Autor Wątek: Odp: 0.0 Fix?  (Przeczytany 5088 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Yurioni

  • Gość
Odp: 0.0 Fix?
« dnia: Maj 13, 2011, 09:47:23 »
Ja widzę taką oczywistość, tylko zwyczajnie w nią nie wierzę. Według mnie takie skirmish-pvp zabije jakieś alty i nielicznych nieuważnych kolesi. To żaden boost, bo reakcja na taką kampę będzie taka jak teraz na wrogi gang - albo wszyscy zadokują i będą mieli to w dupie, albo bloob. ;)
czy dla ciebie kampa to skirmish? albo jedyne pvp jakie znasz? czy masz tak zryty baniak od stania na bramie, ze nie potrafisz sie juz od niej odkleic o ile ktos cie stamtad nie przegoni?
« Ostatnia zmiana: Maj 13, 2011, 09:59:23 wysłana przez Yurioni »

Ranshe

  • Gość
Odp: Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 13, 2011, 10:00:11 »
czy dla ciebie kampa to skirmish albo jedyne pvp jakie znasz, czy masz tak zryty baniak od stania na bramie, ze nie potrafisz sie juz od niej odkleic o ile ktos cie stamtad nie przegoni?

Ehhh... To teraz ja pomarudzę.

Kiedyś to Eve było lepsze, bo BUFU miało porządnych trolli, a teraz tylko taki jakiś słabiak bzdury gada.

Yurioni

  • Gość
Odp: Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 13, 2011, 10:04:08 »
Ehhh... To teraz ja pomarudzę.

Kiedyś to Eve było lepsze, bo BUFU miało porządnych trolli, a teraz tylko taki jakiś słabiak bzdury gada.
masz racje, staralem sie znizyc do twojego poziomu zebys zrozumial o czym do ciebie pisze, ale widze, ze jest poprostu niemozliwe przetlumaczenie ci czegokolwiek,  twoj maly mozdzek nie jest w stanie przyswoic juz wiecej informacji...

ps
naprawde rozbrajajacy jestes
Imię postaci:
    Ranshe
Korporacja:
    Juicy Nightmare
Sojusz:
    c0ven

Data rejestracji:
    Czerwiec 08, 2010, 21:35:54

a o trollach w bufu to ty wiesz tyle co o skirmish pvp...

Ranshe

  • Gość
Odp: Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 13, 2011, 10:13:23 »
Ale fajnie, mam swój temat we flamewarze :D

I prywatnego trolla, którego jeszcze trochę podpuścić i zaraz się znowu zapluje jak wczoraj i zacznie literówki robić. :)

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 13, 2011, 10:17:13 »
Ale fajnie, mam swój temat we flamewarze :D

I prywatnego trolla, którego jeszcze trochę podpuścić i zaraz się znowu zapluje jak wczoraj i zacznie literówki robić. :)

ja bym się zaczął bać ten trol zna młaj taj a w dodatku uwielbia ginąć w cyklonie pod stacją jak na intelu krzyczą, że stacja zabańkowana :D

Yurioni

  • Gość
Odp: Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 13, 2011, 10:23:21 »
ja bym się zaczął bać ten trol zna młaj taj a w dodatku uwielbia ginąć w cyklonie pod stacją jak na intelu krzyczą, że stacja zabańkowana :D
a ty pare dni po wyjsciu z corpa polasiles sie na jakies gowno na bramie i dostales w czape od ex corp membersow, chyba nikt cie nie lubil.. i juz ci raz zostalo powiedziane prostaku, ze rl sie na forum nie wyciaga,ale jacy korpowicze taki CEO, jeden wielki fail i lameriada.

a ty ranshe jestes prowokujacy tak samo jak garnek, poprostu nieszkodliwy noob z przerostem ego, tyle w tym temacie...

Ranshe

  • Gość
Odp: Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 13, 2011, 10:28:27 »
"ten trol zna młaj taj" = wyciąganie rl na forum, ahahaha :D

I jeszcze o przeroście ego mi mówi koleś, który ledwo kilkanaście minut wcześniej mi przekleił do posta mój nick i korpa, jakby jakąś tajemnicę straszną odkrył.

Dajesz dalej stary.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 13, 2011, 10:35:21 »
Ej, co wy sobie skaczecie do gardeł skoro w sumie o to samo Wam chodzi. Ja wiem, że nie ma się na kogo rzucić chwilowo ale bez przesady.

Niniejszym chciałbym wygasić tą jamę trolli.

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 13, 2011, 10:39:33 »
a ty pare dni po wyjsciu z corpa polasiles sie na jakies gowno na bramie i dostales w czape od ex corp membersow, chyba nikt cie nie lubil.. i juz ci raz zostalo powiedziane prostaku, ze rl sie na forum nie wyciaga,ale jacy korpowicze taki CEO, jeden wielki fail i lameriada.

a ty ranshe jestes prowokujacy tak samo jak garnek, poprostu nieszkodliwy noob z przerostem ego, tyle w tym temacie...

od ex memberów "tak", po ostro zakrapanej imprezie co zresztą skomentwał ktoś moze nawet venzon nie pamietam nawet ;)

o i jeszcze bym zapomniał szkoda ze ciebie nie było na kilu :( masz tyle do powiedzenia miał byś więcej.... a tak to przykro mi musisz sie zadowolić obgryzanim paznokci z zgryzoty

a tak na marginesie moje odejscie z bufu bylo spowodowane między innymi twoja żałosna osobą

reszte ex membersów cenie do tej pory

Yurioni

  • Gość
Odp: Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 13, 2011, 11:04:53 »
od ex memberów "tak", po ostro zakrapanej imprezie co zresztą skomentwał ktoś moze nawet venzon nie pamietam nawet ;)
misiu przestan wymyslac bajki, bo nic wtedy nie bylo zakrapiane, tylko wracalismy z roama a ty jak ostatni debil zdecloakowales sie w rapierze, zeby sie zwhorowac i dostales w beret
o i jeszcze bym zapomniał szkoda ze ciebie nie było na kilu :( masz tyle do powiedzenia miał byś więcej.... a tak to przykro mi musisz sie zadowolić obgryzanim paznokci z zgryzoty
bylem juz w d87, ale wystarczylo mi , ze slyszalem jaka beke mieli z ciebie...
a tak na marginesie moje odejscie z bufu bylo spowodowane między innymi twoja żałosna osobą
takie pochlebstwa z samego rana? nie spodziewalem sie tego po tobie...


mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 13, 2011, 11:12:55 »
misiu przestan wymyslac bajki, bo nic wtedy nie bylo zakrapiane, tylko wracalismy z roama a ty jak ostatni debil zdecloakowales sie w rapierze, zeby sie zwhorowac i dostales w beretbylem juz w d87, ale wystarczylo mi , ze slyszalem jaka beke mieli z ciebie...takie pochlebstwa z samego rana? nie spodziewalem sie tego po tobie...

to bardzo smutne, ze jesteś głuchy i po godzinach szczerzysz się jak mysz do sera bez powodów
i jeszcze bardziej smutne jest to, ze tak na prawdę w korpie w którym jesteś ,zostałeś osamotniony z swoimi poglądami
no może przesadziłem jeszcze są 3 trolle na te 120 osób reszta to zacni pvperzy do których trochę ci brakuje
i nadrabiasz sobie trollowaniem tego forum

więc good luck next time

a i jeszcze jedno, nie zapominaj ze nadal mam tam znajomych co zdają mi relacje z frontu
wiec może najwyższy czas abyś poprowadził jakiegoś roama :)
trzymam kciuki

Yurioni

  • Gość
Odp: Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 13, 2011, 11:22:50 »
to bardzo smutne, ze jesteś głuchy i po godzinach szczerzysz się jak mysz do sera bez powodów
a w bardziej zrozumialym jezyku potrafisz?
i jeszcze bardziej smutne jest to, ze tak na prawdę w korpie w którym jesteś ,zostałeś osamotniony z swoimi poglądami
czyli konkretnie ktorymi?
no może przesadziłem jeszcze są 3 trolle na te 120 osób reszta to zacni pvperzy do których trochę ci brakuje
i nadrabiasz sobie trollowaniem tego forum
nigdy nie twierdzilem, ze jestem pr0, ale przynajmniej nie odszedlem, bo nie dawalem rady i nie zalozylem failcorpa
a i jeszcze jedno, nie zapominaj ze nadal mam tam znajomych co zdają mi relacje z frontu
wiec może najwyższy czas abyś poprowadził jakiegoś roama :)
trzymam kciuki
nigdy nie aspirowalem do bycia FC, nie aspiruje i nie mam w plnach takich aspiracji, wiec zbytek uprzejmosci z twojej strony, ale dziekuje...

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 13, 2011, 11:32:26 »

Cytuj
a w bardziej zrozumialym jezyku potrafisz?
staram sie w jak najprościej  for you

Cytuj
czyli konkretnie ktorymi?
nie wytyka sie palcami (chyba, że juz jakiś troll zacznie obrazać personalnie / korporacyjnie)

Cytuj
nigdy nie twierdzilem, ze jestem pr0, ale przynajmniej nie odszedlem, bo nie dawalem rady i nie zalozylem failcorpa
obawiam sie, że nawet prowadzenie "fail korpa" by cie przerosło

Cytuj
nigdy nie aspirowalem do bycia FC, nie aspiruje i nie mam w plnach takich aspiracji, wiec zbytek uprzejmosci z twojej strony, ale dziekuje...

cieszy mnie to niezmiernie


Yurioni

  • Gość
Odp: Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 13, 2011, 11:39:56 »
staram sie w jak najprościej  for you
czyli nadal nie potrafisz podac konkretnego argumentu...
nie wytyka sie palcami (chyba, że juz jakiś troll zacznie obrazać personalnie / korporacyjnie)
rozumiem, ze koniec koncow nie masz pojecia z jakimi pogladami jestem osamotniony?

obawiam sie, że nawet prowadzenie "fail korpa" by cie przerosło
czemu mial bym prowadzic fail corpa skoro w obecnym jest mi bardzo dobrze?

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 13, 2011, 11:49:14 »
Cytuj
czyli nadal nie potrafisz podac konkretnego argumentu...
obawiam się, ze argument nie za bardzo tu pasuje
http://pl.wikipedia.org/wiki/Argument_%28retoryka%29

Cytuj
reszta twojego posta
widzę, ze jesteś wytrawnym trollem, więc obawiam się ze dalsza polemika z tobą nie ma sensu

Yurioni

  • Gość
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 13, 2011, 11:54:10 »
obawiam się, ze argument nie za bardzo tu pasuje
http://pl.wikipedia.org/wiki/Argument_%28retoryka%29
widze, ze potrafisz poslugiwac sie wikipedia i lapac za slowka, good for you
widzę, ze jesteś wytrawnym trollem, więc obawiam się ze dalsza polemika z tobą nie ma sensu
generalnie to wlasnie udowodniles, ze nie potrafisz ani trollowac, ani prowadzic merytorycznej dyskusji popartej konkretnymi przykladami, a jedyne co umiesz to rzucac puste frazesy wyssane z palca...

ps

IWIN
http://www.youtube.com/watch?v=NeMrttj8Ucg

@ranshe przestalem dyskutowac z przydupasami faili...

Ranshe

  • Gość
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 13, 2011, 11:55:36 »
generalnie to wlasnie udowodniles, ze nie potrafisz ani trollowac, ani prowadzic merytorycznej dyskusji popartej konkretnymi przykladami, a jedyne co umiesz to rzucac puste frazesy wyssane z palca...

Normalnie quote of the day biorąc pod uwagę autora.