Autor Wątek: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.  (Przeczytany 95611 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #140 dnia: Marzec 12, 2012, 13:54:49 »
Proste zasady języka którym się posługujesz od ilu tam lat, to są moje urojenia? Ekstra. :)
A tę część swojej wypowiedzi zapewne nazwiesz argumentem:
<super zajebistego pomysłu który jest tak głupi że nadaje się tylko do ujęcia w cudzysłów>

Tylko że to nie była żadna modyfikacja, tylko odpowiedź znacząca, że twój pomysł nie będzie sprawiedliwy.
Jeśli zamierzałeś mnie zacytować, to forum pozwala zrobić to dosłownie. Jeśli chciałeś wyrazić swoimi słowami co rozumiesz w mojej wypowiedzi, to wypaczyłeś sens tego co napisałem.

Wciskanie w usta dyskutanta swoich wyobrażeń, po raz kolejny, i po raz kolejny, jest to żałosne.
Ty to robisz notorycznie twierdząc, że coś napisałem, pomimo mojego sprostowania. Zdecyduj sam czy to co robisz tak chętnie jest żałosne czy do przyjęcia skoro tak robisz.

Może teoretyczny kulisty Dormio w próżni mieć BC 5 i wszystkie cruisery na 5? Może, bo dlaczego ma nie móc? Każdy może mieć, bo ta gra na to pozwala. Nie ma zupełnie znaczenia czy faktyczny, nie teoretyczny Dormio je ma. To się właśnie nazywa założenie.
Kolejne urojenie na mój temat ? Czyżby brak argumentów ?

Masz problemy z przetłumaczeniem zaznaczonych na czerwono pytań?
A Ty z "Command Ship", "we don't want" ??

No skoro sobie wywnioskowałeś, to wywnioskuj też odpowiedź na pytanie, czy któryś BC będzie wymagał BC 5. Ja ci mogę odpowiedzieć, że nie wiem.
Nie wkładaj w moją klawiaturę twierdzeń które sobie uroiłeś. Nigdzie nie napisałem, że będzie BC wymagający BC=5.

Dodanie słowa "uważam" nie zmienia tego, że jest to wmawianie innym twoich wyobrażeń.
A w jaki sposób mam zaznaczyć MOJE tylko i wyłącznie zdanie w jakimś temacie ? Jakiego słowa TWOIM zdaniem powinienem użyć żebyś TY w swojej nieomylności uznał, że to tylko i wyłącznie MOJE zdanie, którego NIE staram się TOBIE wmówić ?

O wiele surowiej. I nie ma tu nic do rzeczy fakt że mówię to z perspektywy osoby która "musi to czytać, aby wyłapać ewentualne naruszenia regulaminu", zamiast "chce to czytać aby skontrolować oponenta, tak żeby w razie czego twierdzić wkurzonemu adminowi prosto w oczy że wcale się nie troluje"
Bo temat (przynajmniej w odniesieniu do części postów) od dawna powinien wylądować w OT albo Flame... ale znów to tylko MOJE zdanie, które zapewne wg Ranshee będzie wmawianiem, że on tak uważa.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Ranshe

  • Gość
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #141 dnia: Marzec 12, 2012, 14:50:50 »
Ranshe "trzymaj się ramy albo gumki od majtek mamy" bo jak tu będzie czystka to 90% Twoich postów poleci do kosza o ile nie 100% ];)

To niech sobie lecą, mi na ilości nie zależy :)

(cut bzdury)

Nawet nie warto komentować, bo nie mam czasu ani chęci tłumaczenia dorosłemu - a przynajmniej pełnoletniemu - człowiekowi jak funkcjonuje język polski.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #143 dnia: Marzec 13, 2012, 14:10:42 »
Cytuj
Titans can't lock subcaps at all
I problem pilotów dramieli płaczących że ich zły tytan brzydko dotykał rozwiązany ;D

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ranshe

  • Gość
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #144 dnia: Marzec 13, 2012, 14:14:19 »
I problem pilotów dramieli płaczących że ich zły tytan brzydko dotykał rozwiązany ;D

Jakaś, kurna, epidemia.

Cytuj
Changes considered and discarded:

(I'm expecting at least three people to not read the word "discarded" and make angry posts about something in this section. C'est la vie.)

Titans can't lock subcaps at all

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #145 dnia: Marzec 13, 2012, 14:15:28 »
Odszczekuję. Widać rozmawianie z Tobą na temat stronki eve okazało się zbyt nudne abym zachował czujność...

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Jonas

  • Gość
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #146 dnia: Marzec 13, 2012, 14:22:07 »
O to już wiemy, kto jest jedną z tych trzech osób, które niedoczytają. Jesteś sławny Mando. ;)
A zmiana bardzo dobra i wyczekiwana.

Wihajster

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wihajster
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
  • Sojusz: The Alternative 4
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #147 dnia: Marzec 13, 2012, 14:37:29 »
Czy ktoś mógłby podpowiedzieć jak w końcu będą liczone rasowe BC i Destroyery? Bez ściany tekstu, wycieczek osobistych, obrażania, trolowania, odsyłania- kilka linijek tekstu na temat poproszę?

Ranshe

  • Gość
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #148 dnia: Marzec 13, 2012, 14:40:32 »
Nie wiadomo jeszcze do końca.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #149 dnia: Marzec 13, 2012, 14:41:38 »
Czy ktoś mógłby podpowiedzieć jak w końcu będą liczone rasowe BC i Destroyery? Bez ściany tekstu, wycieczek osobistych, obrażania, trolowania, odsyłania- kilka linijek tekstu na temat poproszę?
Jak CCP poda oficjalną wersję to będziesz wiedział, cała reszta była już linkowana w tym temacie.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #150 dnia: Marzec 13, 2012, 15:00:50 »
* Doom dopisuje exwełniaka na listę osobników szczególnie pilnowanych

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Wihajster

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wihajster
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
  • Sojusz: The Alternative 4
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #151 dnia: Marzec 13, 2012, 15:05:10 »
Nie wiadomo jeszcze do końca.
Najbardziej treściwy post w tym wątku, dzięki; możecie kontynuować okładanie się :)

Jonas

  • Gość
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #152 dnia: Marzec 13, 2012, 15:11:31 »
* Doom dopisuje exwełniaka na listę osobników szczególnie pilnowanych
Coś czuję, że to do mnie, więc odpowiem.
Po pierwsze primo: nie żadnego exwełniaka - fakt, że nie jestem już członkiem rzeczonej korporacji, nie oznacza, że zatraciłem moją wełnianość. Parafrazując niejakiego Syntiona, Owcą trzeba się czuć i z tą myślą budzić każdego ranka.
Po drugie primo: jestem Szarą Owcą, nie mylić z Blacklamb (TM) ;)
Po trzecie primo: czuję się urażony, że dopiero teraz jestem na liście osobników szczególnie pilnowanych - czy można wiedzieć z czym się to wiąże?
Po czwarte primo: FIGHT!!!
:D

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #153 dnia: Marzec 13, 2012, 15:15:20 »
Po trzecie primo: czuję się urażony, że dopiero teraz jestem na liście osobników szczególnie pilnowanych - czy można wiedzieć z czym się to wiąże?
:D

Hmmm,
zakaz sexu pozamałżeńskiego?

JM

Jonas

  • Gość
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #154 dnia: Marzec 13, 2012, 15:20:25 »
zakaz sexu pozamałżeńskiego?
Luzik. Czy ty sobie zdajesz sprawę jak niewiele jest panien chętnych na bycie wyruchanym przez owcę? Pozatym jestem zaobrączkowany. ;)

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #155 dnia: Marzec 13, 2012, 15:25:26 »
Luzik. Czy ty sobie zdajesz sprawę jak niewiele jest panien chętnych na bycie wyruchanym przez owcę?
Mamy XXI wik, liczba zjebów rośnie więc Twoje szanse także.  ;)

Pozatym jestem zaobrączkowany. ;)
No i....? Chyba, że to japońska obrączka z GPSem i kopiąca prądem jeśli oddalisz się w czasie i przestrzeni od przewidzianej ścieżki - dom, praca, dom.  ;D

sc0rp

  • Gość
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #156 dnia: Marzec 13, 2012, 18:44:36 »
https://forums.eveonline.com/default.aspx?g=topics&f=278

Hmmm ciekawe czy to troll PL/NC./paru innych ally czy prawdziwy firesale


* Sciska kciuki, aby byl prawdziwy...moze sie Nyxa uda w promocji kupic *

Jonas

  • Gość
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #157 dnia: Marzec 14, 2012, 07:50:38 »
Mamy XXI wik, liczba zjebów rośnie więc Twoje szanse także.  ;)
No tak, to się daje zauważyć. ;)

No i....? Chyba, że to japońska obrączka z GPSem i kopiąca prądem jeśli oddalisz się w czasie i przestrzeni od przewidzianej ścieżki - dom, praca, dom.  ;D
Wiesz, niektórzy nawet bez podłączonego prądu traktują taką obrączkę poważnie. I niekoniecznie musi być podpięta do krótkiego łańcucha.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #158 dnia: Marzec 14, 2012, 19:53:09 »
Huginn nie ma już zielonych płomieni... No ja pier...  :'(
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #159 dnia: Marzec 28, 2012, 15:16:15 »
Nie chciało mi się szukać oryginalnych propozycji CCP, ale może ktoś jest w stanie potwierdzić ?
http://massively.joystiq.com/2012/03/25/eve-evolved-extra-revamping-pvp-in-inferno/
Cytuj
The number of wars the target corp is fighting will no longer be factored into the war cost, but the base cost is rising to 20 million and an additional 500,000 ISK will be added for every active member in the target corp.
Znaczy się zacznie się wysyp altów w korpach unikających wardecowania ? Z drugiej strony okazja do zarobienia kasy dla tych co mają odpowiednio podnoszące limity  8)
Oczywiście powyższa zmiana oznacza zasadniczo, że jest limit na max koszcie wojny, ale z drugiej strony bardzo ciężko będzie ten limit osiągnąć (potrzeba 6300 członków korpa -> a to przecież minimum 2100 kont !).

Cytuj
A new war report interface will give details of the war all in one place, tracking kills and losses in realtime, and a new mercenary marketplace will let players targeted by wardecs easily hire mercenaries into the war.
Ktoś zna szczegóły ? Czytając między wierszami (szczególnie jeśli raporty będą dostępne na EVE Gate), powstanie namiastka KB. Ciekawi mnie jak to koniec końców będzie miało funkcjonować.

Cytuj
The control bunker in each system will become an infrastructure hub, and players will be able to upgrade systems by dropping faction warfare loyalty points into the hub. To encourage donations, CCP will ensure that corporations and individuals who donate LP into a system will get temporary bonuses. When enemy players complete complexes in a system, they steal some of the loyalty points invested in the system, and when the pot is empty, the hub becomes vulnerable.
Ja tu widzę kolejne pole do exploita, ale może jednak to będzie działać ?

Cytuj
System upgrades may include cheap clones, reduced market fees, navy NPCs spawning at gates, and even potentially cyno jammers. Perhaps the biggest change is that militia members won't be able to dock in enemy stations, making it more dangerous to be behind enemy lines.
Koncepcje wydają się sensowne, ale w FW grałem na samym początku jak zrobili, a i to krótko. Niech ktoś aktywnie obecnie FW-ujący się wypowie na ile to uatrakcyjni/utrudni grę w FW.

Najciekawsze (chyba) na koniec:
Cytuj
When Inferno arrives on May 22nd, it will introduce a whole new wardec system, war UI improvements, and iteration on faction warfare.
W sumie nieco mniej niż 2 miesiące - wyrobią się, czy będzie zmiana daty wydania ? A może Inferno będzie w częściach ?
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #160 dnia: Marzec 28, 2012, 15:19:41 »
Najciekawsze (chyba) na koniec:W sumie nieco mniej niż 2 miesiące - wyrobią się, czy będzie zmiana daty wydania ? A może Inferno będzie w częściach ?

Każdy dodatek jest w częściach. Części zmian zapowiedzianych na Crucible do dzisiaj nie wydali (Ja chcę orbitę zapamiętaną dla każdego typu statku, grrrr).

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #161 dnia: Marzec 28, 2012, 15:22:32 »
Zwróć uwagę, że zmian zapowiedzianych pod Inferno aż tak wiele nie ma.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Ranshe

  • Gość
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #162 dnia: Marzec 28, 2012, 15:53:42 »
Każdy dodatek jest w częściach. Części zmian zapowiedzianych na Crucible do dzisiaj nie wydali (Ja chcę orbitę zapamiętaną dla każdego typu statku, grrrr).

Przecież to działa od dawna? o0

Ktoś zna szczegóły ? Czytając między wierszami (szczególnie jeśli raporty będą dostępne na EVE Gate), powstanie namiastka KB. Ciekawi mnie jak to koniec końców będzie miało funkcjonować.

Tyle pokazali pierwszego dnia: http://skyace.org/fanfest2012/wardec_system.jpg

Był cały panel o wardekach, ale nie oglądałem, bo jako że jestem w FW i mam -10 SS, to niespecjalnie mnie to interesuje, więc więcej nie wiem.

Cytuj
Ja tu widzę kolejne pole do exploita, ale może jednak to będzie działać ?

I na czym ten exploit by miał polegać?

Cytuj
Koncepcje wydają się sensowne, ale w FW grałem na samym początku jak zrobili, a i to krótko. Niech ktoś aktywnie obecnie FW-ujący się wypowie na ile to uatrakcyjni/utrudni grę w FW.

CCP chodzi o wprowadzenie poważnych konsekwencji do przejmowania systemów.

Aktualnie zmienia się occupancy, uczestnicy moga poklepać się po pleckach, pogratulować sobie dobrze wykonanej roboty i zwycięstwa nad gejami/czarnuchami/fanatykami/faszystami, zależnie od tego w której milicji są... i to właściwie tyle.

Natomiast ma to być zamienione na system trochę podobny do sov nulla (co wywołało wielką agresję wśród ludzi, którzy mają uczulenie na te dwa słowa i wszystko co z nimi związane uważają za zło wszelakie), czyli robienie plexów we wrogim systemie prowadzi do tego że bunkier robi się vulnerable, po czym trzeba go rozstrzelać (tak jak jest teraz), ale ma on RF timer, a nie automatycznie przekręca się na nowego właściciela po dt (czyli tak jak jest w sov nullu).

Za to mają być upgrade'y systemów, czyli bonusy dla zwycięzcy, a przegrani będą przegrani, bo na żadnej stacji w tym systemie nie zadokują (nie dotyczy neutrali).

Fajna sprawa, tylko ludzie są przeciwko bo "ojojojoj sov null to zło", ewentualnie są przyzwyczajeni, że FW to taki Fight Club bez większych konsekwencji, a tu nagle zmiana.

Cytuj
Najciekawsze (chyba) na koniec:W sumie nieco mniej niż 2 miesiące - wyrobią się, czy będzie zmiana daty wydania ? A może Inferno będzie w częściach ?

Biorąc pod uwagę, że zapewne robią to już od jakiegoś czasu, to myślę, że z większością tak. Chociaż pewnie nie ze wszystkim. :)

Częściowatość wcale nie jest zła. :)

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #163 dnia: Marzec 28, 2012, 15:59:40 »
I na czym ten exploit by miał polegać?
A np. na tym, że "enemy players" (czytaj ALTy) odsysają LP żeby zrobić hub "vulnerable"... ale jak napisałem, może niepotrzebnie się martwię, bo pola do exploita nie będzie ?  ;)
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Ranshe

  • Gość
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #164 dnia: Marzec 28, 2012, 16:02:50 »
A np. na tym, że "enemy players" (czytaj ALTy) odsysają LP żeby zrobić hub "vulnerable"... ale jak napisałem, może niepotrzebnie się martwię, bo pola do exploita nie będzie ?  ;)

Żeby odessać, muszą polecieć na plexa i posiedzieć na nim kilkanaście minut -> jakiś buc przez kilkanaście minut siedzi w pełni widoczny z beaconem na overview w twoim systemie -> wydokuj i zrób z tym porządek. :)

Ja bym się aż tak nie przejmował. Poza tym samo vulnerable jeszcze nic nie daje, trzeba jeszcze potem takiego huba rozstrzelać i przeczekać RF timer.

Edit: prezentacja o wardekach, jak cię interesuje: http://www.youtube.com/watch?v=4u0H3WA_UYA
« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2012, 16:09:16 wysłana przez Ranshe »

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #165 dnia: Marzec 28, 2012, 16:09:24 »
(...) wydokuj i zrób z tym porządek. :)
Znaczy się mam 23/24h pilnować ?  ;)
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Ranshe

  • Gość
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #166 dnia: Marzec 28, 2012, 16:10:36 »
Znaczy się mam 23/24h pilnować ?  ;)

No nie przesadzaj, milicja to nie jedna osoba, tylko 2-5 tysięcy. :P

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #167 dnia: Marzec 28, 2012, 16:14:29 »
No nie przesadzaj, milicja to nie jedna osoba, tylko 2-5 tysięcy. :P
Które siedzi nonstop w jednym systemie ?  :P
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Ranshe

  • Gość
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #168 dnia: Marzec 28, 2012, 16:27:18 »
Które siedzi nonstop w jednym systemie ?  :P

Czepianie się, pfff :P

Edit: żeby nie było, to na mapie widać które systemy są contested.

Jonas

  • Gość
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #169 dnia: Marzec 29, 2012, 12:35:20 »
Inferno będzie wydane w dwóch etapach. Pierwszy 24 kwietnia ma być wprowadzeniem do dodatku (jego zakres nie jest znany) a 22 maja główna część.

Co do FW to ma być przygotowany dość precyzyjny system raportów wojennych, w ramach których mają się pojawiać dokładne informacje co gdzie kto przejmuje, gdzie lecieć i co zabić, żeby odbić/obronić system itd. Główna rzecz jakiej ja się obawiam, w szczególności po wprowadzeniu alliansów do FW, to kolejny generator bloba. Na chwilę obecną system FW jest całkowicie skopany i praktycznie nie funkcjonuje jak było zamiarem jego twórców, ale proponowane zmiany niekoniecznie muszą go uratować. CCP,  zamiast ewolucji systemu, jego rozbudowy i usprawnienia, próbuje zrobić rewolucję i kasuje wszystko co było zmieniając to w coś nowego. Nie sądzę przy tym aby próba upodobnienia low-seca FW do terenów true 0.0 było mądrym posunięciem. A powiedzmy sobie szczerze jak większy allians będzie chciał zdobyć teren FW (co ma się po patchu opłacać także finansowo) to wrzuci 100 SC i temat będzie zamknięty. Chyba że, o czym marzę od dłuższego czasu, supercapsle dostaną jakieś poważne ograniczenia w low-secu, aby ich efektywność była kontrowalna konwencjonalną flotą.

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #170 dnia: Marzec 29, 2012, 13:01:45 »
Inferno będzie wydane w dwóch etapach. Pierwszy 24 kwietnia ma być wprowadzeniem do dodatku (jego zakres nie jest znany) a 22 maja główna część.

Mam nadzieję, że już w tym "prologu" nie zaimplementują zmian w skilach ze spaceship command. Bo z BCkami wyrobię, ale z deskami będzie problem :P
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Mamut

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mamut Arbosa
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #171 dnia: Marzec 29, 2012, 13:12:56 »
Mam nadzieję, że już w tym "prologu" nie zaimplementują zmian w skilach ze spaceship command. Bo z BCkami wyrobię, ale z deskami będzie problem :P

Z tego co pamiętam (moge się mylić, bo byłem w podobnym stanie jak uczestnicy ) - to w prologu ma tego nie być .
najpierw maja zbalansować frytki ,cruzy , a dopiero pozniej się będą brać za skille .

Ranshe

  • Gość
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #172 dnia: Marzec 29, 2012, 13:23:13 »
A powiedzmy sobie szczerze jak większy allians będzie chciał zdobyć teren FW (co ma się po patchu opłacać także finansowo) to wrzuci 100 SC i temat będzie zamknięty.

Tylko że takie same obawy ludzie mieli przy wprowadzaniu możliwości dołączania aliansów do FW, i co się okazało? Że wszystkie te nullsecowe alianse mają FW głęboko w pompie. Nawet jak będzie się opłacać finansowo trochę bardziej, to nadal nie jest drukarnia isków typu moony technetium. FW opłaca się bardziej pojedynczym jednostkom, niż całemu aliansowi, zupełnie odwrotnie niż null.

Oprócz PL, które co jakiś czas wraca do Amamake. ;)

Cytuj
Chyba że, o czym marzę od dłuższego czasu, supercapsle dostaną jakieś poważne ograniczenia w low-secu, aby ich efektywność była kontrowalna konwencjonalną flotą.

http://www.youtube.com/watch?v=2U0dTlU-QUg ;)

Jonas

  • Gość
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #173 dnia: Marzec 29, 2012, 13:44:04 »
Wiesz, ale przedstawiona mechanika (choć przedstawiona w dość ogólnych zarysach) jest blobogenna, chyba temu nie zaprzeczysz. A chcesz żeby nasze aktualne zabawy w low przerodziły się w "spierdalać, 300 WTków leci"? Chyba właśnie dla uniknięcia czegoś takiego zmieniliśmy miejsce zamieszkania z nulla.
Poza tym wydaje mi się, że opierając się na obecnej mechanice FW i usprawniając ją, dodając bonusy za przejęcie systemu, przenosząc zysk LPkowy z misji na pvp (bo teraz to jest kpina ile się dostaje za zabicie WTka) mogliby ten system ożywić i nadać mu sens. I to wszystko bez odwracania low-seca do góry nogami i mocnego potrząsania.

Ranshe

  • Gość
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #174 dnia: Marzec 29, 2012, 14:23:05 »
Wiesz, ale przedstawiona mechanika (choć przedstawiona w dość ogólnych zarysach) jest blobogenna, chyba temu nie zaprzeczysz. A chcesz żeby nasze aktualne zabawy w low przerodziły się w "spierdalać, 300 WTków leci"? Chyba właśnie dla uniknięcia czegoś takiego zmieniliśmy miejsce zamieszkania z nulla.

No tak, tylko nie bierzesz jednego pod uwagę - a skąd nagle Minmatarzy wezmą 300 osób we flocie? Już teraz bitki o bunkry potrafią być dość blobogenne - przynajmniej jak na lowsek, gdzie setka-dwie łącznie w systemie to będzie już duży blob.

To nie null, więc i skala mniejsza.

Cytuj
Poza tym wydaje mi się, że opierając się na obecnej mechanice FW i usprawniając ją, dodając bonusy za przejęcie systemu, przenosząc zysk LPkowy z misji na pvp (bo teraz to jest kpina ile się dostaje za zabicie WTka) mogliby ten system ożywić i nadać mu sens. I to wszystko bez odwracania low-seca do góry nogami i mocnego potrząsania.

Ale przecież to, co zaprezentowało CCP, to jest dokładnie to co tu napisałeś.

Oparte na obecnej mechanice FW? Jak najbardziej - dalej chodzi o przejmowanie plexów w systemie, dalej strzelasz do bunkra na koniec - tak samo jak teraz.

Dodając bonusy za przejęcie systemu? No jak nie jak tak, system upgrade'ów przecież zaprezentowali.

Przenosząc zysk LPkowy z misji na pvp? No przecież o tym była tak z 1/4 prezentacji, że mają kille być warte więcej, a i plexy też.

Gdzie tu odwracanie do góry nogami? Że bunkier będzie miał RF timer? To niech sobie ma. Jakkolwiek RF timery by nie były do dupy, to lepszego rozwiązania CCP nie zna - a mogę się założyć, że po tylu latach sov warów, strzelania do posów itp, coś lepszego by się znalazło gdyby było.