Forum Gry > World of Tanks

wot piekny filmik

<< < (4/4)

HammerSnake:
ja tam myślałem, że w tych tankach chodzi o to że się zalogować i postrzelać, a tu widzę "staty", "okres rekrucki", "minimalne wartości" , brakuje cv to by było jak w evce   8)

Pol Kent:

--- Cytat: HammerSnake w Wrzesień 23, 2012, 16:57:41 ---ja tam myślałem, że w tych tankach chodzi o to że się zalogować i postrzelać, a tu widzę "staty", "okres rekrucki", "minimalne wartości" , brakuje cv to by było jak w evce   8)

--- Koniec cytatu ---

Ależ jest CTA, jest.  ;D Tylko o przyzwoitszych porach i czas jest ustalany i podawany do wiadomości wcześniej. Takie CTA w wersji light  ;D

Porucznik Borewicz:

--- Cytat: Doom w Wrzesień 22, 2012, 00:33:57 ---Tak czy siak tak jak w eve patrzą Ci na KB, tak w czołgach w staty i sie tego nie zmieni, dobre klany nawet nie zaczynaja rozmowy z tobą jak nie masz konkretnych wartości minimalnych wkonkretnych miejscach, a te które nie patrzą na staty... powiem tak jak widze niektóre tego typu tagi we własnej drużynie to wiem że walczymy w 12-14 przeciw 15 (zalezy czy koles jest sam czy z kolegami)

--- Koniec cytatu ---

to nie tak do końca ... teraz po aferze z "tanim goldem" z Allegro jest więcej miejsc. Win ratio o niczym nie świadczy tylko damage per bitwa na tier9, arty tier7 oraz konkretna ilość czołgów do Klan Wars, a przede wszystkim czas jaki chcesz poświęcić dla treningów/kompani oraz bitew klanowych.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej