Eve Online > NoobGarten

Przemyślenia noobka

<< < (3/10) > >>

santatomas:
A ja mam jeszcze pytania do ciebie (/do was/) jako taki nachalny noob.
Zauważyłem, że wpierw zacząłeś życie górnicze, a następnie walka pve. Czy takie coś ma sens, czy w tej grze potrzebna jest specjalizacja? Bo szczerze mówiąc nie miałbym nic przeciwko bym sobie na początku gry pokopał i pohandlował (trochę też dla kaski), ale jakoś mam też parcie na walkę.
Drugie pytanie to jak Ci się gra Caldari? Z krótkiego rekonensansu dowiedziałem się, że są rewelacyjni na pve, ale beznadziejni na pvp - jeśli ludzie zawsze będą mi kopać tyłek, to nie wiem jak to będzie. Bo ogółem mam takie nieco chyba błędne nastawienie to mmo, że na początku głównie pve (ale mmo, z innymi graczami zbieramy się w party i ciśniemy), a później jak nie ma co robić i ma się sprzęt to pvp, które jest równie przyjemne (a nawet bardziej) - chyba nieco złe nastawienie jeśli tak mam grać w eve.

Morbius:
spróbuj wszystkiego po trochu, zawsze warto znać wiele aspektów gry (potem nie będziesz np płakał że sie zgubiłeś w wh jak pewien admin co niby gra 5 lat  :buck2:)
a tak na poważnie to w eve nie ma tak naprawdę czegoś takiego żę najpierw pve a potem jak już będziesz miał najlepszą zbroję i miecz to pvp  :). Obie powinny iść równolegle na pve zarabiasz na pvp wydajesz  :) można mieć kilkuletni staż w grze i 70 mil sp a jednocześnie 2 isk na koncie :)

devilsbirth:
Caldari nie są beznadziejni w pvp, po prostu mają mniej statków w pvp używanych niż Amarr czy Matar, ale np. mają najlepszy ewar w grze.
Kopanie, handel i walka to trzy działki wymagające zupełnie różnych skilli. Na twoim miejscu poświęcił bym czas głównie skillom bojowym do pve i pvp, a w międzyczasie zrobiłbym kilka skilli do handlu (obniżenie podatków, liczba orderów, statki transportowe).

Aenyeweddien:
Santatomas na poczatek to polecam zapisac sie do Unseen Academy - tam podstawy tego co oferuje Eve i bedziesz w stanie sam wybrac w ktorym kierunku pojsc i kiedy...
Bo sa tacy delikwenci co zaraz po szkoleniach laduja w korpach pvp w 0.0 a sa tacy co i kilka lat lataja a do 0.0. nie wleca

Luisa:

--- Cytat: santatomas w Grudzień 16, 2009, 22:15:38 ---A ja mam jeszcze pytania do ciebie (/do was/) jako taki nachalny noob.
Zauważyłem, że wpierw zacząłeś życie górnicze, a następnie walka pve. Czy takie coś ma sens, czy w tej grze potrzebna jest specjalizacja? Bo szczerze mówiąc nie miałbym nic przeciwko bym sobie na początku gry pokopał i pohandlował (trochę też dla kaski), ale jakoś mam też parcie na walkę.
Drugie pytanie to jak Ci się gra Caldari? Z krótkiego rekonensansu dowiedziałem się, że są rewelacyjni na pve, ale beznadziejni na pvp - jeśli ludzie zawsze będą mi kopać tyłek, to nie wiem jak to będzie. Bo ogółem mam takie nieco chyba błędne nastawienie to mmo, że na początku głównie pve (ale mmo, z innymi graczami zbieramy się w party i ciśniemy), a później jak nie ma co robić i ma się sprzęt to pvp, które jest równie przyjemne (a nawet bardziej) - chyba nieco złe nastawienie jeśli tak mam grać w eve.

--- Koniec cytatu ---
Jeśli tylko podoba Ci się Caldari to skilluje ich statki. Mnie tam się osobiście missle podobają, zawsze jakaś fajna odskocznia od wszystkich gunow. Co prawda moj main jest amarr/minmatar, ale na alcie mam tylko caldari ;)) Poza tym Caldari ma fajne EWAR - ECM. Nie ma nic przyjemniejszego jak wkurzać ludzi ecm-ami :> A co do PVE to wszystkie rasy są jakoś tam przydatnę, jednak Caldari głównie dlatego, że możesz wybierać typ obrażeń jest najbardziej uniwersalne. Dodatkowo shield tank też fajna sprawa w porównaniu do armor.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej