Autor Wątek: Piep*(&*(^&*^ learningi  (Przeczytany 18482 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

klosiuu

  • Gość
Piep*(&*(^&*^ learningi
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 03, 2006, 10:21:33 »
podstawowa 8, do tej pory zaluje ze jestem  francuzikiem :/

Megamas

  • Gość
Piep*(&*(^&*^ learningi
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 03, 2006, 10:33:10 »
jak dla mnie to bardzo ok jest rozwiazane skilowanie... brakuje mi tylko ze nie mozna ustawic sekwencji skilowania np 3 czy 4 skili po sobie i przez to nieraz zapomne ze mi sie skonczylo skilowanie badz nie mam czasu zasiasc do kompa... a czym cieplej tym wiecej jestem poza domem i juz mam opoznienia we wlaczaniu skili nawet po 24h... a tak np ustawilbym serie skili na zrobienie AFa czy tez wszystkich learningow i np wyjechal na urlop czy tez odpoczal sobie od EVE robiac cos innego

pticu

  • Gość
Piep*(&*(^&*^ learningi
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 03, 2006, 10:42:50 »
wyjscie jest takie, jak grasz rob sobei krotkie skile z RANK1 a jak konczysz gre ustawiaj dluzsze, na klika dni, i potem znowu jak przyjdziesz grac wlacz sobie krotki

Ellaine

  • Gość
Piep*(&*(^&*^ learningi
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 03, 2006, 14:36:05 »
Laerningi uderzaja glownie w alty.
Bez learningow, zawsze oplacaloby sie miec alta przemysloweg/gorniczego i alta bojowego - jednemu maksujemy inne parametry drugiemu inne, niewielu skilli potrzebuja wspolnych a jeszcze alt moze mieszkac w okolicy anszego ulubionego belta i zarabiac nam na statki do umierania w pvp.
Tymczasem z learningami, stworzenie efektywnego alta gornika wymaga najpierw niecalych 2 miesiecy na wymaksowanie learningow - dopiero potem oplaca mi sie rozwijac jego skille gornicze, zamiast poprostu porozwijac je w swojej glownej postaci.
Gracz moze podjac w tej sytuacji 4 decyzje, z czego kazda korzystna dla CCP;
1. Nie robi alta a opiera sie na wspolpracy z innymi graczami, co czyni swiat lepszym i ciekawszym.
2. Nie robi alta i koncentruje sie na rozwoju glownej postaci jako uniwersalnej. Dzieki czemu bardziej sie do niej (postaci) przywiazuje, dzieki czemu z mniejszym prawdopodobienstwem opusci eve, i lepiej ta postacia gra (co czyni swiat lepszym).
3.Robi nowe konto i CCP zarabia podwojnie
4.Szkoli alta dodatkowe daw miesiace, za ktore tez placi :)

Ellaine

  • Gość
Piep*(&*(^&*^ learningi
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 03, 2006, 14:47:49 »
Cytat: "Megamas"
jak dla mnie to bardzo ok jest rozwiazane skilowanie... brakuje mi tylko ze nie mozna ustawic sekwencji skilowania np 3 czy 4 skili po sobie

CCP tego nie wprowadzilo, poniewaz chca, zeby ludzie regularnie sie logowali.
Gdyby bylo kolejkowanie, czesc ludzie nie logowealaaby sie naprzyklad przez miesiac albo dwa. Po tym czasie z pewnym prawdodopbienstwem, te osoby siadlyby do eve i skonstatowaly "kurde, mam te skille, ale po co mam w sumie szkolic nowe i placic za gre, skoro w nia nie gram. Mam skille na HACa, niby fajnie, ale z drugiej strony nie znam juz ludzi, nie wiem o co chodzi i nie mam pomyslu co robic. Pogram lepiej w bierki.".
Czlowiek ktory musi regularnie sie zalogowac zeby zmienic skille natomiast, zawsze wymieni pare slow na kanale korpowym, zobaczy jak mu sie co sprzedalo na rynku, poleci sobie na jakas mala odprezajaca bijatyke i dzieki temu sie nie zniecheca do gry :)

Raan Kern

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 863
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raan Kern
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Piep*(&*(^&*^ learningi
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 03, 2006, 16:09:21 »
Ellaine masz 100% racji.

btw
Nie lubi? altów... to takie mi?kkie i nie rpgowe posiada? alta... ble
Przemianuj? si? chyba na althunter :D
Raan Kern - The Sleepkamper
[GBT] Gang Bang Team


redbart

  • Gość
Piep*(&*(^&*^ learningi
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 03, 2006, 16:22:09 »
Eee tam, zawsze mo?na przecie? mie? posta? w Deadlandach i posta? w 7th sea;)