Śmietnisko > Off Topic

Dolar $

<< < (2/44) > >>

DaBlades:
Mało,
takich wiadomości jest całe mnóstwo, choćby:

http://ft.onet.pl/10,17107,usa_porzuca_plan_zakupu_toksycznych_aktywow,artykul.html

(cóż wybory już się skończyły  :2funny: )

czy to że PKO znów odbiło się od Ukrainy i to z najgorszymi wynikami w sektorze.
Czy wstrzymanie budowy skytower które było przede wszystkim prestiżowym przedsięwzięciem
i wiele wiele innych, cholera naprawde wiele

Moody pewnie trochę wie ale niekoniecznie wie wszystko, mnie bardziej martwi reakcja depozytariuszy na praktycznie codzienne atakowanie złymi wieściami. Ludzie to tłum a wiemy jak bardzo emocjonalnie i irracjonalnie reaguje tłum. cholera powoli sam zaczynam myśleś o dywersyfikacji ryzyka a to znaczy, że nie jest dobrze.


--- Cytat: Yogos w Listopad 13, 2008, 13:36:48 ---Nie no żartuje sobie. Kłusownie jest przecież nielegalne.

--- Koniec cytatu ---

taaa.... myśli DaBlades czyszcząc dziadkową strzelbę....  ::)

Yogos:
Ciekawe że po 22 głosach nie ma ani jednego na deflacje.

Nikt nie wierzy w scenariusz taki jak był w Japoni ?

Czy może ludzie nie do końca rozumieją o co w tej deflacji chodzi no bo jak może być deflacja jak oni tyle rozmaitych obligacji i pożyczek udzielają  ???
Ano może też być.

No chyba że słowo konserwa bardziej przemawia do odbiorców  :P

Skeer:
Przez cały ostatni rok agencje ratingowe trzymały wysokie oceny banków w USA i Europie. Tych samych, które teraz już nie istnieją, lub zostały znacjonalizowane  :)

Te same agencje oceniają nasz kraj podobnie jak Węgry, choć mamy zajebiście lepszą sytuację makroekonomiczną od bratanków.

Teraz te same agencje nagle obniżają ratingi naszym bankom.

Ja do nich nie mam zaufania.

Nie ma co się tym kryzysem przejmować - prędzej (6 miesięcy?) czy później (10 lat?) wszystko wróci na ścieżkę wzrostów. Gadanie o grządkach to bullshit  :)

sneer:
getinowi to się na pewno nalezało ale w zasadzie 3 lata temu
jakość ich portfela kredytowego jest .... jaka jakość :-)
miałem okazje rozmawiać z analitykiem kredytowym z centrali - który z tamtąd wiał :-)

Kalressin:
<delated>
<Najpierw napije sie kawy potem bede probowal cos pisac bo mi nie idzie :P>

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej