skąd są kadrowcy? Moim zdaniem logiczne że idą do ludzi których już znają nie? Zwłaszcza że korpy i sojusze które zsyłają ludzi do użerania się z kadetami mają prawo reklamować się w dziale rekrutacyjnym UA. Zanim skończę warto chyba jeszcze dodać że za próby ninja rekrutacji kadetów korzystając z tego że się jest szkoleniowcem trafia się na czarną listę UA i akdemia kończy współpracę jeśli nie z organizacją to z problematycznym szkoleniowcem
Nie błąd tylko świadomie zadane podchwytliwe pytanie z nutą ironni ;P .
Prawda jest taka, że każda corporacja może wysłać szkoleniowca do UA, ale ludziom się po prostu nie chce tego robić, przecież łatwiej jest trollować centrale i wymachiwać palcem.
 Samo-reklamowanie się, lub swojej organizacji jest umiejętnością i w związku z tym część ludzi którzy posłali do UA szkoleniowców, ale mimo to ich corporacje na tym nie skorzystał, mogą czuć się urażone - kwestia samo-krytyki(niektórym łatwiej się krytykuje kogoś niż samego siebie), to ich własny problem z którym niestety od czasu do czasu chcą się z kimś podzielić.
Poza tym, odnośnie tego co napisałeś o n-rekrutacji to dumne wypowiadanie się na temat własnej corporacji ninja-rekrutacją nie jest(w oczywistym tego słowa mniemaniu).

Jeżeli ktoś myśli że UA to szkoleniówka C0venu to się myli i jeżeli naprawdę chce od czasu do czasu trafił mu się to corpa ktoś z UA, to przede wszystkim powinien na to zapracować.

edit: literówki. Pisze leżąc na łóżku, nawet nie zdajecie sobie sprawy jakie to trudne..

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #480 dnia: Marzec 22, 2013, 08:16:44 »
...Cartel?

Co do Cartelu, nie wiem dlaczego nie jestem wstanie manualnie zmienic forumowego tickera... mimo ze UA opuscilem juz kilka miesiecy temu, wiec samo api tez powinno o tym wiedziec
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #481 dnia: Marzec 22, 2013, 08:26:13 »
Cytuj
Pierwszy  to mega spec Soulscrem,  który gada w każdym topiku i jest mega znawca ale nie gra od paru lat i nasrał postów. Przykład myślenia nie znam się -  to sie wypowiem.

O moge Ci odpowiedziec, też Ciebie lubie i swoj post count :)

Banza

  • Gość
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #482 dnia: Marzec 22, 2013, 08:39:33 »
A ja słyszałem że w Kwietniu mają wam ukraść wszystkie Supery :)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #483 dnia: Marzec 22, 2013, 08:54:14 »
Co do Cartelu, nie wiem dlaczego nie jestem wstanie manualnie zmienic forumowego tickera... mimo ze UA opuscilem juz kilka miesiecy temu, wiec samo api tez powinno o tym wiedziec

Ale to tak nie działa - nie sprawdza na bieżąco. Wywal API z profilu w centrali i wpisz jeszcze raz to samo - będzie git.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 547
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #484 dnia: Marzec 22, 2013, 09:21:02 »
Ja słyszałem że sprzedaliście tytany żeby opłacić PL co by wam pomogli odbić Esoterie. Tylko nie wiem czy kasy starczy ale jak by co Cartel też może się dorzucić w zamian za jakiś ciepły kurwidołek ;)
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #485 dnia: Marzec 22, 2013, 09:26:24 »
Ja słyszałem że sprzedaliście tytany żeby opłacić PL co by wam pomogli odbić Esoterie. Tylko nie wiem czy kasy starczy ale jak by co Cartel też może się dorzucić w zamian za jakiś ciepły kurwidołek ;)
Proponuję ogłosić zbiórke narodową, każdy kto sie dorzuci będzie miał udział w odbitej Esoterii.
Np. działka rekreacyjna 100ha na wybranej planecie  ;D
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Skan

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Skandranon Black
  • Korporacja: Unseen Academy
  • Sojusz: The Unseen Company
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #486 dnia: Marzec 22, 2013, 09:39:15 »
1. nie odeslalismy, sami poszli lub buta dostali dla zachety.
2. jakby zrobic statystyke to c0ven nie byl by najpopularmiejszym sojuszem jako pierwsze miejsce gdzie kadet idzie po UA i pomijam fakt ze ponad polowa leci do noobkorpow bo porzucila gre.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2


Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #487 dnia: Marzec 22, 2013, 09:40:54 »
Proponuję ogłosić zbiórke narodową, każdy kto sie dorzuci będzie miał udział w odbitej Esoterii.
Np. działka rekreacyjna 100ha na wybranej planecie  ;D

Ja jestem ciekaw czy moj raven wciaz siedzi w stacji w esoterii. Musze zrobic petycje by odzyskac konto 8).

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 547
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #488 dnia: Marzec 22, 2013, 09:50:11 »
Swoją drogą mi tez nie wydaje się że wysyłanie do unsen nowej postaci to dobry pomysł, nie lepiej samemu odkrywać tajniki tej gry? Słuchanie wypocin jakiś starych ramoli o grze to chyba nie najlepszy pomysł.
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #489 dnia: Marzec 22, 2013, 09:56:19 »
Swoją drogą mi tez nie wydaje się że wysyłanie do unsen nowej postaci to dobry pomysł, nie lepiej samemu odkrywać tajniki tej gry? Słuchanie wypocin jakiś starych ramoli o grze to chyba nie najlepszy pomysł.

Kwestia ile dana osoba ma samozaparcia. Ja odkrywalem gre sam i wtapialem statki jak popieprzony, ale bylo fajnie :).