Autor Wątek: Star Conflict  (Przeczytany 161924 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #175 dnia: Luty 16, 2016, 07:07:27 »
Cytuj
A w eve jak zescramblujesz jakiegoś gościa i orbitujesz interceptorem to niby co innego robisz ?
A Wy się dziwicie że dla niego SC jest bardziej skomplikowane, skoro w EVE doszedł do umiejętności klikania orbit :D

Zaraz też dowiecie się że "systemy" szerokie na kilkanaście kilometrów ze sztuczną barierą są lepsze od nieograniczonych, bo przeciwnik nie będzie Wam w stanie nigdzie uciec.
Dajcie se spokój, ten nawet nie troll był śmieszny do pewnego momentu, teraz to jak słuchanie wykładu Świadków Jechowy - jest tak bo tak jest i chuj.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #176 dnia: Luty 16, 2016, 07:18:55 »
Zły dotyk boli...

Edit
Przejrzał em dział pl na ich forum, już wiem dlaczego gość ciągle tu pisze :)
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2016, 07:27:52 wysłana przez [WILD5] Filip Bonn »
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #177 dnia: Luty 16, 2016, 08:34:26 »
Zły dotyk boli...

Edit
Przejrzał em dział pl na ich forum, już wiem dlaczego gość ciągle tu pisze :)
Dziwisz się? Tylu graczy że dopchać się nie może do forum. W kolejce czekają żeby coś napisać :)
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #178 dnia: Luty 16, 2016, 08:34:42 »
A co, zbanowali go tam? Czy nie ma kto mu odpisywać?

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #179 dnia: Luty 16, 2016, 08:36:15 »
A co, zbanowali go tam? Czy nie ma kto mu odpisywać?
Nie, forum jest aktywne mniej więcej jak martwa świnia.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #180 dnia: Luty 16, 2016, 08:43:20 »
https://forum.star-conflict.com/index.php?/forum/338-polish-section/



To pewnie tych 4 byłych graczy EVE których tam ściągnął to jedyna aktywność :)
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2016, 09:14:54 wysłana przez Zgudi »

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #181 dnia: Luty 16, 2016, 08:55:26 »
<miejsce zarezerwowane na post tłumaczący, że Polacy grający w SC nie potrzebują polskiej sekcji, świetnie sobie radzą na anglojęzycznym>
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #182 dnia: Luty 16, 2016, 09:40:57 »
Normalnie, w zależności od sytuacji. A nie czekaj... W SC nie ma czegoś takiego :P

I co to ma być? Argument w dyskusji? 1/3 czasu jaki poświęcałem na EvE spędzałem w eft, a Ty mi tu insynuujesz, że w twojej gierce jest tak samo, bo możesz wybrać jeden z 2, 3 modułków?

Ty mi nie pisz co można bo ja wiem co można. Twoja odpowiedź jest bardzo wymijająca. Napisz mi lepiej co i dlaczego można zrobić lepiej niż w EVE.

Powiedz mi też kolego jak naprawić bug z naprawą. Żeby móc się naprawić to muszę klienta przelogować. Powiedz Gaijim, żeby naprawili tego zbugowanego bubla.

Zresztą, nie chce mi się odpisywać non stop, czuję się przytłoczony determinacją Xantinosa


http://scr.hu/1yg5/p6xqe
http://scr.hu/1yg5/r2htg

Chcesz mi powiedzieć, że zrobisz na omenie shield tanka na 3 med slotach, bez scrambla do pvp,bo taka masz potrzebę ?
masz trzy med sloty i siedem low możesz jeden hi wykorzystać i 3 rigi

Ja mam 8 slotów do modyfikacji plus 4 na aktywne moduły i dwa jako rigi
jako hi licze broń główna i dodatkowa nie liczę też modułu specjalnego bo jego w eve nie ma i nie mogę go zmienić, ale statek wzmacnia.
Wyobraź sobie, że do SC tez jest eft tylko nie potrafię sie nim jeszcze posługiwać.
Wkleiłem ci podgląd statku ze statystykami ja nie widzę większych różnic w stosunku do eve.

Zgudi nic ci nie będę pisać bo mi na ciebie szkoda czasu dostałeś merytoryczną odpowiedź, a jedyne co z siebie wykrzesałeś to hipcio.
Trafiasz do drużyny Puszkena, więc musisz się lepiej postarać bo jak na razie on przoduje w takich tekstach.
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2016, 09:55:41 wysłana przez xantinos »

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #183 dnia: Luty 16, 2016, 09:49:39 »

http://scr.hu/1yg5/p6xqe
http://scr.hu/1yg5/r2htg

Chcesz mi powiedzieć, że zrobisz na omenie shield tanka na 3 med slotach, bez scrambla do pvp,bo taka masz potrzebę ?
masz trzy med sloty i siedem low możesz jeden hi wykorzystać i 3 rigi

Ja mam 8 slotów do modyfikacji plus 4 na aktywne moduły i dwa jako rigi
jako hi licze broń główna i dodatkowa nie liczę też modułu specjalnego bo jego w eve nie ma i nie mogę go zmienić, ale statek wzmacnia.
Wyobraź sobie, że do SC tez jest eft tylko nie potrafię sie nim jeszcze posługiwać.
Wkleiłem ci podgląd statku ze statystykami ja nie widzę wiekszych różnic w stosunku do eve.
Policz mi liczbę pozycji do wyboru na każdym slocie. Powinno być ich od 4 do 6. Być może na tier 10 nawet i 8, ale tam jeszcze nie dobiłem. Nie liczę moduły bonusowe, które zużywają się po 2-4 bitwach, tam jest z 10 pozycji.

Na jednym hardpoincie w EVE masz setki modułów do wyboru. Razem jest ich 4277? Się nie pomyliłem? https://www.reddit.com/r/Eve/comments/3a2s95/number_of_modules_in_eve_online/


Cytuj
Zgudi nic ci nie będę pisać bo mi na ciebie szkoda czasu dostałeś merytoryczną odpowiedź, a jedyne co z siebie wykrzesałeś to hipcio.
Trafiasz do drużyny Puszkena, więc musisz się lepiej postarać bo jak na razie on przoduje w takich tekstach
Genialne. Będzie sortował forumowiczów na podstawie tego jak kochają SC. Stwórz forumowy topic ze statystykami.
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2016, 10:04:38 wysłana przez Zgudi »

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #184 dnia: Luty 16, 2016, 10:08:47 »

Zgudi nic ci nie będę pisać bo mi na ciebie szkoda czasu dostałeś merytoryczną odpowiedź, a jedyne co z siebie wykrzesałeś to hipcio.
Trafiasz do drużyny Puszkena, więc musisz się lepiej postarać bo jak na razie on przoduje w takich tekstach.
Zgudi, za TAKI afront na Twoim miejscu bym walnął focha  ;D

Edit: Xant, uważaj z tą segregacją bo zaraz nie będziesz miał do kogo pisać :D
Chociaż to raczej nie będzie dla Ciebie przeszkodą, przynajmniej nikt nie będzie Ci przeszkadzał w wypisywaniu dalszych głupot :)
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #185 dnia: Luty 16, 2016, 10:09:56 »
Policz mi liczbę pozycji do wyboru na każdym slocie. Powinno być ich od 4 do 6. Być może na tier 10 nawet i 8, ale tam jeszcze nie dobiłem. Nie liczę moduły bonusowe, które zużywają się po 2-4 bitwach, tam jest z 10 pozycji. Na jednym hardpoincie w EVE masz setki modułów do wyboru.
policz mi ile masz tych setek modułów i już przestań mi wciskać kit bo to, aż śmieszne na low slotach używasz ich kilku do kilkunastu bo chyba nie pakujesz cargo expanderów na bojowy statek ?
zakładasz tam albo resy , albo nano , albo wzmacniacze działek, hull tank zdarza się rzadko do tego wsadzasz plate i naprawiaczki jeżeli masz tank aktywny to ile setek masz rozszerzeń do tych czynności ?
Na med sloty zakładasz weba scrambla ecm i microwarpa albo tarcze, albo resy , albo naprawiacze albo wszystko na raz ah, są jeszcze cap rechergery i bateryjka ile setek masz rodzajów tych modułów ?
Chyba że chodzi ci o rodzaje modułów t1,t2 navy i oficerskie, ale akurat każdy moduł w SC ma  5 modyfikacji od białego przez zielony niebieski fioletowy do pomarańczowego.
Ja nie widze róznic jak pisałem nie jest to idealnie to samo ale uzyskam większośc fitów z eve bez problemu, a niektóre sklecę całkiem nowe.
podam ci prosty przykład jak sumują liczbę modułów masz resy em S i L, a każdy w 5 rodzajach to masz już 10 modułów chociaż fizycznie to jest jeden itd mogę ci policzyć resztę i możne się okazać, że wyjdzie podobnie na pewno mniej bo nie ma statków handlowych rozmawiamy o fitach bojowych przecież :)

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #186 dnia: Luty 16, 2016, 10:13:49 »
Chcesz mi powiedzieć, że zrobisz na omenie shield tanka na 3 med slotach, bez scrambla do pvp,bo taka masz potrzebę ?

Dokładnie tak.

Może to nie omen, ale sytuacja ze slotami podobna ;) https://zkillboard.com/kill/39576426/

policz mi ile masz tych setek modułów i już przestań mi wciskać kit bo to, aż śmieszne na low slotach używasz ich kilku do kilkunastu bo chyba nie pakujesz cargo expanderów na bojowy statek ?
zakładasz tam albo resy , albo nano , albo wzmacniacze działek, hull tank zdarza się rzadko do tego wsadzasz plate i naprawiaczki jeżeli masz tank aktywny to ile setek masz rozszerzeń do tych czynności ?
Na med sloty zakładasz weba scrambla ecm i microwarpa albo tarcze, albo resy , albo naprawiacze albo wszystko na raz ah, są jeszcze cap rechergery i bateryjka ile setek masz rodzajów tych modułów ?
Chyba że chodzi ci o rodzaje modułów t1,t2 navy i oficerskie, ale akurat każdy moduł w SC ma  5 modyfikacji od białego przez zielony niebieski fioletowy do pomarańczowego.
Ja nie widze róznic jak pisałem nie jest to idealnie to samo ale uzyskam większośc fitów z eve bez problemu, a niektóre sklecę całkiem nowe.

Pro tip: walka elektroniczna, manewrowa itd. PvP w EvE to nie stanie na przeciwko siebie i nawalanie w celu testowania kto ma lepszy stosunek dps/tank, ale tak daleko w swojej karierze w EvE chyba nie dotarłeś.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #187 dnia: Luty 16, 2016, 10:16:17 »
A czy w tej zajebistej grze da się chodzić po stacji?
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

xanowron

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xanowron
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #188 dnia: Luty 16, 2016, 10:20:46 »
Jak mogę znaleźć Wasz korp w grze?

Skaza

  • 666
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 85
  • Punish and Slave !
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Grim'Harper
  • Korporacja: WATAHA.
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #189 dnia: Luty 16, 2016, 10:21:12 »
Absolutnie nie rozumiem tej dyskusji. EVE i Star Conflict to zupełnie różne gatunki gier skierowane do innych odbiorców. Jedynym wspólnym mianownikiem jest to, że akcja rozgrywa się w przestrzeni kosmicznej. Chociaż w przypadku SC jest to BARDZO ograniczona przestrzeń. Rozumiem, że Star Conflict ma swoich fanów. Sam lubię czasami pograć w World of Tanks, Armored Warfare i podobne tytuły, jednak uparte twierdzenie, że SC (którego mechanika opiera się na rozwiązaniach znanych z "czołgów") może zastąpić EVE jest conajmniej śmieszne.

Bowiem należy zaznaczyć, że "otwarta" przestrzeń w SC jest jedynie DODATKIEM do pojedynków toczących się na zamkniętych arenach. Dodatkowo brak możliwości handlowania (pomiędzy graczami), nieustanny grind, ograniczone możliwości personalizacji okrętów... Jak na konkurenta dla EVE jest bardzo ubogo. Jednak wrażenia są zupełnie inne, bardziej pozytywne, jeśli umieścić SC tam, gdzie jego miejsce, czyli wśród innych "czołgów".

Jam jest Hermes. W gniewie własne skrzydła pożerając, przez nienawiść oswojon zostałem.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #190 dnia: Luty 16, 2016, 10:23:04 »
Absolutnie nie rozumiem tej dyskusji. EVE i Star Conflict to zupełnie różne gatunki gier skierowane do innych odbiorców. Jedynym wspólnym mianownikiem jest to, że akcja rozgrywa się w przestrzeni kosmicznej. Chociaż w przypadku SC jest to BARDZO ograniczona przestrzeń. Rozumiem, że Star Conflict ma swoich fanów. Sam lubię czasami pograć w World of Tanks, Armored Warfare i podobne tytuły, jednak uparte twierdzenie, że SC (którego mechanika opiera się na rozwiązaniach znanych z "czołgów") może zastąpić EVE jest conajmniej śmieszne.

Bowiem należy zaznaczyć, że "otwarta" przestrzeń w SC jest jedynie DODATKIEM do pojedynków toczących się na zamkniętych arenach. Dodatkowo brak możliwości handlowania (pomiędzy graczami), nieustanny grind, ograniczone możliwości personalizacji okrętów... Jak na konkurenta dla EVE jest bardzo ubogo. Jednak wrażenia są zupełnie inne, bardziej pozytywne, jeśli umieścić SC tam, gdzie jego miejsce, czyli wśród innych "czołgów".
Najlepsze podsumowanie całego tematu

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #191 dnia: Luty 16, 2016, 10:31:34 »
Dokładnie tak.

Może to nie omen, ale sytuacja ze slotami podobna ;) https://zkillboard.com/kill/39576426/

Pro tip: walka elektroniczna, manewrowa itd. PvP w EvE to nie stanie na przeciwko siebie i nawalanie w celu testowania kto ma lepszy stosunek dps/tank, ale tak daleko w swojej karierze w EvE chyba nie dotarłeś.
Najlepsze podsumowanie całego tematu
tylko po co powiedz nie lepiej wsiąść statek z dedykowanym tank shieldem, ah nie bo nie macie tyle kasy i tu wychodzi plus SC bo ja mogę mieć do dyspozycji wszystkie 40 statków które mam odkryte i jednym kliknięciem wsiąść porostu ten, który do danego zadania jest najlepszy.W eve musiał bym na to wydać fortunę i posiadać druga, żeby ją odkupić po ewentualnej stracie.

Dotarłem dotarłem demonizujesz walkę, która ani nie jest skomplikowana sama w sobie ani ciekawa, odbijanie się od celu bez żadnych uszkodzeń jak piłeczka jest nawet zabawne w końcu realizm w eve to podstawa :) jedyna trudność to SP i fit oraz znajomość kilku sztuczek najczęściej stosowanych, resztę walki można spokojnie przespać.
Fit zazwyczaj masz podany, co robić też, jedyny problem żebyś się nie zechlał za mocno, bo nie na ta bramę albo ss polecisz, mówię o walce flot blobów, solo nie latałem poza zwiedzaniem i exploracją .
Małe floty są nawet zabawne szczególnie w low secu kampy najlepiej przy gate godzinami :) ogólnie mile wspominam pvp jako nudne i pozbawione adrenaliny więcej czadu miałem na inwencjach dronek czy przy produkcji t3 :) albo na spadkach cen towaru w Jita.
Dlatego już w to nie gram bo mnie nudzi najbardziej podobny znalazłem SC to się jaram moje prawo :), a wy nie musicie w koncu eve to najlepsza najbardziej realistyczna gra mmo i najbardziej ekscytującą ze wszystkich :)

Zgudi ten gośc dokładnie tak jak ty nie ma zielonego pojecia o tej grze ale wie wszystko lepiej i niech tak zostanie.
Ktoś tam coś pisał o forum polskim SC nikt tam nie pisze bo ludzie gadają w grze na ts  nie na forum, na forum są poradnik, nowości z gry, fity i wystarczy, oraz odpowiedzi dla nowych.
Tam nie siedzą ludzie cały dzień i nie wypisują byle czego maja lepsze zajęcia widać :)
Kto czyta forum teraz w dobie filmów :) przecież to takie staromodne (ja jestem starej daty to zaglądam)
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2016, 10:38:11 wysłana przez xantinos »

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #192 dnia: Luty 16, 2016, 10:35:33 »
Ja czekam ciągle na odpowiedź czy w SC da się chodzić po stacji, bo jak nie to straszna padaka i szkoda czasu.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #193 dnia: Luty 16, 2016, 10:38:54 »
Ja czekam ciągle na odpowiedź czy w SC da się chodzić po stacji, bo jak nie to straszna padaka i szkoda czasu.
to jeszcze poczekasz pewnie :) może nawet do emerytury ...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #194 dnia: Luty 16, 2016, 10:41:25 »
Absolutnie nie rozumiem tej dyskusji. EVE i Star Conflict to zupełnie różne gatunki gier skierowane do innych odbiorców. Jedynym wspólnym mianownikiem jest to, że akcja rozgrywa się w przestrzeni kosmicznej. Chociaż w przypadku SC jest to BARDZO ograniczona przestrzeń. Rozumiem, że Star Conflict ma swoich fanów. Sam lubię czasami pograć w World of Tanks, Armored Warfare i podobne tytuły, jednak uparte twierdzenie, że SC (którego mechanika opiera się na rozwiązaniach znanych z "czołgów") może zastąpić EVE jest conajmniej śmieszne.

Bowiem należy zaznaczyć, że "otwarta" przestrzeń w SC jest jedynie DODATKIEM do pojedynków toczących się na zamkniętych arenach. Dodatkowo brak możliwości handlowania (pomiędzy graczami), nieustanny grind, ograniczone możliwości personalizacji okrętów... Jak na konkurenta dla EVE jest bardzo ubogo. Jednak wrażenia są zupełnie inne, bardziej pozytywne, jeśli umieścić SC tam, gdzie jego miejsce, czyli wśród innych "czołgów".
Uważaj waść bo trafisz do mojej drużyny, a sam rozumiesz że to afront, wstyd i srom co najmniej? :D
A na poważnie, od wielu wielu postów próbujemy człowiekowi właśnie to uzmysłowić, ale jak sam widzisz darmowy trud. Chłopak twierdzi że od lat gra w EVE, ale w każdym zdaniu udowadnia że nie ma o niej nawet bladego pojęcia.
To tak jakbyś zaczął przekonywać że zestaw 20 drewnianych klocków jest bardziej skomplikowany niż zestaw kilku tysięcy klocków Legotech.
Zaczynam powolli rozumieć dlaczego uważa SC za "następcę" i "niszczyciela" EVE, proste porównanie:
1. ile typów statków masz do wyboru w EVE i SC
2. Ile możliwośći masz fitowania owych statków
3. ile "zawodów" możesz wykonywać w grze poza strzelaniem
4. ile masz dostępnych systemów (lokacji) gwiezdnych
5. jakiej wielkości są to lokacje
6. ile jest możliwości rozwoju samego pilota
7. o handlu, produkcji, posiadaniu własnych stacji, POSów i innych konstrukcji nie wspominam
Dlaczego SC jest lepsze? Bo nie wymaga tylu kombinacji i myślenia, świat idzie ku prostocie.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #195 dnia: Luty 16, 2016, 10:41:43 »
Dobra panienki idę do pracy i dziś nie mam czasu dla troli z centrali, może wieczorem zajrzę, więc musicie temat kontynuować sami :)
Tylko nie napiszcie za dużo weźcie pod uwagę że jestem sam na was 10 :) i będę musiał strasznie długo odpisywać.

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #196 dnia: Luty 16, 2016, 10:50:36 »
Przestań xantinos pierdolić. Rozmowa z tobą nie ma sensu, nie odpowiadasz na żadne niewygodne dla Ciebie pytanie, jesteś po prostu nie wart tego żeby cokolwiek do Ciebie więcej pisać.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #197 dnia: Luty 16, 2016, 10:50:58 »
Cytuj
Ktoś tam coś pisał o forum polskim SC nikt tam nie pisze bo ludzie gadają w grze na ts  nie na forum, na forum są poradnik, nowości z gry, fity i wystarczy, oraz odpowiedzi dla nowych. Tam nie siedzą ludzie cały dzień i nie wypisują byle czego maja lepsze zajęcia widać :)  Kto czyta forum teraz w dobie filmów :) przecież to takie staromodne (ja jestem starej daty to zaglądam) 
Nikt nie zagląda na forum Star Conflict bo teraz fora są staromodne. Nie wpadł bym.

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #198 dnia: Luty 16, 2016, 11:08:28 »
Mamy takiego jednego osła w EVE, który rekrutuje do pewnego alliance i nadaje w kółko jak katarynka do każdego alta, każdego Polaka. Jedyny koleś w historii, którego zbanowałem na TS na stałe. Większość chyba wie o kogo chodzi. Xantinos mi go przypomina. Tyle, że reklamuje casualową arcade grę wylewając swoje frustracje bo nie poradził sobie w jednym z najbardziej jak nie najbardziej złożonym popularnym MMO w historii.


VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #199 dnia: Luty 16, 2016, 11:10:35 »
Mamy takiego jednego osła w EVE, który rekrutuje do pewnego alliance i nadaje w kółko jak katarynka do każdego alta, każdego Polaka.
A mnie nie zaczepił nawet razu  :(
Rozumiem że nikt mnie nie lubi, ale żeby aż tak?  :-[
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #200 dnia: Luty 16, 2016, 11:13:37 »
to jeszcze poczekasz pewnie :) może nawet do emerytury ...
Kolejne niewygodne pytanie na które nie chcesz odpowiadać?

Ja w EVE codziennie chodze sobie po stacji i ogladam z kanapy Concord News. Macie tam takie ficzery w SC?

A kasyna macie? :P



A mnie nie zaczepił nawet razu  :(
Rozumiem że nikt mnie nie lubi, ale żeby aż tak?  :-[

Ja ostatnio wyszedlem altem do npc korpa i po 5 min dostałem convo od gościa. Skórkowaniec nie wiem jak on to robi. :D
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2016, 11:21:40 wysłana przez [WILD5] Filip Bonn »
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #201 dnia: Luty 16, 2016, 11:16:40 »

tylko po co powiedz nie lepiej wsiąść statek z dedykowanym tank shieldem

Na pewnym poziomie ogarnięcia w pvp dochodzisz do wniosku że w tej grze nie ma statku (poza elektronikami) dedykowanego do jakiejś roli, ale do tego trzeba dojrzeć. Wyobraź sobie że ten fit powstał z pełną świadomością możliwości i do czego będzie służył, a cena nie była żadnym wyznacznikiem. Nie ogarniasz, a mi szkoda czasu na próbę wytłumaczenia atutów tego statku. Gówno wiesz o PvP w EvE, o jego aspektach psychologicznych, zaskoczeniu itd żeby mi wytykać wady moich fitów. Graj w te swoje czołgi w kosmosie i daj nam spokój.

Reszta twojej wypowiedzi jest tak śmieszna że sobie oszczędzę.

Proszę dedykowany armorowo-blasterowo-scramblowy deimos:
https://zkillboard.com/kill/33743403/
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #202 dnia: Luty 16, 2016, 11:23:08 »
A mnie nie zaczepił nawet razu  :(
Rozumiem że nikt mnie nie lubi, ale żeby aż tak?  :-[

Może dlatego, że jesteś w CVA :D

Cytuj
Proszę dedykowany armorowo-blasterowo-scramblowy deimos:
https://zkillboard.com/kill/33743403/

Bardzo ciekawy, nieczęsto widuje się deimosa zrobionego inaczej jak na repkach.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #203 dnia: Luty 16, 2016, 11:29:05 »
Może dlatego, że jesteś w CVA :D
Zaleciało mi rasizmem  >:(
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #204 dnia: Luty 16, 2016, 11:36:33 »
...
Bardzo ciekawy, nieczęsto widuje się deimosa zrobionego inaczej jak na repkach.

bo vigilant jest lepszy: ], a glassu to noob. nano deimos nie ma zadnej przewagi nad innymi statkami typowo pod nano. do vigila przynajmniej nic nie podejdzie na scrambla: ]
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #205 dnia: Luty 16, 2016, 11:53:33 »
bo vigilant jest lepszy: ], a glassu to noob. nano deimos nie ma zadnej przewagi nad innymi statkami typowo pod nano. do vigila przynajmniej nic nie podejdzie na scrambla: ]

W tamtych czasach deimos miał fajne bonusy, a vigiland 3 medy i jakieś 15k ehp ;) Web w solo dupy Ci nie uratuje, chyba że walczysz 1 vs 1, ale to znaczy że spotkałeś w EvE jednorożca. Ja latałem tym solo (bez scoutów i linków), sporadycznie w małych gangach. Wyższość diemosta w takich warunkach byla bezdyskusyjna. Ci którzy próbowali mi udowadniać że jest inaczej ginęli w swarmie frejek :P
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #206 dnia: Luty 16, 2016, 11:53:38 »
bo vigilant jest lepszy: ], a glassu to noob. nano deimos nie ma zadnej przewagi nad innymi statkami typowo pod nano. do vigila przynajmniej nic nie podejdzie na scrambla: ]

Czasem umiejętność zaskoczenia przeciwnika jest cenniejsza jak dobranie standardowej taktyki i fitu. Wczoraj brałem przykład z Janka i złożyłem sobie Nereusa PVP jednak nikt się nie skusił :(. Co do Vigilanta to kwestia dyskusyjna, to papierowa bestia i zależy na jakim terenie. W nullu możliwe, że się sprawdza.

... ah nie bo nie macie tyle kasy i tu wychodzi plus SC ...

Pominąłem ten piękny zapis ... jeśli po pi razy drzwi chcąc farmić po pół roku gry nie jesteś w stanie w kilka godzin zarobić 1b chociaż to ...



Albo po prostu "zarabia się 4fun" lub jest się osiołkiem, który jest na tyle uparty, że robi coś nieopłacalnego lub w nieopłacalny sposób. Xantinos gdzieś napisał, że zarobienie na plexa to nie problem bo w końcu w tydzień na misjach można uklepać 600kk :D Żal mi hi secowych misjonarzy :D
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2016, 12:10:27 wysłana przez [CIALO] Rainbow Child »

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #207 dnia: Luty 16, 2016, 12:29:49 »
Cytuj
Xantinos gdzieś napisał, że zarobienie na plexa to nie problem bo w końcu w tydzień na misjach można uklepać 600kk :D Żal mi hi secowych misjonarzy :D
Porządny misjonarz zarabia o wiele więcej.
600 mln w tydzień to albo początkujący albo ofiara losu.
Nic dziwnego że kogoś tu EVE zniechęciło, zapierdalać dwa tygodnie żeby móc pograć kolejne dwa... a przez te dwa zapierdalać żeby zarobić na jakiś statek . Stąd to zdanie:
Cytuj
.. ah nie bo nie macie tyle kasy i tu wychodzi plus SC ...

Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #208 dnia: Luty 16, 2016, 12:35:10 »
Czyli gra dla tych co sobie nie radzą.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #209 dnia: Luty 16, 2016, 12:49:46 »
Dawno temu o ile pamiętam to bardzo trudno było mi wyciągnąć więcej jak 30m na godzinę. Problemem nie były misje a czas jaki trzeba było poświęcić na kursy noctisem. No ale ja zbierałem wszystko. W tydzień mi wychodziło po 500-600m. Ale to było mega dawno i nie chcę do tego wracać :)