Forum Gry > World of Tanks
World of tanks
Kara Mon:
Scary , ja gralem blisko 2 miesiace jak nie dluzej glownie KT , po przesiadce na minimausa po prostu nie moglem wyjsc z podziwu ze szwabem mozna nawet przyjemnie jezdzic :D , bardzo podobne przyspieszenie do KT , szybszy (30 km do 28) , wreszcie czolg z pancerzem od frontu (150 na KT wcale nie czuc , 170mm na mini juz tak) i do tego wreszcie czolg bez wiatrowki zamiast armaty :D , czyli silna i bardzo precyzyjna na duze odleglosic armata.
Mini wymaga duzo wiecej skupienia od is4 , styl jazdy bardziej przypomina TD niz czolg z uwagi na miekkie wszystkie elementy poza frontalnym armorem. Gdybym mial wybierac to bez zastanowienia bral bym is-4 ale jako zatwardzialy szwab zostalem mile zaskoczony przez mini :P
Co do boostu szwabow to raczej to ma byc naprawienie tego co nie dziala czyli gun mantlet , teoretycznie najtwardszy punkt wiezy u szwaba jest najlepszym miejscem zeby pakowac pociski bo lyka wszystko i nawet jeszcze troche wiecej.
Doom:
Co ważniejsze mają skasować z myszy week spot z dupy pod kodowa nazwa błotnik :D
jeśli sie nie myle w tym momencie od frontu zostaje chyba tylko łoże działa które i tak ma dostać (podobno) wzmocnienie
aż mi sie przypomniał fragmęt z Neuroshimy podsumowujący pewną maszyne molacha: "...ludzie swoje umocnienia kopią i budują miesiącami, moloch swoje bunkry przywozi ze sobą" :p
Rabbitofdoom:
--- Cytat: Kara Mon w Luty 11, 2011, 16:51:00 ---Scary , ja gralem blisko 2 miesiace jak nie dluzej glownie KT , po przesiadce na minimausa po prostu nie moglem wyjsc z podziwu ze szwabem mozna nawet przyjemnie jezdzic :D , bardzo podobne przyspieszenie do KT , szybszy (30 km do 28) , wreszcie czolg z pancerzem od frontu (150 na KT wcale nie czuc , 170mm na mini juz tak) i do tego wreszcie czolg bez wiatrowki zamiast armaty :D , czyli silna i bardzo precyzyjna na duze odleglosic armata.
Mini wymaga duzo wiecej skupienia od is4 , styl jazdy bardziej przypomina TD niz czolg z uwagi na miekkie wszystkie elementy poza frontalnym armorem. Gdybym mial wybierac to bez zastanowienia bral bym is-4 ale jako zatwardzialy szwab zostalem mile zaskoczony przez mini :P
Co do boostu szwabow to raczej to ma byc naprawienie tego co nie dziala czyli gun mantlet , teoretycznie najtwardszy punkt wiezy u szwaba jest najlepszym miejscem zeby pakowac pociski bo lyka wszystko i nawet jeszcze troche wiecej.
--- Koniec cytatu ---
Dokladnie maja naprawic pancerze niemieckich czolgow. Akurat oslona dziala na tygryskach to akurat srednie zmartwienie(i tak oba maja pancerz z papieru ktory przestelic moze nawet 57mm) wiekszy problem jest na jagdpanterze gdzie auto aim mierzy w oslone dziala ktora jest bardzo duza jednoczesnie i trafienie w nia notorycznie konczy sie uszkodzeniem/zniszczeniem dziala. (Glowny powod dla ktorego sprzedalem moja jagd kicie) Po drugie maja naprawic camo na TD bo jagdkicia i wyzej tierowe niemieckie czolgi maja camo z netem stojac gorsze niz niektore ruskie heavy w ruchu na szczerym polu. TD prawdopodobnie tez dostana buffa do zasiegu widocznosci.
Wczoraj ktos z gmow sie wypowiadal na chacie ze patch bedzie prawdopodobnie w tym tygodniu i ze ciezko jest powiedziec co kiedy bedzie bo wyszlo bardzo duzo rozmaitych bugow itp. ktore musza ponaprawiac. Patch ma miedzy innymi przynajmniej czesciowo naprawic problem strzalow poza obszarem celowania.
Starakopara:
--- Cytat: Rabbitofdoom w Luty 13, 2011, 09:45:53 ---(...)wiekszy problem jest na jagdpanterze gdzie auto aim mierzy w oslone dziala ktora jest bardzo duza jednoczesnie i trafienie w nia notorycznie konczy sie uszkodzeniem/zniszczeniem dziala. (Glowny powod dla ktorego sprzedalem moja jagd kicie) Po drugie maja naprawic camo na TD bo jagdkicia i wyzej tierowe niemieckie czolgi maja camo z netem stojac gorsze niz niektore ruskie heavy w ruchu na szczerym polu. TD prawdopodobnie tez dostana buffa do zasiegu widocznosci.(...)
--- Koniec cytatu ---
this!
ja również sprzedałem jagdkicię z tego samego powodu, przesiadłem się w SU-152 :)
eX:
Wszystkich fanów pixelowych czołgów chciałbym zaprosić na polski wortal dla czołgistów: http://world-of-tanks.eu/
Nawigacja
[#] Następna strona
Idź do wersji pełnej