Forum Gry > World of Tanks

wot piekny filmik

<< < (2/4) > >>

FITTIpalti:
A w sumie szukam jakiegoś fajnego Polsko-języcznego kalnu. nie znacie jakiegoś co by mnie przyjął ? :)

Doom:
podeślij mi na priv nick in game, zerknę w staty i powiem które powinny wziąć, lub chociaż dopuścić do rekrutacji na ich podsrtawie

kamel:
Staty jak dla mnie nie są wykładnikiem umiejętności gracza, dlaczego ? dzisiaj z rzędu przegrałem 15 bitek , zabiłem w tych 15 bitkach 34 przeciwników i co z tego skoro win ratio mam do dupy ?? i większość ludzi po tym ocenia przynajmniej z tego co piszą często na czacie , ja w żadnym klanie nigdy nie byłem więc może jestem w błędzie.

Doom:
Powiem Ci tak, jak chcesz zapukać do bufu to na co będą patrzeć? Na te wszystkie walkki gdzie ci zli mieli przewagę ale zwiałeś, czy na te które zostawiły jakiś ślad w postaci KB? W czołgach klany robią tak samo. Jak umiesz czytać KB to duzo się dowiesz o graczu, jak nie umiesz bedziesz zjeba uważał za pr0 pvpera, a dobrego zawodnika za nooba, w czolgach masz to samo

GlassCutter:
Win ratio ma znaczenie w zasadzie tylko wtedy gdy ktoś ma premium tanki (rzuca je zazwyczaj na top) lub jest w klanie.. W innych warunkach będzie oscylować w okolicach 50. Bardziej liczy się dmg na bitwę na poszczególnych tankach

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej