Śmietnisko > Off Topic

Dolar $

(1/44) > >>

Yogos:
Ankieta jest na czas nieokreślony.
Można zminiać zdanie.

Jakiś czas temu założyłem temat o kasie i systemie bankowym bedąc pod wpływem odkrycia jak działa system bankowy.

Po uświadomieniu sobie owego mechanizmu oraz tego co też planują nasi i zagraniczni politycy aby poprawić gospodarkę pomyślałem że można by założyć ankiete.

Przeglądając komentarze do kilku bardzo fajnych blogów zauważyłem bardzo szerokie spektrum ludzi oraz ich poglądów i dlatego takie opcje w ankiecie :)
Zwykłe tak/nie byłoby zdecydowanie za proste.

Jeśli brakuje jakiejś opcji napiszcie to dołożę.


Zatem zapraszam wszystkich wyznawców teorii spiskowych, monetarystów , socjalistów , keynistów, libertarian , rastamanów, pvperów,kerbirów, geniuszy finansowych z jita oraz morderców z zatęchłego Stain,Curse,Venal,Syndicate. Górników oraz na końcu ale nie ostatnich zwykłych zjadaczy chleba często chowających jeszcze uciułane funty w skarpecie do dyskusji.

Myślę że na centrali znajdziemy was wszystkich jako że EVE to gra w której każdy się odnajdzie.
I myślę że dzięki temu dyskusja będize tym ciekawsza niż na jakimś forum/blogu o jasno ukierunkowanym jedynym poprawnie politycznie kierunku.  :)


Pewnie gro ludzi się obudzi dopiero że coś ciekawego się dzieje w świecie ekonomii. Cóż jest tak dlatego że nasze kochane media podają wiadomości niezwykle selektywne i pytają się o opinię tylko ludzi którzy powiedzą że jest wszystko okej i  będzie lepiej że kryzysu nie ma , jest tylko drobna zadyszka w bankowości w segmencie kredytów hipotecznych.

Myślę że w trakcie dyskusji( o ile takowa oczywiście będzie) pojawią się linki do rozmaitych blogów i serwisów oraz agencji informacyjnych które pozwolą uzupełnić wiedzę.

edit

A dupa nie idzie zminiać ankiet w żaden sposób w tym dokładać nowych opcji...

DaBlades:
Kredty umarł kryzys żyje kto nie płaci ten nie pije  :2funny:

Najśmieśniejsze co ostatnio czytałem to to, że kraje rozwinięte są w tej chwili największymi zwolennikami interwencjonizmu. Czyżbyśmy wracali do ery gospodarki centralnie sterowanej? 5 latki te sprawy i wywwózka za przekroczenie budżetu kosztów.  >:D

Cóż kółko się zamyka, winna jest jak zwykle chęć zwiększania zysków nie bacząc na ryzyko. Ja dalej twierdzę, iż wszystkie te plany pomocowe jedynie pogorszą sytuację.
btw są już pierwsze ofiary kryzysu zaufania w naszym kraju, ale nie powiem jakie, wszystko będzie w "Wiadomościach"  ;D jak nie dziś to za tydzień lub dwa

Dalej rezerwuję grządkę obok twojej Yogos

Goomich:
Polska filia AIG, tak podobno bezpieczna i dobrze spisująca się, jest właśnie w trakcie likwidacji.

Ellaine:
Plany pomocowe robi się tak, żeby pogorszyły sytuację z opóźnieniem, prezydentowi kolejnej kadencji.

Yogos:

--- Cytat: DaBlades w Listopad 13, 2008, 10:43:32 ---Kredty umarł kryzys żyje kto nie płaci ten nie pije  :2funny:

Najśmieśniejsze co ostatnio czytałem to to, że kraje rozwinięte są w tej chwili największymi zwolennikami interwencjonizmu. Czyżbyśmy wracali do ery gospodarki centralnie sterowanej? 5 latki te sprawy i wywwózka za przekroczenie budżetu kosztów.  >:D

Cóż kółko się zamyka, winna jest jak zwykle chęć zwiększania zysków nie bacząc na ryzyko. Ja dalej twierdzę, iż wszystkie te plany pomocowe jedynie pogorszą sytuację.
btw są już pierwsze ofiary kryzysu zaufania w naszym kraju, ale nie powiem jakie, wszystko będzie w "Wiadomościach"  ;D jak nie dziś to za tydzień lub dwa

Dalej rezerwuję grządkę obok twojej Yogos

--- Koniec cytatu ---

Za onet.pl

Moody's: perspektywy kredytowe polskiego sektora bankowego są negatywne
(ISB, ak/13.11.2008, godz. 10:27)
Agencja ratingowa Moody's Investors Service uważa, że perspektywy kredytowe dla polskiego sektora bankowego są negatywne i obniżyła perspektywy ratingów BRE Banku oraz Getin Banku do negatywnej ze stabilnej, podała agencja w komunikacie.


Eh Blade z grzadkami teraz ciężko bo zima idzie. Ale już mam plan B skoro jest zima to łatwiej będzie o sarenke przy paśniku  >:D :2funny: :2funny:
Nie no żartuje sobie. Kłusownie jest przecież nielegalne.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej