Eve Online > Incursions

Co przygotowuje CCP (stale aktualizowane)

<< < (13/32) > >>

SokoleOko:

--- Cytat: Kara Mon w Wrzesień 23, 2010, 19:53:55 ---Problem jest tkaiz e wlasnie PVE napedza wszystkie mmorpg i nie ma co sie oszukiwac , przykladem jest WOW

--- Koniec cytatu ---

Zupełnie tego nie rozumiem. Granie przeciwko komputerowi wydaje mi się takie przebrzmiałe. Jak bardzo nie wypasiona byłaby AI, zawsze sprowadza się to do "rozgryźć i zagryźć" lub przegięcia w drugą stronę (widać w niektórych FPS-ach, typu "Armed Assault", gdzie AI pakuje graczowi headshoty zanim on sam zobaczy przeciwnika). Cały sens grania w dzisiejsze gry to MULTIPLAYER. Możliwość rywalizacji z drugim człowiekiem, który jest nieprzewidywalny, a więc stanowi REALNE wyzwanie.

PvE w Eve to dla mnie "pokuta za stracony statek". Im sprawniej zarabiam na strzelaniu do "krzyżyków", tym lepiej i tym mniej czasu muszę na to marnować.

PS. Podlinkowałem nowego devbloga do spisu contentu.

Doom:
Ktoś przeczytał tego bloga i może w skrucie powiedzieć o co w nim chodzi? Ja wymiekłem po pierwszych dwóch akapitach zachwytów nad 10/10...

naye666:
W skrocie: planuja za statyczne plexy 10/10 wstawic dynamiczne zastepstwo w duchu zasady risk vs reward. Roznica ma polegac rowniez na tym ze beda do zrobienia w high/low/null secu ale beda wymagac wspolpracy miedzy soba, wisienka na torcie maja byc npc, ktore sie tam pojawia... Na podrasowanych AI sleepersow.

Doom:
Przecież statycznych 10/10 jest teraz ile? Jeden?

SokoleOko:
Naye pokręcił.

Autorowi bloga podobały się dawne statyczne 10/10 pod kątem gameplay'a, ale nie podobało się to, że zamieniły się w maszynki do robienia pieniędzy.

Stąd "Inkursje" mają być równie trudne (i w tym podobne do tamtych 10/10), ale nie statyczne, dzięki czemu nie będą mogły (w założeniu - :CCP:) być whorowane przez duże alianse.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej