Autor Wątek: Pytanie o EVE??  (Przeczytany 7630 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Fafnir

  • Gość
Pytanie o EVE??
« dnia: Styczeń 08, 2006, 16:20:36 »
Wiele dobrego  s?ysza?em o EVE, ostatnio zacz??em sie zastanawia? czy nie wykupie abonamentu. Dr?czy mnie tylko pare  pytan: czy aby EVE Online sie rozwija, czy przychodz? nowi gracze. Z tego co sie orientuje EVE powsta?a juz jaki? czas temu, po tych pustkach na forum zastanwiam  sie czy aby EVE nie przechodzi stagnacji i czy  ta gra ma jak?? przysz?o??  tzn czy tworcy po?wi?caj? jej czas na nowe unowoczesnienia, patche etc??

mc_gort

  • Gość
Pytanie o EVE??
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 08, 2006, 16:30:57 »
Chyba si? rozwija. Ja gram od pi?ciu dni czyli ?e nowi gracze wci?? si? do??czaj? do wspólnoty EVE. Widz?c po ilo?ci rockie shipów kr???cych wokó? stacji startowej Amarów dochodz? do wniosku ?e nie tylko ja si? niedawno przy??czy?em. T?oczno tam jak na odpu?cie :) A spróbuj znale?? pirata do ubicia. Piraci to towar niemal?e deficytowy tyle nobów ich t?ucze... :) We? czternastodniowy trial i sam sprawd? jak jest w ?rodku wszech?wiata EVE. Je?li lubisz klimaty space opera to gwarantuj? ci nie b?dziesz zawiedziony.

Raan Kern

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 863
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raan Kern
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Pytanie o EVE??
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 08, 2006, 16:32:06 »
Witka.
Bez w?tpienia EVE rozwija si? ca?y czas.
Ostatni "du?y" patch by? miesi?c temu i zmieni?/doda? naprawd? sporo rzeczy co pokazuje, ?e producent nie siedzi z za?o?onymi r?kami.

Je?li chodzi o liczb? graczy, to przyk?adowo we wrze?niu, kiedy zaczyna?em -  rekordowa iczba jednocze?nie zalogowanych graczy by?a na poziomie ok. 16.000. Od tamtej pory EVE regularnie, w cotygodniowych odst?pach bije swój rekord i dzi? wynosi on 22.000.
Jest nas coraz wi?cej :D
Raan Kern - The Sleepkamper
[GBT] Gang Bang Team


StellarSheep

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GwiezdnaOfca
  • Korporacja: SzacherMacher!
  • Sojusz: CzeszeBerete!
Pytanie o EVE??
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 08, 2006, 16:34:38 »
Hehe.
Ok to ja ci odpowiem.
Gra rozwija sie caly czas. Dochodza nowe itemy/statki + rzadziej nowe features na ktore imho wg mnie powinine byc glownie kladziony nacisk.
Tak wiec gra sie rozwija, dodatki masz za friko, a graczy przybywa ... tyle ze nie koniecznie tacy jak ja lubie hehe ale to inna para kaloszy.
Tak wiec jesli chcesz to skoluj sobie triala popatrz co i jak ( duzo w 14 dni nie zobaczysz ) a potem go go go power rangers i do przodu.


A na forum jest stagnacja bo o czym tutaj pisac?




WANT PIE NOW!!!!!

Fafnir

  • Gość
Pytanie o EVE??
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 08, 2006, 16:37:39 »
Dzi?ki za odpowiedz, mam juz konto i 14 dni za free zobaczymy, narazie gra wygl?da fajnie.