Śmietnisko > Off Topic

Serial Fallout

<< < (2/2)

[NAUKE] Son of Rainbow:
Dzięki za cynk, wykupiłem Prime i siedziałem do 3 rano, oglądałem ku wątpliwej uciesze mojej drugiej połówki. Właśnie wtedy nad ranem dowiedziała się kim jest Jean Luc a ja co to tablet i kanapa :D

Zgudi:

--- Cytat: Doom w Lipiec 04, 2020, 18:28:44 ---Po pierwsze nie superbohaterski a antysuperbohaterski
Po drugie robiony na podstawie komiksu o superbohaterach rysowanego przez gościa który nienawidzi komiksów o superbohaterach ;D
Po trzecie zaraz 2 sezon :)

--- Koniec cytatu ---
Dlatego jest dobry :) Pokazuje to, że zwykły człowiek gdy się dopadnie do supermocy, może zostać niebezpiecznym skurw...ynem marzącym o wielkiej popularności.

[NAUKE] Son of Rainbow:

--- Cytat: Zgudi w Lipiec 04, 2020, 23:36:14 ---Dlatego jest dobry :) Pokazuje to, że zwykły człowiek gdy się dopadnie do supermocy, może zostać niebezpiecznym skurw...ynem marzącym o wielkiej popularności.

--- Koniec cytatu ---

I tutaj robi się politycznie :D.

Skaza:

Ekranizacja gry komputerowej... Nie pierwsza i zapewne nie ostatnia. Swego czasu ucieszyłbym się, ponieważ uwielbiałem Fallout 1 oraz Fallout 2. Jednak po ogromnej ilości rozczarowań, perspektywa serialu bazującego na uniwersum Fallout nie robi na mnie większego wrażenia. Bardziej spodziewam się kolejnej porażki, niż interesującego i klimatycznego dzieła. W ostatnim czasie coraz trudniej znaleźć coś wartego uwagi. Ale kto wie, może tym razem... Mam nadzieję, że nie będzie to kolejny szajs cuchnący tzw. poprawnością polityczną.

Doom:
Fani zrobili kilka niezłych shortów
https://www.youtube.com/watch?list=PLbrK8eQnMig0_ENfF5GTQtWZpy0emNE4V&v=WCrM1_7wnDU&feature=emb_logo
Moze serial bedzie chociaż w połowie tak dobry? :D

https://www.youtube.com/watch?v=GcgxXnEVVyM
https://www.youtube.com/watch?v=5iOGniJECvw

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej