Autor Wątek: Regulamin wewnetrzny forum KS&OD  (Przeczytany 6172 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Regulamin wewnetrzny forum KS&OD
« dnia: Wrzesień 04, 2007, 17:14:39 »
Zasady obowiązujące na forum Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje

1) Prawo wypowiadania mają tylko osoby legitymujące się członkowstwem w korporacji założonej przez graczy (czyli nie NPC). Warunkowo możemy dopuścić osoby z npc korpa -> proszone są one o zgłoszenie się najpierw do admina/global moda o pozwoleństwo.

2) W profilu  -> opcje wyglądu znajdują się pola:
- Nick z gry
- korporacja w jakiej grasz
- Sojusz
Wypelnienie tych pól jest wymagane.

3) Nie wklejamy chatlogów - wyjątki tylko za wcześniejszym pozwoleniem przez administratorów/moderatorów. Od 3.06.2009 odnośnie wklejania logów obowiązuje ogólny regulamin forum.

4) Posty z gołymi linkami nie są dozwolone. Jeśli musisz coś podlinkować - opisz w kilku słowach co to jest. Linki do kb, w miarę możliwości, proszę podawać dla obu stron opisywanych zdarzeń.

5) Wszelkie trollowanie, flejmy i personalne ataki są zabronione i będą usuwane. Dotyczy to także "offensive language", czyli pospolitego rzucania mięchem :P

6) Proszę o umieszczanie w tytułach topików tickera korporacji i sojuszu których może dotyczyć temat. Np: "[TRI] Walka z Roadkillem", "[C0ven] Co tam słychac na południu?", "[Delve] Megathread".

7) Moderatorzy i admini nie mają poczucia humoru.

8) Nie regulaminowe posty beda natychmiastowo usuwane. Zmiana lub usuwanie wpisów moderatorów/administratorów nie jest dozwolone.

9) Nie przestrzeganie powyższych zasad będzie karane ostrzeżeniami i banami. Ostzeżenia lecą po 25% za występek. Przy osiągnieciu 75% następuje wyciszenie, czyli niemożność pisania na forum przez 30 dni. Co do banów, za pierwszym razem zakaz pisania przez 7 dni, kolejny to 30 dni, następny to pernamentny ban. Wybór narzędzia represji zależny jest od moderatora.

10) Decyzje moderatorów można reklamować u administorów. Administracja przeanalizuje takie zgłoszenie. Decyzja administracji zawsze jest ostateczna.

11) Podważanie decyzji administracji = ban na 7 dni, potem 30 dni, potem perma.


Zasady mogą ulec zmianie, a powstają po to, żeby to forum nie stało się drugim flamewarem.
Dyskusje na temat regulaminu w tym wątku: http://eve-centrala.pl/index.php?option=com_smf&Itemid=2&topic=4586.0

Edit 20.01.2010 - Tematy w KSOD będą automatycznie zamykane po 30 dniach nieaktywności. Jeśli wystąpi potrzeba odblokowania takiego tematu - proszę skontaktować się z moderatorem lub administracją.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2010, 09:58:29 wysłana przez Xarthias »
Przedwieczny.