Autor Wątek: c0ven stracil tytany  (Przeczytany 218152 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #490 dnia: Marzec 22, 2013, 10:01:11 »
Swoją drogą mi tez nie wydaje się że wysyłanie do unsen nowej postaci to dobry pomysł, nie lepiej samemu odkrywać tajniki tej gry? Słuchanie wypocin jakiś starych ramoli o grze to chyba nie najlepszy pomysł.
Jestem przykładem gościa samouka w tej grze. Efekt tego taki że kilka razy mało co gra nie poszła w pizdu w ciągu pierwszego roku gry przez różne durne błędy.
Samouctwo w eve to droga która all in all sporo daje, ale puki nie dojdzie sie do tego punktu to przypomina to bycie fanem bdsm i to nie jako jednostki dominującej :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #491 dnia: Marzec 22, 2013, 10:05:38 »
Doom więc mamy podobnie. Nie byłem w Unseen-ach ale miałem kilku nauczycieli, którzy dawali wskazówki co jakiś czas i dziękuję im za to ];)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #492 dnia: Marzec 22, 2013, 10:07:04 »
Ja nie miałem nauczyycieli. Tylko ludzie w SHCK od czasu doczasu coś powiedzieli w przerwach od ataków śmiechu na wyczyny noob'a

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #493 dnia: Marzec 22, 2013, 10:20:11 »
Moimi nauczycielami byli Ti0ridazin (o ile nie pomerdałem literek), Azbuga, Qulko1 i paradoksalne nawet Cat (pierwszy raz padłem pod Jego działkami) ];)

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #494 dnia: Marzec 22, 2013, 10:23:23 »
Wiki Goonswarmu bylo najlepszych zrodlem wiedzy w moich czasach. Nigdzie nie bylo tak dobrze napisane co z czym jesc.

Yavax Zavro

  • Gość
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #495 dnia: Marzec 22, 2013, 10:34:49 »
Samouctwo w eve to droga która all in all sporo daje, ale puki nie dojdzie sie do tego punktu to przypomina to bycie fanem bdsm i to nie jako jednostki dominującej :P
Zawsze myślałem, że osoba która trzyma łapę na centrali musi mieć coś w sobie z masochisty.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #496 dnia: Marzec 22, 2013, 11:04:49 »
EEE ale Doom nie trzyma centrali jedynie jest odpowiedzialny za porządek na forum ];)
Czytaj sprząta forum czyli jest operatorem powierzchni pionowych i poziomych ];p

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #497 dnia: Marzec 22, 2013, 11:07:42 »
Jak cie ten operator zaraz strzeli mopem to następny raz coś napiszesz za rok >:(

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Bamsey Amraa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bamsey Amraa
  • Korporacja: Unseen Nomads
  • Sojusz: Exiled Ones
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #498 dnia: Marzec 22, 2013, 11:15:08 »
Ukończyłem akademię UN i możecie wierzyć lub nie ale o C0venie dowiedziałem się duużo później gdy już mieszkałem w WH majac dumne 4kk SP na koncie :)


VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #499 dnia: Marzec 22, 2013, 11:19:48 »
Jak cie ten operator zaraz strzeli mopem to następny raz coś napiszesz za rok >:(
Masochista i sadysta do tego  ;D
Nad mopem będzie się znęcał....

Hm... masz takie ciągoty do mopa... to może to TY sprzątnąłeś te tytany ?
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #500 dnia: Marzec 22, 2013, 11:34:50 »
Ale to tak nie działa - nie sprawdza na bieżąco. Wywal API z profilu w centrali i wpisz jeszcze raz to samo - będzie git.

dziekowac: ]

Co do UA, jako byly kadet. uwazam, ze to fajna sprawa... fakt, ze w pracy toczyli ze mnie beke. Jak przyznalem sie, ze "dzis mam iles tam godzin wykladu i na koniec zaliczenie" W GRZE!!!11111jedenjeden.... lolololollll... Ale bądź co bądź akademia pokazuje troche inne oblicze tej gry, imo lepsze niz durne napier...niczanie misji i krzyzykow/skalek. To w UA sa pierwsze loty, na ktorych Markus ze stoickim spokojem tlumaczy jak krowie na rowie jak sie zachowac i co robic w przyopadku gdy... Dzieki temu imo duzo latwiej sie odnalesc w ally. czy to c0ven czy nie c0ven, zasady sa te same. Do tego spory zastrzyk wiedzy teoretycznej na temat mechanizmow gry. Ci co chcieli to zgłębiali i korzystali z tego co dawalo UA, Ci co nie chcieli....... pewnie juz nie graja od wielu miesiecy. Czy warto przejsc akademie. tak, wedlug mnie warto
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #501 dnia: Marzec 22, 2013, 11:45:28 »
Masochista i sadysta do tego  ;D
Nad mopem będzie się znęcał....

Hm... masz takie ciągoty do mopa... to może to TY sprzątnąłeś te tytany ?

Pod dywan znaczy sie do empajer.

dziekowac: ]

Co do UA, jako byly kadet. uwazam, ze to fajna sprawa... fakt, ze w pracy toczyli ze mnie beke. Jak przyznalem sie, ze "dzis mam iles tam godzin wykladu i na koniec zaliczenie" W GRZE!!!11111jedenjeden.... lolololollll... Ale bądź co bądź akademia pokazuje troche inne oblicze tej gry, imo lepsze niz durne napier...niczanie misji i krzyzykow/skalek. To w UA sa pierwsze loty, na ktorych Markus ze stoickim spokojem tlumaczy jak krowie na rowie jak sie zachowac i co robic w przyopadku gdy... Dzieki temu imo duzo latwiej sie odnalesc w ally. czy to c0ven czy nie c0ven, zasady sa te same. Do tego spory zastrzyk wiedzy teoretycznej na temat mechanizmow gry. Ci co chcieli to zgłębiali i korzystali z tego co dawalo UA, Ci co nie chcieli....... pewnie juz nie graja od wielu miesiecy. Czy warto przejsc akademie. tak, wedlug mnie warto

Ja myśle, że to raczej kwestia samo zaparcia do tej gry niż wynik szkolenia w UA. Ja nie oszukuje, że chciałbym wrócić i ciągnie mnie od czasu do czasu, ale ja widze siebie tylko w GS i jak patrze na stagnacje i problemy z mechanika tej gry to mnie sie odechciewa (dlatego wciaż sledze eve na swoj sposob).

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #502 dnia: Marzec 22, 2013, 12:18:54 »
Swoją drogą mi tez nie wydaje się że wysyłanie do unsen nowej postaci to dobry pomysł, nie lepiej samemu odkrywać tajniki tej gry? Słuchanie wypocin jakiś starych ramoli o grze to chyba nie najlepszy pomysł.

I tak, i nie. UA to nie tylko wypociny starych ramoli. To także mozliwość zdobycie pierwszych kontaktów w grze i poznania ludzi. To jest imho ważniejsze, bo EvE to bardzo i to bardzo socjalne MMO. Poszczególne "roczniki" UA są jak jeden klasa w liceum. Ludzie, którzy razem zaczynali często utrzymują ze sobą kontakt. A taka sieć kontaktów jest ważniejsza niż wiedza, wallet i skille.
Z takiego np. Herezji byłby dupa, a nie pilot, gdyby nie ludzie, którzy mu gdzieś tam na początku doradzili. Ludzi, których gdzieś tam musiał poznać. UA ułatwia to. Jedyną wadą takiego modelu jest to, że młodzi polscy piloci zamykają się na inne nacje i żyją pod kołderką w polskim kurwidołku. Ale coś za coś :)

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #503 dnia: Marzec 22, 2013, 14:59:25 »
Teraz rzucanie błotem w UA, jak słodko.

Nie uważam, żeby UA było must have każdego gracza, mnie grać nauczyli ludzie, którzy zeskrobali resztki mojego mózgu z polisha. Bardzo sobie chwalę te kontakty, do dnia dzisiejszego. Zdaję sobie również sprawę z tego, że UA nie jest idealne, ma swoje za pazurkami, w zasadzie jak każdy corp czy ally.

Co do oskarżeń że UA to przedsionek c0venu... nie wiem, ale nawet jeśli, to nie widzę w tym nic złego. Jeśli władze UA, nauczyciele UA poświęcają charytatywnie swój czas żeby wtłuc trochę wiedzy w kilku głąbów, jako jedni z nielicznych mają prawo do rekrutowania ich do ally które uznają za stosowne.

Eve to gra interesów, nie ma nic za darmo. Każdy z was poświęca swój czas dla nowych graczy by coś na tym zyskać, ale jeśli (zgodnie z oskarżeniami) robi to c0ven czy UA to to już jest be i fe? Skąd tyle hipokryzji.
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2013, 16:57:37 wysłana przez qlko1 »

Centurion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 274
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: CenturionKac
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #504 dnia: Marzec 22, 2013, 15:04:59 »
Ja też byłem w UA, nuda niemiłosierna (poza jednym szkoleniem Jonasa) ale bardzo dużo przydatnych info odnośnie mechaniki, ustawień, itd. , których inaczej łatwo się nie znajdzie - to były na prawdę informacje bez których bym prawdopodobnie nie grał, bo na ustawieniach standardowych over, skrótów, itd ta gra to masakra. Samemu niesamowicie ciężko dojść do tego jak to poustawiać wszystko.

Poza tym nie mam ani 1 kontaktu z UA i jakoś żyję i sobie coś tam klikam w przestrzeni ;)

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #505 dnia: Marzec 22, 2013, 15:08:41 »
UA zapitoliło Tytany do szkoleń ?  :-X
Już wiem, to było jedno ze szkoleń, jak skutecznie okraść dowolny Alians  :P
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2013, 15:14:46 wysłana przez VonBeerpuszken »
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Egzarcha

  • Gość
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #506 dnia: Marzec 22, 2013, 15:14:21 »
http://evewho.com/corp/Unseen+Academy/leavehistory



UA zapitoliło Tytany do szkoleń ?  :-X

Oraz zamieszcza informacje podprogowe w ramach szkoleń.


Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #507 dnia: Marzec 22, 2013, 15:34:33 »
Ja wciąż zamierzam wstąpić do UA, i kiedyś to nastąpi. Tylko jako kadet piracić nie można. :(

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #508 dnia: Marzec 22, 2013, 15:36:21 »
http://evewho.com/corp/Unseen+Academy/leavehistory



Oraz zamieszcza informacje podprogowe w ramach szkoleń.
NIEPRAWDA!!!111

C0ven, C0ven, C0ven, C0ven, C0ven, C0ven, C0ven, C0ven, C0ven, C0ven, C0ven, C0ven, C0ven,
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #509 dnia: Marzec 22, 2013, 16:03:15 »
lol, niezły link - przeniesienie się na strony +30 przywraca wspomnienia :D
Cała prawda o moim graniu...


CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #510 dnia: Marzec 22, 2013, 18:03:10 »
A teraz wam opowiem cos, w co pewnie nikt mi nie uwierzy - bylem w jednym turnusie UA z graczem o nicku Sokole Oko, i ten gracz byl skrajnym pacyfista... Robil sobie misje l4 Typhoonem, a moje wyprawy pirackie rupturem z Azbuga do Great Wildlands, gdzie polowalismy na raciarki i przelatujace indyki (wspaniale czasy) nazywal "dresiarstwem", a juz to, ze smialismy sie z NRDS Foundation kwitowal komentarzami typu "jak sie czujesz jako osoba bejzbolem niszczaca cos, co ktos zbudowal" itd itp... Raz nawet napisal na mnie donos do kadry, ze kampie brame w Bosenie w bardzo szemranym towarzystwie, i to moze miec negatywny wplyw na reputacje Unseen...
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #511 dnia: Marzec 22, 2013, 18:03:35 »
Cytuj
http://evewho.com/corp/Unseen+Academy/leavehistory


Oraz zamieszcza informacje podprogowe w ramach szkoleń.
NIEPRAWDA!!!111

C0ven, C0ven, C0ven, C0ven, C0ven, C0ven, C0ven, C0ven, C0ven, C0ven, C0ven, C0ven, C0ven,

Przecież nikt im nie mówił, że mają iść do C0venu. Infrormacja była przekazywana podprogowo. Żarty prowadzących w stylu CAT, wspólne wypady na pierogi, przezywanie od serowarów, wyrażanie utopijnej tęsknoty za jakimś PL sojuszem, co by zawojował eve :P <żarcik>
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2013, 18:21:10 wysłana przez Zgudi »

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #512 dnia: Marzec 22, 2013, 20:18:20 »
Czy mi się wydaje, czy ostatnie kilka stron tego wątku nie ma nic wspólnego z tytułem wątku? :P

Blisko 2,5 tysiąca luda się przez Akademię przewinęło. Jestem przyjemnie zaskoczony :)
Przedwieczny.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #513 dnia: Marzec 22, 2013, 22:58:22 »
A teraz wam opowiem cos, w co pewnie nikt mi nie uwierzy - bylem w jednym turnusie UA z graczem o nicku Sokole Oko, i ten gracz byl skrajnym pacyfista... Robil sobie misje l4 Typhoonem, a moje wyprawy pirackie rupturem z Azbuga do Great Wildlands, gdzie polowalismy na raciarki i przelatujace indyki (wspaniale czasy) nazywal "dresiarstwem", a juz to, ze smialismy sie z NRDS Foundation kwitowal komentarzami typu "jak sie czujesz jako osoba bejzbolem niszczaca cos, co ktos zbudowal" itd itp... Raz nawet napisal na mnie donos do kadry, ze kampie brame w Bosenie w bardzo szemranym towarzystwie, i to moze miec negatywny wplyw na reputacje Unseen...

kufa... to jest epickie :D

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #514 dnia: Marzec 22, 2013, 23:01:44 »
ja bym się nie zdziwił jeśli to jest prawdą...
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #515 dnia: Marzec 22, 2013, 23:05:30 »
To jest prawda, poza tym że Cat to był chyba wtedy instruktorem a nie kotem

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #516 dnia: Marzec 23, 2013, 00:12:03 »
kufa... to jest epickie :D

I prawdziwe, choć tego donosu sobie nie przypominam i nie brzmi to jak w moim stylu.

Ale faktycznie, wcale nie przyszedłem do Eve z nastawieniem na PvP - o tym pisałem. W na samym początku grania byłem lowsecowym kerbirem, które strasznie wkurzało, że okoliczni dresiarze rozsmarowywali na kampach moje dual-buffer tank Vexory.  Liczyłem, że będę rycerzem w białej zbroi, który kiedyś odwdzięczy im się za te wszystkie gwałty analne... ech, chciałem dobrze a wyszło jak zwykle.

Kiedyś przeglądałem nostalgicznie kille z Watahy (miałem taki lol-korp PvP po tym jak Chimera okazała się zbyt kerbirska nawet dla mnie) i zauważyłem, że praktycznie bez dwóch jammerów nie lataliśmy :D


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #517 dnia: Marzec 23, 2013, 00:18:39 »
Liczyłem, że będę rycerzem w białej zbroi, który kiedyś odwdzięczy im się za te wszystkie gwałty analne... ech, chciałem dobrze a wyszło jak zwykle.

Sokole!.... Nie pij więcej!!!  Mówie Ci!!  :P
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #518 dnia: Marzec 23, 2013, 00:47:13 »
Jestem trzeźwy jak świnia i do tego jeszcze pracuję teraz :P


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Skan

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Skandranon Black
  • Korporacja: Unseen Academy
  • Sojusz: The Unseen Company
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #519 dnia: Marzec 23, 2013, 00:58:15 »
Blisko 2,5 tysiąca luda się przez Akademię przewinęło. Jestem przyjemnie zaskoczony :)
ale tylko ze 330 medali za ukończenie z różną liczbą szkoleń - choć pewnie jeszcze całkiem kilka które by się należały, ale nie zostały nadane bo się ludzie nie przypominali.

To jest prawda, poza tym że Cat to był chyba wtedy instruktorem a nie kotem
czy Cat czasem nie prowadził misjonarstwa ? zresztą tak samo jak Sokół  >:D

Yavax Zavro

  • Gość
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #520 dnia: Marzec 23, 2013, 01:11:05 »
Czy mi się wydaje, czy ostatnie kilka stron tego wątku nie ma nic wspólnego z tytułem wątku? :P
Napisałbym Ci coś w stylu " Welcome! You must be new around here!", ale patrzę na ilość napisanych postów i coś mi się kurwa nie zgadza :P.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #521 dnia: Marzec 23, 2013, 01:13:07 »
Cytuj
czy Cat czasem nie prowadził misjonarstwa ? zresztą tak samo jak Sokół
Czy Ty mi tu insynuujesz że ja nie mam wyjścia i też zostanę dresiarzem?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #522 dnia: Marzec 23, 2013, 01:51:01 »
czy Cat czasem nie prowadził misjonarstwa ? zresztą tak samo jak Sokół  >:D

Ja, misjonarstwa? A poda chcesz? :P

PvP robiłem w czasach, kiedy byłem w PBN. A za czasów, gdy siedziałem w UA robiłem takie śmieszne ćwiczenie "live fire", które było wstępem do PvP. Kadeci we frytkach na AB nie mogący dogonić mojego Phoona na MWD z heavy neutami - priceless ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #523 dnia: Marzec 23, 2013, 02:31:14 »
Na pocieszenie dodam, że ja też do Evki wszedłem raczej nie dla pvp. Dopiero Stain po 4 miesiącach gry wymusiło u mnie zmianę priorytetów  :)
Cała prawda o moim graniu...


[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #524 dnia: Marzec 23, 2013, 02:43:59 »
Ja dla odmiany wchodząc do EVE wiedziałem jedno. Nigdy nie będę zajmował się kopaniem i ... tak pozostało ];). I fakt faktem pozostaje, że jedynie pvp przynosiło jakieś wymierne korzyści z napływu adrenaliny a inne rodzaje zabaw były po prostu nudne.