Autor Wątek: Księga skarg i wniosków  (Przeczytany 159297 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #525 dnia: Marzec 26, 2012, 14:04:16 »
Patrz podsumowanie działalności użytkowników napisane przez Xarta i Hastrę, ode mnie stanowiska nie żądaj bo co najwyżej przeczytasz kilka ciepłych słów o osobnikach którzy domagają się na centrali czegoś co wymaga czasochłonnej obsługi, samemu nie zgłaszając sie do tejże obsługi.
Czy ja powiedziałem, że to ty masz się kwapić do tej roboty? Przecież jak sam powiedziałeś, nikt się za to nie zabierze. Brak chęci i\lub lenistwo.

Niekompatybilny z forum. Upgrade forum do najnowszej wersji to mały horror, wiec chwilowo...
Szkoda.


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #526 dnia: Marzec 26, 2012, 15:09:29 »
Chcecie innego systemu? Chcecie rewolucji? Proszę was bardzo.

1. Od 1 kwietnia (nomen omen prima aprilis) wszelkie obostrzenia i zasady zostaną przeze mnie zdjęte. Wszyscy moderatorzy stracą swoje uprawnienia. Całość forum dostępna będzie do pisania dla wszystkich zalogowanych użytkowników. Całość forum dostępna będzie do czytania dla wszystkich użytkowników.

2. W ekipie zostanie trzech administratorów. Ja, Xart i Doom.

3. Aktualnie obowiązujący regulamin forum pozostanie. Regulaminy dla pozostałych pod-forum stracą ważność i zostaną usunięte. To oznacza, ze zarówno KSOD jak i flamewar otworza swe podwoje czy jak to sie tam zwie.

4. Uruchomione zostaną wybory na nowych moderatorów forum. Zobaczymy ile osób zechce się zaangażować.

5. Dodatkowo zrobię porządek w bazie danych. Wszystkie konta nieaktywne przez ostatnie 30 dni zostaną usunięte. Konieczne będzie ponowne zarejestrowanie się na forum.

6. Wszystkie bany zostaną zdjęte. Każdy będzie miał szansę.

7. Wy będziecie zarządzać tym forum. Wrzucę moduł, który będzie umożliwiał nadawanie ocen użytkownikom. Sami będziecie się ze sobą jebać, nie my.

Ogólnie współczuję wam a zarazem zapraszam pierwszego kwietnia 2012r. Na nową centralę. Żadnych ograniczeń, żadnych obostrzeń. ja będę siedział z boku,pił piwo i patrzył jak się zarzynacie. A może jakimś cudem się nie zarżniecie?

Macie pół roku. W ostatnim tygodniu września podejmiemy decyzję, czy zamknąć centralę.
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #527 dnia: Marzec 26, 2012, 15:10:53 »
No ale jak to, o co te pretensje, przeciez to forum nazywa sie EvE Centrolla...

sc0rp

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #528 dnia: Marzec 26, 2012, 15:13:19 »
No jp czytam i czytam ta ksiege skarg i wnioskow i mam wlasny wniosek dla tych ktorzy uwazaja,ze:
- centrala jest zbyt wulgarna i za duzo trollow - http://bit.ly/GQS7TG
- na centrali panuje zly moderator/admin - http://bit.ly/GQSk9q

Dajcie juz Doom'owi spokoj, ten kto nigdy nie byl modem nie rozumie jaka to niewdzieczna robota do tego jak sadze jest to wolontariat wiec GTFO idiots.

@Doom

poprostu ich ignoruj, a jak zlamia regulamin to je...nij banhammerem.

PS nie zebym go specjalnie lubil, poprostu dajcie sobie luzu bo gosc sie stara jak moze i imo calkiem dobrze mu to wychodzi.


edytka mowi:
@Hastrabull
1. Daj spokoj "lepsze" jest wrogiem "dobrego" a centrala obecnie jest dobra, a jak komus sie nie podoba to GTFO.
2. Jesli zdecydujesz sie zamknac centrale, to moge prosic o dumpa bazy, kopie apki forum i ewentualnie transfer domeny to zrobie "reborna", bo szkoda by bylo aby po tylu latach centrala zginela jak SHC.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #529 dnia: Marzec 26, 2012, 15:16:52 »

8)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #530 dnia: Marzec 26, 2012, 15:19:14 »
1 października Centrala przestanie istnieć.
IMHO nie ma po co czekać - wyłącz już teraz. Skoro wg niektórych piszących w tym wątku są lepsze portale i fora dyskusyjne od Centrali, to po co czekać ?
Wam (adminom i moderatorom) ulży, bo nie będziecie musieli walczyć z wiatrakami, wiatrakom ulży, bo nie będą musieli tu zaglądać... normalnie win-win sytuacja.
To tak jak z learningami - wszyscy MUSIELI je robić, pomimo tego, że robienie było tylko dla tych co chcieli robić...

Opłacanie i trzymanie tego dla:
Jest zarejestrowanych nas tu 1150 (co i tak nie jest wcale dużą liczbą), a dyskusje (lub flejmy, whatever), toczą się właściwie wyłącznie pomiędzy iloma z tego ponad tysiąca, 30* osobami?
chyba nie ma sensu (Ranshee - tak wiem, że liczba z sufitu). Skoro nie ma chętnych do prowadzenia, skoro malkontenci uważają, że "oni to by lepiej, ale przecież nie mogą", a jak przychodzi co do czego i kiedy się ich zaprasza to odpowiedzi nie ma albo wręcz "nie mam czasu"...

Alternatywnie:
1. Regulamin
Spisać co komu wolno - jasno i klarownie:
- użytkownikowi
- modowi
- adminowi.
Najlepiej niech propozycje regulaminu złożą Ci którym NIE pasuje obecny regulamin. Po głosowaniu community nowe regulaminy (jeśli zostaną zaakceptowane) wdrożyć.
2. Tematyka
Ograniczyć ilość tematów do 3 najczęściej poruszanych grup:
- część dla nowicjuszy
- część dla "reklamodawców" = czyli info o korpach
- część dla nowych wydarzeń w EVE (patche/dodatki/wojny/etc.)
Skasować OT, FW i całą resztę - wszystko co będzie miało cechy OT i FW -> kosz.
3. Utrzymanie
- niech Ci co płacą za utrzymanie forum mają możliwość decydowania o jego kształcie
- opłaty do Waszej decyzji ISK/PLN, wpłacane comiesięcznie/kwartalnie/rocznie
- rejestracja po API z gry i tylko potwierdzone API postacie mogą się wypowiadać (nie wiem czy da się podłączyć taką weryfikację) - nie ma tworzenia "sztucznych" kont, wiadomo kto z jakiego korpa...



Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

sc0rp

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #531 dnia: Marzec 26, 2012, 15:27:38 »
@Dormio ty tak serio czy zapomniales taga [irony mode=on] ?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #532 dnia: Marzec 26, 2012, 15:28:08 »
Jak go znam to jak najbardziej serio

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #533 dnia: Marzec 26, 2012, 15:33:20 »
@Dormio ty tak serio czy zapomniales taga [irony mode=on] ?
Serio.

Na malkontentów są 2 sposoby:
- "nagrodzić" obowiązkami - nic tak nie zamyka ust jak konieczność robienia tego co się krytykuje
- uniemożliwić narzekanie - znacznie trudniejszy sposób, ale w obecnej sytuacji wydaje się prosty - zamknąć Centralę

Jak mówi mądrość ludowa "jeszcze się nie narodził taki co dogodzi wszystkim", więc albo ekipa Centrali zaopatrzy się odpowiedni sprzęt i znieczuli, albo... chlip... nie ma dla nas przyszłości. >:(
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

sc0rp

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #534 dnia: Marzec 26, 2012, 15:41:52 »
Jest 3ci opcja "just ignore them" i przy najblizszej okazji walnac banhammerem, tymbardziej ze te trole to dwie osoby z jednego korpa. Jeszcze zeby to bylo masowe narzekanie to bym zrozumial, trole sie albo ignoruje albo wali banhammerem. A juz napewno nie zmienia pod nich zasady.

Mi pasuja obecne zasady tym ktorym sie nie podoba GTFO i problem solved.

Ranshe

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #535 dnia: Marzec 26, 2012, 15:51:47 »
Dajcie juz Doom'owi spokoj, ten kto nigdy nie byl modem nie rozumie jaka to niewdzieczna robota do tego jak sadze jest to wolontariat wiec GTFO idiots.

Tak się składa że akurat wiem, jaka to niewdzięczna robota, dlatego też wiem, że sam się do niej nie nadaję. I dlatego też nie chcę być modem/adminem, a nie z lenistwa.

A to że uważam, że Doom też się nie nadaje, to zupełnie inna sprawa i z niewdzięcznością bycia modem zupełnie niezwiązana.

Troll harder, dziecinko.

sc0rp

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #536 dnia: Marzec 26, 2012, 15:57:59 »
A moze ty zmien forum na takie gdzie Ci bedzie odpowiadal mod? Zasada jest prosta jak mi obsluga nie odpowiada, ide tam gdzie obsluga mi pasuje. A nie placze, prawda jest taka ze Doom sie za bardzo pierdoli z takimi trolami jak Ty i ten twoj corpmate.

Ranshe

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #537 dnia: Marzec 26, 2012, 15:59:54 »
Zastanawiałem się nad tym, ale doszedłem do wniosku, że jednak nie zmienię, specjalnie dla ciebie kochaniutki. Tak ślicznie się denerwujesz, że to by była zbyt wielka dla mnie strata.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #538 dnia: Marzec 26, 2012, 16:02:31 »
[admin]Do zapowiedzianego przez Hastrę skrócenia mi łańcucha jeszcze parę dni zostało jak się nie uspokoicie to obaj poczekacie na to zdarzenie na karnym jeżyku >:( [/admin]

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ranshe

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #539 dnia: Marzec 26, 2012, 16:06:19 »
Więcej miłości, możesz ze mnie brać przykład! ;)

Anyway, wracając do tematu, ciekawe posunięcie i na pewno 100% bardziej produktywne niż samo narzekanie. Ja tam jestem za.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #540 dnia: Marzec 26, 2012, 16:08:33 »
Więcej miłości, możesz ze mnie brać przykład! ;)

Anyway, wracając do tematu, ciekawe posunięcie i na pewno 100% bardziej produktywne niż samo narzekanie. Ja tam jestem za.
Ja też - SKASUJCIE Centralę !
Te kilka miesięcy (kwiecień-wrzesień) i tak nic nie zmieni u trolli (wliczając mnie).
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #541 dnia: Marzec 26, 2012, 16:11:58 »
Więcej miłości, możesz ze mnie brać przykład! ;)

Anyway, wracając do tematu, ciekawe posunięcie i na pewno 100% bardziej produktywne niż samo narzekanie. Ja tam jestem za.

QFT. A Dark, co do Twojego podejścia "nie podoba się, GTFO", dokładnie od tego się zaczęło. I ludzie Got TFO  ::)

sc0rp

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #542 dnia: Marzec 26, 2012, 16:17:51 »
QFT. A Dark, co do Twojego podejścia "nie podoba się, GTFO", dokładnie od tego się zaczęło. I ludzie Got TFO  ::)
jakos nie przypominam sobie aby jakakolwiek osoba piszaca wartosciowe posty z zakresu BR i/lub fitow sobie poszla z centrali grajac dalej w eve. A trole pokroju Ranshe...nobody cares

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #543 dnia: Marzec 26, 2012, 16:18:45 »
I tak oto nastąpił początek końca Centrali...

Po tym co wprowadzi Hastra, mam nadzieję ujrzeć, jak nisko upadła Centrala, głównie przez trolli.


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #544 dnia: Marzec 26, 2012, 16:22:13 »
A moze ty zmien forum na takie gdzie Ci bedzie odpowiadal mod? Zasada jest prosta jak mi obsluga nie odpowiada, ide tam gdzie obsluga mi pasuje. A nie placze, prawda jest taka ze Doom sie za bardzo pierdoli z takimi trolami jak Ty i ten twoj corpmate.

Dark Ty byś zapewne tak zrobił, jak coś nie "pasi" to zmieniasz piaskownice. Jak chorągiewka! byle z wiatrem, byle z prądem, byle mieć rację.

Sztuką jest iść swoją drogą, i walczyć o nasze, o swoje. "Trzeba być twardym nie miętkim" nie zawsze jak masz mokra twarz to znaczy, że pada deszcz, czasami ktoś pluje :) zauważyłeś?

...Doom sie za bardzo pierdoli z takimi trolami jak Ty i ten twoj corpmate.

Co do tego z kim uprawia seks Doom, to ja sobie nie przypominam, żebym miał z nim jakikolwiek stosunek :P no i Doom nie był nigdy w Idei :)

Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #545 dnia: Marzec 26, 2012, 16:25:24 »
jakos nie przypominam sobie aby jakakolwiek osoba piszaca wartosciowe posty z zakresu BR i/lub fitow sobie poszla z centrali grajac dalej w eve. A trole pokroju Ranshe...nobody cares

BR i fity to materiał na bloga albo bezdusznego battleclinick'a. Fora są do dyskusji. To, że ktoś ma inne zdanie od Ciebie, nie czyni go trollem. Np. imo Ranshe ma z Tobą różnicę opinii. Mystiq pawnzorg był trollem.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #546 dnia: Marzec 26, 2012, 16:55:13 »
Cytuj
BR i fity to materiał na bloga albo bezdusznego battleclinick'a. Fora są do dyskusji.
Było na tym forum kilka aktywnych osób ktore pisały regularnie BR, sprawozdania i rózne analizy polityczne. Najwiecej tego napisal Yogos, ale innym nawet ludziom którzy generalnie tylko trolowali też się to zdażało. Za każdym razem taki coś dawało poczatek wielostronicowej dyskusji, przeplatanej okazjonalnymi flajmami i/lub wzajemnym mizianiem się przez przedstawicieli tej samej opcji politycznej w dyskusjach. Niestety ostatnie takie topiki to chyba okolice szczytu potegi Atlasu. Potem osoby te przestały grać trwale albo czasowo i nie pisały z racji tego ze nie miały o czym bo nie mieli aktualnych danych (albo poprostu przerwa w graniu = przerwa w jeżdżeniu po forach i stronach z grą związanych)
Nikt pałeczki nie przejął to zaczął pomału zamierać ruch w interesie. Druga rzecz która wpłynęła na stagnację to zdeaktywizowanie się że tak powiem opozycji. Z przedstawicieli NC, goonów i tym podobnych pieniacze przestali grać lub jak plotka głosi zeszli na zawł kiedy ich korp dołączył do tego samego ally co Bufu :P . To co mi regularnie sie zarzuca że morduję wszelkie dyskusje itp nawet jeśli jest prawdziwe (moja ocena obiektywna raczej nie jest) to któreś kolejne miejsce na liście przyczyn bo ponownie wszedłem w skład teamu technicznego już w czasie kiedy to trwało w najlepsze i w teamie technicznym zaczęło brakować ludzi.

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #547 dnia: Marzec 26, 2012, 17:04:49 »
Było na tym forum kilka aktywnych osób ktore pisały regularnie BR, sprawozdania i rózne analizy polityczne. Najwiecej tego napisal Yogos, ale innym nawet ludziom którzy generalnie tylko trolowali też się to zdażało. Za każdym razem taki coś dawało poczatek wielostronicowej dyskusji, przeplatanej okazjonalnymi flajmami i/lub wzajemnym mizianiem się przez przedstawicieli tej samej opcji politycznej w dyskusjach. Niestety ostatnie takie topiki to chyba okolice szczytu potegi Atlasu. Potem osoby te przestały grać trwale albo czasowo i nie pisały z racji tego ze nie miały o czym bo nie mieli aktualnych danych (albo poprostu przerwa w graniu = przerwa w jeżdżeniu po forach i stronach z grą związanych)
Nikt pałeczki nie przejął to zaczął pomału zamierać ruch w interesie. Druga rzecz która wpłynęła na stagnację to zdeaktywizowanie się że tak powiem opozycji. Z przedstawicieli NC, goonów i tym podobnych pieniacze przestali grać lub jak plotka głosi zeszli na zawł kiedy ich korp dołączył do tego samego ally co Bufu :P . To co mi regularnie sie zarzuca że morduję wszelkie dyskusje itp nawet jeśli jest prawdziwe (moja ocena obiektywna raczej nie jest) to któreś kolejne miejsce na liście przyczyn bo ponownie wszedłem w skład teamu technicznego już w czasie kiedy to trwało w najlepsze i w teamie technicznym zaczęło brakować ludzi.

Problem był taki, że czasami do flame'u (do którego było trzeba jakoś się dostać) posty były czasami wycinane bez składu i ładu, dyskusje się rwały rozrzucone na dwa tematy, było trzeba szukać swoich postów, co też mogło człowieka zniechęcić. Ale generalnie co prawda to prawda, dużego tematu (takiego gdzie były zakładane 2-3 osobne tematy, bo było po 30 stron) nie było chyba od wojny -a- vs init, albo i jeszcze dalej.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #548 dnia: Marzec 26, 2012, 17:23:08 »
Tooten ostatni temat jaki taki pamietam wciaz jeszcze w sumie wisi nazywal sie Poludnie w Ogniu. Pozniej wprowadzono jakas glupote w stylu jedno wydarzenie - jeden temat. Moze pozniej go zarzucono, ale glowy sobie nie dam uciac.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #549 dnia: Marzec 27, 2012, 10:46:10 »
[admin]Do zapowiedzianego przez Hastrę skrócenia mi łańcucha jeszcze parę dni zostało jak się nie uspokoicie to obaj poczekacie na to zdarzenie na karnym jeżyku >:( [/admin]

Skrócenia łancucha??? Chłopie, toż ty zostaniesz spuszczony z łańcucha jak już :)
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #550 dnia: Marzec 27, 2012, 10:51:52 »
Ktoś gdzieś napisał. To eksperyment zoologiczny... tfu, socjologiczny.

Pełnia władzy w wasze łapki, jak chcieliście. Marudzicie, że tu nie ma życia, że kontrola za duża, że restrykcje nakładamy...

Ja mam dość tego marudzenia. Ale wiecie co? Za pół roku to wy przyjdziecie do adminów błagać na kolanach, żebyśmy porządek zrobili, bo tu sie nie da wysiedzieć, bo taki burdel. Bo tylko k*rwy lecą i każdy wątek po pięciu zdaniach zmienia się w gigantyczny flame. Trolle będą przemierzać zieloną łąkę centrali wzdłuż i wszech depcząc każdego na swojej drodze.

Być może wtedy przyjdziecie po rozum do głowy. Być może wtedy tez włączy wam się chęć zaangażowania w ten portal/forum. A jak nie... no cóż. Forum będzie sobie umierało śmiercią naturalną. Krzyżyk na drogę.
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #551 dnia: Marzec 27, 2012, 10:56:40 »
Skrócenia łancucha??? Chłopie, toż ty zostaniesz spuszczony z łańcucha jak już :)

Aaaa....Apokalipsa...wszystko stracone....We are All nomen-omen Doomed  ;D
Już widzę te tabuny uciekinierów z Centrali  ;D

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #552 dnia: Marzec 27, 2012, 10:57:03 »
Hastra jedyne o co mogę poprosić to niech Doom i nowi moderatorzy nie pozwolą trolowac noobgarden aby młodzi nie zostali skrajnie strolowani.

Swoją drogą czy ktoś wie jak się mają sprawy dogadania z CCP aby nowi gracze z terenu Polski mogli łatwo wejść na centralę (adnotacja w mailu 1 od CCP np.).

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #553 dnia: Marzec 27, 2012, 10:59:11 »
Cytuj
Swoją drogą czy ktoś wie jak się mają sprawy dogadania z CCP aby nowi gracze z terenu Polski mogli łatwo wejść na centralę (adnotacja w mailu 1 od CCP np.)
O ile pamietam to gadalismy w zakresie spamowania UA w ten sposób, nie centralą. Centrala mialabyc w fan saitach.
Pozatym od tamtego czasu Orbisa przenieśli na chiński serwer czy cuś i jeśli niezdążyl tego wymusić na kim trzeba to już małe szanse na to

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ranshe

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #554 dnia: Marzec 27, 2012, 11:11:36 »
Hastra jedyne o co mogę poprosić to niech Doom i nowi moderatorzy nie pozwolą trolowac noobgarden aby młodzi nie zostali skrajnie strolowani.

A ktoś trolluje noobgarden? o0


[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #555 dnia: Marzec 27, 2012, 11:12:00 »
W takim razie może X petycji od Polaków by coś w tym pomoglo.

Taka mała inicjatywa centralowiczów polegająca na zasypaniu petycjami o tej treści skrzynki odbiorczej CCP?

Teraz nie ma ale kto wie jak będzie wyglądało w przyszłości.

Ranshe

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #556 dnia: Marzec 27, 2012, 11:19:43 »
O ile pamietam to gadalismy w zakresie spamowania UA w ten sposób, nie centralą. Centrala mialabyc w fan saitach.
Pozatym od tamtego czasu Orbisa przenieśli na chiński serwer czy cuś i jeśli niezdążyl tego wymusić na kim trzeba to już małe szanse na to

Centrala i stronka LFNu (okropnie nieaktualizowana) są w fansite'ach.

UA jest w http://wiki.eveonline.com/wikiEN/index.php?title=Educational_organizations

DrackUll

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #557 dnia: Marzec 27, 2012, 13:41:42 »
Czy tylko ja zauważyłem, że w tym topiku pisze kilka zaledwie osób?(Z resztą nie tylko w tym)
Co Wy chcecie w ten sposób ustalić? Jaki sens maja zmiany wprowadzone na podstawie zdań wypowiedzianych przez tak wąskie grono użytkowników?
Może lepszym rozwiązaniem byłyby jakieś ankiety?
i o kształcie forum pozwolić zadecydować większości a nie tylko paru krzykaczom  :P
hmm...?

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #558 dnia: Marzec 27, 2012, 13:48:26 »
Czy tylko ja zauważyłem, że w tym topiku pisze kilka zaledwie osób?(Z resztą nie tylko w tym)
Co Wy chcecie w ten sposób ustalić? Jaki sens maja zmiany wprowadzone na podstawie zdań wypowiedzianych przez tak wąskie grono użytkowników?
Może lepszym rozwiązaniem byłyby jakieś ankiety?
i o kształcie forum pozwolić zadecydować większości a nie tylko paru krzykaczom  :P
hmm...?

Jakiej większości ? Tej co się nie loguje od pół roku ? W tym topicu piszą Ci którzy w ogóle coś piszą na Centrali. No dobra w 75%, dolicz sobie do tego jeszcze +5-10 osób.  :P

Ranshe

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #559 dnia: Marzec 27, 2012, 13:51:38 »
Czy tylko ja zauważyłem, że w tym topiku pisze kilka zaledwie osób?(Z resztą nie tylko w tym)

To jest ogólny problem Centrali właśnie :)