Autor Wątek: 5 lat Centrali  (Przeczytany 13744 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
5 lat Centrali
« dnia: Marzec 02, 2008, 19:50:34 »
Tak sobie przeglądałem ostatnio bazę użytkowników, wywalając ruskie boty i inne syfki i przy okazji zauważyłem ciekawą rzecz.
Otóż najstarszym użytkownikiem (chociaż w zasadzie chyba należałoby napisać założycielem) Centrali jest Galford. Cóż w tym ciekawego? Otóż:
Cytuj
Data rejestracji:    08-04-2003, 21:58:42
Myślę, że można to swobodnie przyjąć za datę powstania Centrali. Krótko mówiąc, za miesiąc z małym haczykiem (8 kwietnia) Centrala będzie obchodzić swoje piąte urodziny!
Przewinęło się w tym czasie przez nasze forum multum użytkowników, kilku adminów, wiele flejmów i jeszcze więcej ciekawych dyskusji, kilka różnych layoutów graficznych, kilka wersji strony startowej, wiele korporacji: od TWB i NHUN przez PTF, FuCo, BuFu, PBN do Unseenów czy Astra Ominae; 3 (w porywach do 4) polskie sojusze oraz nawiązaliśmy oficjalną współpracę z CCP.
Z dumą (bo i ja mam w tym swój skromny udział) mogę powiedzieć, że Centrala jest największą polską stroną poświęconą Eve-Onine.
Wszystko to zostało osiągnięte ciężką pracą adminów i moderatorów, ale przede wszystkim - dzięki Wam, drodzy użytkownicy. Oby ta nasza współpraca trwała jak najdłużej i oby Centrala dalej się rozwijała. Do końca Eve i jeden dzień dłużej!

Z tej oto okazji, może by jakąś celebrację uczynić? Jakieś pomysły?
Przedwieczny.

vulor

  • Gość
Odp: 5 lat Centrali
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 02, 2008, 20:07:20 »
wódka?

Voulture

  • Gość
Odp: 5 lat Centrali
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 02, 2008, 20:09:55 »
A to nie Unique zakladal centrale? :p

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: 5 lat Centrali
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 02, 2008, 20:18:21 »
Ermen jest 31 użytkownikiem, dołączył 26 kwietnia, więc był prawie od samego początku... Ale tylko prawie. :P
Tak z gołych cyferek wychodzi, bo ja na Centrali jestem od 3 lat i nie wiem co i jak było na początku.
Przedwieczny.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: 5 lat Centrali
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 12, 2008, 11:32:56 »
Fajnie byłoby spisać takiego timelina pl-community. Daty, fakty, wydarzenia. Bez zbędnych komentarzy etc.
Daty powstania PL-korpów, najważniejsze wydarzenia w ich historii itp, podobnie z centralą oraz innymi stronami, daty "narodzin" najważniejszych postaci na scenie, daty zamknięcia korpów... Takie tam.
Co myślicie?
Jedna osoba tego nie ogarnie, więc trzeba by było założyć temat, gdzie każdy mógłby wrzucać takie wydarzenia (Data plus opis), i jedna osoba (mogę być to ja) skompresowałaby to potem w jedną chronologiczną listę.
Przedwieczny.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: 5 lat Centrali
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 12, 2008, 11:39:49 »
Może żeby to uczcić zestrzelmy jakiegoś frachta w hisecu ??  :buck2:


Tak na serio podoba mi się pomysł Xarthiasa.

 
« Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2008, 11:41:40 wysłana przez Yogos »

MightyBaz

  • Gość
Odp: 5 lat Centrali
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 12, 2008, 11:56:19 »
Z dumą (bo i ja mam w tym swój skromny udział) mogę powiedzieć, że Centrala jest największą polską stroną poświęconą Eve-Onine...


hm...nie wiem czy chodzilo Ci o anime? a moze o mange? szit chyba sie pogubilem w tych forach, myslalem ze eve-centrala nie jest o Final Fantasy :smitten:

a tak powaznie to trzeba walnac jakis text do wodzow ccp o tym ze jest szansa na DUUUUZZZYYY "EVENT"  w Polsce i mozna zrobic cos podobnego jak w Holandii czy na dziewiczej wyspie Islandii..a gdzie lezy islandia? na Pacyfiku?? ;D ;D ;D
« Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2008, 11:59:41 wysłana przez Mighty Baz »

Ellaine

  • Gość
Odp: 5 lat Centrali
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 12, 2008, 12:07:03 »
Może zrobimy zjazd i będziemy pić?

Raan Kern

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 863
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raan Kern
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Odp: 5 lat Centrali
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 12, 2008, 13:11:16 »
Może zrobimy zjazd i będziemy pić?
Ty to kurde potrafisz namówić.

Lepszego pomysła nie widze  :laugh:
Raan Kern - The Sleepkamper
[GBT] Gang Bang Team


Coriin

  • Gość
Odp: 5 lat Centrali
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 12, 2008, 13:39:56 »
+ 1, chętnie coś wychlam. Piszcie mnie w razie czego :)

Ronin

  • Gość
Odp: 5 lat Centrali
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 12, 2008, 14:27:05 »
Dobra dobra jak zapowiada sie zlot wszycy mowia ze przyjada, a dojezdza tylko kilku najwytrwalszych :P Skombinujcie cos, proponuje nad morzem ale to za miesiac dwa jak pogoda sie zrobi... poki co tragedia, co drugi dzien leje ;/

kaleba

  • Gość
Odp: 5 lat Centrali
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 12, 2008, 14:28:17 »
skoro tak ostro namawiacie to ja tez bede  :smiley6600:

Skeer

  • Gość
Odp: 5 lat Centrali
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 09, 2008, 13:16:58 »
Namówić CCP na event na sisi. Z tytkiem, matką, whatever (tylko niech siedzi tam ktoś z olejem w głowie, a nie lamki z CDA  :2funny: )

StellarSheep

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GwiezdnaOfca
  • Korporacja: SzacherMacher!
  • Sojusz: CzeszeBerete!
Odp: 5 lat Centrali
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 17, 2008, 10:49:36 »
Z dokladnymi datami chcesz czy tak pi razy drzwi?:P Bo mowiac szczerze moge napisac co nieco o poczatkach QPY, rozlamie pvp QPY, epizodzie w Fountain, FuCo co nieco jesli jestes zainteresowany ;P




WANT PIE NOW!!!!!

Voulture

  • Gość
Odp: 5 lat Centrali
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 17, 2008, 13:20:52 »
W ogole mozna by napisac jakas skrocona historie polskiego community / corpow i takie tam (juz widze te sliczne flejmy, achh).

Podjalbys sie? Wiadomo, piszesz ile wiesz a kto moze dopowiada ;)

StellarSheep

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GwiezdnaOfca
  • Korporacja: SzacherMacher!
  • Sojusz: CzeszeBerete!
Odp: 5 lat Centrali
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 19, 2008, 08:17:39 »
Calego community to srednio bedzie. Mowie ja moge napisac od strony QPY czyli najpierw stain, potem powrot do empire, rekrutacja etc etc, rozlam pvp qpy czesc idzie do CA czesc do FA etc etc. Calego community nie jestem w stanie opowiedziec, ale moge opisac jak to wciagalem NHUN do FA, jak czesc ludkow odeszlo i zalozylo RAVE, jak potem powstalo PTF, Fury. To moge zrobic. Moge tez powiedziec medalowi zeby zajrzal tutaj i moze cos wiecej opisal o NHUN.
Jesli chodzi o TWB najlepiej byloby poprosic o to kowala bo ja to nie za duzo o nich wiem oprocz tego ze siedzil w NVA bo w VA nie byli o ile dobrze pamietam a potem PA. Co potem sie dzialo z nimi nie wiem. Medal moze cos o nich napisac ale on tez nie byl od poczatku.
Jezeli to kogos interesuje prosze bardzo moge ktoregos dnia usiasc i to spisac, ale czy to bedzie jutro czy za tydzien albo dwa tego nie powiem bo mam sporo zajec na glowie ostatnio.

Aha i w sumie zastanawialem sie czy nie zrobic zlotu eve jakos w sierpniu bo juz bede po slubie i bede miec czas to zrobic :)




WANT PIE NOW!!!!!

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: 5 lat Centrali
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 19, 2008, 14:49:15 »
Aha i w sumie zastanawialem sie czy nie zrobic zlotu eve jakos w sierpniu
Może tu jest odpowiedź na Twoje zastanawianie się:
http://coven.eve-mercs.com/forums.php?m=posts&q=1357

Którego będziesz po ślubie ?
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

StellarSheep

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GwiezdnaOfca
  • Korporacja: SzacherMacher!
  • Sojusz: CzeszeBerete!
Odp: 5 lat Centrali
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 21, 2008, 17:10:03 »
19 lipca game over a potem jakas podroz poslubna ;)




WANT PIE NOW!!!!!

Szakal

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 763
  • 16 lat z EvE. Kupa czasu ;] Date of Birth 2004
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Szakal
  • Korporacja: Caldari Provisions
Odp: 5 lat Centrali
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 21, 2008, 17:50:43 »
no widzisz Owiec do czego to doszlo :D
tera tylko bobas albo 2 i po graniu na PC  :uglystupid2:

StellarSheep

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GwiezdnaOfca
  • Korporacja: SzacherMacher!
  • Sojusz: CzeszeBerete!
Odp: 5 lat Centrali
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 23, 2008, 12:20:06 »
Tam odrazu po graniu na pc ;p Wkrece bobasa zeby pykal ze mna ;p




WANT PIE NOW!!!!!

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: 5 lat Centrali
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 23, 2008, 12:51:41 »
Tam odrazu po graniu na pc ;p Wkrece bobasa zeby pykal ze mna ;p
Nie zawsze się udaje, a przynajmniej nie tak szybko  :)

Mi jak na razie udało się młodego (za 2 tygodnie skończy roczek) nakłonienić by spokojnie (jakieś 10 minut) ze mną posiedział (akurat na zalogowanie się i zmianę skilla) i pokazywał paluszkiem gdzie mam lecieć statkiem  :D
Oczywiście mycha i klawiatura to najlepsza zabawka dla takiego bobasa, w efekcie mam wymienioną klawiaturę i mychę. Poprzednie nie wytrzymały nadmiaru zainteresowania  8)

W każdym razie gratki z góry !
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: 5 lat Centrali
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 25, 2008, 15:59:32 »
Mi jak na razie udało się młodego (za 2 tygodnie skończy roczek) nakłonienić by spokojnie (jakieś 10 minut) ze mną posiedział (akurat na zalogowanie się i zmianę skilla) i pokazywał paluszkiem gdzie mam lecieć statkiem  :D
Oczywiście mycha i klawiatura to najlepsza zabawka dla takiego bobasa, w efekcie mam wymienioną klawiaturę i mychę. Poprzednie nie wytrzymały nadmiaru zainteresowania  8)

Hehe, no moj synek ma (wlasnie dzis) 8 miesiecy. I jak dotad zwykle daje mi duzo mniej czasu, wiec jesli juz pograc chce, to dopiero jak zasnie (czyli tylko pozne wieczory) - aczkolwiek raz udalo mi sie z nim posiedziec dluzej przy EVEce - akurat pilnowalem gate'a wiec niewiele robilem poza odsuwaniem klawiatury i myszki poza zasieg raczek, a Eryk po ok. 20 minutach prob "napisania" czegos na klawiaturze w koncu sie zmeczyl i zasnal mi na kolanie, i wtedy akurat jakis statek podlecial - musze przyznac, ze obsluga klienta EVE tylko za pomoca myszki jest calkiem niezle wypracowana, bo udalo mi sie przezyc pomimo, ze poczatkowo wdalem sie w walke :)

StellarSheep

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GwiezdnaOfca
  • Korporacja: SzacherMacher!
  • Sojusz: CzeszeBerete!
Odp: 5 lat Centrali
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 25, 2008, 16:15:17 »
Wracajac do tematu powoli tam sobie cos skrobie w wolnych chwilach a ostatnio wcale ich duzo nie mam, ale zaznaczam ze to bedzie bardziej spisanie moich doswiadczen i ludzi z ktorymi latalem, niz korporacji jako takich ;)
Tak wiec nie wiem czy to w ogole kontynuowac czy nie? Bo nie wiem czy kogos to bedzie interesowalo :P




WANT PIE NOW!!!!!

Voulture

  • Gość
Odp: 5 lat Centrali
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 25, 2008, 16:22:19 »
Pisz pisz, znajdzie sie miejsce na forum ;]

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: 5 lat Centrali
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 25, 2008, 16:22:30 »
Wracajac do tematu powoli tam sobie cos skrobie w wolnych chwilach a ostatnio wcale ich duzo nie mam, ale zaznaczam ze to bedzie bardziej spisanie moich doswiadczen i ludzi z ktorymi latalem, niz korporacji jako takich ;)
Tak wiec nie wiem czy to w ogole kontynuowac czy nie? Bo nie wiem czy kogos to bedzie interesowalo :P

Bedzie. Pisz :)

filus89

  • Gość
Odp: 5 lat Centrali
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 03, 2008, 23:07:43 »
Ja w evece jestem od stycznia 2004 roku... a moj najmlodszy (dzis ma 9 latek) zezowal podowczas na monitor i donosil zonie: "tata w kosmosie pracuje" no mialem przerabane...  :krzeslo: fajne czasy...  na centrale zawedrowalem chyba ponad rok temu, zreszta przypadkiem, zagladam czasem cos poczytac...  :coolsmiley:

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: 5 lat Centrali
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 13, 2009, 07:47:04 »
Wracajac do tematu powoli tam sobie cos skrobie w wolnych chwilach a ostatnio wcale ich duzo nie mam, ale zaznaczam ze to bedzie bardziej spisanie moich doswiadczen i ludzi z ktorymi latalem, niz korporacji jako takich ;)
Tak wiec nie wiem czy to w ogole kontynuowac czy nie? Bo nie wiem czy kogos to bedzie interesowalo :P

Up ;)
Przedwieczny.