Autor Wątek: [Flame] Chaos na południu - 25.07  (Przeczytany 67162 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #210 dnia: Wrzesień 03, 2010, 13:59:27 »
No coz patrzac ostatnio na IT to oni by wzieli kazdy korp gdzie ludzie wiedza w ktorym miejscu jest F1 na klawiaturze. Powiedzial bym ze ich aktualna poprzeczka rekrutacyjna jest minimalnie wyzej od sojuszy z rainbow landu.

i kto to mowi? czlonek ally, ktore probowalo zrekrutowac prawie kazdy korp z Atlasu... tak, BUFU tez grzecznie podziekowalo AAA za zaproszenie
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #211 dnia: Wrzesień 03, 2010, 14:03:24 »
Buahahahaha, big lol. Nawet twoi szpiedzy sa z dupy bo nie potrafia dobrych informacji dac. Rozmow bylo malo wsrod szarych membersow bo bylismy zajesci biciem tubylcow z provi. Nikt sie nie martwil o to co bedzie dalej itp bo kazdy wiedzial ze nasza dyrekcja nie pozwoli zebysmy trafili do carebear landu. BUFU samo w sobie nie ma problemu ze znalezieniem sobie miejsca wiec L-O-L.

Dupny sposob. Anyway, proof or shut the f... up.
Nie wiem z skad ten smiech. Nigdy nie mialem zadnych szpiegow w BUFU bo i po co. Zbyt malo znaczycie, zeby sie wami przejmowac. Widze, ze bardzo emocjonalnie podchodzisz do tego tematu, wiec jakos nie pasuje mi to z postawa "we dont care".

U mad ?
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #212 dnia: Wrzesień 03, 2010, 14:08:56 »
Nie wiem z skad ten smiech. Nigdy nie mialem zadnych szpiegow w BUFU bo i po co. Zbyt malo znaczycie, zeby sie wami przejmowac. Widze, ze bardzo emocjonalnie podchodzisz do tego tematu, wiec jakos nie pasuje mi to z postawa "we dont care".

U mad ?

he's mad, gonna give'm a cziken
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Jrkan

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jrkan Yarik
  • Sojusz: Amarr Militia
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #213 dnia: Wrzesień 03, 2010, 14:12:07 »
Cytat: Rabbitofdoom
No coz patrzac ostatnio na IT to oni by wzieli kazdy korp gdzie ludzie wiedza w ktorym miejscu jest F1 na klawiaturze. Powiedzial bym ze ich aktualna poprzeczka rekrutacyjna jest minimalnie wyzej od sojuszy z rainbow landu.

Cytat: Venzon 2003
i kto to mowi? czlonek ally, ktore probowalo zrekrutowac prawie kazdy korp z Atlasu... tak, BUFU tez grzecznie podziekowalo AAA za zaproszenie

1. IT rekrutuje jak leci.
2. AAA próbowało zrekrutować BUFU.
3. "i kto mowi?" => AAA rekrutuje jak leci.
4. BUFU jest równe random korpom z IT (a przynajmniej AAA tak sądzi).

Coś źle zrozumiałem? Bo jak nie to by wiele tłumaczyło :)

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #214 dnia: Wrzesień 03, 2010, 14:25:31 »
i kto to mowi? czlonek ally, ktore probowalo zrekrutowac prawie kazdy korp z Atlasu... tak, BUFU tez grzecznie podziekowalo AAA za zaproszenie
Napisal czlonek korporacji, ktora byla u takich poteg jak:
- Fallen Souls - Krall Amarr i wszystko jasne(cala evka z goscia sie nabijala jak bedac w MC sie sprzedal, co i tak go nie uchronilo przed strata tytka) - FAIL
- YouWhat - 1 miech - zreszta ten alians i tak dlugo nie pozyl. - FAIL
-Talon Alliance- nawet nie miech - to chyba byle tez incjatywa super wlocha Krall Amarra - FAIL
- autorska BeachBoys, zeby stacje miec dana od Boba na jakims zadupiu. Zamknieta tuz po stracie stacji w obronie, ktorej tez nie stawili oporu - FAIL
- Atlas - tona spamu na tym forum jaki to Atlas jest och, ahhh i jak swietnie wam w nim i jak sie identyfikujecie z tym aliansem.  Zero obrony z waszej strony tego aliansu (polecam popatrzec na kb jak dzielenie stawiali opor). Na koniec uber wstyd i eseje Bufiakow z usprawiedliwianiem sie czemu tak sie stalo ( w podsumowaniu alians +2k, ale tylko Booby Atlas mial na tyle jaj i mu sie chcialo, zeby to prowadzic bo reszta to byly bezmysle drony) - UBER FAIL.

No nie wiem, ale ja na miejscu szarych membersow to bym sie martwil.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #215 dnia: Wrzesień 03, 2010, 14:27:36 »
1. IT rekrutuje jak leci.

Cytuj
http://evemaps.dotlan.net/alliance/IT_Alliance/corporations

od czasu utworzenia IT dolaczyl do nich tylko 1 korp - Tormentum Insomniae (hiszpanie z gbc ktorzy zmergowali 5 innych korporacji przed przystapieniem, stad to opoznienie)

faktycznie IT rekrutuje jak leci
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #216 dnia: Wrzesień 03, 2010, 14:37:27 »
Deaell ale ty jestej krejzolem, o jaaaaaa! Dziwnym trafem nikt z nas nie ma problemów z tym co się stało z naszym (jak by nie patrzeć) aliansem tylko  jakieś obszczymurki jak ty.

Wychodzi na to, że jesteś najlepszym źródłem wiedzy o wszystkich aliansach, korpach oraz tym co się u nich dzieje włącznie z wieloletnią historią. Zaczynam żałować, że nie zapytałem się grzecznie na początku gry w Eve co mam począć i gdzie się zaczepić bo rozpisał byś mi to pewnie perfekcyjnie.

Cholera, a teraz jeszcze to - Venzon nie jest tym za kogo się podaje, BUFU jest żałosne, jestem zgubiony i chyba skończę grać.

W związku z zakończeniem mojej przygody z Eve, chciałem rozdać moją kasę. Deaell - specjalna oferta dla Ciebie jako że mnie uratowałeś - jak wyślesz mi iski to wyślę Ci 10 razy tyle. Minimum 200kk. Jeszcze raz dzięki Deaell!

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #217 dnia: Wrzesień 03, 2010, 14:38:32 »
@Deaell Portt: na szczescie nie gramy w twoja wersje EVE  i nigdy nie bedziemy
zrob sobie wlasnego korpa, prowadz go i rob z nim to co nie bedzie dla ciebie FAIL

twoje teksty swiadcza tylko o tym jak bardzo cie boli to, ze nasza paczka zyje i ma sie dobrze
mozesz pisac ze to flejm ale nie da sie ukryc tej prawdy, ktora przemawia z twoich postow - pelnych goryczy i zawisci

i am sorry for u
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #218 dnia: Wrzesień 03, 2010, 14:40:47 »
Tak AAA bylo sklonne przygarnac korpy odchodzace z Atlasu pod warunkiem ze przeszly by pomyslnie okres probny. O ile wiem mialy by taryfe ulgowa ze wzgledu na dawna wspolprace ale nic wiecej. Coz to raczej malo atrakcyjna oferta w porownaniu z tym z czym przyszly pewne sojusze do korpow w -A- jak tylko sie zaczela drama ze sie sypiemy itd. itp. Przypuszczam ze rownie ochoczo przydreptali do korpow z Atlasa.

A prywatnie to bylem przeciwny wogule zeby bu-fu proponowac cokolwiek, juz bym predzej przygarnal PBN bo oni by sie przynajmniej pojawili na CTA zamiast sie szfedac vagasami h wie gdzie.

Moze dlatego ze wcale tak duzo chetnych do przylaczenia sie do IT nie ma, bo wiem o conajmniej kilku korpach ktorymi sie panowie z IT interesowali.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #219 dnia: Wrzesień 03, 2010, 14:44:27 »
Cytuj
juz bym predzej przygarnal PBN bo oni by sie przynajmniej pojawili na CTA

Z tego co wiem, to PBN totalnie brzydzi sie CTA i interesują ich skirmishe, czyż nie?

Alto Saotomeo

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #220 dnia: Wrzesień 03, 2010, 14:50:27 »
Nie wiem z skad ten smiech. Nigdy nie mialem zadnych szpiegow w BUFU bo i po co. Zbyt malo znaczycie, zeby sie wami przejmowac. Widze, ze bardzo emocjonalnie podchodzisz do tego tematu, wiec jakos nie pasuje mi to z postawa "we dont care".

U mad ?

No why?

Dla mnie jestes smiesznym czlowiekiem ktory podnosi mi poziom dobrego humoru co popatrze na twoje posty. Ze tobie nie pasuje postawa "we dont care" to nie znaczy ze my takiej nie mamy. U FAIL. BUFU martwi sie o jedno - mieso do zabijania i patroszenia. Reszta tak naprawde nie ma znaczenia puki mamy kwadraciki i pare krzyzykow co by iskow na shipy nie brakowalo.

Napisal czlonek korporacji, ktora byla u takich poteg jak:
- Fallen Souls - Krall Amarr i wszystko jasne(cala evka z goscia sie nabijala jak bedac w MC sie sprzedal, co i tak go nie uchronilo przed strata tytka) - FAIL
- YouWhat - 1 miech - zreszta ten alians i tak dlugo nie pozyl. - FAIL
-Talon Alliance- nawet nie miech - to chyba byle tez incjatywa super wlocha Krall Amarra - FAIL
- autorska BeachBoys, zeby stacje miec dana od Boba na jakims zadupiu. Zamknieta tuz po stracie stacji w obronie, ktorej tez nie stawili oporu - FAIL
- Atlas - tona spamu na tym forum jaki to Atlas jest och, ahhh i jak swietnie wam w nim i jak sie identyfikujecie z tym aliansem.  Zero obrony z waszej strony tego aliansu (polecam popatrzec na kb jak dzielenie stawiali opor). Na koniec uber wstyd i eseje Bufiakow z usprawiedliwianiem sie czemu tak sie stalo ( w podsumowaniu alians +2k, ale tylko Booby Atlas mial na tyle jaj i mu sie chcialo, zeby to prowadzic bo reszta to byly bezmysle drony) - UBER FAIL.

No nie wiem, ale ja na miejscu szarych membersow to bym sie martwil.

Zazdroscisz tak pieknej historii i ze nasi ludzie nadal sie dobrze maja? Czy po prostu wylewasz zale ze nie uczestniczyles w tych jak to okresliles "FAIL" :D. Psycholog od problemow osobistych jest --------> TAM. Dac adres i umowic wizyte?

Jak Venz powiedzial - nie gramy w TWOJA wersje eve i nie bedziemy, mamy swoja piaskownice, swoje zabawki i dobrze nam tam.

You mad?

sc0rp

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #221 dnia: Wrzesień 03, 2010, 14:53:18 »
@Deaell Portt nie przesadzaj w BU FU jest conajmniej kilka (wiecej nie znam z gry) fajnych, pomocnych i równych gości, a ty ich przedstawiasz jako bande dresow bijacych staruszki w ciemnych zaułkach (ja sie powoli zaczynam zastanawiac czy naprawde tobie nie zostala trauma po utracie rudy - jakkolwiek by to nie bylo absurdalne). A że chłopaki wlaczaja DC na forum to cieżko im się dziwic. Lider poszedł do RL, następca nie sprostał postawionemu zadaniu zarzadzania ally. Do tego były jakies układy/układziki wsrod kierownictwa ally na budowe SC, co maja zrobic - mowic fajnie bylo ale koniec z dupy? To by sr...li we wlasne gniazdo, sami maja mozgi i wiedza jak to wyglada z zewnatrz ale nie oczekuj ze beda publicznie sr..c na wlasne ally i wlasne kierownictwo. Co do tego ze bu fu wywiozlo wszystkie assetsy to nie do konca prawda (lub calkowita bzdura) bo różne hieny skampili kilku bu fu membersow w indykach i raciarkach (hint: eve-kill po tym jak atlas wylaczyl kb to chyba jedyne zrodlo informacji o kb atlasu).

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #222 dnia: Wrzesień 03, 2010, 14:55:41 »
Uwielbiam daela i jego Twórczość.  8)
Jest jak narkotyk, im więcej czytam tym bardziej nie moge się doczekać następnego odcinka.

BTW po raz kolejny popisałeś się znajomością faktów opisując historię naszego corpa, ale nawet nie będe już tego prostował, żyj sobie dalej w tym swoim świecie, jest cudowny  ;D

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #223 dnia: Wrzesień 03, 2010, 14:57:49 »
Z tego co wiem, to PBN totalnie brzydzi sie CTA i interesują ich skirmishe, czyż nie?

I dlatego sobie teraz siedzi wygodnie w NPC space i z tego co widze jest im tam bardzo dobrze. A dlaczego bym was nie wzial to wlasnie napisal Alto.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #224 dnia: Wrzesień 03, 2010, 14:58:59 »
BUFU martwi sie o jedno - mieso do zabijania i patroszenia. Reszta tak naprawde nie ma znaczenia puki mamy kwadraciki i pare krzyzykow co by iskow na shipy nie brakowalo.

A tak szczerze i bez trollowania (serio, mnie nie interesują stare spory, za młody jestem na to), naprawdę nie myśleliście o NPC space?


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #225 dnia: Wrzesień 03, 2010, 15:01:36 »
Po prostu niektórzy oczekują, że opuścimy Atlas i napiszemy wszędzie, że to był totalnie z dupy alians, że całe szczęście, że już nas tam nie ma, inni membersi to pedzie itp.

Tak się po prostu nie stanie. Z leadershipem sojuszu pogmatwało się od zniknięcia Bobbiego ale mimo wszystko zawsze RL > Eve więc nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.

Ja się na przykład cieszę, że miałem okazję uczestniczyć w zabawie kiedy Atlas był w formie.

Skarby uratowane, hieny dostały raczej nieco ochłapów, mi na przykład ogryzły indyka wczoraj choć już byłem tuż tuż u celu :P

Alto Saotomeo

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #226 dnia: Wrzesień 03, 2010, 15:03:28 »
I dlatego sobie teraz siedzi wygodnie w NPC space i z tego co widze jest im tam bardzo dobrze. A dlaczego bym was nie wzial to wlasnie napisal Alto.

L-O-L what?

A tak szczerze i bez trollowania (serio, mnie nie interesują stare spory, za młody jestem na to), naprawdę nie myśleliście o NPC space?

A to to ja nie wiem co sobie High Command myslalo. Nasi membersi powiedzieli jednoglosnie - my chcemy zabijac. Osobiscie to NPC space mnie nie kreci, juz mieszkalem w tym zadupiu i wiecej nie mam zamiaru.

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #227 dnia: Wrzesień 03, 2010, 15:06:22 »
A tak szczerze i bez trollowania (serio, mnie nie interesują stare spory, za młody jestem na to), naprawdę nie myśleliście o NPC space?

ofc ze myslelismy, dlatego tam wlasnie lecimy, powaznie
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

amra

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #228 dnia: Wrzesień 03, 2010, 15:06:53 »
Przyznaj sie, juz probowałes :D

Watpie aby probowal, obawiam sie ze brak tytana probuje nadrobic iloscia bezsensownych postow.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #229 dnia: Wrzesień 03, 2010, 15:07:19 »
Rabbit, przetłumacz bo ja nie wiem o co chodzi. Czytam co napisał Alto raz po raz i nie widzę tam nic podejrzanego.

Btw - jesteśmy już blisko kolejnego flame pod tytułem: "Czy Bufu pierwsze nie chciało do AAA czy to może AAA pierwsze nie chciało Bufu?" :P

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #230 dnia: Wrzesień 03, 2010, 15:09:04 »
Watpie aby probowal, obawiam sie ze brak tytana probuje nadrobic iloscia bezsensownych postow.

ja probowalem, nawet mam fotke jako dowod  :P
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #231 dnia: Wrzesień 03, 2010, 15:11:28 »
A prywatnie to bylem przeciwny wogule zeby bu-fu proponowac cokolwiek, juz bym predzej przygarnal PBN bo oni by sie przynajmniej pojawili na CTA zamiast sie szfedac vagasami h wie gdzie.
you are wrong

Z tego co wiem, to PBN totalnie brzydzi sie CTA i interesują ich skirmishe, czyż nie?
you are right


Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #232 dnia: Wrzesień 03, 2010, 15:12:59 »
Nitefish won the round

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #233 dnia: Wrzesień 03, 2010, 15:21:19 »
Nitefish won the round
Dlatego lubie was trolowac. Jestescie jak takie pelikany i spawnujecie w grupie.
Dance puppets, dance.

Yours Puppet Master. 
 
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #234 dnia: Wrzesień 03, 2010, 15:21:28 »
Val Heru won the round
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Alto Saotomeo

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #235 dnia: Wrzesień 03, 2010, 15:26:32 »
Nitefish won the round

Val Heru won the round

[cenzura] tam, i tak jedni i drodzy maja -A- w glebokim powazaniu :P

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #236 dnia: Wrzesień 03, 2010, 15:46:53 »
Rabbit, przetłumacz bo ja nie wiem o co chodzi. Czytam co napisał Alto raz po raz i nie widzę tam nic podejrzanego.

Btw - jesteśmy już blisko kolejnego flame pod tytułem: "Czy Bufu pierwsze nie chciało do AAA czy to może AAA pierwsze nie chciało Bufu?" :P

Pisalem ze prywatnie was nie chcialem w AAA.  Jesli wladze sojuszu maja inne zdanie to robie to co chca, nie to co widzi mi sie albo pakuje manatki i wychodze z korpa/sojuszu. Jesli jutro szefostwo mi powie idz spytaj sie czy pbn nie chce do AAA to pojde spytam sie i bede czekal az sie przestana smiac na tyle zeby powiedziec nie.

A co do powazania to NBSI i tyle.

Sotharr

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #237 dnia: Wrzesień 03, 2010, 15:50:22 »
he's mad, gonna give'm a cziken

Haha, pro.

Cytat: Rabbitofdoom
No coz patrzac ostatnio na IT to oni by wzieli kazdy korp gdzie ludzie wiedza w ktorym miejscu jest F1 na klawiaturze. Powiedzial bym ze ich aktualna poprzeczka rekrutacyjna jest minimalnie wyzej od sojuszy z rainbow landu.

Natomiast AAA ma bardzo wysokie standardy rekrutacyjne, o czym świadczy przyjęcie takiego militarnego moloha, jak Silver Snake Enterprises. :D

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #238 dnia: Wrzesień 03, 2010, 15:56:45 »
Natomiast AAA ma bardzo wysokie standardy rekrutacyjne, o czym świadczy przyjęcie takiego militarnego moloha, jak Silver Snake Enterprises. :D
new power is rising  8)

Sheratos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sheratos
  • Korporacja: BUFU
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #239 dnia: Wrzesień 11, 2010, 15:45:44 »
AAA POWERHOUSE

http://www.a-kills.com/?a=kill_detail&kll_id=400750
http://www.a-kills.com/?a=kill_detail&kll_id=400749
http://www.a-kills.com/?a=kill_detail&kll_id=400748
+ z 10 jeszcze CSAA w rf :P

A wedlug przedstawicieli AAA obecnych na forum to Atlas byl uber fail ally ktore nie umie sie bronic  ;D ;D

Alto Saotomeo

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #240 dnia: Wrzesień 13, 2010, 04:15:46 »
AAA upadnie szybciej niz Atlas. Bez zadnego oporu. Atlas chociaz walczyl o swoje. Gdzie teraz wielcy obroncy triple A ktorzy twierdzili ze Atlas is uber fail, i'm pro :D.

Welcome to stain, bye bye provi. Dobrze wam tak, automatyczny reset, rozwalenie siatki jb i kampienie cynogenow bylo chamskie z waszej strony. Czas na was. Z usmiechem patrze jak wdupiacie stocznie i tracicie wszystko.

I'm mad? YES!

Siewca Titum

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #241 dnia: Wrzesień 13, 2010, 07:24:00 »
AAA jest słabe ale chociaż walczą, a próba wmawiania, że gorzej niż Atlas to fail. Atlas się zbłaźnił, oni chociaż sztywni są wolą uciec niż ratować CSAA poprzez ssanie ;p.

sc0rp

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #242 dnia: Wrzesień 13, 2010, 09:09:22 »
Atlas chociaz walczyl o swoje.

Kiedy? *


* - zakladam ze ratowanie assetsow przez fake kapitulacje nie nazywasz walka.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #243 dnia: Wrzesień 13, 2010, 09:22:30 »
AAA upadnie szybciej niz Atlas. Bez zadnego oporu. Atlas chociaz walczyl o swoje. Gdzie teraz wielcy obroncy triple A ktorzy twierdzili ze Atlas is uber fail, i'm pro :D.

Welcome to stain, bye bye provi. Dobrze wam tak, automatyczny reset, rozwalenie siatki jb i kampienie cynogenow bylo chamskie z waszej strony. Czas na was. Z usmiechem patrze jak wdupiacie stocznie i tracicie wszystko.

I'm mad? YES!

Atlas walczyl o swoje, dobre dobre  ;D Jezeli chodzi o reset, to uklad Pandemicow z Atlasem przewidywal, ze Atlas zrezygnuje z nazwy, i ZRESETUJE AAA, i wy sie na to zgodziliscie  ;D AAA sie o tym dowiedzialo, i zresetowalo was pierwsze, w sumie mieli racje - po co im taki z dupy sojusznik. Ty bys wolal, zeby najpierw sie udalo wywiezc assety po JB AAA, i dopiero wtedy ich zresetowac na polecenie Pandemicow, wtedy byloby ok, nie? Musisz sie niestety pogodzic z tym Alto, ze wasz alians na dlugo zostanie w swiadomosci reszty graczy symbolem faila.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

sc0rp

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #244 dnia: Wrzesień 13, 2010, 09:42:45 »
Cat czy ja wiem? Finał jest taki że:
- Atlas wywiózł większosc assetsów.
- Atlas zachował nazwe.
- Atlas "swoja" czesc z CSAA wzioł, a ruskie dostali fige z makiem.
- BUFU opuscilo Atlas wiec nie kumam czemu Alto toczy piane w obronie sojuszu ktory zostal porzucony ;)

Wiec imo wcale tak zle na tym nie wyszli, na obrone terenow szans nie mieli to wyciagneli wszystko co sie dalo, "placac" szyderstwem przez tydzien czy dwa na eve forach - z mojego pov to niewielka cena a do tego wyszlo na to ze to Atlas sie smieje ostatni.