Eve Online > Patche i dodatki

Luźny wątek o rozszerzeniach EVE

<< < (4/6) > >>

Tloluvin:

--- Cytat: Oberst w Lipiec 30, 2017, 20:01:25 ---Zastanawiaj się dalej, nikt Ci nie zabrania :)

--- Koniec cytatu ---
To niezwykłe uprzejme z Twojej strony, że pozwalasz mi zastanawiać się nad rzeczami, które mnie ciekawią co też dalej czynię


--- Cytat: Oberst w Lipiec 30, 2017, 20:01:25 --- luźno rzucona sugestia na forum nie jest powodem to spinania pośladków, przynajmniej moim zdaniem.

--- Koniec cytatu ---
Nie wiem gdzie tu widziałeś spinanie pośladków, ale że głodnemu chleb na myśli i te sprawy to wolę w to się nie wgłębiać. Zaznaczę tylko, że jednak wolałbym aby moje pośladki Cie nie interesowały (podobnie jak nikogo z tego forum). Nie ma w tym nic osobistego. Po prostu zainteresowanie nimi zarezerwowane jest tylko dla jednej konkretnej osoby.


--- Cytat: Oberst w Lipiec 30, 2017, 20:01:25 ---Co do jednej postaci na głowę to całkiem dobry pomysł  ;)

--- Koniec cytatu ---
Od wielu lat tak gram i nie narzekam więc jakby zrobili takie ograniczenie to bym osobiście się nie zmartwił. Inna rzecz, że pewnie wykończyłoby to EVE.
A wracając do luźnego wątku to wolałbym aby np. dokończyli kwestię cytadel aby zlecenia marketowe z cytadel były widoczne tak samo jak ze stacji, albo żeby poprawili personalizację ustawień postać/konto czy wzieli się za usuwanie masy głupich ograniczeń, które istnieją tylko po to by życie było bardziej upierdliwe

Oberst:
Widzę że jak to mawiają anglosasi jimmies have been rustled i lecimy w ad personam, co do kwestii pośladków to polecam lekturę https://pl.wikipedia.org/wiki/Projekcja_(psychologia) , ewentualnie zgłoś się do Szanownej Administracji żeby nakazali forumowiczom umieszczanie dla Ciebie trigger warning przy postach, żeby Cię przypadkiem nie poruszyć przy doborze metafor :D EOT z mojej strony. Assety z cytadel dla sojuszu/corpa z final blowem to byłoby coś, ale wątpię żeby poszli w tym kierunku, za duży backslash od community myślę był, a szkoda  :(

Tloluvin:
Co znaczy "Assety z cytadel dla sojuszu/corpa z final blowem". Miałyby teleportować się komuś na stację/cytadelę?
Poza tym jest naprawdę taka masa rzeczy które można by zrobić żeby ożywić EVE, że nie trzeba sięgać po takie atomówki jak przepadanie wszystkich rzeczy jakie ma się na cytadelach w momencie gdy zostanie ona unicestwiona. Inna rzecz, że wtedy każdy większy corp zacząłby spamować cytadelami w miejscach gdzie żyje tylko po to by w razie czego nie stracić wszystkich rzeczy na raz

Oberst:
Co do assetów to generalnie miło byłoby gdyby pozbyli się asset safety, o to generalnie mi chodziło i był z nich drop na normalnych zasadach, kwestia czy exclusive dla ekipy od final blowa to już temat do dyskusji.

Filip Bonn:

--- Cytat: Tloluvin w Sierpień 07, 2017, 12:24:20 --- że nie trzeba sięgać po takie atomówki jak przepadanie wszystkich rzeczy jakie ma się na cytadelach w momencie gdy zostanie ona unicestwiona

--- Koniec cytatu ---

boisz się, że stracisz assetsy z cytadeli ? to ich tam nie trzymaj

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej