Eve Online > NoobGarten

Przemyślenia noobka

<< < (4/10) > >>

Okropniak:

--- Cytat: Keeno Smythe w Grudzień 17, 2009, 10:29:01 ---Poza tym Caldari ma fajne EWAR - ECM. Nie ma nic przyjemniejszego jak wkurzać ludzi ecm-ami :>

--- Koniec cytatu ---

Eeee tam - nie ma nic przyjemniejszego jak zdampować 2 ECMowe shipy. To było bezcenne uczucie zobaczyć jak ECM przylatują na +/- 100km - założenie im dampów - postali postali i odwarpowali a bez nich obcy przewagi już nie mieli.
A co do Caldari - true. Sporo osób w PVP ma właśnie te shipy bo jakoś zarobić na nowe wtopy trzeba - a Caldari nie dość że ma uniwersalny dmg to tank wywalony w kosmos :/
Osobiście na swojego Gallente nie narzekam - ale Caldari może racić i misjonarzyć właściwie niedługo po rozpoczęciu gry, a swojego Dominixa podskilowałem odpowiednio dopiero niedawno. Porządny tank, dronki t2 - i domek jest maszynką do mielenia - ale wymaga to dłuuugich miesięcy skilowania :(

AmRoZ:
Ihiazel no kolego wielki plusik dla Ciebie za zaangażowanie do gry jak wiesz to dopiero Twój początek ale już widać że zapał do gry jest to dobrze wróży na przyszłość i pewnie kilka bratnich dusz po takim poście znajdziesz na forum jak i w samej grze ... cóż pozostało tylko życzyć powodzenia i aby Twoja postać się rozwijała jak i Twoja wiedza o samym Eve ;) ...

Pozdrawiam

Ezachiel:

--- Cytat: Morbius w Grudzień 16, 2009, 22:38:58 ---[...]można mieć kilkuletni staż w grze i 70 mil sp a jednocześnie 2 isk na koncie :)

--- Koniec cytatu ---

Kto podkablował mój api key - przyznać się bez bicia !

 :diabeł:

Powodzenie ingame, oby ci raty tylko faction dropily i obys nigdy nie spotkał wioząc drogocenny ładunek suicide gang na swej drodze do miejsca pielgrzymek - Jita !
Prezentu nie dam, bo nie mam  :'(

Ihiazel:
Witam po dość długiej przerwie, przepraszam że nie odpisywałem tutaj ale musiałem zawiesić "loty":P na dłuższy czas.
Niby konto mam prawie rok ale jako postać to 3 miesięczny noobek :D
Kilka osób poradziło by mi pewnie żeby po takiej przerwie zacząć od nowa ale myślę że lepiej kontynuować to co zacząłem i cierpliwie czekać na efekty.
 
pozdrawiam

littleozzik:
Eeee, 3 miechy to już całkiem sporo :) nie ma powodów od nowa zaczynać. Powodzenia w kontynuacji!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej