Autor Wątek: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.  (Przeczytany 95606 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #105 dnia: Marzec 09, 2012, 15:52:46 »
Już zapomniałeś, co napisałeś zaledwie parę godzin temu? Starość nie radość, lecytynę sobie kup. :)
Ale rozumiesz znaczenie słowa jeśli ?
Rozumiesz, że mam prawo do wyrażania własnych opinii ("wg mnie") ?

Jesli mam BC 5 w tym momencie i mogę latać BC każdej rasy z bonusami z BC 5, to mam mieć BC 5 każdej rasy po zmianie systemu skilli, niezależnie od tego czy tornado będzie wymagać dalej BC 3 czy tylko BC 1. Dlaczego ja mam tracić na pomysłach developerów?
Bo to ich gra i oni decydują jak ją zmieniają ? Nie pierwszy raz byłby to nerf i zmuszanie graczy do robienia czegoś innego niż robili.

Powód jak wyżej. Developerzy postanowili sobie po 8 latach zmienić system skilli, pomijając tutaj już zasadność tego pomysłu w ogóle. Chcą zmienić i już, przestał im się podobać, jak go tworzyli to byli cieniasy i stworzyli bezsensowny, nieważne.
Dlaczego gracze mają na tym tracić?
Dokładnie z tego powodu co napisałeś. Zadecydują jak im wygodnie, a to czy Ty, czy ja na tym stracimy ich obchodzić nie będzie jeśli dla większości graczy będzie się wydawać, że wszystko jest w porządku (przecież "porządkują" system).
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #106 dnia: Marzec 09, 2012, 16:00:32 »
A co Ci zaszkodzi zrobić te skille i lvle ? Pewnie docelowo i tak miałeś je zrobić.
Mam juz te skille wiec tak jak pisalem wczesniej jedyne co mnie w tym martwi to szybsze wejscie w nowego klona. Bardziej zastanawiam sie nad kwestia na ile takie rozwiazanie bedzie potrzebne zeby po zmianach miec wszystkie BC i deski na 5 dla osob ktore nie sa w tak komfortowej sytuacji jak ja
No jest właśnie mowa o wymaganiach a nie o tym czym możesz latać. Co ma fakt, że commandy wymagają BC na 5 względem tego jaki skill dadzą tobie? Jak masz BC na 5 i spełniasz wymogi do latania konkretnym rasowym BCkiem to kwalifikujesz się do dostania tego rasowego BCka na 5. A jak latasz commandem danej rasy to tym bardziej się kwalifikujesz. Co jednak nie oznacza, że jak latasz Absolution to dostaniesz Gallente BC na 5 nie mając żadnego skilla na shipy gallente. To chyba logiczne.
Jak najbardziej logiczne. Chodzi jednak o cos innego. Wszystko jest teraz plynne z wyjatkiem stwierdzenia, ze gracz ma moc latac tym czym latal przed zmiana. Tak wiec jak masz BC na 5 mozesz latac wszystkimi BC. Ale jak po zmianie zostanie Ci 1x BC na 5, a pozostale spadna do minimalnych wymagan na BC reszty ras to dalej bedziesz mogl latac wszystkimi BC.
Natomiast jak mozesz latac commandami wszystkich ras nawet ze skillem od commandow na 1 to zeby moc po zmianie dalej nimi latac musisz miec wszystkie rasowe BC na 5. Podobnie z dyktami i deskami

Wiesz, teorie spiskowe można tworzyć wszędzie i sądząc z wypowiedzi niektórych innych osób w tym wątku, węszą za nimi w każdej dziurze. Ja wolę się opierać na wypowiedziach devów, bo bujanie w obłokach i wymyślanie 100 innych sposobów jak mogą to załatwić mnie nie bawi.
Zycie zbyt wiele razy pokazalo, ze teorie spiskowe odzwierciedlaja rzeczywistosc lepiej niz wszystkie inne zeby calkiem nie brac ich pod uwage. Wezmy np taka spiskowa teorie niejakiego Kopernika, ze ziemia nie jest centrum wszechswiata  :P
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #107 dnia: Marzec 09, 2012, 16:06:47 »
Cytuj
Zycie zbyt wiele razy pokazalo, ze teorie spiskowe odzwierciedlaja rzeczywistosc lepiej niz wszystkie inne zeby calkiem nie brac ich pod uwage.



Ranshe

  • Gość
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #108 dnia: Marzec 09, 2012, 16:14:32 »
Ale rozumiesz znaczenie słowa jeśli ?
Rozumiesz, że mam prawo do wyrażania własnych opinii ("wg mnie") ?

To nie ma tu nic do rzeczy. Mowa jest o twoim wciskaniu w moje wypowiedzi twoich własnych urojeń. O tu.

Sądzę, że Twojego "pomysłu" również nie będzie rozważać, bo dodatkowe kilka mln SP każdy z graczy mógłby wykorzystać niekoniecznie tylko do podniesienia poziomu skilli BC. :P

To nie jest "mój pomysł". To jest twój pomysł, bo to ty chcesz graczowi z BC 5 dać cztery rasowe BC 1 i SP na podciągnięcie jednego rasowego BC na 5. Ja tu tylko wykazuję głupotę tego pomysłu.

Cytuj
Bo to ich gra i oni decydują jak ją zmieniają ? Nie pierwszy raz byłby to nerf i zmuszanie graczy do robienia czegoś innego niż robili.

Na przykład?

Cytuj
Dokładnie z tego powodu co napisałeś. Zadecydują jak im wygodnie, a to czy Ty, czy ja na tym stracimy ich obchodzić nie będzie jeśli dla większości graczy będzie się wydawać, że wszystko jest w porządku (przecież "porządkują" system).

Dla żadnego gracza z aktualnym BC 5 nie będzie w porządku, jeśli po zmianie będzie miał jeden rasowy BC 5 a trzy rasowe BC 1. Dlatego też mamy wypowiedź, że "if you have BC 5 then you'll have all racial BC 5".

Wszystko jest teraz plynne z wyjatkiem stwierdzenia, ze gracz ma moc latac tym czym latal przed zmiana. Tak wiec jak masz BC na 5 mozesz latac wszystkimi BC. Ale jak po zmianie zostanie Ci 1x BC na 5, a pozostale spadna do minimalnych wymagan na BC reszty ras to dalej bedziesz mogl latac wszystkimi BC.

Wszystko pięknie i ślicznie, i my to rozumiemy, tylko jest napisane, że "if you have BC 5 then you'll have all racial BC 5", więc po co te teorie?

Jonas

  • Gość
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #109 dnia: Marzec 09, 2012, 16:42:25 »
A wg mnie te dodatkowe kilka milionów SP jest niesprawiedliwe niezależnie jak się pojawią w charze. Ponadto uważam tak nie dlatego, że mógłbym ich nie dostać, tylko dlatego, że nie widzę powodu dlaczego CCP miałoby zacząć dodrukowywać SP.
Lol. Co jest niesprawiedliwego w dostaniu 4m SP jeżeli dostaną je wszyscy, którzy kwalifikują się do ich dostania, kiedy kwalifikacją jest posiadanie umiejętności latania konkretnymi statkami? Sam twierdziłeś, że u Ciebie nic to nie zmieni jak je dostaniesz, nie zmieni też u większości graczy. Nadal będą mieć możliwość latania tymi samymi statkami, ale będą się mogli pochwalić paroma m SP więcej na koncie i ewentualnie droższym klonem. Nikt nic nie traci, a zysk jest pozorny ("hurra dostałem 4m SP, oł je ajm pro" - "a co ci to dało, czym możesz latać więcej" -"eee... no nic mi nie dało... ale i tak jestem zajebist bo mam 4m SP więcej").

Tak wiec jak masz BC na 5 mozesz latac wszystkimi BC. Ale jak po zmianie zostanie Ci 1x BC na 5, a pozostale spadna do minimalnych wymagan na BC reszty ras to dalej bedziesz mogl latac wszystkimi BC.
Natomiast jak mozesz latac commandami wszystkich ras nawet ze skillem od commandow na 1 to zeby moc po zmianie dalej nimi latac musisz miec wszystkie rasowe BC na 5.
Tracę nadzieję na oświecenie w Twoim przypadku.

Wezmy np taka spiskowa teorie niejakiego Kopernika, ze ziemia nie jest centrum wszechswiata  :P
Ty chyba nie odróżniasz nauki od majaczeń chorego umysłu.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #110 dnia: Marzec 09, 2012, 16:47:33 »
To nie jest "mój pomysł". To jest twój pomysł, bo to ty chcesz graczowi z BC 5 dać cztery rasowe BC 1 i SP na podciągnięcie jednego rasowego BC na 5.
Ale rozumiesz po co w mojej wypowiedzi jest cudzysłów, czy tylko zgadujesz ?
Ja tu tylko wykazuję głupotę tego pomysłu.
Twoim zdaniem głupiego moim nie. Twoje zdanie ma być ważniejsze niż moje, a na jakiej podstawie ?
Dla żadnego gracza z aktualnym BC 5 nie będzie w porządku, jeśli po zmianie będzie miał jeden rasowy BC 5 a trzy rasowe BC 1. Dlatego też mamy wypowiedź, że "if you have BC 5 then you'll have all racial BC 5".
Już napisałeś nieprawdę, bo ja jestem graczem z aktualnym BC5 i uważam, że to mogłoby być w porządku przy założeniu, że dostaję 1 rasowy BC5, a pozostałe pozwalające na latanie pozostałymi BC (o ile mogłem wcześniej nimi latać) innych ras.
Wszystko pięknie i ślicznie, i my to rozumiemy, tylko jest napisane, że "if you have BC 5 then you'll have all racial BC 5", więc po co te teorie?
Wg mnie niczego to nie dowodzi, bo mamy również następujące wypowiedzi:
Cytuj
Example:
If we go for option 1: you will get Amarr, Caldari, Gallente and Minmatar Battlecruiser skills at 5 if you previously had the generic Battlecruiser skill at 5.
If we go for option 2: you will get Amarr Battlecruiser skill at 5 only if you previously fulfilled all conditions to fly Amarr Battlecruisers, which means having the generic Battlecruiser skill at 5, PLUS the Amarr Cruiser at 3.
Cytuj
Example:
Before, training for a Harbinger required you to train for Amarr Frigate 4, Amarr Cruiser 3 and Battlecruisers at 2
Before, training for an Absolution required you to train for Amarr Frigate 4, Amarr Cruiser 5, Battlecruiser at 5 and Heavy Assault Ships at 4
Now, training for a Harbinger requires you to train for Amarr Frigate 4, Amarr Destroyer 4, Amarr Cruiser 4 and then Amarr Battlecruiser at 1.
Now, training for an Absolution requires you to train for Amarr Frigate 4, Amarr Destroyer 4, Amarr Cruiser 4 and Amarr Battlecruiser at 5. There is no more need for the Amarr Cruiser 5 and Heavy Assault Ship at 4.
Zarówno w przypadku "option 2" jak i przykładowego Harbringera MOŻESZ latać BC, bo NIE wymaga to BC na 5.
Ja rozumiem, że Ty chcesz by zrobili BC5=4xBC5, ale zrobią to co uznają za najlepsze ich zdaniem, a to niekoniecznie oznacza, że zrobią to co Ty chcesz.

Lol. Co jest niesprawiedliwego w dostaniu 4m SP jeżeli dostaną je wszyscy, którzy kwalifikują się do ich dostania, kiedy kwalifikacją jest posiadanie umiejętności latania konkretnymi statkami? Sam twierdziłeś, że u Ciebie nic to nie zmieni jak je dostaniesz, nie zmieni też u większości graczy. Nadal będą mieć możliwość latania tymi samymi statkami, ale będą się mogli pochwalić paroma m SP więcej na koncie i ewentualnie droższym klonem. Nikt nic nie traci, a zysk jest pozorny ("hurra dostałem 4m SP, oł je ajm pro" - "a co ci to dało, czym możesz latać więcej" -"eee... no nic mi nie dało... ale i tak jestem zajebist bo mam 4m SP więcej").
Ano to, że przed zmianą NIE miałem tych 4mSP, a dlaczego po zmianie miałbym mieć ? Mam mieć po zmianie możliwość latania tym czym latałem i nie mniej SP niż miałem. Co niekoniecznie oznacza, że MUSZĘ mieć koniecznie wszystkie 4 nowe skille od razu na lvl5.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Ranshe

  • Gość
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #111 dnia: Marzec 09, 2012, 17:07:21 »
Ale rozumiesz po co w mojej wypowiedzi jest cudzysłów, czy tylko zgadujesz ?

Ale pamiętasz co dokładnie w tym cudzysłowie umieściłeś, czy nie?

Cytuj
Już napisałeś nieprawdę, bo ja jestem graczem z aktualnym BC5 i uważam, że to mogłoby być w porządku przy założeniu, że dostaję 1 rasowy BC5, a pozostałe pozwalające na latanie pozostałymi BC (o ile mogłem wcześniej nimi latać) innych ras.

Założenie: teoretyczny kulisty Dormio w próżni ma BC 5 i 4 x Cruiser 5, żeby było prościej. :)

I to jest według ciebie sprawiedliwe rozwiązanie? Dzisiaj możesz latać każdej rasy BC z bonusami z levelu 5, a po zmianie tylko i wyłącznie jedną, a resztą ledwo co?

A jak do tego masz wyskillowane Command Ships, to dalej masz tylko jedno BC na 5, a resztę na 1 (biorąc pod uwagę założenie wyżej)?

Cytuj
Wg mnie niczego to nie dowodzi, bo mamy również następujące wypowiedzi:

Które to wypowiedzi odnoszą się do dwóch różnych rzeczy.

Cytuj
Ja rozumiem, że Ty chcesz by zrobili BC5=4xBC5, ale zrobią to co uznają za najlepsze ich zdaniem, a to niekoniecznie oznacza, że zrobią to co Ty chcesz.

No jak na razie z wypowiedzi devów wygląda na to, że jednak zrobią to co ja chcę. ;)

Cytuj
Ano to, że przed zmianą NIE miałem tych 4mSP, a dlaczego po zmianie miałbym mieć ?

Ano właśnie dlatego, żeby się nie okazało że nagle masz 1 skill na 5 a 3 skille na 1.

Cytuj
Co niekoniecznie oznacza, że MUSZĘ mieć koniecznie wszystkie 4 nowe skille od razu na lvl5.

Co niekoniecznie też oznacza, że wszystkie battlecruisery po tej zmianie będą wymagać skilla na 1.

Jonas

  • Gość
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #112 dnia: Marzec 09, 2012, 17:10:45 »
Ano to, że przed zmianą NIE miałem tych 4mSP, a dlaczego po zmianie miałbym mieć ? Mam mieć po zmianie możliwość latania tym czym latałem i nie mniej SP niż miałem. Co niekoniecznie oznacza, że MUSZĘ mieć koniecznie wszystkie 4 nowe skille od razu na lvl5.
Czy ty w ogóle rozumiesz co piszesz? Zaczynam rozumieć delikatne wycieczki osobiste Ranshe, bo też mam ochotę Ci taką przywalić.
Wytłumacz mi więc proszę, według Twojej wersji, jak CCP stwierdzi, który BC Ci dać na 5 od razu, a które tylko na 1? Przy założeniu, że mam skille wymagane do latania wszystkimi BCkami, a nie mam commandów.

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #113 dnia: Marzec 09, 2012, 17:29:21 »
Wszystko pięknie i ślicznie, i my to rozumiemy, tylko jest napisane, że "if you have BC 5 then you'll have all racial BC 5", więc po co te teorie
Takie zabezpieczenie na wypadek zmiany zdania, bo przeciez mowilismy, ze to tylko pomysl i jeszcze wszystko sie moze zmienic, a przeciez mozecie latac tym czym lataliscie
Tracę nadzieję na oświecenie w Twoim przypadku.
Zdefiniuj oswiecenie o jakim mowisz.
Jezeli chodzi natomiast o nadzieje to ja juz dawno stracilem nadzieje, ze przestaniesz dopasowywac moje wypowiedzi do swoich wczesniej ustalonych wnioskow i zaczniesz odpowiadac na to co ja faktycznie mowie

jak CCP stwierdzi, który BC Ci dać na 5 od razu, a które tylko na 1
1. Da na lev 5 BC Twojej rasy
2. Wyzeruje skill BC i da ilosc SP potrzebna na podniesienie jednego BC na lev5 + reszty BC na lev 1
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

sc0rp

  • Gość
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #114 dnia: Marzec 09, 2012, 18:42:57 »
Omg tak czytam co piszecie i jednak dociagne ostatnie(galentyjskie) cruisery na v tak just in case jakby ktos mial racje i dadza tylko tyle sp zeby mozna bylo wsiasc, bo wtedy automagicznie wsiade w oba csy galenciakow

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #115 dnia: Marzec 09, 2012, 19:37:07 »
Ja widze jeden maly problemik w tym dodrukowaniu SP. Te pare racial BC na 5 i Desek na 5 znaczy jeden moze nawet 2 upgrady klona. Moj wallet kategorycznie protestuje.  ;)

Ranshe

  • Gość
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #116 dnia: Marzec 09, 2012, 19:41:56 »
Rozwiązanie jest proste, trzeba rzadziej pody wtapiać. ;)

Edit - 2 upgrady klona za 6m sp? no bez przesady :P

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #117 dnia: Marzec 09, 2012, 19:57:39 »
No dla mnie to oznacza nastepny upgrade do ktorego wcale mi sie nie spieszy.

Jonas

  • Gość
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #118 dnia: Marzec 09, 2012, 20:26:36 »
Jezeli chodzi natomiast o nadzieje to ja juz dawno stracilem nadzieje, ze przestaniesz dopasowywac moje wypowiedzi do swoich wczesniej ustalonych wnioskow i zaczniesz odpowiadac na to co ja faktycznie mowie
Moje wcześniej ustalone wnioski dalece mijają się z twoją surrealistyczną wizją, więc ich dopasowanie jest zgoła niemożliwe. A odpowiadanie komuś po raz trzeci na to samo pytanie, podczas gdy ten ktoś brnie w coraz większe durnoty za każdym razem, nie rozumiejąc niczego co się do niego pisze, wykracza poza moje skromne możliwości edukacyjne.

1. Da na lev 5 BC Twojej rasy
2. Wyzeruje skill BC i da ilosc SP potrzebna na podniesienie jednego BC na lev5 + reszty BC na lev 1
No toś teraz wymyślił. A jak jestem Caldari co nie ma ani jednego caldari shipa w skillach to mi dadzą Caldari BC na 5. Perfekcyjne rozwiązanie, dzięki za sugestię. Powinieneś to zaproponować na oficjalnym forum. Na pewno wszyscy by się uśmiali. A drugie rozwiązanie jak się ma do mojego pytanie? W jaki sposób danie mi free SPków na doskillowanie jednego rasowego BCka na 5 i pozostałych trzech na 1 miałoby umożliwić postaci latającej wszystkimi BCkami ponowne nimi latanie na tym samym poziomie? Bo chyba nie wyobrażasz sobie, że ktoś kto dotąd latał wszystkimi BCkami ze skillem na 5 będzie usatysfakcjonowany możliwością polatania sobie jednym przez najbliższe 3 miesiące aż doskilluje pozostałe na 5.

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #119 dnia: Marzec 10, 2012, 10:21:14 »
chyba nie wyobrażasz sobie, że ktoś kto dotąd latał wszystkimi BCkami ze skillem na 5 będzie usatysfakcjonowany możliwością polatania sobie jednym przez najbliższe 3 miesiące aż doskilluje pozostałe na 5.
Dalem 2 przyklady rozwiazania problemu. Nic nie mowilem o tym czy sa dobre czy nie, ani czy sa satysfakconujace dla graczy czy nie.
Po prostu rozwiazywaly one kwestie dania graczom mozliwosci latania tym czym latali wczesniej.
No ale Ty jak zwykle komentujesz nie to co ja mowie/pisze, tylko to co gdzies Ci sie przysnilo. No i najwyrazniej nie rozumiesz roznicy pomiedzy mozliwoscia uzywania czegos, a satysfakcja z uzywania czegos.

PS
Postaram sie po zajeciach wysmazyc jakis przyklad sytuacyjny zeby pokazac jak interpretujesz moje wypowiedzi liczac, ze pokaze Ci on to o czym mowie, a narazie pozostaje mi tylko smiac sie z tego jak przekrecasz moje wypowiedzi by pasowaly do Twoich wymyslow na moj temat
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Jonas

  • Gość
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #120 dnia: Marzec 12, 2012, 09:09:08 »
Dalem 2 przyklady rozwiazania problemu. Nic nie mowilem o tym czy sa dobre czy nie, ani czy sa satysfakconujace dla graczy czy nie.
Czyli dyskutujesz sobie dla samego dyskutowania dając przykłady oderwane od rzeczywistości. Bo przy wprowadzaniu takich zmian developer musi liczyć się także z niezadowoleniem graczy, a nie tylko z tym jak rozwiązać problem, by był rozwiązany. Musi więc znaleźć kompromis pomiędzy potrzebą/chęcią zmieniania elementów rozgrywki względem tego czego chcą/co są w stanie zaakceptować gracze. Na szczęście nie jesteś developerem, więc liczę na to, że CCP jednak pomyśli nad tym co robi.

Postaram sie po zajeciach wysmazyc jakis przyklad sytuacyjny zeby pokazac jak interpretujesz moje wypowiedzi liczac, ze pokaze Ci on to o czym mowie, a narazie pozostaje mi tylko smiac sie z tego jak przekrecasz moje wypowiedzi by pasowaly do Twoich wymyslow na moj temat
No dawaj, najlepiej historyjkę obrazkową, jakiś komiks, albo coś, bo twojej wersji słowa pisanego nie da się zrozumieć. Może jak narysujesz to moje wymysły na twój temat staną się bliższe rzeczywistości i nie będziesz musiał zakłócać spokoju sąsiadom swoim histerycznym śmiechem.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #121 dnia: Marzec 12, 2012, 09:41:35 »
Ale pamiętasz co dokładnie w tym cudzysłowie umieściłeś, czy nie?
Pamiętam, a Ty możesz odpowiedzieć na moje pytanie: po co tam jest cudzysłów ?

Założenie: teoretyczny kulisty Dormio w próżni ma BC 5 i 4 x Cruiser 5, żeby było prościej. :)
Zmyślaj dalej.

I to jest według ciebie sprawiedliwe rozwiązanie? Dzisiaj możesz latać każdej rasy BC z bonusami z levelu 5, a po zmianie tylko i wyłącznie jedną, a resztą ledwo co?
Zmyślaj dalej. Napisałem chyba jednak inaczej niż Ty sugerujesz:
Cytuj
(...) to mogłoby być w porządku przy założeniu, że dostaję 1 rasowy BC5, a pozostałe pozwalające na latanie pozostałymi BC (o ile mogłem wcześniej nimi latać) innych ras.
Wytłuściłem kluczowe słowa, ale Ty przecież wiesz lepiej co chciałem powiedzieć, prawda ?

A jak do tego masz wyskillowane Command Ships, to dalej masz tylko jedno BC na 5, a resztę na 1 (biorąc pod uwagę założenie wyżej)?
Zmyślaj dalej. W nowych warunkach CBC będzie można latać przy BC=5, jeśli teraz możesz latać wszystkimi to będziesz musiał dostać wszystkie BC=5, obecnie by móc latać CBC musisz mieć CR=5, a po zmianie wg propozycji CCP wymagane ma być CR=4. Nie wiem jak wg Ciebie jest możliwe latać niektórymi BC i wszystkimi CBC równocześnie w obecnych warunkach.

Które to wypowiedzi odnoszą się do dwóch różnych rzeczy.
Zmyślaj dalej. Odnoszą się do tego samego - co planują i w jaki sposób zamierzają zaimplementować zmiany.

No jak na razie z wypowiedzi devów wygląda na to, że jednak zrobią to co ja chcę. ;)
Już napisałem - obyś miał rację, a im się nie odwidziało. Napisałem również, że zbyt wiele w przeszłości było przykładów na zmianę zdania CCP i niekoniecznie pod naciskiem graczy.

Ano właśnie dlatego, żeby się nie okazało że nagle masz 1 skill na 5 a 3 skille na 1.
Pytałem o coś innego - dlaczego mam dostać 4m SP skoro to NIE jest potrzebne by latać wszystkimi BC ?

Co niekoniecznie też oznacza, że wszystkie battlecruisery po tej zmianie będą wymagać skilla na 1.
A któryś BC będzie wymagać BC=5 ?

Czy ty w ogóle rozumiesz co piszesz? Zaczynam rozumieć delikatne wycieczki osobiste Ranshe, bo też mam ochotę Ci taką przywalić.
Wytłumacz mi więc proszę, według Twojej wersji, jak CCP stwierdzi, który BC Ci dać na 5 od razu, a które tylko na 1? Przy założeniu, że mam skille wymagane do latania wszystkimi BCkami, a nie mam commandów.
No przywal, bo najwyraźniej argumentów zaczyna brakować skoro chcesz przejść na wycieczki osobiste.
Jeśli TY nie rozumiesz znaczenia słów MOŻE albo MOGŁOBY, oraz wyrażenia MOIM ZDANIEM, to chyba zamiast mi tłumaczyć powinieneś sięgnąć po SJP i sprawdzić.
Poza tym nie wiem jak wyobrażasz sobie możliwość latania wszystkimi CBC, bez możliwości latania wszystkimi BC, skoro obecnie wymagane masz CR=5 przy CBC, oraz CR=3 przy BC. Zwróć uwagę, że by móc skillować CBC wymagane masz BC=5. Po zmianie dalej CCP planuje by wymagane było BC=5, ale znosi wymaganie CR=5 (wystarczyć ma 4).
Uważam, że w obecnej postaci propozycji może to oznaczać, że niektórzy nagle zyskaliby możliwość latania CBC którymi NIE mogli dotychczas latać (np. tymi gdzie nie mieli CR=5). Rozumiem, że z tego należy się cieszyć, ale nie rozumiem dlaczego ktoś kto skillował wszystkie CR na 5 ma uważać to za sprawiedliwe podejście.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #122 dnia: Marzec 12, 2012, 10:00:46 »
No dawaj, najlepiej historyjkę obrazkową, jakiś komiks, albo coś, bo twojej wersji słowa pisanego nie da się zrozumieć.
Stwierdziles ze wypadasz z formy w trollowaniu zes sie tak uwzial, czy co? No chyba, ze to moj urok osobisty tak dziala na Ciebie, ze gdzie nie napisze od razu mnie trollujesz  :P
No ale dobra.
Jako ze marnie rysuje musze ograniczyc sie do slowa pisanego. Wprawdzie twierdzisz, ze mojego slowa pisanego nie da sie zrozumiec, ale moze jak przyklad bedzie wystarczajaco prosty to zalapiesz, albo ktos inny Ci wytlumaczy.
Jako, ze literatem tez nie jestem historyjka bedzie prosta. Zeby nie mieszac techniki klimat sredniowiecza, karczma na rozdrozu.

Do karczmy pelnej ludzi wchodzi Podroznik, rozglada sie i pyta - Hej ludzie, jak dojsc do stolicy?
Podchodzi do niego niejaki Tloluvin i mowi. Wyjdz polnocna brama i jedz caly czas prosto traktem. Dojedziesz do zmroku. Tylko uwazaj, bo jak nieopatrznie skrecisz w polowie w droge do lasu to napadna Cie zboje i bedziesz musial zaplacic im haracz by glowe uratowac.
W tym momencie z sali slychac glos niejakiego Jonasa DaVerde
Teee Tloluvin. Przeciez na drodze do stolicy nie grasuja zboje.
Podroznik nastepnie pyta Tloluvina - jak poznam, ze jestem na drodze do lasu? Na co slyszy w odpowiedzi, ze za pierwsza gorka na trakcie do lasu bedzie po prawej stronie spalona stodola.
Podroznik dziekuje i wychodzi, po czym w karczmie znow slychac donosny glos Jonasa DaVerde.
Tee Tloluvin Przestan wciskac glupoty podroznym, ze przy trakcie do stolicy sa jakies spalone stodoly i ze na trakcie grasuja zboje

Jakis czas pozniej w tej samej karczmie slychac jak niejaki pan C mowi - tylko nie gadaj z Tloluvinem. To debil twierdzacy, ze aby dojsc do stolicy trzeba zbojom zaplacic haracz  ;)

Mam nadzieje, ze historyjka byla wystarczajaco prosta i jasna, a jak nie to pozniej postaram sie wytlumaczyc czemu obie wypowiedzi niejakiego Jonasa DaVerde w tej historyjce byly po prostu glupie
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Jonas

  • Gość
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #123 dnia: Marzec 12, 2012, 10:02:33 »
Uważam, że w obecnej postaci propozycji może to oznaczać, że niektórzy nagle zyskaliby możliwość latania CBC którymi NIE mogli dotychczas latać (np. tymi gdzie nie mieli CR=5). Rozumiem, że z tego należy się cieszyć, ale nie rozumiem dlaczego ktoś kto skillował wszystkie CR na 5 ma uważać to za sprawiedliwe podejście.
Eee... a której propozycji, bo jest kilka. Chyba, że nie zauważyłeś.

Ranshe

  • Gość
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #124 dnia: Marzec 12, 2012, 11:05:01 »
Pamiętam, a Ty możesz odpowiedzieć na moje pytanie: po co tam jest cudzysłów ?

To przypomnę ci, napisałeś `Sądzę, że Twojego "pomysłu" również nie będzie rozważać'. Co w języku naszym znaczy, że `sądzę, że twojego <super zajebistego pomysłu który jest tak głupi że nadaje się tylko do ujęcia w cudzysłów> również nie będzie rozważać".

Biorąc pod uwagę, że ja tylko zacytowałem twój własny pomysł, to serio masz takie złe zdanie o własnych ideach?

Cytuj
Zmyślaj dalej.

Założenie to jest zmyślanie? Ty się dobrze czujesz? Założenie jest po to, żeby uściślić przykład poniżej do jednego scenariusza.

Cytuj
Zmyślaj dalej. Napisałem chyba jednak inaczej niż Ty sugerujesz:Wytłuściłem kluczowe słowa, ale Ty przecież wiesz lepiej co chciałem powiedzieć, prawda ?

Sam tam napisałeś w nawiasie, "(o ile mogłem wszystkimi latać)". Ja tu nic nie sugeruję, ja po prostu zacieśniłem przykład do konkretnej sytuacji.

Cytuj
Zmyślaj dalej. W nowych warunkach CBC będzie można latać przy BC=5, jeśli teraz możesz latać wszystkimi to będziesz musiał dostać wszystkie BC=5, obecnie by móc latać CBC musisz mieć CR=5, a po zmianie wg propozycji CCP wymagane ma być CR=4.

"Now, training for an Absolution requires you to train for Amarr Frigate 4, Amarr Destroyer 4, Amarr Cruiser 4 and Amarr Battlecruiser at 5. There is no more need for the Amarr Cruiser 5 and Heavy Assault Ship at 4."

Zresztą to bardzo ciekawe. Tutaj pominąłeś wymaganie BC 5, a niżej w tym samym poście już nie. A to dlaczego?

Cytuj
Nie wiem jak wg Ciebie jest możliwe latać niektórymi BC i wszystkimi CBC równocześnie w obecnych warunkach.

Napisałem założenie przecież, przeczytaj je.

Cytuj
Zmyślaj dalej. Odnoszą się do tego samego - co planują i w jaki sposób zamierzają zaimplementować zmiany.

No oczywiście, że odnoszą się do tego co planują, a do czego się mają odnosić? Ale zacytujmy może całość wypowiedzi deva, łącznie z dwoma zupełnie innymi pytaniami graczy, które ty nachalnie mieszasz w jedno.

Cytat: dev
Q: With the skill changes, I will have to train for [racial cruiser V] and [racial battlecruiser V] to train for a Command Ship, how does that make it easier for me?

A: This is a misunderstanding, the changes don't work that way. While training for the next tech 1 ship class size will require that you train the racial skill to 4, training for the tech 2 version will only require the main racial skill at 5. That is the whole point with splitting destroyers and battlecruiser skills into four variants in the first place.

Example:
Before, training for a Harbinger required you to train for Amarr Frigate 4, Amarr Cruiser 3 and Battlecruisers at 2
Before, training for an Absolution required you to train for Amarr Frigate 4, Amarr Cruiser 5, Battlecruiser at 5 and Heavy Assault Ships at 4
Now, training for a Harbinger requires you to train for Amarr Frigate 4, Amarr Destroyer 4, Amarr Cruiser 4 and then Amarr Battlecruiser at 1.
Now, training for an Absolution requires you to train for Amarr Frigate 4, Amarr Destroyer 4, Amarr Cruiser 4 and Amarr Battlecruiser at 5. There is no more need for the Amarr Cruiser 5 and Heavy Assault Ship at 4.

Q: can we opt out for skills we don't want during the reimbursement process?

A: well, again, it depends on how it is done. We may just bluntly give all four variants at V if you had battlecruiser V for example, or maybe require that you also add the relevant Cruiser skill trained at level 3 to be eligible. On the latter case, just don't train the cruiser 3 skill, and you should not receive the new racial battlecruiser at 5. Not sure why one would do that however, it's like skipping free candy or cake while visiting your grandma.

Example:
If we go for option 1: you will get Amarr, Caldari, Gallente and Minmatar Battlecruiser skills at 5 if you previously had the generic Battlecruiser skill at 5.
If we go for option 2: you will get Amarr Battlecruiser skill at 5 only if you previously fulfilled all conditions to fly Amarr Battlecruisers, which means having the generic Battlecruiser skill at 5, PLUS the Amarr Cruiser at 3.

Cytuj
Pytałem o coś innego - dlaczego mam dostać 4m SP skoro to NIE jest potrzebne by latać wszystkimi BC ?
A któryś BC będzie wymagać BC=5 ?

No aktualnie np tier 3 BC wymagają skilla na 3. Gdzieś jest napisane, że po zmianie będą wymagać skilla na 1? Czy wywnioskowałeś to sobie z tego przykładu, że Harbinger będzie wymagał skilla na 1?

Cytuj
Poza tym nie wiem jak wyobrażasz sobie możliwość latania wszystkimi CBC, bez możliwości latania wszystkimi BC, skoro obecnie wymagane masz CR=5 przy CBC, oraz CR=3 przy BC. Zwróć uwagę, że by móc skillować CBC wymagane masz BC=5. Po zmianie dalej CCP planuje by wymagane było BC=5, ale znosi wymaganie CR=5 (wystarczyć ma 4).



Cytuj
Uważam, że w obecnej postaci propozycji może to oznaczać, że niektórzy nagle zyskaliby możliwość latania CBC którymi NIE mogli dotychczas latać (np. tymi gdzie nie mieli CR=5). Rozumiem, że z tego należy się cieszyć, ale nie rozumiem dlaczego ktoś kto skillował wszystkie CR na 5 ma uważać to za sprawiedliwe podejście.

Wmawianie innym dyskutantom swojego zdania jako ich własnego, po raz kolejny. Dość żałosny sposób prowadzenia dyskusji.

Edit: poprawka tagów bo popsułem.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #125 dnia: Marzec 12, 2012, 11:39:44 »
Eee... a której propozycji, bo jest kilka. Chyba, że nie zauważyłeś.
Zapytaj Ranshee, to on twierdzi, że jest tylko jedna możliwa (wg mnie twierdzi, że BC5=>all BC5, ale pewnie źle go zrozumiałem ;) ).
Ja widziałem przykład (poniżej), gdzie CBC będzie wymagać CR=4 (a nie CR=5 jak obecnie + HAC=4), oraz BC=5, ale jak znam życie (i Was), to na pewno ja źle coś zrozumiałem.

Cytuj
Example:
Before, training for a Harbinger required you to train for Amarr Frigate 4, Amarr Cruiser 3 and Battlecruisers at 2
Before, training for an Absolution required you to train for Amarr Frigate 4, Amarr Cruiser 5, Battlecruiser at 5 and Heavy Assault Ships at 4
Now, training for a Harbinger requires you to train for Amarr Frigate 4, Amarr Destroyer 4, Amarr Cruiser 4 and then Amarr Battlecruiser at 1.
Now, training for an Absolution requires you to train for Amarr Frigate 4, Amarr Destroyer 4, Amarr Cruiser 4 and Amarr Battlecruiser at 5. There is no more need for the Amarr Cruiser 5 and Heavy Assault Ship at 4.

To przypomnę ci, napisałeś `Sądzę, że Twojego "pomysłu" również nie będzie rozważać'. Co w języku naszym znaczy, że `sądzę, że twojego <super zajebistego pomysłu który jest tak głupi że nadaje się tylko do ujęcia w cudzysłów> również nie będzie rozważać".
Wiesz, z Twoimi urojeniami nie zamierzam rozmawiać.  :P

Biorąc pod uwagę, że ja tylko zacytowałem twój własny pomysł, to serio masz takie złe zdanie o własnych ideach?
Modyfikując mój pomysł tworzysz własną propozycję.

Założenie to jest zmyślanie? Ty się dobrze czujesz? Założenie jest po to, żeby uściślić przykład poniżej do jednego scenariusza.
Czyli mam rozumieć, że twierdzisz, że CCP rozważa tylko JEDEN pomysł na zmianę skilli ?
Wg mnie CCP przedstawiło co najmniej 2 opcje, które biorą pod uwagę. Dlatego uważam, że zmyślasz.

"Now, training for an Absolution requires you to train for Amarr Frigate 4, Amarr Destroyer 4, Amarr Cruiser 4 and Amarr Battlecruiser at 5. There is no more need for the Amarr Cruiser 5 and Heavy Assault Ship at 4."
Zresztą to bardzo ciekawe. Tutaj pominąłeś wymaganie BC 5, a niżej w tym samym poście już nie. A to dlaczego?
BC=5 to wymaganie dla CBC.

Napisałem założenie przecież, przeczytaj je.
Jest błędne. Zmieniają wymagania dla CBC jak i BC. Przeczytaj uważnie moje wypowiedzi, to szczegóły wyłapiesz.

No oczywiście, że odnoszą się do tego co planują, a do czego się mają odnosić? Ale zacytujmy może całość wypowiedzi deva, łącznie z dwoma zupełnie innymi pytaniami graczy, które ty nachalnie mieszasz w jedno.
A może napiszesz czego te dwie wypowiedzi dowodzą w odniesieniu do moich wypowiedzi ?
Pierwsza odnosi się CBC i BC, a druga tylko BC.

No aktualnie np tier 3 BC wymagają skilla na 3. Gdzieś jest napisane, że po zmianie będą wymagać skilla na 1? Czy wywnioskowałeś to sobie z tego przykładu, że Harbinger będzie wymagał skilla na 1?
A nie powinienem ? Tobie na podstawie wypowiedzi CCP wolno wnioskować, a mnie nie ?

Wmawianie innym dyskutantom swojego zdania jako ich własnego, po raz kolejny. Dość żałosny sposób prowadzenia dyskusji.
Komu wmawiam ? Zauważyłeś słowo UWAŻAM, czy uznałeś zbędne dla Twojego stanowiska ?
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #126 dnia: Marzec 12, 2012, 11:42:12 »
Dormio Ranshe i reszta sypiacych wall of text: czy wam się aż do tego stopnia w robocie nudzi że nie macie nic do roboty niż dreptać wokolo tego samego tematu od kilku stron nie dochodzac nigdzie?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Jonas

  • Gość
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #127 dnia: Marzec 12, 2012, 12:05:37 »
Stwierdziles ze wypadasz z formy w trollowaniu zes sie tak uwzial, czy co?
Bynajmniej. Ja ustawicznie badam społeczny wydźwięk idiotycznych rozważań niektórych osobników na całokształ dyskusji na publicznych forach internetowych. Jak opublikuję wyniki, dam Ci znać.

No chyba, ze to moj urok osobisty tak dziala na Ciebie, ze gdzie nie napisze od razu mnie trollujesz  :P
Bynajmniej, to porażająca głębia Twoich wypowiedzi nie pozwala mi przejść obok. No i jak pisałem wyżej, jesteś doskonałym materiałem do mojej pracy.

[ciach historyjka przedszkolna]

Odnoszę wrażenie, że w historyjce został pominięty dość znaczny fragment, w którym jaśnie oświecony Tloluvin ruga niejakiego Jonasa za niezrozumienie tematu, wytyka mu, że jest pijany, że nigdy stolicy nie widział, a tak w ogóle jest trollem i co on może wiedziać o stolicy i drodze tam prowadzącej, a tak serio to na pewno jest też szefem tych bandytów i to on spalił tą stodołę, w której przypadkiem była zamknięta ukochana psina Tloluvina i ten ratując ją przypalił sobie tyłek i jest z tego powodu bardzo zły, bo miał na tymże tyłku swoje ulubione kalesony w zielone grochy, których nie można już kupić i będzie musiał jechać aż do stolicy na zachodnim wschodzie, a tam... i tak dalej. W tym czasie pytający o drogę Podróżny obalił 7 kufli piwa i zasnął pod stołem. W nocy ktoś mu obrobił sakiewkę i biedny Podróżny nigdy nie dotarł do stolicy bo w drodze spotkał bandytów, niejakiego Robin Hooda, który przyjął go do swojej radosnej gromadki i od tego dnia wspólnie palili stodoły w całym hrabstwie. Tloluvin w tym czasie kontynuował historię swoich spalonych kalesonów rozciągając ją do trzech pokoleń wstecz, kiedy to jego cioteczna babka stryjka kuzyna dziadka jego ojca pierwsza utkała taki piękny groszkowy wzorek.

...a jak nie to pozniej postaram sie wytlumaczyc czemu obie wypowiedzi niejakiego Jonasa DaVerde w tej historyjce byly po prostu glupie
Oświeć mnie. Bez obrazków nadal mam ciężko.

Ranshe

  • Gość
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #128 dnia: Marzec 12, 2012, 12:27:54 »
Dormio Ranshe i reszta sypiacych wall of text: czy wam się aż do tego stopnia w robocie nudzi że nie macie nic do roboty niż dreptać wokolo tego samego tematu od kilku stron nie dochodzac nigdzie?

Wypociny Dormia i jego sposób "dyskusji" dostarczają mi niezbędnej pozytywnej energii do pracy, której to potrzebuję tak masakryczne ilości, że nawet sobie nie wyobrażasz. Po prostu nie czytaj, nie obrażamy się nawzajem ;)

Wiesz, z Twoimi urojeniami nie zamierzam rozmawiać.  :P

Proste zasady języka którym się posługujesz od ilu tam lat, to są moje urojenia? Ekstra. :)

Cytuj
Modyfikując mój pomysł tworzysz własną propozycję.

Tylko że to nie była żadna modyfikacja, tylko odpowiedź znacząca, że twój pomysł nie będzie sprawiedliwy.

Cytuj
Czyli mam rozumieć, że twierdzisz, że CCP rozważa tylko JEDEN pomysł na zmianę skilli ?

Wciskanie w usta dyskutanta swoich wyobrażeń, po raz kolejny, i po raz kolejny, jest to żałosne.

Cytuj
Jest błędne. Zmieniają wymagania dla CBC jak i BC.

Może teoretyczny kulisty Dormio w próżni mieć BC 5 i wszystkie cruisery na 5? Może, bo dlaczego ma nie móc? Każdy może mieć, bo ta gra na to pozwala. Nie ma zupełnie znaczenia czy faktyczny, nie teoretyczny Dormio je ma. To się właśnie nazywa założenie.

Cytuj
A może napiszesz czego te dwie wypowiedzi dowodzą w odniesieniu do moich wypowiedzi ?
Pierwsza odnosi się CBC i BC, a druga tylko BC.

Masz problemy z przetłumaczeniem zaznaczonych na czerwono pytań?

Cytuj
A nie powinienem ? Tobie na podstawie wypowiedzi CCP wolno wnioskować, a mnie nie ?

No skoro sobie wywnioskowałeś, to wywnioskuj też odpowiedź na pytanie, czy któryś BC będzie wymagał BC 5. Ja ci mogę odpowiedzieć, że nie wiem.

Cytuj
Komu wmawiam ? Zauważyłeś słowo UWAŻAM, czy uznałeś zbędne dla Twojego stanowiska ?

Dodanie słowa "uważam" nie zmienia tego, że jest to wmawianie innym twoich wyobrażeń.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #129 dnia: Marzec 12, 2012, 12:39:01 »
Dormio Ranshe i reszta sypiacych wall of text: czy wam się aż do tego stopnia w robocie nudzi że nie macie nic do roboty niż dreptać wokolo tego samego tematu od kilku stron nie dochodzac nigdzie?

Czy troll zbiorowy jest karany surowiej, niz zwykly, podobnie jak gwalt zbiorowy?  >:D

Ranshe

  • Gość
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #130 dnia: Marzec 12, 2012, 12:48:12 »
Czy troll zbiorowy jest karany surowiej, niz zwykly, podobnie jak gwalt zbiorowy?  >:D

Ale tu nikt nikogo nie przymusza ;P

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #131 dnia: Marzec 12, 2012, 13:03:39 »
Wiem jedno. jest kilka topic-ów, których nawet nie staram się czytać bo nic ciekawego nie wnoszą i jednym z nich jest ten.

Mam nadzieję, że Doom w końcu się wykaże tym z czego jest znany i zrobi tu czystkę co zaowocuje może 1 stroną wypocin w tym temacie ];)

Ranshe

  • Gość
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #132 dnia: Marzec 12, 2012, 13:11:55 »
Jestem pewien, że Doom zapamięta to że mu tak źle życzysz ;)

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #133 dnia: Marzec 12, 2012, 13:17:54 »
Ranshe "trzymaj się ramy albo gumki od majtek mamy" bo jak tu będzie czystka to 90% Twoich postów poleci do kosza o ile nie 100% ];)

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #134 dnia: Marzec 12, 2012, 13:23:44 »
Ranshe "trzymaj się ramy albo gumki od majtek mamy" bo jak tu będzie czystka to 90% Twoich postów poleci do kosza o ile nie 100% ];)

Herezja wie, co mowi. Jego posty zawsze sa pelne kontentu. ^^

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #135 dnia: Marzec 12, 2012, 13:34:55 »
Herezja wie, co mowi. Jego posty zawsze sa pelne kontentu. ^^
Mało nie oplułem monitora :D
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Jonas

  • Gość
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #136 dnia: Marzec 12, 2012, 13:36:11 »
A jeśli można spytać, co was skłoniło do wypowiadania się w strollowanym wątku, którego temat, ni przebieg nic was nie interesuje, nie ma w nim niczego ciekawego czy pouczającego i w ogóle szkoda wam czasu na jego czytanie. Rozumiem, że post count +1, ale dlaczego?
Jestem ciekaw z czysto naukowego punktu widzenia.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #137 dnia: Marzec 12, 2012, 13:38:07 »
A jeśli można spytać, co was skłoniło do wypowiadania się w strollowanym wątku, którego temat, ni przebieg nic was nie interesuje, nie ma w nim niczego ciekawego czy pouczającego i w ogóle szkoda wam czasu na jego czytanie. Rozumiem, że post count +1, ale dlaczego?
Jestem ciekaw z czysto naukowego punktu widzenia.

Ja mało nie oplułem monitora to czytając ];)

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #138 dnia: Marzec 12, 2012, 13:38:50 »
A jeśli można spytać, co was skłoniło do wypowiadania się w strollowanym wątku, którego temat, ni przebieg nic was nie interesuje, nie ma w nim niczego ciekawego czy pouczającego i w ogóle szkoda wam czasu na jego czytanie. Rozumiem, że post count +1, ale dlaczego?
Jestem ciekaw z czysto naukowego punktu widzenia.

Jesli chodzi o temat, to owszem, interesuje mnie jak najbardziej, natomiast w przebiegu Waszych trolli, kontr-trolli i tym, kto kogo akurat za co oklada (Ranshe, Dormio, Tloluvin i Ty) to faktycznie troche sie troche pogubilem, wiec postanowilem dac Doomowi pretekst do zamkniecia watku albo wywalenia go do FW.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #139 dnia: Marzec 12, 2012, 13:48:20 »
Czy troll zbiorowy jest karany surowiej, niz zwykly, podobnie jak gwalt zbiorowy?  >:D
O wiele surowiej. I nie ma tu nic do rzeczy fakt że mówię to z perspektywy osoby która "musi to czytać, aby wyłapać ewentualne naruszenia regulaminu", zamiast "chce to czytać aby skontrolować oponenta, tak żeby w razie czego twierdzić wkurzonemu adminowi prosto w oczy że wcale się nie troluje"

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.