Autor Wątek: Star Conflict  (Przeczytany 161496 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #105 dnia: Luty 15, 2016, 14:31:45 »
Nie mój drogi, nikt nie objeżdża gry jako takiej, tylko Ciebie, za to że wygadujesz głupoty.
Nie dociera do Ciebie że MAMY porównanie, ponieważ jak wielu tu pisało, grało w SC, albo i teraz pogrywa.
O czym ty piszesz masz podstawowe braki w wiedzy na temat tej gry wyłazi z ciebie dyletant na całej lini ,a robisz z siebie autorytet w tym temacie.
Napisz cos sensownego to odniose sie do tego merytorycznie na wycieczki osobiste odpowiadam równie złośliwie.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #106 dnia: Luty 15, 2016, 14:33:27 »
Cytuj
O czym ty piszesz masz podstawowe braki w wiedzy na temat tej gry wyłazi z ciebie dyletant na całej lini ,a robisz z siebie autorytet w tym temacie.
Napisz cos sensownego to odniose sie do tego merytorycznie na wycieczki osobiste odpowiadam równie złośliwie.
Przecież napisałem wyraźnie o czym piszę. Rysować mam zacząć?
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #107 dnia: Luty 15, 2016, 14:35:40 »
Sek w tym, że wy czujecie się dobrze w swoim towarzystwie bo nie ma miedzy wami żadnych różnic jest was tu może z 10 max z tego co czytam.
Mógłbym wam nakreślić profil psychologiczny bo mam 5 takich szwagrów równie zabawnych ,ale bawi mnie jak łatwo można was rozdrażnić i jak połowa dyskusji opiera się na grafice z demotywatorów albo youtube bo macie problemy z wyrażeniem prostych rzeczy słowem pisanym.
Stanowicie dobra rozrywka dla grona moich znajomych którym to czytam codziennie do kawy :) dlatego jeszcze tutaj zaglądam i odpisuje :)
Jest grono ludzi, które szuka tutaj informacji, ale to raczej odosobnione wyjątki gro to znudzeni w pracy.
Swoją droga może wasi szefowie powinni się zainteresować wasza wydajnością ?


P.S jest może tutaj jakiś moderator ? Bo chyba zdrowy offf top się zrobił, a miało być o grze.

Aha. Brakuje Ci argumentów zaczynają się wycieczki w community. Widzisz jest taki wątek o GW2. Chłopak sobie postuje swoje rzeczy i każdy ma wyjebke w pewnym sensie bo nie nazywa czarnego białym, a ty Tak robisz. O Eve nie masz pojęcia i nie możesz się przyznać po prostu, ze SC to taki WoT w kosmosie i nie ma większej wartości jako sandbox. A jak nie wiesz jak działa sandbox. To poczytaj sobie o Delve War I i II w eve i później jak głośno było tym w międzynarodowych mediach. Albo... jak community może się zjednoczyć kiedy ktoś odejdzie z tego świata w tragiczny sposób. Hintów Ci nie będę dawał zbyt dużo, ale wpisz sobie VileRat .

p.s Robisz z siebie niestety głupka i każdy z Ciebie szydzi.Poczytaj ten wątek za jakiś czas i spójrz na siebie krytycznie i niech dojdzie do Twojej kapuścianej głowy, że SC nawet ułamka eve nia ma, bo to dwie różne gry kompletnie.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #108 dnia: Luty 15, 2016, 14:36:17 »
HALO MODERATOR, TROLLA TU MAMY CO IDZIE W ZAPARTE. KINGSAJZ DLA KAŻDEGO.

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #109 dnia: Luty 15, 2016, 14:37:59 »
No to słuchamy.
Ależ kolego VonBeerPuszken = puszka piwa dla niemieckiego arystokraty z lidla ?
Swego czasu pamiętam taka anegdotę ".. że po takich panach to mój dziadek na konia wsiadał "
Nie odbieraj rozrywki moim znajomym proszę :)

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #110 dnia: Luty 15, 2016, 14:40:00 »
Cytuj
nie ma marketu, kontraktów, handlu
Cytuj
Ad 1. nie ma bo po co nie tracisz statku to nie musisz kupować nie płacisz za grę to nie musisz farmić kasy na abonament, a resztę sobie sam zbierasz albo moduły rozbierasz.

Xantinos. Załóżmy że jest 2 kumpli. Każdy z nich ma inne graty w magazynie i chcieliby się czymś wymienić. Jak wiadomo niektóre lepsze itemy są bardzo rzadkie, więc znalezienie potrzebnej części może wymagać mnóstwo czasu i wysiłku. Skoro nie ma trade, to każdy sam musi kupić sobie skaner za ileś tam golda i szukać godzinami akurat tego itemka który potrzebuje, a który kisi się bezużyteczne w magazynie kolegi. Musi marnować czas, który mógłby zaoszczędzić w tak prosty sposób. Czy z opcją trade życie nie byłoby łatwiejsze w tej grze?

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #111 dnia: Luty 15, 2016, 14:41:02 »
Przecież napisałem wyraźnie o czym piszę. Rysować mam zacząć?
O czym napisałeś że to arkadówka, nowy wot, itd. itp. i o połowie rzeczy z gry nawet nie miałeś pojęcia to co ty masz za wiedzę ?
Poważnie można traktować poważnych adwersarzy, a nie pisanie dla pisania :)

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #112 dnia: Luty 15, 2016, 14:43:16 »
Mógłbym wam nakreślić profil psychologiczny bo mam 5 takich szwagrów równie zabawnych
A więc miałem rację, jednak nie wiesz jaka jest różnica pomiędzy byciem śmiesznym a zabawnym :D

Stanowicie dobra rozrywka dla grona moich znajomych którym to czytam codziennie do kawy :) dlatego jeszcze tutaj zaglądam i odpisuje :)

To super, ty stanowisz rewelacyjną rozrywkę dla większości ze stałych bywalców forum, widzisz jak twoje pajacowanie wielu osobom poprawia humor? :)

Swoją droga może wasi szefowie powinni się zainteresować wasza wydajnością ?
Oj, było by miło, tylko problem polega na tym, że ty wszystko tak szalenie generalizujesz i ślepo w swoje generalizacje wierzysz, że zapewne nie zmieści Ci się w głowie w ogóle możliwość przyjęcia do świadomości tego, że ktoś może szefa nie mieć. Wynika to pewnie z tego, że nie potrafisz spojrzeć inaczej niż przez pryzmat siebie, co jest typowe u ludzi o twoich cechach intelektualnych. Więc może zamiast pytać naszych domniemanych szefów, spytaj swojego co myśli o twojej wydajności :)


Ale nic to, czekamy na profile psychologiczne.

Chyba, że znowu tylko bijesz pianę, i tak jak @VonBeerpuszken ma sobie sam wymyślić dlaczego jest lemingiem, my będziemy musieli koniec końców sami sobie nakreślić nasze, czy też nasz wspólny profil psychologiczny.

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #113 dnia: Luty 15, 2016, 14:45:07 »
Xantinos. Załóżmy że jest 2 kumpli. Każdy z nich ma inne graty w magazynie i chcieliby się czymś wymienić. Jak wiadomo niektóre lepsze itemy są bardzo rzadkie, więc znalezienie potrzebnej części może wymagać mnóstwo czasu i wysiłku. Skoro nie ma trade, to każdy sam musi kupić sobie skaner za ileś tam golda i szukać godzinami akurat tego itemka który potrzebuje, a który kisi się bezużyteczne w magazynie kolegi. Musi marnować czas, który mógłby zaoszczędzić w tak prosty sposób. Czy z opcją trade życie nie byłoby łatwiejsze w tej grze?
No było by ale ta gra nie ma być łatwa :) masz spędzić ileś godzin na walkach pvp w open space, jak chcesz posiadać unikalne statki.
Jak szybko byś się znudził eve gdybyś wbił max skill pkt w tydzień a moduły i statki miał łatwo dostępne ?
Masz gonić króliczka jak go złapiesz idziesz szukać nowego wyzwania.
Tutaj tez masz utrudnienie nie wystarczy naklepać synergii żeby mieć statek musisz go jeszcze sam zbudować to słuszne uczy pracy nie cwaniactwa.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #114 dnia: Luty 15, 2016, 14:45:51 »
Ależ kolego VonBeerPuszken = puszka piwa dla niemieckiego arystokraty z lidla ?
Swego czasu pamiętam taka anegdotę ".. że po takich panach to mój dziadek na konia wsiadał "
Nie odbieraj rozrywki moim znajomym proszę :)
I to jest ta analiza? Biedny musi być ten kto zna tylko piwa z lidla... pewnie tylko z wyglądu bo mama jeszcze nie pozwala.
Poza tym miała to być analiza psychologiczna nie rozbiór nicka.

Cytuj
Poważnie można traktować poważnych adwersarzy, a nie pisanie dla pisania
Swięte słowa...
 ;D
Dlatego chyba dalej sobie potrolluje :D
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #115 dnia: Luty 15, 2016, 14:50:05 »
Oj, było by miło, tylko problem polega na tym, że ty wszystko tak szalenie generalizujesz i ślepo w swoje generalizacje wierzysz, że zapewne nie zmieści Ci się w głowie w ogóle możliwość przyjęcia do świadomości tego, że ktoś może szefa nie mieć. Wynika to pewnie z tego, że nie potrafisz spojrzeć inaczej niż przez pryzmat siebie, co jest typowe u ludzi o twoich cechach intelektualnych. Więc może zamiast pytać naszych domniemanych szefów, spytaj swojego co myśli o twojej wydajności :)
Mój znaczy Ja ma się dobrze i świadomie traci czas ku uciesze gawiedzi przy porannej kawie :)
Ojojo posypało się tak mi przykro ...
To jak już pozamiatasz szczękę z podłogi napisz jeszcze coś równie intrygującego bo na jutro na te 15 minut nie starczy :)

xanowron

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xanowron
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #116 dnia: Luty 15, 2016, 14:58:00 »
Panowie tutaj gadu gadu, a ja delikatnie się przypominam: chciałbym zobaczyć na yt jak wygląda to słynne pvp w open space.
Da się załatwić kolego xantinos?

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #117 dnia: Luty 15, 2016, 15:03:25 »
I to jest ta analiza? Biedny musi być ten kto zna tylko piwa z lidla... pewnie tylko z wyglądu bo mama jeszcze nie pozwala.
Poza tym miała to być analiza psychologiczna nie rozbiór nicka.
Swięte słowa...
 ;D
Dlatego chyba dalej sobie potrolluje :D
Akurat w lidlu piwa jest więcej niż dajmy na to w biedronce.
Większość tego gówna na rynku nie powinno nawet nazywać się piwem skład: słód jęczmienny, woda i nie dopiszą żółć bydlęca.
Jak chce piwa pije regionalne albo sam robię.

Słuchaj ja wiem, że Twoja cała taktyka będzie sprowadzać się do uczepienie analizy, ale dokładnie wiesz do czego moimi postami zmierzam tylko udajesz to co udajesz :)
Nigdy nie porozumiałem się z lemingiem chyba, że ozdrowiał ( tak są rzadkie przypadki najczęstsze wśród frankowiczów) i nigdy się nie porozumiem bo to wynika ze swoistych różnic płaszczyznowych, systemu wartości , wychowania, światopoglądu.
Jedni są świadomi pewnych spraw i samodzielnie zdobywają wiedzę innych ukształtowały pewne media,internet i otoczenie :) przejście na tą druga stronę jest niesłychanie trudne ... prościej wkleić Macierewicza, albo napisać o krzyżach pod belwederem lub o subtelnej różnicy w robieniu laski  ...
Zdaje się że SC to tylko pretekst do starcia światopoglądu :) Wy naprawdę nie macie z kim pogadać, a tyle ludzi w koło.
Tacy samotni .... żal mi was, ale nie złośliwie tak zwyczajnie po katolicku.


VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #118 dnia: Luty 15, 2016, 15:13:05 »
Akurat w lidlu piwa jest więcej niż dajmy na to w biedronce.
Większość tego gówna na rynku nie powinno nawet nazywać się piwem skład: słód jęczmienny, woda i nie dopiszą żółć bydlęca.
Jak chce piwa pije regionalne albo sam robię.

Słuchaj ja wiem, że Twoja cała taktyka będzie sprowadzać się do uczepienie analizy, ale dokładnie wiesz do czego moimi postami zmierzam tylko udajesz to co udajesz :)
Nigdy nie porozumiałem się z lemingiem chyba, że ozdrowiał ( tak są rzadkie przypadki najczęstsze wśród frankowiczów) i nigdy się nie porozumiem bo to wynika ze swoistych różnic płaszczyznowych, systemu wartości , wychowania, światopoglądu.
Jedni są świadomi pewnych spraw i samodzielnie zdobywają wiedzę innych ukształtowały pewne media,internet i otoczenie :) przejście na tą druga stronę jest niesłychanie trudne ... prościej wkleić Macierewicza, albo napisać o krzyżach pod belwederem lub o subtelnej różnicy w robieniu laski  ...
Zdaje się że SC to tylko pretekst do starcia światopoglądu :) Wy naprawdę nie macie z kim pogadać, a tyle ludzi w koło.
Tacy samotni .... żal mi was, ale nie złośliwie tak zwyczajnie po katolicku.
Ależ ja nie mam żadnej taktyki :D Po prostu czytam co wypisujesz i prowokuję Cię do dalszego pisania, coraz większych głupot :D I dochodzę do wniosku że nie wyszedłem z wprawy :) Mimo długiej przerwy.
Wciąz umiem strollować bufona który jest święcie przekonany o swojej zajebistości :D

Do jednego tylko muszę się odnieść, miejskich legendach o żółci  w piwie :D
Czkawki dostałem ze śmichu :D
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

xanowron

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xanowron
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #119 dnia: Luty 15, 2016, 15:20:24 »
przecież są filmy poszukaj ja za hollywod nie robię gram dla siebie i rozrywki :)
prosze z pvp pewnie nie ma bo to nie ten etap gry jeszcze żeby ludzie tutoriale robili wszyscy griduja niszczyciele teraz, ale jest z exploracji i klepania npc
https://www.youtube.com/watch?v=VBegHNfzb68
https://www.youtube.com/watch?v=ikaKUwaEPs0

Czyli to pvp w open space (dla którego Twoi rozmówcy grają w eve) jeszcze nie istnieje w praktyce, ale na pewno będzie pogromca tego co znamy z eve?
Nie interesują mnie tutoriale tylko zwykły gameplay.

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #120 dnia: Luty 15, 2016, 15:21:10 »
Ależ ja nie mam żadnej taktyki :D Po prostu czytam co wypisujesz i prowokuję Cię do dalszego pisania, coraz większych głupot :D I dochodzę do wniosku że nie wyszedłem z wprawy :) Mimo długiej przerwy.
Wciąz umiem strollować bufona który jest święcie przekonany o swojej zajebistości :D

Do jednego tylko muszę się odnieść, miejskich legendach o żółci  w piwie :D
Czkawki dostałem ze śmichu :D
Widzisz ja też się świetnie bawię bo dziś mam mało zajęć i zabijam czas.
Prowokuje do Twoich wpisów, jeszcze się nie zdarzyło żebyś nie odpisał czyli lubisz to robić, a jak mnie dwa dni nie było to ogarnął cie smutek zacytować ?
Znasz kogoś kto pracuje w koncernie piwnym ? Popytaj jak się przyspiesza produkcję "piwa".
Napij się wody, albo niech ktoś cie przestraszy nie chce mieć na sumieniu poczciwca, który zejdzie z powodu czkawki.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #121 dnia: Luty 15, 2016, 15:27:33 »
Widzisz ja też się świetnie bawię bo dziś mam mało zajęć i zabijam czas.
Prowokuje do Twoich wpisów, jeszcze się nie zdarzyło żebyś nie odpisał czyli lubisz to robić, a jak mnie dwa dni nie było to ogarnął cie smutek zacytować ?
Znasz kogoś kto pracuje w koncernie piwnym ? Popytaj jak się przyspiesza produkcję "piwa".
Napij się wody, albo niech ktoś cie przestraszy nie chce mieć na sumieniu poczciwca, który zejdzie z powodu czkawki.
Ty nawet nie potrafisz wymyślić własnej riposty, powtarzasz złośliwości które są skierowane w Twoim kierunku  :-X

Eh, zaczynam tęsknić za Sokołem, przynajmniej inteligentny był.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #122 dnia: Luty 15, 2016, 15:29:07 »
Jeżeli czego nie ma nagranego na youtobe to nie znaczy że nie istnieje :).
PVP w open space. Nikt nie widział ale mówią, że jest. To jak z zaginioną Atlantydą.

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #123 dnia: Luty 15, 2016, 15:32:57 »
Ty nawet nie potrafisz wymyślić własnej riposty, powtarzasz złośliwości które są skierowane w Twoim kierunku  :-X
A ty nawet nie potrafisz zrozumieć, że reprezentujesz odrębny biegun który w moim środowisku jest postrzegany jak Ja w Twoim :), ktoś tam już pisał gdzieś tutaj o podziale społeczeństwa i ono jest jasno widoczne.
Uwierz mi nie wszyscy są tacy jak ty czy większość z centrali jest więcej ludzi myślących o  pewnych sprawach tak jak ja, i tak rozumiem, że tego nie rozumiesz :) w odróżnieniu do ciebie ja to pojmuje doskonale.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #124 dnia: Luty 15, 2016, 15:33:32 »
Powiedz mi co to za wyczyn nakopać 2 razy liczniejszej flocie znaczy, że to booty nie gracze bo z równym ich skilem nawet nie było by rozmowy o cieniu szans.
Duży wyczyn, ale nie oczekujemy, że zrozumie to ktoś, kto swoją największą bitwę w EvE rozgegrał z Sanshą na anomalce.
Większość kliknie kilka bitew do max 3 tiera i już wszystko wie, a gówno wie i gówno widział, ale mądrzy się jak Niesiołowski na każdy temat.
Pograj wbij 9 tier odblokuj wszystko zagraj z korporacja, polataj w open space, a potem krytykuj jeżeli ci się nie podoba.
Mam zjeść kanapkę, ugryzłem kęs, jest ochydna. A ty mi mówisz, że nie mam prawa tej kanapki ocenić, póki nie zjem całej. Bzdura.
W większości gier gdzie jest market są kradzieże kont i problemy innej natury jak ktoś lubi ekonomie niech sobie poszuka gry ekonomicznej SC nie jest dla niego.
Argument rewelacyjny. "W większości przypadków gdzie dochodzi do gwałtów, ofiarami są kobiety" - znaczy gdyby kobiet nie było, to i gwałtów by nie było. Teraz będzie dla Ciebie szok. Wiesz, że wielu ludzi gra w EVE ze względu na rozbudowany market, co oznacza, że SC nijak nie może zostać nazwane następcą EVE?
Nie w open space masz wolną amerykankę, ale widełki działają w inny sposób, nie możesz wlecieć do systemu jeżeli masz za niski poziom statku
"Open space" charakteryzuje się tym, że możesz wlecieć wszędzie. Jeśli nie możesz, bo coś, to to nie jest open space.
Swoją droga może wasi szefowie powinni się zainteresować wasza wydajnością ?
Póki płaci mi za myślenie, a nie za grind, mogę spać spokojnie.
No było by ale ta gra nie ma być łatwa :) masz spędzić ileś godzin na walkach pvp w open space, jak chcesz posiadać unikalne statki.
Właśnie przyznałeś, że gra z założenia oparta jest na tępym grindowaniu. Nie możesz przeskoczyć masy nolifów myśląć nieszablonowo. Musisz po prostu grać więcej niż oni. I to ma być konkurencja dla EvE? Kpina
Znasz kogoś kto pracuje w koncernie piwnym ? Popytaj jak się przyspiesza produkcję "piwa".
Znam. Ba, znam nawet kogoś kto takie zakłady kontroluje. Żółć w piwie to urban legend. Co? Runął świat?
Uwierz mi nie wszyscy są tacy jak ty czy większość z centrali jest więcej ludzi myślących o  pewnych sprawach tak jak ja, i tak rozumiem, że tego nie rozumiesz :) w odróżnieniu do ciebie ja to pojmuje doskonale.
Wierzę, widziałem wyniki ostatnich wyborów  ;D

xanowron

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xanowron
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #125 dnia: Luty 15, 2016, 15:41:41 »
Jeżeli czego nie ma nagranego na youtobe to nie znaczy że nie istnieje :).
Jeżeli chcesz zarobić na poradnikach masz pole do popisu jak widzisz jest rynek :) zrób kanał na miarę Multiego z Wota albo innych kasa sama wpadnie.

Już widzę miliony które można zarobić na poradnikach do star conflict (i to jeszcze po polsku).
Problem z tym że tego nie ma na yt jest taki, że (przynajmniej ja, ale pewnie inni też mają takie podejście) jestem człowiekiem który lubi zobaczyć jak ma wyglądać towar zanim go kupi (czy poświęci parę tygodni na grind żeby do tego dojść). Nie dziwię się, że gra ma tak mało nowych graczy skoro kontent poza samą grą jest taki ubogi.

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #126 dnia: Luty 15, 2016, 15:42:19 »
Mam zjeść kanapkę, ugryzłem kęs, jest ochydna. A ty mi mówisz, że nie mam prawa tej kanapki ocenić, póki nie zjem całej. Bzdura. Żółć w piwie to urban legend. Co? Runął świat?Wierzę, widziałem wyniki ostatnich wyborów  ;D
Ja napisałem o talerzu kanapek ty o tej co ci nie smakowała po pierwszym kęsie, ja opisuje smaki pozostałych, a  ty mi mówisz  że każda jest z tym co zjadłeś.(Juz jak chcesz kulinarne porównania)
Akurat ostatnie wybory i ich zwycięzca jest również moja zasługa, więc ja śpię spokojnie, a pana Antoniego mogę zaprosić na kawę i ciasteczka :) nie koniecznie o 5 rano.
Powiedz to mojemu gastrologowi może ci uwierzy, ale diagnozę miał inna nadkwasota tylko po wypiciu wybranych gatunków piwa bez chmielu.
Urban legend ? nie można po polsku ?

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #127 dnia: Luty 15, 2016, 15:45:36 »
Specjalista od SC się do mnie nie odzywa.Jak żyć.

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #128 dnia: Luty 15, 2016, 15:47:32 »
Już widzę miliony które można zarobić na poradnikach do star conflict (i to jeszcze po polsku).
Problem z tym że tego nie ma na yt jest taki, że (przynajmniej ja, ale pewnie inni też mają takie podejście) jestem człowiekiem który lubi zobaczyć jak ma wyglądać towar zanim go kupi (czy poświęci parę tygodni na grind żeby do tego dojść). Nie dziwię się, że gra ma tak mało nowych graczy skoro kontent poza samą grą jest taki ubogi.
O małej liczbie graczy też już pisałem korporacje są liczne akurat ta w której jestem, a jest to jedna z 3 polskich które znam liczy około 50 luda aktywnych ciekawe ile jest polskich w eve z taka ilością graczy. Zaznaczam że to wyniki z ostatnich 14 dni codziennie dochodzi 2-5 nowych graczy.
Grid do 6 poziomu jest szybki odblokowuje ci wystarczająca ilość systemów żebyś sprawdził czy ci to pasuje.
Szkoda, że nie grałeś w sobotę i niedziele było 50% więcej synergii i kasy dla wszystkich z okazji walentynek.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #129 dnia: Luty 15, 2016, 15:52:46 »
A ty nawet nie potrafisz zrozumieć, że reprezentujesz odrębny biegun który w moim środowisku jest postrzegany jak Ja w Twoim :), ktoś tam już pisał gdzieś tutaj o podziale społeczeństwa i ono jest jasno widoczne.
Uwierz mi nie wszyscy są tacy jak ty czy większość z centrali jest więcej ludzi myślących o  pewnych sprawach tak jak ja, i tak rozumiem, że tego nie rozumiesz :) w odróżnieniu do ciebie ja to pojmuje doskonale.
Jeśli Twoje środowisko charakteryzuje się nie przyjmowaniem do wiadomości, że coś czego jesteś wyznawcą (iphone, Star Conflict, inna bzdura) dla innych nic nie znaczy,  to pójdę dam chyba na mszę dziękczynną, że znalazłem sie na tym przeciwległym biegunie.
Nie wiem czy zauważyłeś że w przeciwieństwie do Ciebie, NIKT nie naciska żebyś grał w EVE. A patrząc na to jak się plączesz w wypowiedziach w zachwytach nad SC, większość nawet byłaby w stanie odwodzić Cie od pomysłu powrotu do EVE... każdy spadek średniego IQ graczy szkodzi tej grze.
Nie staraj sie tylko ripostować że już spadł bo ja tam gram, jak widzisz łatwo Cię rozgryźć.
Szczerze mówiąc nie bardzo rozumiem to zaparcie w próbie przekonania innych do swoich racji. Już wiele postów temu, starzy gracze, którzy niejedną grę zwiedzili, w tym i te Twoje SC, wykazali że piszesz głupoty, a Ty wciąż swoje.
Mój dziadunio miał bardzo mądre powiedzenie - jeśli dziesięć osób mówi że jesteś osłem, to nie dyskutuj, tylko zakładaj chomąto i zapierdalaj orać pole.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #130 dnia: Luty 15, 2016, 15:55:49 »
Małpujesz Puszkena to po co mam ci odpisywać wysil się na oryginalność.
Przeczytałem ten wątek z ciekawości jedziecie tak samo po chłopinie jak tutaj widać z innej nacji :)
Tez przeszkadza i co ciekawe niektórzy wiedza wszystko o GW 2 zupełnie jak tutaj.
zadowolony z riposty ? To 5 pln się należy :)

Małupuje? A może skoro większośc ludzi na tym forum siebie małpuje to... może po prostu mają racje ? Wiesz wyciągneli wnioski, ale spoko. Był taki jeden co żył we własnym świecie do samego końca, aż palnął sobie w łeb :).

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #131 dnia: Luty 15, 2016, 15:56:06 »
Ja napisałem o talerzu kanapek ty o tej co ci nie smakowała po pierwszym kęsie, ja opisuje smaki pozostałych, a  ty mi mówisz  że każda jest z tym co zjadłeś.(Juz jak chcesz kulinarne porównania)
Pozostałe są na tym samym talerzu, od tego samego kucharza. Dzięki.
Inna kwestia jest taka, że jesteś rewelacyjną antyreklamą SC.
Akurat ostatnie wybory i ich zwycięzca jest również moja zasługa, więc ja śpię spokojnie, a pana Antoniego mogę zaprosić na kawę i ciasteczka :) nie koniecznie o 5 rano.
Jakoś zdumiony nie jestem.
Powiedz to mojemu gastrologowi może ci uwierzy, ale diagnozę miał inna nadkwasota tylko po wypiciu wybranych gatunków piwa bez chmielu.
Urban legend ? nie można po polsku ?
Taniej i prościej jest użyć chmielu, gdybyś miał chociaż cień wiedzy o warzeniu piwa, to byś to wiedział.

http://tomaszkopyra.natemat.pl/83405,10-faktow-ktore-musisz-wiedziec-o-piwie-aby-nie-wyjsc-na-glupka

Cytuj
A co z bydlęcą żółcią? Przecież w Fakcie napisali.
W Polsce i w żadnym innym znanym mi kraju nie używa się bydlęcej żółci jako zamiennika chmielu. Niestety, kilka lat temu wspomniany Fakt, powołując się na raport IJHARS (który nota bene dotyczył głównie nieprawidłowości w znakowaniu etykiet i niezgodności wysokości ekstraktu z zadeklarowanym) ogłosił, że w Polsce oszukuje się konsumentów używając do produkcji piwa bydlęcej żółci. Ta miejska legenda powtórzona została przez kilkanaście różnych portali internetowych, a nawet stała się treścią interpelacji poselskiej złożonej przez posła Jaworskiego z PiS. W którymś momencie, ktoś się chyba zorientował, że w Polsce jest za mała produkcja wołowiny, żeby wystarczyło żółci do zaprawienia blisko czterdziestu milionów hektolitrów produkowanego rocznie piwa, więc ubogacono mit o miejsce pochodzenia i formę żółci. Zaczęto więc powtarzać, że browary używają sproszkowanej bydlęcej żółci z Chin. Dodatkowo jeszcze pojawiły się informacje, że żółć nadaje charkaterystyczny żółty kolor piwa. Jest to piramidalna bzdura. Chmielu używa się do produkcji piwa niezwykle mało, a w browarach koncernowych jeszcze mniej. W dodatku jest to najczęściej chmiel przetworzony do postaci ekstraktu (gęsta, zielonkawo-żółta, bardzo gęsta ciecz – może stąd te skojarzenia), ale to cały czas jest chmiel.

Nawiązując do tytułu publikacji Kopyry... wyszedłeś na głupka  :)

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #132 dnia: Luty 15, 2016, 15:58:04 »
Poraz kolejny heheh. Propsy za Kopyrę :).

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #133 dnia: Luty 15, 2016, 16:02:43 »
Jeśli Twoje środowisko charakteryzuje się nie przyjmowaniem do wiadomości, że coś czego jesteś wyznawcą (iphone, Star Conflict, inna bzdura) dla innych nic nie znaczy,  to pójdę dam chyba na mszę dziękczynną, że znalazłem sie na tym przeciwległym biegunie.
Nie wiem czy zauważyłeś że w przeciwieństwie do Ciebie, NIKT nie naciska żebyś grał w EVE. A patrząc na to jak się plączesz w wypowiedziach w zachwytach nad SC, większość nawet byłaby w stanie odwodzić Cie od pomysłu powrotu do EVE... każdy spadek średniego IQ graczy szkodzi tej grze.
Nie staraj sie tylko ripostować że już spadł bo ja tam gram, jak widzisz łatwo Cię rozgryźć.
Szczerze mówiąc nie bardzo rozumiem to zaparcie w próbie przekonania innych do swoich racji. Już wiele postów temu, starzy gracze, którzy niejedną grę zwiedzili, w tym i te Twoje SC, wykazali że piszesz głupoty, a Ty wciąż swoje.
Mój dziadunio miał bardzo mądre powiedzenie - jeśli dziesięć osób mówi że jesteś osłem, to nie dyskutuj, tylko zakładaj chomąto i zapierdalaj orać pole.
Po pierwsze nie jestem wyznawca czegokolwiek, a akurat idiotów od iphone szczególnie :)
Na msze jeśli jesteś katolikiem zawsze warto iść a za intencje dziękuję.
Nigdy nie wciskałem nikomu na sile żeby grał w SC akurat każdy kto tutaj pisze z marginalna wiedza na ten temat próbuje mnie przekonać, że to co widziałem nie miało miejsca, a to akurat jest zabawne dlatego odpisuję.
Najczęściej ktoś z tu obecnych robi konto w SC polata okolice 3 poziomu nic nie zobaczy poza samouczkiem, a potem wchodzi na centrale i pisze że to szmelc :)
Dlatego odpisuje każdorazowo, że się myli i tłumacze jak 5 latkowi dlaczego, bo być może inni chętni zagrać przeczytają te bzdury i postanowią nie wyrabiać sobie własnego zdania, a to było by głupie.
Miałeś bardzo mądrego dziadunia szkoda, że po drodze gdzieś ta mądrość się ulotniła.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #134 dnia: Luty 15, 2016, 16:09:06 »
Miałeś bardzo mądrego dziadunia szkoda, że po drodze gdzieś ta mądrość się ulotniła.
Ależ skąd, próbowałem, jego wzorem, w sposób delikatny przekazać Ci pewną informację, ale znów Cie przeceniłem, do Ciebie trzeba prosto z mostu, aluzje nie docierają  :-X
Nawet taka nieskomplikowana, specjalnie stworzona dla mało kumatych  :-X
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #135 dnia: Luty 15, 2016, 16:16:19 »
.
Inna kwestia jest taka, że jesteś rewelacyjną antyreklamą SC.Jakoś zdumiony nie jestem.
Taniej i prościej jest użyć chmielu, gdybyś miał chociaż cień wiedzy o warzeniu piwa, to byś to wiedział.
Akurat już pisałem, że lepiej dla nas społeczności bez was siedźcie sobie w eve i nie idźcie nigdzie indziej nie psujcie ludziom zabawy swoją obecnością.
Jeśli mi się udało spowodować, że nie będziesz grać w SC to jestem bardzo zadowolony z siebie i weź Soula, Puszkena i jeszcze kilka innych kwiatków bym znalazł.
Zanim komuś zarzucisz dyletanctwo sam zbadaj problem wcześniej :) nie chodzi o koszty tylko o czas wytworzenia skoro jesteś ekspertem browarnictwa to wiesz ile czasu potrzeba na powstanie brzeczki, kiedy następuje etap dosypania chmielu i ile trwa potem do konsumpcji o krystalizacji już nie wspomnę bo to duperela.
Z chmielem to trwa bardzo długo , chrzczone napoje o smaku piwnym mogą powstać raz dwa.
W warszawie teraz to żaden wyczyn, ale kiedyś jako pierwszy był mini browar z  restauracją bodajże "Browarmia", który podawał piwo własnej produkcji tam rozmawiałem z fachowcami i miałem przyjemność uczestniczyć w procesie ważenia to coś tam wiem, może za speca się autorytarnie nie uznam ale jakaś tam wiedzę o dyskutowanym problemie mam.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #136 dnia: Luty 15, 2016, 16:21:52 »
Wiedziałem że znów nic nie wmyślisz i powtórzysz za mną  ;D
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #137 dnia: Luty 15, 2016, 16:30:17 »
Zanim komuś zarzucisz dyletanctwo sam zbadaj problem wcześniej :) nie chodzi o koszty tylko o czas wytworzenia skoro jesteś ekspertem browarnictwa to wiesz ile czasu potrzeba na powstanie brzeczki, kiedy następuje etap dosypania chmielu i ile trwa potem do konsumpcji o krystalizacji już nie wspomnę bo to duperela.
[...]
Z chmielem to trwa bardzo długo , chrzczone napoje o smaku piwnym mogą powstać raz dwa.
Gówno prawda. Chmiel to tylko przyprawa, dodawana do brzeczki po ukończeniu procesu warzenia, nie wpływa ani na czas klarowania ani fermentacji. A proces warzenia to raptem godzina obróbki termicznej w różnych etapach temperaturowych.
W warszawie teraz to żaden wyczyn, ale kiedyś jako pierwszy był mini browar z  restauracją bodajże "Browarmia", który podawał piwo własnej produkcji tam rozmawiałem z fachowcami i miałem przyjemność uczestniczyć w procesie ważenia to coś tam wiem, może za speca się autorytarnie nie uznam ale jakaś tam wiedzę o dyskutowanym problemie mam.
Znaczy myślisz, że wiesz coś o temacie bo kiedyś rozmawiałeś z ekspertem? Nie pogrążaj się. Miałeś przyjemność uczestniczyć w procesie "ważenia". Facet wyjął wagę a ty na nią postawiłeś butelkę? Kurwa, gościu, skończ i oszczędź sobie wstydu.

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #138 dnia: Luty 15, 2016, 16:31:12 »
Wiedziałem że znów nic nie wmyślisz i powtórzysz za mną  ;D
Bo to jest gadka o niczym piszecie tutaj śmieciowe posty jeden za drugim blokując tym nielicznym zainteresowanym dostęp do informacji o grze z tematu.
Nie podoba się nie graj i spadaj pisać o kredytach polityce albo dla odmiany GW2 materiału do kawy na jutro wystarczy.
Dajcie biednym zainteresowanym ( Już ustaliliśmy komu nie :)) szanse na dokopanie się to tych kilku wartościowych postów z informacjami o grze.
mamy 5 stron, a wartościowych postów jest może na jedną reszta to duperele.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #139 dnia: Luty 15, 2016, 16:32:31 »
Akurat już pisałem, że lepiej dla nas społeczności bez was siedźcie sobie w eve i nie idźcie nigdzie indziej nie psujcie ludziom zabawy swoją obecnością.
Jeśli mi się udało spowodować, że nie będziesz grać w SC to jestem bardzo zadowolony z siebie i weź Soula, Puszkena i jeszcze kilka innych kwiatków bym znalazł.

Tak szybko zdanie zmieniłeś? A tak niedawno odgrażaleś się że ściągniesz tam wszystkich :D

Cytuj
Zobaczymy ja ściągnąłem do niej już 4 dawnych graczy EVE i sa zachwyceni, a ciekawe ilu jest takich jak ja ?

Nie poddawaj się tak łatwo :D