Autor Wątek: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D  (Przeczytany 47391 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #105 dnia: Maj 26, 2012, 19:10:23 »
Whatever i tak staty możesz zmienić wedle uznania. Wyskillowanie innej rasy do poziomu "startowego", gdybyś np. chcąc latać statkami Caldari zrobił Matara to też czysta formalność. Wybierz taką rasę, która Ci się bardziej spodoba wizualnie.

A żeby tak do końca nie zbaczać z tematu, to Amarzy śmierdzą kadzidłem ;).

Może i śmierdzą Kadzidłem, ale już się do nich przekonałem , mniejsza o to: jest taka możliwość, żebym dostał aktualne "rysopisy" poszczególnych bloodline-ów w EVE? Bo w tej chwili mam do d**y hardware, a grać mam zamiar Soon  >:D


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Mauhur Purson

  • Hospes, hostis. CEO
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mauhur Purson
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #106 dnia: Maj 27, 2012, 02:21:20 »
WEZWANIE DO POWSTANIA !!!

MiltisUmbrae! DarkFlackPL! DrackUll! BANk ROBBER! Mauhur Purson! littleozzik!

POWSTAŃCIE!

ZERWIJCIE KAJDANY!

POŁAMCIE BAT!

JESTEŚCIE MINMATARAMI Z KRWI I KOŚCI I NIC TEGO NIE ZMIENI!

PORZUĆCIE SWOICH AMARSKICH PANÓW I DOŁĄCZCIE DO POWSTANIA!

BĄDŹCIE WOLNI!!!

PS. wezwanie dotyczy też wszystkich amarrów których matka puściła się z minmatarskim niewolnikiem ;-)

Jestem wolny i mi za to placa.
Poza tym jaka to frajda walczyc w najliczniejszej milicji.

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #107 dnia: Maj 27, 2012, 02:31:00 »
Myślałem, że Caldari byli najliczniejsi, ale najmniej skuteczni? :D

Mauhur Purson

  • Hospes, hostis. CEO
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mauhur Purson
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #108 dnia: Maj 27, 2012, 03:23:58 »
Myślałem, że Caldari byli najliczniejsi, ale najmniej skuteczni? :D

no ich nie licze :)

RobekPL

  • Gość
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #109 dnia: Maj 27, 2012, 09:01:05 »
Mijaja miesiace i lata a paczka przyjaciol z Mothry kopie dupy amarrom z nieprzemijajaca przyjemnoscia i radoscia.
Jest nas niewielu co swiadczy o wyjatkowosci naszej korporacji ,bo my jestesmy a was juz nie ma.
Nie zbieramy kogo popadnie po to tylko by bylo nas wielu. Liczy sie tylko kim jestes.
Wszelakie qulka1, szatany lucyfery, diably i cala reszta pantofelkow reprezentuje w wiekszosci korporacje
kolegow wypowiadajacych sie tutaj, co daje niejakie pojecie o wymaganiach stawianych przy rekrutacji.
Jesli nasi wrogowie mowia o nas zle a nasi przyjaciele dobrze, oznacza to ze jestesmy tam gdzie chcielibysmy byc.

Ja sie tu udzielam, a Ty o mnie nie wspomniales....smutno mi teraz :(

Andrusza

  • Mothrer
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
    • Mothra Inc.
  • Imię postaci: Andrusza
  • Korporacja: Mothra inc
  • Sojusz: Uprising.
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #110 dnia: Maj 27, 2012, 10:41:31 »
Ja sie tu udzielam, a Ty o mnie nie wspomniales....smutno mi teraz :(


Oczywiscie po drugej stronie barykady lataja rowniez piloci, z ktorymi z przyjemnoscia mozna potrolowac na lokalu,
w koncu to nie ich wina ze urodzili sie amarrami lub pogubili sie w amarrskiej milicji.  ;)

RobekPL

  • Gość
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #111 dnia: Maj 27, 2012, 10:50:52 »
Oczywiscie po drugej stronie barykady lataja rowniez piloci, z ktorymi z przyjemnoscia mozna potrolowac na lokalu,
w koncu to nie ich wina ze urodzili sie amarrami lub pogubili sie w amarrskiej milicji.  ;)

haha, i vice versa :)
Tylko teraz nie bedzie za duzo okazji, Eszur to juz dla mnie gleboka zagranica, od tygodnia nie bylem dalej niz 4j od Kameli :)
Zreszta, w Kameli sie tyle dzieje ze nigdzie nie trzeba latac zeby mordowac, a zauwazylem ostatnio coraz czestsze wizyty polskojezycznych pilotow Matarskich, tak wiec wszystko idzie w dobrym kierunku :)

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #112 dnia: Maj 27, 2012, 11:17:20 »
Generalnie Matarowie cfaniaczą bo jest ich po prostu dużo.
Kiedyś był filmik na discovery jak 500 szerszeni zabija prawie 10 tysięcy pszczół
Nie wiem czy widzicie porównanie szerszenie amarrowie pszczółki matarskie ścierwo!
pewpew

Dec Apilatour

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Mothra Inc
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #113 dnia: Maj 27, 2012, 11:25:15 »
Zreszta, w Kameli sie tyle dzieje ze nigdzie nie trzeba latac zeby mordowac, a zauwazylem ostatnio coraz czestsze wizyty polskojezycznych pilotow Matarskich, tak wiec wszystko idzie w dobrym kierunku :)

To jest przecież nasz punkt widzenia przedstawiany od początku pojawienia sie wątku o wrednych retardach  z eszur którzy nigdzie nie chca sie ruszać.

Generalnie Matarowie cfaniaczą bo jest ich po prostu dużo.
Kiedyś był filmik na discovery jak 500 szerszeni zabija prawie 10 tysięcy pszczół
Nie wiem czy widzicie porównanie szerszenie amarrowie pszczółki matarskie ścierwo!

odkąd jestem w milicji (chyba 2008 rok?) raz jedni górą, raz drudzy, zawsze tak było ,  Co ciekawsze te same argumenty sa przedstawiane po przeciwnych stronach w zależności od tego kto dominuje, jestem pewien że za jakis czas sytuacja się zmieni, i to matarzy beda biadolić o blobawaniu i nierównej walce z przeważającymi siłami wroga,
« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2012, 11:32:00 wysłana przez Dec Apilatour »

RobekPL

  • Gość
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #114 dnia: Maj 27, 2012, 11:30:53 »
Generalnie Matarowie cfaniaczą bo jest ich po prostu dużo.
Kiedyś był filmik na discovery jak 500 szerszeni zabija prawie 10 tysięcy pszczół
Nie wiem czy widzicie porównanie szerszenie amarrowie pszczółki matarskie ścierwo!

Gaunt, wydaje mi ze poziom cwaniactwa jest porownywalny po obu stronach, nie to zebym bronil chlopakow z Eszur, ale patrzac na niektore przypadki milicjantow Mararskich (i Amarskich takze) to dyskusje z nimi sa nawet przyjemne i konstruktywne.

Polatacie troche, sami zobaczycie i szybko poznacie z kim lepiej z wlasnej woli do jednej floty nie wchodzic, a juz nie daj boze byc na tym samym commsie :)

RobekPL

  • Gość
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #115 dnia: Maj 27, 2012, 11:47:18 »

odkąd jestem w milicji (chyba 2008 rok?) raz jedni górą, raz drudzy, zawsze tak było ,  Co ciekawsze te same argumenty sa przedstawiane po przeciwnych stronach w zależności od tego kto dominuje, jestem pewien że za jakis czas sytuacja się zmieni, i to matarzy beda biadolić o blobawaniu i nierównej walce z przeważającymi siłami wroga,

Ja osobiscie jestem obecna sytuacja bardzo zadowolony, drogi LP szop, zablokowal doplyw nowych farmerow, z pilotami zfokusowanymi tylko na misjach tez sie pozegnalismy w ostatnich dniach. Generalnie jest odplyw noobow i wszelkiej masci retardow z Amarr Milicja, no i pare "Ksiezniczek ktorym nie wiadomo o co chodzi" tez opuscilo nasze szeregi, wiec jest kameralniej i jakby wiecej bitek :)

HammerSnake

  • Gość
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #116 dnia: Maj 27, 2012, 12:08:03 »
Cytuj
odkąd jestem w milicji (chyba 2008 rok?) raz jedni górą, raz drudzy, zawsze tak było ,  Co ciekawsze te same argumenty sa przedstawiane po przeciwnych stronach w zależności od tego kto dominuje, jestem pewien że za jakis czas sytuacja się zmieni, i to matarzy beda biadolić o blobawaniu i nierównej walce z przeważającymi siłami wroga,

this.
jak ruszały milicje na dobre i pojawiła się moda na to trzaskanie misji bomberami itp. To właśnie ammarów było więcej niż matarów i wszyscy do nich szli, bo było łatwiej, a biednych matarów było jedynie stać na kampe w eszur i mam niezłego banana na twarzy jak słyszę te płacze o blobach matarów.

Mauhur Purson

  • Hospes, hostis. CEO
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mauhur Purson
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #117 dnia: Maj 27, 2012, 13:13:15 »
this.
jak ruszały milicje na dobre i pojawiła się moda na to trzaskanie misji bomberami itp. To właśnie ammarów było więcej niż matarów i wszyscy do nich szli, bo było łatwiej, a biednych matarów było jedynie stać na kampe w eszur i mam niezłego banana na twarzy jak słyszę te płacze o blobach matarów.
That.
Ze wzgledu na zasieg dzial amarskich szipow misje dla matarow dalo sie robic bomberem w pojedynke.
Z kolei Amarzy nie mieli tego przywileju, latalo sie z kumplem lub altem.
Troche zmieniasz byla rzeczywistosc.....

Bo to matarzy mieli latwiej.

Andrusza

  • Mothrer
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
    • Mothra Inc.
  • Imię postaci: Andrusza
  • Korporacja: Mothra inc
  • Sojusz: Uprising.
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #118 dnia: Maj 27, 2012, 18:47:18 »
Trzeba powiedziec ze 5-ciu biednych Minmatarow potrafilo w niektore miesiace, dzwignac Mothre do Top5 najwydajnieszych korporacji Milicji Minmataru.
Mozecie mi wierzyc ze zabawa byla przednia, bo oprocz walk na chwale i potege Minmataru, tyle szweda sie tamtendy neutow i piratow ze od czasu do czasu trafialy sie niezle perelki :)
http://mothra.psobanski.info/kb/?a=home

Mauhur Purson

  • Hospes, hostis. CEO
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mauhur Purson
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #119 dnia: Maj 28, 2012, 01:00:35 »
nie przesadzaj z ta skromnoscia i bieda.

spory biznes z nierzadu, dragow i przemytu tam macie :)

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #120 dnia: Maj 28, 2012, 09:49:13 »
a ja jednak ciesze się, że jest ta kampa w Eszur, choć sam straciłem tam kilka shipów i chyba jedno jajko :)

dzięki nim nikomu nie chce sie latać robić misje i wszyscy siedzą ku powszechnemu zdziwieniu reszty Matarów na dupie w systemach, które nam jeszcze zostały :)

Taka kampa na gejcie jakby nie patrzył jest lepsza niż kampa w stacji, tylko ta druga nie rzuca się tak w oczy. Pamiętam kampy z Wirusem w GW, nie ważne było kogo złapaliśmy, ile razy spierniczaliśmy, ważny był fun, piwo i pieprzenie bez sensu na TS.

W kampie na gejcie najważniejsze jest żeby się NIE ZASIEDZIEĆ więc chłopaki wpadnijcie czasami na wymianę ammunicji :) a i pamiętajcie szipa możecie mi rozwalić, ale darujcie sobie skorupki w Eszur:)
Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #121 dnia: Maj 28, 2012, 09:54:51 »
Pamiętam kampy z Wirusem w GW, nie ważne było kogo złapaliśmy, ile razy spierniczaliśmy, ważny był fun, piwo i pieprzenie bez sensu na TS.
http://finisterrae.killmail.org/?a=kill_related&kll_id=13476289

Wiru5 is back! :D
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

RobekPL

  • Gość
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #122 dnia: Maj 28, 2012, 10:32:34 »
a ja jednak ciesze się, że jest ta kampa w Eszur, choć sam straciłem tam kilka shipów i chyba jedno jajko :)

dzięki nim nikomu nie chce sie latać robić misje i wszyscy siedzą ku powszechnemu zdziwieniu reszty Matarów na dupie w systemach, które nam jeszcze zostały :)


no jak geddon kosztuje 600k lp w lp store to sens robienia misji troche maly :)
Mi to tylko szkoda tych drobnych implantow ktore byly zawsze pod reka za jakies smieszne lp, czy szkielka do lazorow; ktore na szybko mozna bylo wymienic...

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #123 dnia: Maj 28, 2012, 12:01:27 »
Kerbirka kerbirką a my wczoraj lataliśmy na zwiady generalnie poznawać teren i wcale Matarzy nie wykazywali się specjalnymi umiejętnościami w pew pew : D
pewpew

RobekPL

  • Gość
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #124 dnia: Maj 28, 2012, 12:39:23 »
Kerbirka kerbirką a my wczoraj lataliśmy na zwiady generalnie poznawać teren i wcale Matarzy nie wykazywali się specjalnymi umiejętnościami w pew pew : D

Matarzy sa mocni w US TZ, wyrozniajace sie ekipy to Late Night Alliance- home Huola, Auga , SPDR - home Bosboger i Iron Oxide home Arzad.
W EU TZ maja Defiant Legacy czyli Triad, bez szalenstw ale jest ich sporo, trzymaja sie blisko Eszur   no i nasze rodzime Uprising czyli Eszur i okoliczne gejty.
Jest jeszcze ekipa Electus Matari, ale oni stracili jakos ostatnio zapal, mieszkaja w Metropolis, ale mozna ich spotkac wszedzie.

Jak europejska ekipa nie szaleje za bardzo, tak bo teamach US mozna sie spodziewac wszystkiego, od floty t3 po wrzutki triage i dredow. Wyjatek tu stanowi Electus Matari ktore jest anty pirackie maja duzo blue (i jeszcze wiecej red) i potrafi tez rozne ciekawostki podeslac na grid.

Tak wiec prime time dla strefy FW Amarr-Minmatar to 20-24 PL time.
Ekipa Amarr EU TZ jest dosc mocna, ale jest takze sporo pirackich korpow w okolicy z tym samym Time Zone - Shadow Cartel, Unknown, Heretic Army
czasem pojawiaja sie niemcy EVE-Union - zplusowani z Raidenami
W metropolis mieszka takze SILENT ale oni cos malo aktywni ostatnio.
Raz na rok przyleca jakies Noir albo inne nullsekowe zjawy.

To tak w telegraficznym skrocie.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #125 dnia: Maj 28, 2012, 12:43:28 »
Wlasnie Robek, podeslalibyscie jakis BR z tej bitki z Raidenami i AAA co sie Wam ostatnio trafila. :)

RobekPL

  • Gość
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #126 dnia: Maj 28, 2012, 13:28:44 »
Wlasnie Robek, podeslalibyscie jakis BR z tej bitki z Raidenami i AAA co sie Wam ostatnio trafila. :)

No, wiec...w piatek EVE Union sobie przylecialo i zaczelo strzelac nasze POCO, wprowadzili 2 w RF i postawili sobie POSa. Bylo ich ze 20 plus okolo 40 na tytanie.
Zanim sie zebralismy to im sie juz nie chcialo bic, wiec im tego POSa w RF wprowadzilismy i rozeszlismy sie do swoich zajec.

Przyszla sobota, POS ich wychodzil z RF, wiec sie zebralismy, nikt sie on nich nie pojawil to im tego POSa rozjebalismy elegancko:

http://lostobsession.com/killboard/?a=kill_detail&kll_id=4348

Nic szczegolnego w sobote sie juz nie zadzialo w tej kwestii.

Za to w niedziele, 2 nasze poco ktore strzelali w piatek wychodzily z RF. Wrog sie pojawil w dosc duzej reprezentacji pilotow Raiden, no ale wiedzielismy ze EVE Union bedzie mialo ich wsparcie. Ciekawilo nas tylko czy pojawia sie supercapitale Raidenow.
Flota nasza sie dosc szybko sformowala, liczby byly porownywalne, tak 80 na 80. W sklad naszej floty wchodzili piloci aliancu Lost Obssesion (WBR, DEWA), Psychotic Tendencies (3gun), Drunk'n'Disorder (SOTF). Sa to korporacje z nami zaprzyjaznione, i mimo formalnego statusu wroga jako milicji Gallente, wspieralismy sie, wspieramy i bedziemy wspierac do ostatniego posiadanego szipa w hangarze.

Zniszczyli pierwszy custom office, i przewarpowali sie na drugi, no a tu juz byly ustawione nasze cyna, kiedy pojawili sie na gridzie nasza flota warpnela na custom na 30 i zaczela sie dosc niezla jatka.
Niestety mialem nieprzyjemnosc byc primary w guardianie, tak wiec 50 bs-ow wyprosilo mnie z grida w 3 sekundy.
Po 2 minutach siedzialem znow w nowym  guardianie, i warpilem na grid. No w tym przypadku zdolalem zrobic cap chaina, i chyba narepowac 1 kolega.
Znow zostalem przez bs-y przeciwnika skierowany do stacji w kapsule.
W miedzyczasie pojawila sie friendly flota AAA, w kompozycji shield t3 z logistykami.
Na gridzie pojawil sie problem z nasza  logistyka, nasi piloci tam po prostu gineli w oka mgnieniu.
FC podjal decyzje o wrzutce triagowych archonow. Wrog ginal, sytuacja sie stabilizowala.
Z braku narzedzi logistycznych w hangarze wrocilem na grid w apocu, i strzelalem sobie we wroga z bezpiecznej odleglosci.
No i jak czesto w takich sytuacjach, "nikt sie nie spodziewal hiszpanskiej inkwizycji" :) Na gridzie pojawil sie Shadow Cartel z flota t3 bc snajperow i pare t3.
SC pôstanowili nie byc stronniczy i lali wszystkich obecnych po rowni.
Moje bezpieczna w moim mniemaniu pozycja w apoku na gridzie okazala sie dosc blisko floty SC, zalozony punkt na mojego apoka rozwial moje nadzieje na posiadanie tego szipa dluzej.
SC opuscilo grid, nasza flota dobijala pozostalosci floty wroga. Pobojowisko bylo okropne, tak wiec przesiadka w szybkiego cynabala, z salvagerem i wrocilem na grid robic jakies profity z bijatyki.
No niestety, SC zaskoczyl mnie po raz kolejny tego wieczoru, wracajac ponownie na grida. I tym razem skrambl na moim cynabalu pozwolil reszcie SC spokojnie mnie przemielic a wresz odeslac express podem do klonowni w stacji.
Na grida znow wrocilem, w 5 szipie tego wieczoru, a mianowicie Navy Geddonie, i dzieki szybkiej reakcji pilotow AAA, Shadow Cartel juz sie nie pojawil na polu.
Pojawila sie natomiast cala chmara pilotow EVE Union i Raiden w noobszipach, probujacych lootowac wraki.
Marzylismy o disko Bsach, no ale musielismy to zalatwic konwencjonalnie, tak wiec na koniec byla jeszcze trywialna strzelanina w noobszipy.

Bitka byla dosc szybka, okropnie brutalna, nikt sie tu z nikim nie patyczkowal. Osob takich jak ja ktorzy stracili kilka szipow bylo wiecej, no ale to zaleta walki w home systemie, zawsze mozna wrocic na grida.
Chociaz jak znam siebie i moich kolegow z korporacji, walki w Kameli moga sie skonczyc tylko w 2 sytuacjach: Kiedy zniszczymy flote wroga, albo skoncza sie nam statki w hangarze.

Podsumowanie bitki z pozycji mojego aliansu:
http://lostobsession.com/killboard/?a=kill_related&kll_id=4474

i calosciowy raport z eve kill:

http://eve-kill.net/?a=kill_related&kll_id=13480683

Niestety, z racji czestych reszipow, nie widzialem wszystkiego co dzialo sie na gridzie, slyszac jedynie komendy w TS, no ale podobno bylo kilka hero-akcji pilotow archonow triagowych.

Ciezko tez ustalic ilu dokladnie pilotow sie ze soba bilo, ogolnie nie zwracalem uwagi na lokal, ale spogladajac w jednym momencie widzialem liczbe 320 pilotow w systemie

Z ciekawostek dropsa....Wcale mnie nawet nie zdziwilo ze bylem Primary w tak duzej bitce, ostatnim razem kiedy mialem przyjemnosc walki z EVE Union,  a bylo to w Ardar w wrzesniu 2011, bedac primary w apocu odwarpilem im na strukturze z grida, co bylo bardzo smiesznie widac pozniej na filmiku ktory EVE Union stworzyl podczas bitki i zostalo mi wypomniane kilka razy od tamtego momentu przez pilotow EVE Union :)

« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2012, 13:38:47 wysłana przez RobekPL »

hidden Q

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 166
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: HiddEn Q
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #127 dnia: Maj 28, 2012, 19:45:01 »
hehe niezly BR.

Frozen byl akurat na roamie w okolicach Old Man Star jak dostalismy intel. Podjeto decyzje, że nie chce nam sie wracac :) i manewrujac miedzy snuffboxami w gangu t3 udalo nam sie znalesc skormna bitke. Next time bedziemy na miejscu ale daj nam znac wczesniej niz na 5 minut przed akcja :)

Amarr Victor!

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #128 dnia: Maj 29, 2012, 07:37:06 »
Mówiąc generalnie fw to nawet fajne miejsce dla osoby, która zaczyna solo pvp :p
bo tam sobie pomykam vagaskiem to coś tam wyciągne i fajna zabawa jest : >
pewpew

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #129 dnia: Maj 29, 2012, 07:52:15 »
Mówiąc generalnie fw to nawet fajne miejsce dla osoby, która zaczyna solo pvp :p
bo tam sobie pomykam vagaskiem to coś tam wyciągne i fajna zabawa jest : >

Tu się zgodzę. FW to jedno z niewielu miejsc, gdzie solo nie graniczy z głupotą/samobójstwem. No i możliwość wparowania czymś większym w bandę t1 frytek i zrobienie kipiszu rox :>
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Nosum Hseebnrido

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #130 dnia: Maj 31, 2012, 17:31:57 »
VIDE to calkiem spoko korp, znany z luzackiego podejscia do gry i trzymania roznych maskotek ku uciesze gawiedzi - znam tam wielu dobrych pilotow, ale Ciebie akurat zupelnie nie kojarze, no chyba ze z tego ze gadasz sam do siebie na aliansowym czacie. Dlatego nie rozumiem, dlaczego gdybym potrzebowal czegokolwiek od VIDE to mialbym sie kontaktowac akurat z Toba, a nie przykladowo z takim BlodersemPL, ktory co prawda tez gada bzdury, ale przynajmniej czasem wydokowuje w jakims statku, widac go we flotach i stara sie cos zabic. Nie rozumiem tez, czemu wypowiadasz sie w imieniu calego korpa, skladasz jakiesz deklaracje i generalnie starasz sie zrobic wrazenie, ze masz tam cos do powiedzenia, co raczej nie jest prawda i nie dziala dobrze na wizerunek Twojej korporacji na forum publicznym.
Koledzy wiedza, ze dupisz na Centrali?
A wystarczyło by: "Przepraszam kolegów i koleżanki z vide za to że oskarżałem was o wklejanie fake km i robienie z was kłamców".

PS
Dlatego nie rozumiem, dlaczego gdybym potrzebowal czegokolwiek od VIDE to mialbym sie kontaktowac akurat z Toba, a nie przykladowo z takim BlodersemPL, ktory co prawda tez gada bzdury, ale przynajmniej czasem wydokowuje w jakims statku, widac go we flotach i stara sie cos zabic.
W zaznaczonym przez ciebie fragmencie moje postu nie znajduje się informacja, aby w sprawach corporacyjnych(vide) kontaktować się ze mną: 
Następnym razem jeśli będziesz czegoś potrzebował od VIDE(tak, tak wszyscy cię dobrze znamy  ;D), pamiętaj żeby dobrze nasmarować sobie usta, ręce i rowa oliwą(nie patrzcie na mnie krzywo - to ostatnie dla koneserów ;) - na pewno jakiś mamy).
więc nie wprowadzaj ludzi w błąd pisząc takie informacje.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #131 dnia: Czerwiec 01, 2012, 01:06:23 »
A wystarczyło by: "Przepraszam kolegów i koleżanki z vide za to że oskarżałem was o wklejanie fake km i robienie z was kłamców".
lol ale ty nie jestes moim kolega, ja cie po prostu nie znam :) A jezeli wklejasz linki do killi cynofretek w dziale najsmieszniejsze wtopy to jest jeszcze glupsze niz wklejanie fake kmow

PS W zaznaczonym przez ciebie fragmencie moje postu nie znajduje się informacja, aby w sprawach corporacyjnych(vide) kontaktować się ze mną:   więc nie wprowadzaj ludzi w błąd pisząc takie informacje.

To wytlumacz mi w takim razie prosze, w jaki sposob fakt, ze robie sobie jaja z jakiegos glupka na Centrali mialoby zawazyc na moich kontaktach z VIDE, nawet gdybym jakies mial? Z Twojej wypowiedzi wynika, ze jestes tam kims waznym, kims kto ma wplyw na to, kto musi sobie co smarowac wazelina, zeby cos tam... Zreszta moze najlepiej sam jeszcze raz przeczytaj swoj post na ten temat, i posmiejemy sie wspolnie  ;D
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 01, 2012, 01:18:22 wysłana przez CATfrcomCheshire »
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #132 dnia: Czerwiec 01, 2012, 12:25:58 »
haha nie bylo mnie prawie rok a widze kot dalej trolluje :D

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #133 dnia: Czerwiec 01, 2012, 12:27:46 »
haha nie bylo mnie prawie rok

HU KERS? : D

 :-* :-* :-* :-* :-*
pewpew

Andrusza

  • Mothrer
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
    • Mothra Inc.
  • Imię postaci: Andrusza
  • Korporacja: Mothra inc
  • Sojusz: Uprising.
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #134 dnia: Czerwiec 02, 2012, 12:57:21 »
RobekPL  rzeczowy raport, bez pojekiwania, lizania i innych zbednych pierdol.
Czuc krew na pancerzu :)

RobekPL

  • Gość
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #135 dnia: Czerwiec 06, 2012, 09:09:08 »
i jeszcze dodatek filmowy do ktorego linka dostalem wlasnie od Niemcow z EVE UNION

http://www.youtube.com/watch?v=0FrhPSuy2XA

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #136 dnia: Czerwiec 14, 2012, 17:00:39 »
i jeszcze dodatek filmowy do ktorego linka dostalem wlasnie od Niemcow z EVE UNION

http://www.youtube.com/watch?v=0FrhPSuy2XA

wygląda smacznie ;) niemiec zapiekany w triage carrierze ;-)

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #137 dnia: Czerwiec 14, 2012, 18:12:03 »
To uczucie FW gdy wszędzie grasują floty typu Pots'n'Pants  ;D

RobekPL

  • Gość
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #138 dnia: Czerwiec 14, 2012, 21:06:30 »
To uczucie FW gdy wszędzie grasują floty typu Pots'n'Pants  ;D

jakos Cie ni widac w okolicy ;p oprocz czata milicyjnego ofc :)

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #139 dnia: Czerwiec 15, 2012, 02:54:24 »
jakos Cie ni widac w okolicy ;p oprocz czata milicyjnego ofc :)
Bo nie siedzę w stacji Kamela ;P
Pierwsze wrażenie co do 'nowego' FW pozytywne, jeśli chodzi o małe gangi 4-6 osób.
Większe floty po staremu- bez sensu na co dzień.

Szkoda że Sasawong nie chciał się bawić :(