Śmietnisko > Off Topic

Serial Fallout

(1/2) > >>

ManganMan:
https://www.theverge.com/21311513/amazon-fallout-tv-show-prime-video-westworld-creators-bethesda

Od twórców Westworlda dla Amazon Prime.

https://youtube.com/watch?v=29MOueO7DgI

[NAUKE] Son of Rainbow:
Chyba zrezygnuję z HBO GO na rzecz Amazon Prime w bliskiej przyszłości.

Co do Westworld mam wrażenie, że pomysł był na 3/4 genialnego pierwszego sezonu. Później to 7/10, całkiem nieźle ale ten serial miał większy potencjał.

Zgudi:
Prime ma całkiem znośną ofertę seriali Sci-Fi. Człowiek z Wysokiego Zamku jest świetne, głównie drugi i trzeci sezon. Czwarty niestety najsłabszy. The Boys to moim zdaniem najlepszy serial o superbohaterach jaki widziałem, a widziałem ich dużo na różnych platformach, głównie na Netflix. Star Trek Picard jest spoko, trochę lepszy od Star Trek Discovery. O The Expanse nie ma co pisać, bo wiadomo, że to już klasyka Sci-Fi, czekam na 5-ty sezon. Dobry jest też serial Terror jak ktoś lubi mroczne fantasy.

[NAUKE] Son of Rainbow:
Tytuły, które podałeś są mi aż nadto znane ale dodałbym jeszcze American Gods. Lekki i przyjemny szczególnie jeśli temat religii od strony historii chociażby jest Ci bliski. Widziałem tylko pierwszy sezon.

Doom:
Bethesda ma to pod patronatem... No to szykujmy się na serialowy odpowiednik Fallout 76, albo jak będziemy mieli dużo szczęścia to ostatni sezon GoT.
W sieci jest mas fajnych shortów i miniseriali w tym uniwersum wiec podejrzewam że wymagania wobec serialu u fanów będą wysokie


--- Cytuj ---The Boys to moim zdaniem najlepszy serial o superbohaterach jaki widziałem,
--- Koniec cytatu ---
Po pierwsze nie superbohaterski a antysuperbohaterski
Po drugie robiony na podstawie komiksu o superbohaterach rysowanego przez gościa który nienawidzi komiksów o superbohaterach ;D
Po trzecie zaraz 2 sezon :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej