Autor Wątek: Księga skarg i wniosków  (Przeczytany 159219 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ranshe

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #490 dnia: Marzec 25, 2012, 01:16:54 »
Owszem czuję sie skrzywdzony przez admina dotykał mnie tu i tam i opowiedziałem o tym a co na to wy ? gość jest pijany , trolem .. ale sami nic nie robią ..

Dałeś, zrozumieliśmy przekaz, a teraz wróć jak wytrzeźwiejesz względnie jak dorośniesz, bo z tekstem gdzie co drugie zdanie jest "jebać" w różnych odmianach i przypadkach, to dyskutować nikt nie będzie, tylko dostaniesz za niego kolejne ostrzeżenia i będą to ostrzeżenia w 100% słuszne.



Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #491 dnia: Marzec 25, 2012, 01:45:29 »
Dałeś, zrozumieliśmy przekaz, a teraz wróć jak wytrzeźwiejesz względnie jak dorośniesz, bo z tekstem gdzie co drugie zdanie jest "jebać" w różnych odmianach i przypadkach, to dyskutować nikt nie będzie, tylko dostaniesz za niego kolejne ostrzeżenia i będą to ostrzeżenia w 100% słuszne.

Ja generalnie na wulgaryzmy jeszcze bym przymknal oko, ale na ten zlepek slow juz nie moge. Koles ma problem - spoko. Jednak tego sie nie da czytac jezeli tego nie zlozy sie w normalne zdania.

Ranshe

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #492 dnia: Marzec 25, 2012, 08:08:44 »
Ja generalnie na wulgaryzmy jeszcze bym przymknal oko, ale na ten zlepek slow juz nie moge. Koles ma problem - spoko. Jednak tego sie nie da czytac jezeli tego nie zlozy sie w normalne zdania.

No dokładnie o to chodzi. Mi tam wulgaryzmy też nie przeszkadzają jakoś tak specjalnie, ale te jego posty są takie nieskładne, że trzeba się wczytać żeby się tam doszukać treści jakiejś, a z takim % wulgaryzmów to się od razu człowiekowi odechciewa.

Goomich

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #493 dnia: Marzec 25, 2012, 09:02:18 »
ku z tym ze jestem goonem i w ogole najgorszym gownem to jej nie dostalem v0v.

Co mi przypomniało:


Hastra, Xart, kiedy w końcu skasujecie konto Bruce'a, nie może być, żeby goon i najgorsze gówno miało moderatora.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #494 dnia: Marzec 25, 2012, 09:49:37 »
Kilka projektow bylo i zostalo zgnojoncych przez ludzi, ze po co skoro jest centrala. Swoja droga strasznie debilne tlumaczenie, jak sie nie podoba to wypierdalac.

Faktycznie kilka bylo, ale jezeli zadasz sobie trud i przypomnisz je tutaj, to okaze sie, ze upadly z zupelnie innych powodow niz rzekome "gnojenie na Centrali". tzn albo zostaly zalozone przez kogos kto nie mial zadnego pomyslu ani cierpliwosci w ciagnieciu projektu, albo przez osoby takie jak Ty, tzn nie grajace w EVE ale palajace niechecia do Centrali. Nie tedy droga, co udowodnil chyba z powodzeniem http://eve-outpost.pl/, ktory dziala i ma sie dobrze.

Swoja droga kiedys sam siebie proponowalem na moda ale w zwiazku z tym ze jestem goonem i w ogole najgorszym gownem to jej nie dostalem v0v.

To, ze tankowales kiedys dawno temu posy Goonswarmu nie ma tu nic do rzeczy, naprawde. Nie dostales moda bo jestes po prostu glupi, i brak ci kultury, poza tym to nie jest forum o WoW.

Problemem Centrali jest to, że nie ma się komu chcieć.

Jest zarejestrowanych nas tu 1150 (co i tak nie jest wcale dużą liczbą), a dyskusje (lub flejmy, whatever), toczą się właściwie wyłącznie pomiędzy iloma z tego ponad tysiąca, 30* osobami? Nie dziwią mnie niskie frekwencje w konkursach, jeśli aktywnych użytkowników jest tak mało.

Dlaczego tak mało?

Przecież powinno być ich co najmniej kilka razy tyle. Jestem w 100% pewien, że nawet odliczając tych, co się zarejestrowali po to tylko, żeby dostać przedłużonego triala, po czym gra im się nie spodobała i w związku z tym nie mają po co tutaj więcej wchodzić, to aktywnych graczy zarejestrowanych tutaj będzie spokojnie kilka razy więcej. Doliczając bittervetów, którzy już nie grają od dawna, ale lubią sobie pomarudzić, jaka ta gra teraz prosta, a oni to musieli pod górę i w śniegu po kolana, to pewnie z drugie tyle. Stawiam tak na kilkuset nawet łącznie, bo byłem na zlocie i widziałem ile osób tam było.

Więc najpierw powinna paść odpowiedź na pytanie, dlaczego tylko te 30* osób tutaj się udziela aktywnie, i dlaczego ta reszta nie chce się tu pojawiać. Dopiero po tym można poogranizować zlociki, konkursy i cuda wianki.

Bardzo wiele osob czyta Centrale nie rejestrujac/logujac konta, ilosc wejsc na strone jest duzo wieksza niz ilosc logowan. Sam znam takich conajmniej kilkanascie. Wiec faktycznie ilosc osob aktywnie udzielajacych sie jest bardzo mala, ale Centrala nadal funkcjonuje jako miejsce, gdzie mozna sie czegos dowiedziec o EVE w ojczystym jezyku, po prostu biernie czytajacych userow jest duzo wiecej niz aktywnie piszacych. I to jest faktycznie problem, bo pokazuje, ze cos jest nie tak. Co? Przeciez nabor na Admina/Moderatora jest caly czas otwarty, wystarczy tylko wziac sprawy w swoje rece i zaczac sie udzielac, animowac to forum, moderowac z klasa, robic to wszystko, co sami zauwazacie ze powinno zostac zrobione. Nikomu sie nie chce nawet sprobowac, a na tych nielicznych osobach ktorym sie chce skupiaja sie wszystkie ciosy niezadowolonych uzytkownikow. Ktos kogos strollowal? Winna jest Centrala. Nie ma najnowszego updatu? Centrala to dno. Napisalem komus po pijaku w niewybrednych slowach co o nim mysle i dostalem ostrzezenie? Nie wchodze na centrale bo to NaziForum. Jakie community, takie forum, i nie uwierze, ze moze byc inaczej, dopoki nie zobacze na wlasne oczy, ze ktos zalozyl nowe, bedzie je aktywnie prowadzil, inteligentnie moderowal, nie odechce mu sie po 2 tygodniach, a uzytkownicy zamienia sie nagle w kulturalnych, szanujacych sie nawzajem, piszacych z sensem i nie psioczacych na siebie nawzajem i wszystko dookola Polakow.
I have a dream...
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Crux

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #495 dnia: Marzec 25, 2012, 10:35:21 »
Od razu uczciwie powiem, że nie mam recepty ani chęci na poprawę Forum. Chciałbym powiedzieć coś innego.
Z całym szacunkiem do ogromnego wkładu Xartha i Hastry w polskie community. Rozumiem, że jesteście rozgoryczeni, sam zresztą mam podobne odczucia na temat większości użytkowników Centrali oraz ich chęci zrobienia czegoś dla społeczności.
Uważam jednak, że idziecie trochę za daleko rzucając oskarżeniami ("to community jest do niczego"), a Twoje pretensje
Xarthias przypominają mi zachowanie nastoletnich wolontariuszek kwestujących w jakiejś sprawie (ile to razy usłyszałem od nich "miłe" słowa bo nie byłem zainteresowany akcją i nie dałem kasy czy nie kupiłem jakiejś biblii itp.). To przykre jak wrzuca się wszystkich do jednego worka.
Moje zasługi dla pl community są minimalne (i jakoś bardzo mnie nie gniecie to, że prawie nikt o tym nie pamięta), ale co z innymi ludźmi którzy znacznie intensywniej realizowali/ realizują się na tym polu poza tym forum?
Moim zdaniem takie generalizowanie tylko dodatkowo* zniechęca potencjalnych animatorów** (jak to ładnie ujął CAT) do robienia czegokolwiek na Centrali.
Kiedyś chcąc dowiedzieć się czegoś nowego o grze wchodziłem na Centralę- dziś jest to oficjalne forum EVEO i coraz częściej Outpost czy Failheap (i pewnie nie tylko ja tak mam).
Jeśli Centrala zgaśnie w październiku widocznie będzie to jej naturalny kres. Trochę szkoda strony, ale mówi się trudno. Na taki wypadek chciałbym już dziś podziękować za wszystkie fajne posty, eventy (które zostały zrealizowane) oraz te wszystkie lata. Dzięki Xarth, dzięki Hastra, dzięki pozostałym.
Pozdrawiam- C

PS. Na wszelki wypadek proszę o nie  kasowanie konta. Może nastanie jakiś renesans Centrali ;)

* malkontenci i buraki to główny powód
** zdolnych i inteligentnych ludzi na pewno tu nie brakuje
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2012, 15:10:21 wysłana przez Crux »

Raan Kern

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 863
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raan Kern
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #496 dnia: Marzec 25, 2012, 11:31:04 »
Też nie mam recepty na to co zrobić aby było lepiej.
W sumie to przecież nie jest źle skoro od siedmiu lat wchodzę tu codziennie i nie czuję jakiegoś wielkiego zawodu.

Kiedyś działo się dużo więcej i to, że teraz dzieje się niewiele nie jest spowodowane jakimś upośledzeniem użytkowników czy adminów, tylko zwyczajnie nam się community starzeje (w kilku interpretacjach tego słowa).

To że Doom jest czasem nadgorliwy i rozdaje kary wedle własnego widzimisię to nic nadzwyczajnego. Nikt nie jest obiektywny.
"Władza korumpuje. Władza absolutna korumpuje absolutnie."  :P
Wystarczy, że byłby drugi admin o równorzędnych uprawnieniach i podobnym zaangażowaniu i byłaby równowaga.
No ale nie ma...

Od 2-3 lat moim jedynym wsparciem dla centrali są tylko nieme odwiedziny lub gadanie bez sensu.
Sczerze mi przykro z tego powodu.
Tym bardziej chciałbym podziękować wszystkim adminom, modom i użytkownikom na przestrzeni wieków, że im się chce.

Buziaki :D
Raan Kern - The Sleepkamper
[GBT] Gang Bang Team


Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #497 dnia: Marzec 25, 2012, 13:30:01 »
Co mi przypomniało:


Hastra, Xart, kiedy w końcu skasujecie konto Bruce'a, nie może być, żeby goon i najgorsze gówno miało moderatora. Dostal te prawa bardziej z przymusu, zeby strona nie byla bufu.org

Bruce nigdy nic nie zrobil i nie bedzie robil.

Cytuj
Faktycznie kilka bylo, ale jezeli zadasz sobie trud i przypomnisz je tutaj, to okaze sie, ze upadly z zupelnie innych powodow niz rzekome "gnojenie na Centrali". tzn albo zostaly zalozone przez kogos kto nie mial zadnego pomyslu ani cierpliwosci w ciagnieciu projektu, albo przez osoby takie jak Ty, tzn nie grajace w EVE ale palajace niechecia do Centrali. Nie tedy droga, co udowodnil chyba z powodzeniem http://eve-outpost.pl/, ktory dziala i ma sie dobrze.

Strony staly po 6 miesiecy. Mialy swoje linki na roznych stronach i centrala zamiast wspolpracowac to kasowala cokolwiek co pojawialo sie  na tej stronie. Wielkie krucjaty z innych stron nie reklamujemy to taki hint dla Ciebie.

Cytuj
To, ze tankowales kiedys dawno temu posy Goonswarmu nie ma tu nic do rzeczy, naprawde. Nie dostales moda bo jestes po prostu glupi, i brak ci kultury, poza tym to nie jest forum o WoW.

Stary, to ze jak zwykle Twoj punkt widzenia zalezy od siedzenia to nie moj problem. Malo wiesz i nie ma to kompletnie znaczenia czy ja w owym czasie gralem w eve czy tez wow. To, ze Ty personalnie palasz nienawiscia do mojej osoby mnie to kolo chuja lata. Z takimi osobami jak Loco czy Voult czy tudziez Yogos ba nawet z Hastra czy Xarthem potrafilem porozmawiac na poziomie. Teraz przelknij sline i przestan byc slepym bialym rycerzem osob, ktore mnie klasyfikowaly poprzez pryzmat mojego sojuszu.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #498 dnia: Marzec 25, 2012, 14:48:29 »
Bruce nigdy nic nie zrobil i nie bedzie robil.

To, czy Bruce kiedykolwiek cos robil pozostaje kwestia rownie dyskusyjna jak to, czy Ty kiedykolwiek bys cos robil i jak bys to robil, gdybys dostal admina. Rozmawiamy o tym, ze go dostal mimo to, ze byl Goonsem. Wiec twoja argumentacja jest jak zwykle kompletnie z dupy.

Strony staly po 6 miesiecy. Mialy swoje linki na roznych stronach i centrala zamiast wspolpracowac to kasowala cokolwiek co pojawialo sie  na tej stronie. Wielkie krucjaty z innych stron nie reklamujemy to taki hint dla Ciebie.

Nadal nie podales zadnych przykladow, a nie przypominam sobie zadnej "krucjaty"  Centrali przeciwko jakimkolwiek innym stronom o EVE, wiec zakladam, ze wszystko to dzialo sie w Twojej wyobrazni. Zeby jeszcze bardziej pograzyc Twoje goloslowie, wkleje kolejny raz linka do http://eve-outpost.pl/ - zobacz, nikt mi tego linka nie wykasowal, moge sobie spokojnie pisac ze jest to dobra stronka, warto na nia wbijac, widzisz tu gdzies jakas krucjate?  ;)

To, ze Ty personalnie palasz nienawiscia do mojej osoby mnie to kolo chuja lata. Teraz przelknij sline i przestan byc slepym bialym rycerzem osob, ktore mnie klasyfikowaly poprzez pryzmat mojego sojuszu.

Mialem kiedys pracujac na wyspach kierownika-geja. Prace dostal po znajomosci, i poza tym ze potrafil sie dobrze ubrac i zrobic dobre wrazenie nie umial NIC. Za to we wszystko sie wtracal, a ze nie byl zbyt bystry to czego sie nie dotknal to zepsul (np maszyne za 12000 euro, ktora postanowil wlaczyc nie tym przyciskiem). Problem polegal na tym, ze poniewaz byl jednoczesnie gejem (co mnie akurat nie razi), byl zupelnie nieprzemakalny na jakakowliek krytyke, tzn odbieral wszystkie uwagi na temat swoj temat jako homofobiczne ataki  ;D Nie mozna bylo mu zwrocic uwagi na nic, niczego sie nie uczyl, bo caly czas uwazal, ze wszelka krytyka wobec jego osoby bierze sie ze slepej niecheci do jego orientacji seksualnej  ;D Sytuacja bez wyjscia, nie?

No dobrze, wiec przyjmijmy raz na zawsze, ze wszystko z Toba w porzadku, nie jestes glupkiem ani burakiem tylko Goonsem grajacym w WoW'a, i dlatego nie dostales tutaj admina...
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #499 dnia: Marzec 25, 2012, 15:05:22 »
something something

Poprzegladaj archiwum i zobacz jaki jestem goloslowny. Swoja droga czesci tematow nie ma w ogole bo wylecialy w kosmos i chuj wie gdzie sa.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #500 dnia: Marzec 25, 2012, 15:22:27 »
[admin]Primo - imić edek123 dostał ponownego bana.
Secundo - zgłoszenie Soulscrema na moderatora było rozpatrywane przez Xarthiasa i moderatorów którzy wtedy pełnili tą funkcję. Podanie zostało rozpatrzone negatywnie. Jak zainteresowany chce znać jej powód faktyczny nie taki jaki sobie wyimaginował niech pyta u źródła
Thertio - jak Cat i Soul macie sobie zamiar wrzucać to idzcie stąd do flame, tutaj osiągniecie co najwyżej to że wkurzycie mnie i innych technnicznych[/admin]

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #501 dnia: Marzec 25, 2012, 15:52:33 »
Kiedy ja kurde jestem niewinny wtf to nie ja przyszedlem z blotem tutaj ugh.

Totalizator

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #502 dnia: Marzec 25, 2012, 15:56:32 »
Ja nie gram teraz w EVE to i mnie nie ma, jak wrócę (konta nie sprzedałem, korpa nie okradłem, iskow nie rozdałem więc kto wie...) to będę. Jak byłem to byłem. Teraz gram sobie w TERA, fajna gierka polecam


poconick2

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #503 dnia: Marzec 25, 2012, 16:38:26 »
Kilka projektow bylo i zostalo zgnojoncych przez ludzi, ze po co skoro jest centrala. Swoja droga strasznie debilne tlumaczenie, jak sie nie podoba to wypierdalac. Jak sie chce byc niby oficjalnym polskim sajtem eve online to meka przez kazmaty musi byc.

Były różne projekty - warto wspomnieć chociażby http://lfn-online.pl/ - szkoda, że nie działa dalej.

Rozumiem w 200% adminów centrali i ściany jakie przyszło im pokonać - chociażby brak zaangażowania community w konkursy czy życie strony. Jeżeli nie znajdujecie zabawy i satysfakcji w prowadzeniu centrali to współczuję bo zamienia się to w krucjatę i ciężką pracę.

Wszystko w EvE kręci się wokół ludzi. W grze jeżeli są piloci i ktoś kto ich poprowadzi (FC) - wychodzi dużo zabawy. Zwłaszcza, jeżeli prowadzący mają pomysł, chęć i środowisko do zabawy + cele (nie koniecznie PvP). Zawsze tak było - korporacje prowadzi jeden lud paru ludzi, którzy narzucają kierunek i 'ciągną wózek', a cała reszta podąża za nimi (życie). Jeżeli takich ludzi zabraknie - wystarczy spojrzeć co się stało z korporacją PBN gdy zniknął Mikker - stagnacja, powolny rozpad. Można to nazwać wypaleniem się - mechanika jest zawsze taka sama - dotyczy to pojedynczych graczy, korporacji czy sojuszy - a w tym przypadku może i centrali.

Myślę, że ratunkiem dla centrali jest znalezienie właśnie takich ludzi, którzy chcieliby pociągnąć ten wózek dalej - jakaś rewolucja. To baaardzo trudne i nie wiadomo czy się uda. Zawsze istnieje droga 'a la c0ven' - po prostu centrala będzie istnieć, taki żywy trup, który niektórym pachnie a innym śmierdzi (proporcje są kluczem).

Co do eve-outpost.pl, projekt będzie się rozwijał dalej, bo mnie to cieszy i chcę go rozwijać. Nie planuję przejęcia roli centrali, ale tworzenie czegoś ciekawego. EO42 też można by zjechać z góry na dół, tylko jak już zostało wspomniane wcześniej, ticker oficjalnej polskiej strony EVE spoczywa na centrali i przez to EO42 trudniej skrytykować.

Zawsze powtarzałem, że zmiana jest najlepszym co można zrobić, jeżeli jest źle. Najgorszej nie zrobić nic moim zdaniem i być takim 'żywym trupem'. Nawet w przyrodzie jeżeli coś ginie, gnije, zamienia się w nawóz, który użyźnia ziemię, a z niej wyrasta 'coś nowego'. Toż to nawet w bibli jest opisane ;))) ""Obyś był zimny albo gorący! A tak, skoro jesteś letni i ani gorący, ani zimny, chcę cię wyrzucić z mych ust" - ale teraz już pojechałem po bandzie, ale myślę, że załapiecie mechanikę o której piszę ;)

Ranshe

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #504 dnia: Marzec 25, 2012, 16:40:57 »
Primo - imić edek123 dostał ponownego bana.


I takim to prostym sposobem:

- ty jesteś zadowolony, bo zbanowałeś jakiegoś bluzgacza nawet pewnie nie patrząc co on chciał właściwie powiedzieć
- ów bluzgacz jest zadowolony bo ma potwierdzenie swojej teorii o faszystowskich adminach na centrali, kółku wzajemnej adoracji i nie pamiętam co tam jeszcze on pisał, bo skasowałeś mu posty
- temat właściwy został zarzucony jakimiś zupełnie niezwiązanymi bzdurami o goonach które o dziwo wymoderowane nie zostały

Możesz się teraz poklepać po pleckach i pogratulować sobie znakomicie wykonanej roboty. Oby tak dalej, a za pół roku już się nie będziesz musiał męczyć!

Przeciez nabor na Admina/Moderatora jest caly czas otwarty, wystarczy tylko wziac sprawy w swoje rece i zaczac sie udzielac, animowac to forum, moderowac z klasa, robic to wszystko, co sami zauwazacie ze powinno zostac zrobione. Nikomu sie nie chce nawet sprobowac, a na tych nielicznych osobach ktorym sie chce skupiaja sie wszystkie ciosy niezadowolonych uzytkownikow.

Cat, nie wszyscy chcą, potrafią albo mają czas na to, szczególnie że znów obijamy się o te 30* aktywnych osób. Dopóki tych aktywnych nie będzie więcej, nie ma raczej szansy na nowych moderatorów/adminów, a w takim wypadku aktualni muszą coś z tym zrobić. Ale żeby robić, to trzeba najpierw zauważyć problemy, a nie zamiatać je pod dywan i udawać, że nie istnieją.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #505 dnia: Marzec 25, 2012, 17:01:18 »
Cytuj
I takim to prostym sposobem:

- ty jesteś zadowolony, bo zbanowałeś jakiegoś bluzgacza nawet pewnie nie patrząc co on chciał właściwie powiedzieć
- ów bluzgacz jest zadowolony bo ma potwierdzenie swojej teorii o faszystowskich adminach na centrali, kółku wzajemnej adoracji i nie pamiętam co tam jeszcze on pisał, bo skasowałeś mu posty
- temat właściwy został zarzucony jakimiś zupełnie niezwiązanymi bzdurami o goonach które o dziwo wymoderowane nie zostały

Możesz się teraz poklepać po pleckach i pogratulować sobie znakomicie wykonanej roboty. Oby tak dalej, a za pół roku już się nie będziesz musiał męczyć!
Kpisz czy o drogę pytasz?
- koleś dostał już raz bana ode mnie - wbrew temu co tu co niektórzy wszystkowiedzący piszą tego środka używam bardzo rzadko i ktoś sobie naprawdę musi na to zasłużyć.
- ban został podtrzymany przez Xarthiasa i Hastrę - bo wbrew temu co pisał ten oszołom pewne kanały w kierunku administracji są widoczne dla całej grupy i niemozliwe do zamiecenia cichcem pod dywan
- ponownie wjeżdżając na forum złamał regulamin
- forma w jakiej to zrobił czyli (ponoć) pijacki bełkot przeplatany bluzgami dałby insta bana każdemu użytkownikowi centrali, niezależnie od stażu, zasług itp (MOŻE ktoś z technicznych bana by nie dostał, ale pożegnałby się z posadą technicznego)
- zarzucasz mi że sympatyzuję z goonami?
Cytuj
Cat, nie wszyscy chcą, potrafią albo mają czas na to, szczególnie że znów obijamy się o te 30* aktywnych osób. Dopóki tych aktywnych nie będzie więcej, nie ma raczej szansy na nowych moderatorów/adminów, a w takim wypadku aktualni muszą coś z tym zrobić. Ale żeby robić, to trzeba najpierw zauważyć problemy, a nie zamiatać je pod dywan i udawać, że nie istnieją.
Tia żeby coś zrobić czasu nikt nigdy nie ma, ale jakos na trolowanie i pisanie wkurzających ścian tekstu o niczym kazdy z tych 30 (możesz zdjąć gwiazdkę, wedle statystyk pomyliłeś się o pół uzytkownika :P ) czas ma prawie zawsze...
Chcesz coś zobaczyć?
oto lista 10 najaktywniej piszących osób w topikach MERYTORYCZNYCH czyli tych w których licznik postów tyka (podpowiem nie jest to FW i offtopic)
Xarthias
Doom
Mona X
Albi
SokoleOko
Dormio
Ireul Taar
Hastrabull
Mighty Baz
Yogos
Połowa tej listy to osoby ktore już od jakiegoś czasu mało grają, a co za tym idzie mało zaglądają na centralę
Pamietam jak zaczynałem się w to bawić bardzo sobie ceniłem posty Yogosa w wojennych topikach, Baz i albi zawsze jak wchodzili to prawie zawsze z trollem albo offtopickiem, Ire, Hastra i Xart naklepali postów raczej bliżej poczatku centrali, pozostali piszą ze zmiennym tempem cały czas. A reszta? ciekaw jestem jak diametralnie zmieniłby się licznik postów gdybym zaznaczył opcje zliczania w offtopicku i FW, a potem kazzał skryptom ponownie to przeliczyć.

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #506 dnia: Marzec 25, 2012, 17:15:20 »
Kpisz czy o drogę pytasz?
- koleś dostał już raz bana ode mnie - wbrew temu co tu co niektórzy wszystkowiedzący piszą tego środka używam bardzo rzadko i ktoś sobie naprawdę musi na to zasłużyć.
- ban został podtrzymany przez Xarthiasa i Hastrę - bo wbrew temu co pisał ten oszołom pewne kanały w kierunku administracji są widoczne dla całej grupy i niemozliwe do zamiecenia cichcem pod dywan
- ponownie wjeżdżając na forum złamał regulamin
- forma w jakiej to zrobił czyli (ponoć) pijacki bełkot przeplatany bluzgami dałby insta bana każdemu użytkownikowi centrali, niezależnie od stażu, zasług itp (MOŻE ktoś z technicznych bana by nie dostał, ale pożegnałby się z posadą technicznego)
- zarzucasz mi że sympatyzuję z goonami?

Widze stary, ze tutaj jak grochem o sciane. No i jeszcze ta obelga aka gooni fe.

Ranshe

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #507 dnia: Marzec 25, 2012, 17:55:45 »
Tia żeby coś zrobić czasu nikt nigdy nie ma, ale jakos na trolowanie i pisanie wkurzających ścian tekstu o niczym kazdy z tych 30 (możesz zdjąć gwiazdkę, wedle statystyk pomyliłeś się o pół uzytkownika :P ) czas ma prawie zawsze...

Mam szczerą nadzieję, że jaja sobie robisz tym porównaniem. Bo druga opcja jest dość porażająca.

Totalizator

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #508 dnia: Marzec 25, 2012, 18:03:41 »
Wy sie tu bijecie a ja zabiłem strasznego bossa moją barbarzyńską ladacznicą



więcej luzu

pasywny user

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #509 dnia: Marzec 25, 2012, 18:05:44 »
Witam i żegnam zarazem
Chciałem podziękować za czas spędzony na lekturze waszych postów .
Kiedyś były ciekawe ale nie chce mi się czytać więcej lamentu i wyzwisk
 pod adresem pasywnych userów którzy z różnych przyczyn
nie chcę brać udziału w tej szopce.
Administracji życzę dalszych sukcesów na stronie wszak zniechęcić ponad
 tysiąc użytkowników to nielada wyczyn .
Idę na outpost i mam nadzieję że Doom zostaniesz tutaj bo jesteś The Best

P.S. Nowy dowcip : jak szybko rozwalić Goonsów ? dać CEO Doomowi .... 8)

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #510 dnia: Marzec 25, 2012, 19:11:25 »
  Dyskusja gdzieś tak od półtorej roku przestała iść w parze z centralą (co jest nawiasem mówiąc zabawne, bo centrala to żaden portal tylko forum). Z tuzin razy miałem napisać posta, po czym uśmiechałem się w myślach do siebie "lol what's the point". Prawda jest taka, że centrala ma z dyskusją tyle wspólnego, co "Klan" z rzeczywistym życiem.

  Po co pisać/czytać, skoro będzie to tylko wyścig w stylu "przeczytaj, zanim Pan Mod ciachnie posta/wywali konto, bo wywalili go z pracy/grypa złapała/żona zdradza". Wszyscy się nabijają z kugu, że gbury, że spam, że ludzie niekulturalni i niewychowani. Prawda jest taka, że poziomem modowania i dyskusji kugu jest o 3 klasy wyżej, bynajmniej nie z powodu forumowiczów. Ale whatever, w Polsce zawsze winny jest pilot.


Cytuj
ban został podtrzymany przez Xarthiasa i Hastrę - bo wbrew temu co pisał ten oszołom pewne kanały w kierunku administracji są widoczne dla całej grupy i niemozliwe do zamiecenia cichcem pod dywan

Mam pytanie. Czy w jakimś przypadku byliście kiedyś niejednomyślni? Btw, nie pamiętam kiedy ostatni raz widziałem moda, który zwracałby się w ten sposób do ludzi na forum. I Ty się dziwisz, że Cię bluzgają.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #511 dnia: Marzec 25, 2012, 19:47:42 »
Cytuj
Mam pytanie. Czy w jakimś przypadku byliście kiedyś niejednomyślni?
Były takie przypadki kidy musiałem cofnąć / złagodzić karę, były też takie w których kara wymierzona przez mnie została oceniona na zbyt łagodną
Cytuj
Btw, nie pamiętam kiedy ostatni raz widziałem moda, który zwracałby się w ten sposób do ludzi na forum. I Ty się dziwisz, że Cię bluzgają.
Zazwyczaj czepiają sie mnie o to ze robię moją robotę, względnie że jestem nieobiektywny (przy zadymie z wyjściem LFN żeby było śmiesznie oskarżali mnie w privach przedstawiciele obu stron), przyczepianie się do mnie personalnie i tego jak piszę to względnie nowa moda  na centrali

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #512 dnia: Marzec 25, 2012, 20:08:39 »
Były takie przypadki kidy musiałem cofnąć / złagodzić karę, były też takie w których kara wymierzona przez mnie została oceniona na zbyt łagodną

Czyli zasadniczo nigdy nie powiedzieli Ci "No co ty, stary, to w porządku wypowiedź, mylisz się, odpuść"? Jedyna różnica zdań to "wymiar kary"? To tłumaczy tak wiele... Skoro między adminami nie ma różnic zdań i poglądów, jak można się spodziewać dyskusji  między użytkownikami  ::)

Cytuj
Zazwyczaj czepiają sie mnie o to ze robię moją robotę, względnie że jestem nieobiektywny (przy zadymie z wyjściem LFN żeby było śmiesznie oskarżali mnie w privach przedstawiciele obu stron), przyczepianie się do mnie personalnie i tego jak piszę to względnie nowa moda  na centrali

  Bo mod na forum gry skoncentrowanej na pvp/pve/pv cośtam powinien patrzeć, niczym sędzia bokserski, żeby zawodnicy nie obijali się po jajcach, a nie zachowywać jak matka i namawiać żeby się pogodzili. Ludzie powinni się kłócić, śmiać w twarz z czyjejś głupoty, bluzgać od czasu do czasu. Dlatego c0ven się kiedyś szczycił cytatem (który każdy pamięta), a nie "strzelać proszę, szanowne Panie i Panowie".

  Próbujesz/próbujecie trzymać dyskusje na forum gry "akcji", w klimacie symulatora rolniczego. Dlatego ludzie się wkurzają, czepiają Ciebie i w końcu znikają, bo nie chce im się dyskutować.

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp.
« Odpowiedź #513 dnia: Marzec 25, 2012, 21:10:43 »
Ok, to mogę dać wpis na kalendarzu, że 1 X 2012 centrala będzie zamykana?


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #514 dnia: Marzec 25, 2012, 21:18:04 »
Wiecie co, mi to się wydaje że formułą Centrali jest ok. Faktycznie ludzie nie traktują tego forum jako dobra wspólnego tylko głównie używają go jako placu boju do przelewania swoich flustracji dnia codziennego.

Mało się pojawia rzeczy nieodkrytych bo zostały dawno odkryte i ludziom się nie chce. Swego czasu to tutaj właśnie znalazłem informacje opisu mechaniki gry i ras, dzięki którym zostałem amarrem. Nie wiem czy teraz nowy gracz równie łatwo by coś takiego odnalazł teraz.

Admini być muszą i muszą być z lekka okrutni. Sam zebrałem pokaźną ponoć pulę punktów zła za brzydkie zachowanie o co nie mam urazy.

Należy pamiętać, że forum tworzą użytkownicy nie admini. Przez swoje wpisy czy trolle powstaje coś zwanego Centralą. Więc wylewając wiadro pomyj na to miejsce wylewacie to na siebie. Jak to w życiu bywa ludziom po prostu ciężko jest się zebrać na samokrytykę.

Szkoda by było, gdyby Centrali nagle zabrakło.

Jrkan

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jrkan Yarik
  • Sojusz: Amarr Militia
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #515 dnia: Marzec 26, 2012, 00:12:36 »
Miałem kiedyś możliwość pisania we Flamewar, w pewnym momencie straciłem tą możliwość. Nie wiem z jakiego powodu, może kwestie techniczne, może coś innego, nie chce mi się wnikać. Teraz, aby odzyskać pełny dostęp muszę napisać uzasadnienie dlaczego tego chcę. Serio? I może jeszcze zdjęcie dołączyć i dowód o niekaralności oraz zdrowiu psychicznym? Patrząc na datę ostatniego postu w tym dziale chyba nie tylko ja straciłem do niego pełny dostęp i nie tylko ja nie mam ochoty na pisanie podań.
Polaków w EVE jest obecnie więcej niż kilka lat temu, a centrala ma się gorzej, owszem c0ven to nie ten sam c0ven co kiedyś, podobnie jak bufu, ale jest masa innych osób. Niestety centrala ma opinię jebanego przedszkola, gdzie za brzydkie słowo i odrobinę bardziej "zaangażowaną" dyskusję jest się kierowanym do kąta. W ten sposób można prowadzić forum o my little pony,  a nie grze mmo w którą grają jednak w większości dorośli ludzie.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #516 dnia: Marzec 26, 2012, 01:35:33 »
Cytuj
Teraz, aby odzyskać pełny dostęp muszę napisać uzasadnienie dlaczego tego chcę. Serio? I może jeszcze zdjęcie dołączyć i dowód o niekaralności oraz zdrowiu psychicznym? Patrząc na datę ostatniego postu w tym dziale chyba nie tylko ja straciłem do niego pełny dostęp i nie tylko ja nie mam ochoty na pisanie podań.

Mam nadzieje, ze nie pobudzilem sasiadow smiechem przez ten akapit.

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #517 dnia: Marzec 26, 2012, 10:05:05 »
Niestety centrala ma opinię jebanego przedszkola, gdzie za brzydkie słowo i odrobinę bardziej "zaangażowaną" dyskusję jest się kierowanym do kąta. W ten sposób można prowadzić forum o my little pony,  a nie grze mmo w którą grają jednak w większości dorośli ludzie.

Znaczy, dorośli ludzie nie potrafią pisać bez wulgaryzmów, wycieczek osobistych - "zaangażowania"?
To ja wolę zostać w przedszkolu.

JM

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #518 dnia: Marzec 26, 2012, 11:57:14 »
Ludzie, jeśli ja miałbym coś powiedzieć, to powiem, że Centrala jest jak Rosja za Mikołaja II (tutaj przypiszcie sobie kogoś), która jest na krawędzi rewolucji. Za rewolucją (w stylu odmienienia Centrali) jestem stanowczo "za". Z wielu rzeczy na Centralce korzystałem wtedy, kiedy inni na to najczęściej machali (choć też robią z tego użytek, ale najczęściej wtedy, gdy sam ich "zachęcę", "Chat" jest tego idealnym przypadkiem).
Takim przypadkiem prócz "Chata" jest Kalendarz - ktoś z niego korzysta? Nikt? Fajnie.
Mówię wam, bez reform się nie da (jak to Xart ujął jak mówił o zamknięciu Centralki)!  >:(


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Goomich

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #519 dnia: Marzec 26, 2012, 11:59:29 »
Jak dokładnie chcesz zreformować proletariat użyszkodniczo-trolski?  8)

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #520 dnia: Marzec 26, 2012, 12:26:44 »
Takim przypadkiem prócz "Chata" jest Kalendarz - ktoś z niego korzysta? Nikt? Fajnie.
Pewnie że fajnie ? Na co komu chat na Centrali ?? To nie serwis randkowy tylko głównie forum. Czytam posty to do czego mi chat ?? Chatów mam jak psów, corpowy, ally, IRC jak chce, voice kiedy gram. Do czego jeszcze chat na Centrali ? To samo z kalendarzem. Jest kalendarz na evegate, jest w PM-ie w kompie, w komórce, w google. Do czego jeszcze tu ? Może jakby ów kalendarz kipiał od centralowych imprez, eventów itd (proszę się tu nie doszukiwać żadnych złośliwości że tak nie jest) to może i miałby jakiś sens a tak...ma być po to żeby było widać że może być?

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp.
« Odpowiedź #521 dnia: Marzec 26, 2012, 13:07:49 »
Po to moim zdaniem miał być kalendarz, żeby jednego dnia przypominał o gank night, drugiego o fanfeście, a trzeciego o Dniu Admina. I co? I G... (czytaj: obecna norma). W tym wypadku już dawno powinna trafić do adminów prośba o wywalenie tego w diabły.


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #522 dnia: Marzec 26, 2012, 13:34:22 »
Primo kalendarz chyba wyłączałem, jako mało używany. Secundo, aby on działał to poza eventami zwiazanymi z forum - aktualnie chyba tylko faction night Hidena, może gank night jeśli zdolamy namówić Col'a, potrzebny byłby czarnuch który zajmowałby się przepisywaniem w kalendarz eventów zwiazanych z Eve, a oglaszanych w tym ingame. Jest ochotnik?
Bazowy kalendarz SMF jest taki se, ale jeśli bym poszukał to może znalazłbym jakąś wtyczkę z lepszym kalendarzem... Niemniej warunek konieczny do kalendarza to osoba która się nim będzie sumienie zajmować.

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #523 dnia: Marzec 26, 2012, 13:51:24 »
Einz: Nie wyłączyłeś, działa po dziś dzień (ba, jak byk widać że Xarth 1.03 ma urodziny dla przykładu);
Zwei: Wątpię, by się ktoś zgłosił;
Drei: Patrz Zwei (jeśli już to jest plugin importujący do Kalendarza eventy z EVE: http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=3199).

Jak dokładnie chcesz zreformować proletariat użyszkodniczo-trolski?  8)

Przede wszystkim trolle do kąta :P
Ale najważniejsze to zmotywować nas wszystkich do działania, na razie nie wiem jak...


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #524 dnia: Marzec 26, 2012, 13:59:42 »
Cytuj
Einz: Nie wyłączyłeś, działa po dziś dzień (ba, jak byk widać że Xarth 1.03 ma urodziny dla przykładu);
Musiało się przestawić przy zmianach serwera
Cytuj
Zwei: Wątpię, by się ktoś zgłosił;
Patrz podsumowanie działalności użytkowników napisane przez Xarta i Hastrę, ode mnie stanowiska nie żądaj bo co najwyżej przeczytasz kilka ciepłych słów o osobnikach którzy domagają się na centrali czegoś co wymaga czasochłonnej obsługi, samemu nie zgłaszając sie do tejże obsługi.
Cytuj
jeśli już to jest plugin importujący do Kalendarza eventy z EVE: http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=3199
Niekompatybilny z forum. Upgrade forum do najnowszej wersji to mały horror, wiec chwilowo...

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.