Forum Gry > World of Tanks

wot piekny filmik

<< < (3/4) > >>

Doom:
Tak czy siak tak jak w eve patrzą Ci na KB, tak w czołgach w staty i sie tego nie zmieni, dobre klany nawet nie zaczynaja rozmowy z tobą jak nie masz konkretnych wartości minimalnych wkonkretnych miejscach, a te które nie patrzą na staty... powiem tak jak widze niektóre tego typu tagi we własnej drużynie to wiem że walczymy w 12-14 przeciw 15 (zalezy czy koles jest sam czy z kolegami)

Zsur1aM:

--- Cytat: Kamel w Wrzesień 21, 2012, 22:29:35 ---Staty jak dla mnie nie są wykładnikiem umiejętności gracza, dlaczego ? dzisiaj z rzędu przegrałem 15 bitek , zabiłem w tych 15 bitkach 34 przeciwników i co z tego skoro win ratio mam do dupy ?? i większość ludzi po tym ocenia przynajmniej z tego co piszą często na czacie , ja w żadnym klanie nigdy nie byłem więc może jestem w błędzie.

--- Koniec cytatu ---

+1

Wszystko zalezy od tego jak sie jezdzi, grajac solo nigdy nie osiagniesz takich statystyk jak grajac w plutonie z 2 srednio ogarnietymi osobami, z osobistych doswiadczen zauwazlem ze solo mozna wyciagnac 60% win, w plutonie spokojnie 75%+ ale i sam damage per battle bedzie wiekszy, jak ktos gra w kompanie to statystki tez beda zupelnie inne. Wiecej powie jedno demko z typowego przejazdu gracza, jak porusza sie po mapie, gdzie strzela etc.

Doom:
Od tego jest okres rekrucki. Poza tym info że staty sa zależne tylko od tego czy jeździsz w gangach czy sam wsadź sobie na półkę zaraz obok tej o jasiu i małgosi i podobnych. Nie wazne czy jeździsz sam czy z kimś jak ogarniasz chociaż w pewnym stopniu to Twoje  statystyki sa w stanie takie detale pokazać, a na ich podstawie można oceniać czy wogle tracić czas na testowanie takiego osobnika (co polega zwykle głównie na jeżdżeniu w plutonie, lub zabieranie gościa na kompanie). WR jest mniej więcej tak miarodajne jak te 3k kili które wypominacie sokołowi że w blobach je naklepał gdzie nie trzeba skila tylko umiejętności znalezienia f1 na klawiaturze. Jak ogarniasz grę ogólne win ratio po kilku tysiącach walk bedziesz mieć na poziomie 50-55% spokojnie, bajki o winratio 60% i więcej to w zdecydowanej większości zasluga tego ze ktoś celowo gra tylko pod WR i wcale nie świadczy o tym ze coś umie (poza doborem towarzystwa do drużyny, lub siedzenia na lol tierze ownieniu noobków)

Zsur1aM:
Czytac ze zrozumieniem uczyl sie kiedys? chyba nie.

kamel:
Zsur1am gracie coś te klanówki ? czy raczej tak okazjonalnie gracie jako PBN ??

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej