Śmietnisko > Off Topic

Przeglądarki internetowe, jaką wybrać?

<< < (5/14) > >>

Khobba:

--- Cytat: Xarthias w Lipiec 29, 2010, 14:10:54 ---
--- Cytat: Voulture w Lipiec 29, 2010, 12:11:41 ---Nie ma co patrzec na opinie innych osob, trzeba sprobowac wszystko samemu i sobie zdecydowac.

--- Koniec cytatu ---

--- Koniec cytatu ---
QFT

Stary Pierdola:

--- Cytat: Xarthias w Lipiec 29, 2010, 14:10:54 ---
Jedną z lepszych jej cechą jest to, że na nowym kompie (lub nowej instalce) jedno logowanie i mam wszystko ustawione tak jak lubię. Nie muszę szukać dodatków, instalować, konfigurować, nie wiadomo co. Dla mnie jest to zajebiście wygodne rozwiązanie.

--- Koniec cytatu ---

http://www.mozbackup.org/

Xarthias:

--- Cytat: Star P'ergish w Lipiec 29, 2010, 15:26:37 ---http://www.mozbackup.org/

--- Koniec cytatu ---
Może wytłuszczę: Nie muszę szukać dodatków, instalować, konfigurować, nie wiadomo co. Instalować czegokolwiek, ściągać czegokolwiek. Wystarczy, że w samej przeglądarce wpiszę login i hasło. Świeżo zainstalowany FF nie ma takiej opcji. Koniec kropka.

Kara Mon:
Do IE przylgnela latka ze badziew za czasow IE 6 i niestety tak juz zostalo, imo to bardzo dobra przegladarka  , do tego bardzo wygodna .

Firefox-  fakt teoretycznie dobry w praktyce zgodze sie z autorem tematu z epo pewnym czasie z niewiadomych przyczyn zaczyna zamulac :D

Chrome - dalej ma zapis w licencji ze "Google staje sie wlascicielem wszystkich tresci jakie umieszczasz przy pomocy chrome" czy juz nie ma , czytal ktos kiedys licencje do tego? :D

Opera - jak dla mnie prawie idealna przegladarka , brak mi tylko eleganckiego grupowania kart z IE

Luisa:

--- Cytat: Kara Mon w Lipiec 29, 2010, 16:33:39 ---Do IE przylgnela latka ze badziew za czasow IE 6 i niestety tak juz zostalo, imo to bardzo dobra przegladarka  , do tego bardzo wygodna .

--- Koniec cytatu ---
Zła nie jest, ale za to najwolniejsza i mało rozszerzeń. Kijowe narzędzia webdev. Silnik JS mocno przymula tak samo jak renderowanie stron w porównaniu do konkurencji. Może IE9 to zmieni.


--- Cytat: Kara Mon w Lipiec 29, 2010, 16:33:39 ---Chrome - dalej ma zapis w licencji ze "Google staje sie wlascicielem wszystkich tresci jakie umieszczasz przy pomocy chrome" czy juz nie ma , czytal ktos kiedys licencje do tego? :D

--- Koniec cytatu ---
Nie ma :P Bardzo szybko się z tego wycofali. Za to Facebook i NK mają :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej