Autor Wątek: Total Noob Questions po raz czwarty  (Przeczytany 125139 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

myst1q

  • Gość
Odp: Total Noob Questions po raz czwarty
« Odpowiedź #315 dnia: Grudzień 21, 2008, 03:12:17 »
Witam, gram od kilku dni i przesiadam sie na destroyera. W co go wyposazyc, i na jakie raty moge isc i gdzie? Bo kopanie powoli mi sie nudzi.

polecil bym ci lowsec. powinienes dac rade w nim ubic wszystko co sie rusza.
nie. w low secu niejest tak niebezpiecznie jak ci sie wydaje, jesli sie dobrze wybierze.
jak wybrac?
1. sprawdzic ilosc skokow w systemie i ilosc zniszczonych statkoch w ostatnich 24h.
2. odpowiednio dobrac miejsce- zeby niebylo pomiedzy highsecami, zeby do niego nie przylegalo [5j na autopilocie minimum] i by niebylo tez zbyt blisko 0.0.
co do wyboru regionu mozna sie poslyzyc nowa eve centrala-
http://www.bu-fu.org/pticu/centrala/index.php?module=api_KillStats&killsaction=killsregions&npcaction=npcregions

-------------------------------------------------------------
Immune to all forms of Electronic Warfare1. jammowac
2. tracking dumpowac
3. sensor dumpowac
4. scramowac
5. neutralizowac
6. webowac
7. target paintowac

ktore z wyzej wymienionych mozna a ktorych niemozna* uzywac na mothershipach [niebeda przynosily skutku].

@edit: jako, ze nabralem wiecej doswiadczenia z dronkami, to postanowailem przeczytac JESZCZE RAZ artykul xarthiasa o dronkach.
przeczytalem z nim to, iz predkosc dronki jak i przelecona odleglosc wplywa na jej damage alpha.

zakladajac, ze jestem na solo z przeciwnikiem i ginie on tylko od moje ostrzalu, i to, ze posiadam jeden navi comp, i wysylam ogry t2 na odleglosc 100km, to powinny one miec minimalnie 1500% normalnego damage'u [jesli 500% na 30km, to minimalnie 1500% na 100km].

czy poprawnie rozumuje?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 21, 2008, 09:54:13 wysłana przez mystiq »

mehnlo

  • Gość
Odp: Total Noob Questions po raz czwarty
« Odpowiedź #316 dnia: Grudzień 21, 2008, 11:11:26 »

Immune to all forms of Electronic Warfare1. jammowac
2. tracking dumpowac
3. sensor dumpowac
4. scramowac
5. neutralizowac
6. webowac
7. target paintowac
ktore z wyzej wymienionych mozna a ktorych niemozna* uzywac na mothershipach [niebeda przynosily skutku].

Do electronic warfare zaliczaja się moduły znajdujące sie w odpowiednim dziale na markecie, [tym który zwodniczo nazywa sie electronic warfare :P ] czyli jeśłi chodzi o te z zastosowaniem ofensywm:

1. ecm
2. tracking disruptors
3. remote sensor dampeners
4.warp jammers/scramblers [nie dotyczy baniek dictorowych oraz warp disruptor field generator'a ze scryptem focused(to czego używają hic'e :P )]
5.stasis webifier
6.target painter

żadnego z nich nie da sie aktywować na celu który jest "immune to all forms of electronic warfare"




@edit: jako, ze nabralem wiecej doswiadczenia z dronkami, to postanowailem przeczytac JESZCZE RAZ artykul xarthiasa o dronkach.
przeczytalem z nim to, iz predkosc dronki jak i przelecona odleglosc wplywa na jej damage alpha.

zakladajac, ze jestem na solo z przeciwnikiem i ginie on tylko od moje ostrzalu, i to, ze posiadam jeden navi comp, i wysylam ogry t2 na odleglosc 100km, to powinny one miec minimalnie 1500% normalnego damage'u [jesli 500% na 30km, to minimalnie 1500% na 100km].

czy poprawnie rozumuje?


Nie bedą zadawać bezpośrednio więcej dmg tylko poprostu zmnijeszy sie czas jakiego potrzebują na dotarcie do oddalonego celu, wiec szybciej zaczną zadawać mu jakiekolwiek obrażenia.

Skeer

  • Gość
Odp: Total Noob Questions po raz czwarty
« Odpowiedź #317 dnia: Grudzień 21, 2008, 14:15:32 »
Kto wypuszcza heavy drony na 100km?  :uglystupid2:

Od tego są sentry, ewentualnie się rewarpuje/podlatuje  :P

Ezachiel

  • Gość
Odp: Total Noob Questions po raz czwarty
« Odpowiedź #318 dnia: Grudzień 21, 2008, 15:15:17 »
Przeczytaj jeszcze raz artykuł Xartha, on pisał o DPS nie Alpha czy dmg drony. DPS tyo obrazaenia zadawane w kazdej sekundzie "trwania" walki. Wlicza sie w to czas potrzebny na przelot do celu dronek. Przy dystansie 50 km jest to juz znaczna różnica w czasie w przypadku statku bez i z modulem navigation.   

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Total Noob Questions po raz czwarty
« Odpowiedź #319 dnia: Grudzień 25, 2008, 14:20:45 »
Factional Warfare

Czytam o tym i na pierwszy rzut oka wygląda zachęcająco. Jakie w praktyce są minusy?

- da się na tym zarabiać?
- czy związanie się z jednym państwem powoduje, że jestem persona non grata w pozostałych trzech?
- czy  koniecznie trzeba działać w jakimś gangu czy większość ludzi lata solo?
- czy to jest w ogóle popularne?

Będę wdzięczny za podpowiedzi  :coolsmiley:


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Zaafiel

  • Gość
Odp: Total Noob Questions po raz czwarty
« Odpowiedź #320 dnia: Grudzień 25, 2008, 20:39:39 »
Ad 1
Raczej się na to nie nastawiaj, szczególnie na początku, po jakims czasie jak masz dobre info o tym co gdzie sie dzieje, mozna troche zarobic na salvagu + oczywiscie czasem na loocie z pvp :) Jak juz trochę poznasz ludzi mozna sie umawiac na nabijanie portfela na wspólnych misjach, ja staram sie wyrobić tradingiem.

Ad 2
tak naprawde sa dwie frakcje, gallente + minnie vs caldari + amarr. Zalezy z kim walczysz tak spada Ci standing, najwiecej zabierają POD kille.

Ad 3
Mozna latac solo, dość często można znalezc samotny wt lub dwa (ale trzeba uważac najczesciej jest to albo "przynęta" ^^ albo ktos z altem w guardianie lub falconie), jak dla mnie najzabawniejsze sa small gangi, szczegolnie jak juz sie pozna troche ludzi i wiadomo z kim warto latac, floty sa czesto malo zorganizowane, poza tym osobiscie ich unikam ze wzgledu na lag, który jak wszyscy wiemy ma najwiecej killsów w EVE.

Ad 4
Chodzi Ci o liczbe pilotów zapisanych czy aktywnych? Zapisanych jest teraz ponad 13k pilotów, z czego prawie 5k to Caldari ^^
Zazwyczaj na kanale Milicji Gallente jest około 150 - 200 pilotów online, aktywnych mniej, najczęściej około 40-50%


Minusy, na razie przychodzi mi do głowy tylko jeden -  brak, czy może raczej utrudniony wstęp w high sec. przeciwnych frakcji, co za tym idzie mnie kupowanie mainem w Jita odpada.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 25, 2008, 20:45:53 wysłana przez Za'afiel »

Dylan

  • Gość
Odp: Total Noob Questions po raz czwarty
« Odpowiedź #321 dnia: Grudzień 28, 2008, 16:14:14 »
Czy przechodząc z Triala na Prenium muszę tworzyć nową postać /

Sirhan

  • Gość
Odp: Total Noob Questions po raz czwarty
« Odpowiedź #322 dnia: Grudzień 28, 2008, 16:40:50 »
Czy przechodząc z Triala na Prenium muszę tworzyć nową postać /
Nie

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Total Noob Questions po raz czwarty
« Odpowiedź #323 dnia: Grudzień 28, 2008, 18:57:15 »
Cytuj
Factional Warfare

Czytam o tym i na pierwszy rzut oka wygląda zachęcająco. Jakie w praktyce są minusy?

- da się na tym zarabiać?
- czy związanie się z jednym państwem powoduje, że jestem persona non grata w pozostałych trzech?
- czy  koniecznie trzeba działać w jakimś gangu czy większość ludzi lata solo?
- czy to jest w ogóle popularne?

Będę wdzięczny za podpowiedzi

-zarobic mozna w oko  :knuppel2:
-persona non grata na pewno bedziesz tam gdzie sa Piraci, oni klepia wszystkich milicjantow
-milicja dziala albo w blobie albo w malych gangach szipow z dupy ktore sa porzywka dla Pirackich gangow  >:D
-bardzo popularne  :knuppel2:
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Ellaine

  • Gość
Odp: Total Noob Questions po raz czwarty
« Odpowiedź #324 dnia: Grudzień 28, 2008, 22:04:23 »
Możesz zarobić na FW jeśli lubisz zarabiać mało i z bardzo wysokim ryzykiem. Mniemam jednak że jest to jeden z zabawniejszych sposobów w przeciwieństwie do wielu zajęć bezpiecznych, stabilnych i porażająco nudnych. Ale może się mylę.

Jeśli chodzi o piratów, nie przejmuj się deklaracjami Cola. Wcale nie będą polowali na Ciebie bardziej za to że jesteś FW. I tak zabijają wszystko co mogą :)

To prawda że latając po terenach FW jako piraci spotykaliśmy raczej gangi FW :krzeslo: słabej jakości. Podobno to się poprawia z miesiąca na miesiąc.

Jeśli weźmiemy pod uwagę fakt że CCP pomyślało FW jako nową główną arenę pvp, główny konflikt w galaktyce, coś jak horda vs alliance w WoW - to FW jest bardzo mało popularne.
Jeśli porównać FW z pojedyńczm dużym sojuszem, siły FW razem wzięte byłyby zajebiście wielkim sojuszem :)

 :smitten:  :smiley6600:  :crazy2: :angel:

Buzie na prośbę córki.

Dylan

  • Gość
Odp: Total Noob Questions po raz czwarty
« Odpowiedź #325 dnia: Grudzień 30, 2008, 16:56:18 »
Jak mogę wystawić coś w markecie ustalając przy tym np. swoją cenę  ...
Sprzedawanie rud przy użyciu ''sell this item'' jest mało opłacalne.

Nosum Hseebnrido

  • Gość
Odp: Total Noob Questions po raz czwarty
« Odpowiedź #326 dnia: Grudzień 30, 2008, 17:22:11 »
Jak masz okienko 'sell this item' to w jego prawym dolnym rogu masz klawisz 'adv. sell'(czy cos takiego).

Dylan

  • Gość
Odp: Total Noob Questions po raz czwarty
« Odpowiedź #327 dnia: Grudzień 30, 2008, 18:11:10 »
A czy opcja ta jest dostępna na trialowym koncie  ...

Voulture

  • Gość
Odp: Total Noob Questions po raz czwarty
« Odpowiedź #328 dnia: Grudzień 30, 2008, 18:14:28 »
Oczywiscie, to jest advanced settings czy jakos, na dole masz - powieksza okno.

Dylan

  • Gość
Odp: Total Noob Questions po raz czwarty
« Odpowiedź #329 dnia: Grudzień 30, 2008, 19:31:56 »
ok thx

Dylan

  • Gość
Odp: Total Noob Questions po raz czwarty
« Odpowiedź #330 dnia: Grudzień 31, 2008, 09:34:00 »
Dlaczego do zwykłego minera podchodzi mi civilian shield booster ''I'' a do civilian pulse lasera już nie..
Tłumaczy mi to jakimś złym natężeniem mocy 1.0 do 0.7 czy jakoś tak..
Jak to jest z tymi zależnościami.. Powiedzmy że kupie statek, barkę czy cokolwiek, do niego sprzętu który okaże się że  mi nie podpasi i nie będę mógł zamontować..    O skillach wiem ale na co powinienem jeszcze patrzeć.

Goomich

  • Gość
Odp: Total Noob Questions po raz czwarty
« Odpowiedź #331 dnia: Grudzień 31, 2008, 09:45:18 »
CPU i Power grid.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Total Noob Questions po raz czwarty
« Odpowiedź #332 dnia: Grudzień 31, 2008, 09:50:53 »
Dlaczego do zwykłego minera podchodzi mi civilian shield booster ''I'' a do civilian pulse lasera już nie..
Tłumaczy mi to jakimś złym natężeniem mocy 1.0 do 0.7 czy jakoś tak..
Jak to jest z tymi zależnościami.. Powiedzmy że kupie statek, barkę czy cokolwiek, do niego sprzętu który okaże się że  mi nie podpasi i nie będę mógł zamontować..    O skillach wiem ale na co powinienem jeszcze patrzeć.
- Power Grid [PG] - przetłumacz to sobie na odpowiedni poziom napięcia i natężenia prundu
- CPU - zapotrzebowanie na moc procesora sterującego (jednostka to tf - tera flops ?)
- slot [high/medium/low/turret/launcher/rigs] - sloty to wolne miejsca do montażu modułów

Turret/launcher mogą być montowane jedynie w highslotach, a w dodatku ilość turret slotów może być większa niż launcher (lub odwrotnie) i niekoniecznie musi to być składowa ilości mniejszej niż ilość high dla sumy turret i launcher (i.e. 4 turret + 3 launcher przy 4 slotach high), rigs sloty służą do tunowania statku i może ich być 3 lub 2 (dla statków T2).

Ogólnie - moduły montowane w sloty high mają największe zapotrzebowanie na PG i CPU i montuje się w nich broń ofensywną (wliczając w to NOSy/neutralizery) oraz kilka innych równie przydatnych w (lub po) walce modułów.
Moduły na med sloty mają średnie wymagania co do PG i nieco mniejsze od high slotowych na CPU, tu montuje się dopalacze (MWD/AB), rozszerzenia i usprawniacze tarcz, moduły do walki elektronicznej oraz kilka innych również wykorzystywanych głównie w walce (i.e. cap boostery, sensor boostery).
Moduły na low sloty mają niewielkie wymagania co do PG i prawie zerowe dla CPU (z drobnymi wyjątkami, ale wciąż są mało wymagające w tym względzie), tu montuje się głównie moduły dla poprawienia parametrów statku jeśli chodzi o szybkość i zwrotność (overdrive/nanofiber/inertia stabilizer), ale również moduły do modyfikacji pancerza i struktury, tylko tu można zamontować moduły wpływające na ilość PG i CPU statku (nie licząc rigsów).
« Ostatnia zmiana: Grudzień 31, 2008, 09:53:54 wysłana przez Dormio »
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Dylan

  • Gość
Odp: Total Noob Questions po raz czwarty
« Odpowiedź #333 dnia: Grudzień 31, 2008, 13:41:25 »
CPU i PG ogarnołem, ale nie do konca jeszcze rozumiem o co chodzi z tymi slotami..
W info przedmiotu / modułu sprawdzę czy jest pod high low itp.
W fitting mam 8 rubryk po 3 gniazda czyli w sumie 24 sloty gdzie jak się domyślam ile ich mam dostępnych zależy od fury jaką posiadam.
Skąd mam wiedzieć który slot jest high medium low turret launcher czy rigs..
Nie za bardzo mogę się odnaleźć w montowaniu modułów, gdzie i co wstawić i dlaczego tu wchodzi a nie tam..

Ezachiel

  • Gość
Odp: Total Noob Questions po raz czwarty
« Odpowiedź #334 dnia: Grudzień 31, 2008, 13:50:35 »
Mniej wiecej.
-< Hi slot ( obróc o 90 stopni w prawo )
- medium slot
|  low slot

Te ikonki sa na mudłach.
Jak zadokujsze na stacji i otworzysz ekran fitownaia to z lewej masz drzewko, z prawej informacje jakie sloty sa wolne i na co. Np dla slotów high power moze byc turret, missile bay lub nic, i tak np merlin ma 2 sloty missile i 2 sloty turret, rifter majacy 4 sloty high power ma 3 sloty turret i 2 sloty missile, czyli mozna wsadzic np 3 dzialka jedna wyzutnie lub dwa dzialka i jedna wyzutnie lub 4 moduly innego rodzaju niz turret / missile przeznaczone na hi-sloty, np smart bomby, power neutralizery, cloack itp ...

Bonzai

  • Gość
Odp: Total Noob Questions po raz czwarty
« Odpowiedź #335 dnia: Grudzień 31, 2008, 13:53:20 »
Jak wchodzisz na "fitowanie" statku, to wokół niego pojawia się taka karuzela slotów.
Górny, zewnętrzny krąg to - HI
pod nimi - MED
i na dole to LOW
Jest ich po 8, ale aktywnych jest tylko tyle ile twój statek ich faktycznie posiada.
Rigi są osobno w pasku pod statkiem.
Wygląda to identycznie jak np. na killboardzie:
http://kb.coven.pl/?a=kill_detail&kll_id=30325
Nie ma rozdzielenie slotów na turret/launcher - to tylko ograniczenie, że nie da się więcej wstawić wyrzutni/działek.
Niczego się nie da źle wstawić. Każdy typ modułów jest przeznaczony na dany typ slotów. Np. broni nie wstawisz do MED czy LOW, bo wszystkie się montuje na sloty HI, i inaczej się nie da.



Dylan

  • Gość
Odp: Total Noob Questions po raz czwarty
« Odpowiedź #336 dnia: Styczeń 01, 2009, 16:18:46 »
mam taki dziwny problem, wystawiłem ores w markecie po swojej cenie i nie wiem gdzie jest podgląd mojej aukcji a ballance mojego portwela nie uległo zmianie więc nikt raczej nie skorzystał z oferty..

Goomich

  • Gość
Odp: Total Noob Questions po raz czwarty
« Odpowiedź #337 dnia: Styczeń 01, 2009, 18:25:57 »
Albo na markecie, albo na aukcji.

Jak na markecie, to otwierasz wallet i klikasz zakładkę Orders. Jak aukcja, to otwierasz kontrakty, zakładka My contracts.

Dylan

  • Gość
Odp: Total Noob Questions po raz czwarty
« Odpowiedź #338 dnia: Styczeń 01, 2009, 19:12:09 »
Po dodaniu nowej aukcji jest tak jak  ty mówisz, ale stara mi gdzieś przepadła.. możliwe że skączył się termin jej ważności ''duration'' czy jakoś tak.. ale produktu nie oddali mi do inwektory..

Goomich

  • Gość
Odp: Total Noob Questions po raz czwarty
« Odpowiedź #339 dnia: Styczeń 01, 2009, 19:27:19 »
Z aukcjami jest taki bajer, że trzeba sobie je ręcznie zabierać.
Otwórz "Journal" (powinien ci migać), zakładka Contracts, klikasz tam na Fetch Contracts, pokaże ci ten zakończony, wtedy klikasz przycisk na dole.

Dylan

  • Gość
Odp: Total Noob Questions po raz czwarty
« Odpowiedź #340 dnia: Styczeń 01, 2009, 19:44:07 »
Nic mi nie wyskakuje po wciśnienciu 'Fetch Contracts'', możliwe że to bugs i przepadło mi 14k ore ..

Ezachiel

  • Gość
Odp: Total Noob Questions po raz czwarty
« Odpowiedź #341 dnia: Styczeń 02, 2009, 00:10:40 »
Sprawdź historię kontraktów.
W kontraktach, środkowa zakładka, wybierz wszystkie lub zakończone

Dylan

  • Gość
Odp: Total Noob Questions po raz czwarty
« Odpowiedź #342 dnia: Styczeń 02, 2009, 08:34:32 »
Powiem tak.. nie rozumiem.. Dlaczego mam szukać w kontraktach czy zadaniach jak nie tworzyłem nowego kontraktu i nawet nie wyświetla mi się tam nic..

W invectory na stacji dałem prawym na ''sell this item'' ale nie chciałem sprzedawać od razu po sugerowanej cenie osobą skupującym więc zmieniłem ją na swoją. Podgląd mojej wystawki miałem na markecie ''My orders'' i jakoś podobnie w portfelu.
Nie jestem pewien dlaczego z tamtąd znikła, gdzie jest teraz i gdzie jest moje siano ale czuje się okradziony.. hehe
A tak na poważnie wydaje mi się to jakoś dziwnie rozwiązane..

Ps. podgląd wszystkich moich skupionych i sprzedanych rzeczy mam w portwelu, w kontraktach jest czyściutko a w joungnal* mam tylko bieżącą misje .
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2009, 08:38:29 wysłana przez Dylan »

Goomich

  • Gość
Odp: Total Noob Questions po raz czwarty
« Odpowiedź #343 dnia: Styczeń 02, 2009, 09:53:44 »
Powiem tak.. nie rozumiem.. Dlaczego mam szukać w kontraktach czy zadaniach jak nie tworzyłem nowego kontraktu i nawet nie wyświetla mi się tam nic..

Pisałem, wyraźnie: "Albo na markecie, albo na aukcji.".
Skoro robiłeś aukcję, to musiał być to kontrakt.

W invectory na stacji dałem prawym na ''sell this item'' ale nie chciałem sprzedawać od razu po sugerowanej cenie osobą skupującym więc zmieniłem ją na swoją. Podgląd mojej wystawki miałem na markecie ''My orders'' i jakoś podobnie w portfelu.
Nie jestem pewien dlaczego z tamtąd znikła, gdzie jest teraz i gdzie jest moje siano ale czuje się okradziony.. hehe
A tak na poważnie wydaje mi się to jakoś dziwnie rozwiązane..

Mialem kiedyś coś takiego, gdy przypadkiem kliknęło mi się, że sprzedaję rzecz w imieniu korporacji.

Dylan

  • Gość
Odp: Total Noob Questions po raz czwarty
« Odpowiedź #344 dnia: Styczeń 02, 2009, 15:43:23 »
Nie należe do żadnej korporacji ale mogło mi się coś pomieszać, dopiero niecały tydzień w to gram..
 Popróbuję jeszcze na zasadzie prób i błędów.
Chciałem się jeszcze dopytać odnośnie zakładki ''kontrakty'' próbowałem tamtędy coś sprzedać ale
wartość minimalna musi wynosić 1kk [1m] czy jakoś tak.
Możecie mi w skrócie wytłumaczyć ten dział bo w turioalu jest jakoś nie jasno a przynajmniej dla mnie..
 

Dylan

  • Gość
Odp: Total Noob Questions po raz czwarty
« Odpowiedź #345 dnia: Styczeń 03, 2009, 09:00:09 »
Nagle wszystkie moje kamyczki zostały zwrócone do invectory na stacji i nagle zrodził się drugi problem, w markecie porobiły się pustki, tak jakby nikt prawie nic nie sprzedawał w moim regionie ...

Siri Irme

  • Newbie friendly!
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Siri Irme
  • Korporacja: Low Technology
Odp: Total Noob Questions po raz czwarty
« Odpowiedź #346 dnia: Styczeń 03, 2009, 13:43:53 »
Nie należe do żadnej korporacji

Błąd, zapisz się. W każdej chwili będziesz mógł kogoś się o coś zapytać i nie czekać godzinami na odpowiedź.

Chciałem się jeszcze dopytać odnośnie zakładki ''kontrakty'' próbowałem tamtędy coś sprzedać ale
wartość minimalna musi wynosić 1kk [1m] czy jakoś tak.
Możecie mi w skrócie wytłumaczyć ten dział bo w turioalu jest jakoś nie jasno a przynajmniej dla mnie..

Jeżeli spojrzysz na lewo na Menu Główne zobaczysz nad działem Forum dział... Poradnik. W nim znajdziesz coś takiego: Kontrakty - know how.

A jak market pojawia się pusty, czasem starczy poruszać suwakiem.
 

Zaafiel

  • Gość
Odp: Total Noob Questions po raz czwarty
« Odpowiedź #347 dnia: Styczeń 03, 2009, 14:05:28 »
-zarobic mozna w oko  :knuppel2:
-persona non grata na pewno bedziesz tam gdzie sa Piraci, oni klepia wszystkich milicjantow
-milicja dziala albo w blobie albo w malych gangach szipow z dupy ktore sa porzywka dla Pirackich gangow  >:D
-bardzo popularne  :knuppel2:

1. Tam też, można też dostać po nosie.
2. Oni w ogóle wszystkich klepią.
3. Przypominam, że FW miał z założenia być wojną tanich statków, gdyby nie FW nadal nikt nie używałby desek a tak...
Najczęsciej spotykaną bronią w FW teraz są chyba Cruisy, BC a po QR również AF'ki. AIe tak, często zdaża się, że są pożywką :P


griwes

  • Gość
jak dodać NPCa do adressbooka?
« Odpowiedź #348 dnia: Styczeń 03, 2009, 22:06:48 »
zrobiłem mały błąd i niechcący wywaliłem z addressbooka agenta, który zleca pierwsze 10 misji dla Minmatarów, z tym że na stacji, na której on jest zostawiłem trochę sprzętu :/ a jestem na stacji, gdzie trzeba było dostarczyć chipa z ostatniej z tych 10ciu misji. może mi ktoś poradzić, jak się dostać na tą stację początkową (i najlepiej abym miał możliwość ustawić sobie autopilota do niej).

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: jak dodać NPCa do adressbooka?
« Odpowiedź #349 dnia: Styczeń 03, 2009, 22:12:22 »
użyj zakładki assets
jeśli masz tam graty - samo się znajdzie
Sneer Quen