Autor Wątek: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm  (Przeczytany 229767 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #560 dnia: Maj 29, 2014, 11:46:12 »
Porozmawiaj z ludźmi którzy walczyli o C-9N - 1400 osób. W sov alians warze jestem od 2007. Blob był zawsze, do tego lag i było fajnie. W 2009 w J-L tłukło się 1000 osób na luzie, grid miał długość ponad 1000km. Takie pieprzenie o blobie czytam średnio od 2007.

A prawda jest gdzieś po środku :P Jak zwykle...

Owszem, blob rośnie - nie tylko max ilość ludzi w bitce (co jest prawdą, owszem było C9N z 1400, ale to nadal daleko do B-R czy Asakai, choćby dlatego że kiedyś node by nie uciągnął tylu ludzi), ale także średni rozmiar floty CTA (Walki o północ w 2007 toczyły się w rozmiarach poniżej jednej pełnej floty na stronę, czyli 400-500, ale średnie CTA nie red-pen super hiper duper ważne to była flotka 90-100 na stronę, dzisiaj to jest 2-3x wiecej - kilka flot na strone a typowe cta to 200-300 na stronę) oraz co najgorsze to rozmiar roama (kiedyś skirmish to było <20, teraz skirmisz to jest <50 a w niektórych przypadkach raczej <100). Największa bitka capsowa 2008 to było 30 dreadów na stronę...
To kwestia rozmiaru pojedynczej bitki. Do tego dochodzi kwestia mobilności - nie da się ukryć że odsetek ludzi z capsami w 0.0 jest tak duży że praktycznie nie jest problemem regroup przez całą mapę, do tego JB, tytki, cynogeny i de facto zanim poważna bitka (zwłaszcza w TiDi) się skończy to całe EVE jest w tym systemie.
Sytuacja jest bardzo złożona, czynników jest wiele i można polemizować co jest przyczyną a co skutkiem ale rezultat jest taki że kiedyś koalicje to były dwa sojusze i miały ambicje na 1-2 regiony. Jak się zdarzało z kims splusować to na chwilę w celach taktycznych i dużo ludzi nie miało problemu z friendly resetem i NIPem a teraz? każdy blok jedyne co widzi to niebieskie i czerwone. Dołóż do tego naturalną ludzką tendencję do zbierania się do kupy no i masz to co masz.
CCP się boi robić drastyczne zmiane, pytanie czy zdążą zmienić sytuacje odpowiednio szybko drogą ewolucji zanim będzie za późno.... a muszą spowodować żeby świat znowu był duży a wojny lokalne, bez tego to nonsens kurwa a nie gra w pvp i territory control.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #561 dnia: Maj 29, 2014, 11:58:50 »
Takie pieprzenie o blobie czytam średnio od 2007.

Nie rozumiesz o czym rozmawiamy. Nie jest problemem to, że w dużych bitkach jest coraz więcej ludzi - przykład który podałem był tylko "ilustracją z liczbami".

Problemem jest to, że POZA blobami nic się nie dzieje. Że jeśli chcesz zrobić cokolwiek poza roamowaniem, to potrzebujesz 250+ osób.

I - co jest FUNDAMENTALNE DLA PRZYSZŁOŚCI EVE: żadna grupa nie ma szans na zbudowanie czegokolwiek własnego w 0.0, jeśli nie zostanie mięsem armatnim jakiejś koalicji. Zamiast tego całe pokolenie graczy Eve jest wtłaczane w rentierkę i jest to STRACONE POKOLENIE. Z nich nigdy nie wyrosną PvPerzy, z rentierów nie rodzą się FC i kreatorzy kontentu.

Kiedyś miałeś sensownych graczy nastawionych na multiplayer w 0.0 i "chomików w kołowrotkach" napierdalających seryjnie misje L4 w Empire. Dzisiaj pół - jak nie więcej - 0.0 to takie chomiki, natomiast ubywa PvP-erów. Jestem ginącym gatunkiem, w szybkim tempie zastępowanym chwastem rentierstwa.

CCP ma swój "road map" zmiany sytuacji i go realizuje. Być może - z punktu widzenia organizacji pracy - ma to sens. Niestety, to zajmie i gdy okazało się na FF okazało się, że sov 0.0 nie doczeka się żadnych zmian w tym roku, uznałem, że przekroczyliśmy punkt bez powrotu. Zanim CCP zmieni 0.0, nie będzie go po co zmieniać, bo nikt nie będzie pamiętał jak może być inaczej. I jeśli kiedykolwiek - w co wątpię Eve wejdzie w trzecią dekadę, to będzie to po prostu theme park MMO mające bardzo mało wspólnego z grą, która nas wciągnęła na tyle lat.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

CoeathalVega

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: coeathal vega
  • Korporacja: Reikoku
  • Sojusz: Pandemic Legion
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #562 dnia: Maj 29, 2014, 12:05:00 »
Dziś, po zaoraniu c0ven, masz już tylko dwa powerblocki.


wait... ze c0ven to powerblock ? oh wow


Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #563 dnia: Maj 29, 2014, 12:06:17 »
Nie rozumiesz o czym rozmawiamy. Nie jest problemem to, że w dużych bitkach jest coraz więcej ludzi - przykład który podałem był tylko "ilustracją z liczbami".

Problemem jest to, że POZA blobami nic się nie dzieje. Że jeśli chcesz zrobić cokolwiek poza roamowaniem, to potrzebujesz 250+ osób.

I - co jest FUNDAMENTALNE DLA PRZYSZŁOŚCI EVE: żadna grupa nie ma szans na zbudowanie czegokolwiek własnego w 0.0, jeśli nie zostanie mięsem armatnim jakiejś koalicji. Zamiast tego całe pokolenie graczy Eve jest wtłaczane w rentierkę i jest to STRACONE POKOLENIE. Z nich nigdy nie wyrosną PvPerzy, z rentierów nie rodzą się FC i kreatorzy kontentu.

Kiedyś miałeś sensownych graczy nastawionych na multiplayer w 0.0 i "chomików w kołowrotkach" napierdalających seryjnie misje L4 w Empire. Dzisiaj pół - jak nie więcej - 0.0 to takie chomiki, natomiast ubywa PvP-erów. Jestem ginącym gatunkiem, w szybkim tempie zastępowanym chwastem rentierstwa.

CCP ma swój "road map" zmiany sytuacji i go realizuje. Być może - z punktu widzenia organizacji pracy - ma to sens. Niestety, to zajmie i gdy okazało się na FF okazało się, że sov 0.0 nie doczeka się żadnych zmian w tym roku, uznałem, że przekroczyliśmy punkt bez powrotu. Zanim CCP zmieni 0.0, nie będzie go po co zmieniać, bo nikt nie będzie pamiętał jak może być inaczej. I jeśli kiedykolwiek - w co wątpię Eve wejdzie w trzecią dekadę, to będzie to po prostu theme park MMO mające bardzo mało wspólnego z grą, która nas wciągnęła na tyle lat.

Ja doskonale rozumiem co chcesz powiedzieć, ale takie same dyskusje były przed zmianem w Dominion. Wszystko miało dać małemu łobuziakowi szanse zdobyć kawałek poletka. To jest mój personalny problem z EvE. Mechanika tej gry mnie odrzuciła, po podbiciu delve. W momencie kiedy wrzucilismy ponad 30 tytków do systemu dla wszystkich powinno stać się jasne jaka będzie przyszłość tej gry. 4 czy 5 lat później tak jest.

Uwielbiam EvE, ale nie w tej kondycji.

p.s Vega można było uznać c0ven za częśc bloku zwanego Stainwagon. Ostatni bastion czegoś niezależnego na mapie 0.0. NPC regiony się nie liczą bo tam może być każdy jak jest ogarnięty.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #564 dnia: Maj 29, 2014, 12:06:46 »
wait... ze c0ven to powerblock ? oh wow

Wiesz, że nie to miałem na myśli. Już prędzej powiedziałbym, że c0ven był czymś w typie opisanego wyżej IRC ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #565 dnia: Maj 29, 2014, 12:07:10 »
Cytuj
Jestem ginącym gatunkiem
Bądź mężczyzną, umieraj w ciszy :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #566 dnia: Maj 29, 2014, 12:16:52 »
Jestem ginącym gatunkiem

Adopt or die.

« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2014, 12:34:24 wysłana przez Anna Nietrzeba »
Sponsored By Technetium  ;D

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #567 dnia: Maj 29, 2014, 12:27:06 »
Adopt or die.

Nawet nie potrafisz tego napisać bez błędu, fafkulcu jeden.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #568 dnia: Maj 29, 2014, 12:36:19 »
Nawet nie potrafisz tego napisać bez błędu, fafkulcu jeden.

Straszne  ;D  !!

Z całym szacunkiem ale fakty są takie, że większość graczy braku "contentu" który wprowadzałeś nawet nie zauważy.
Sponsored By Technetium  ;D

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #569 dnia: Maj 29, 2014, 12:42:34 »
Straszne  ;D  !!

Z całym szacunkiem ale fakty są takie, że większość graczy braku "contentu" który wprowadzałeś nawet nie zauważy.
Racja, wymagałoby to oderwania się od Forsaken Hubów.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #570 dnia: Maj 29, 2014, 12:42:51 »
Mogę tylko napisać, że FCON jako całość generuje zero kontentu.

No, ale spróbujcie chociaż spojrzeć szerzej. Tu nie chodzi o mnie. Tu chodzi o to, że na rentierach nie da się utrzymać Eve i gra padnie.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #571 dnia: Maj 29, 2014, 12:49:20 »
Mogę tylko napisać, że FCON jako całość generuje zero kontentu.

Kłamstwo.

http://eve-kill.net/?a=kill_detail&kll_id=18015761

#cbccontent

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #572 dnia: Maj 29, 2014, 12:51:02 »
Mogę tylko napisać, że FCON jako całość generuje zero kontentu.

 Tu chodzi o to, że na rentierach nie da się utrzymać Eve i gra padnie.

Wystarczy że generuje fun dla nas. Dla mnie ta gra to przede wszystkim ludzie którzy ją tworzą a nie koniecznie wyłącznie cyferki na kb. Przychodzę z pracy mam ochotę coś popykać , coś zabić (albo dać się zabić) pobawić się marketem ,wybudować kolejna matkę  coby fajnie wyglądała na posie , pogadać na tsie ludźmi o polityce itp.. i jestem kontent.  A ratow to ja nie dotykałem chyba od ponad roku są bardziej efektywne sposoby zarabiania...

Tu chodzi o to, że na rentierach nie da się utrzymać Eve i gra padnie.

Dalej uważam ze przeceniasz twój wpływ na te grę. Bez ciebie , volty jak i nawet całego tri eve wcale nie padnie.


« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2014, 12:57:10 wysłana przez Anna Nietrzeba »
Sponsored By Technetium  ;D

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #573 dnia: Maj 29, 2014, 12:59:35 »
wybudować kolejna matkę  coby fajnie wyglądała na posie

Hmm... a jakby tak banować ludzi, którzy myślą w ten sposób... czy to by pomogło grze? :D

Dalej uważam ze przeceniasz twój wpływ na te grę. Bez ciebie , volty jak i nawet całego tri eve wcale nie padnie.

Ale ja mówię o PvPerach, tępy kerbirze.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #574 dnia: Maj 29, 2014, 13:02:25 »
Ale ja mówię o fleetbearach, tępy kerbirze.
FFY

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #575 dnia: Maj 29, 2014, 13:05:22 »
Hmm... a jakby tak banować ludzi, którzy myślą w ten sposób... czy to by pomogło grze? :D

Ale ja mówię o PvPerach, tępy kerbirze.

Coś ci pro pvperzy strasznie nerwowi i lubią rzucać inwektywami  ;D. To że ty "giniesz" nie oznacza ze pvp w grze zginie. Na miejsce odchodzących przyjdą nowi , chyba ze masz na myśli tych plączących pro pvperow co to wojny przegrywają i winią za to wszystkich poza sobą.  Skoro giniecie (nie zauważyłem ale niech będzie) to znaczy ze content który generujecie nie jest zbyt atrakcyjny dla innych graczy ergo nie ma czego żałować
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2014, 13:29:40 wysłana przez Anna Nietrzeba »
Sponsored By Technetium  ;D

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #576 dnia: Maj 29, 2014, 13:09:41 »
Dalej uważam ze przeceniasz twój wpływ na te grę. Bez ciebie , volty jak i nawet całego tri eve wcale nie padnie.

Kiedy my nie rozmawiamy o jego personalnym wpływie na gre tylko spierdolonej mechanice EvE. CFC exploituje ją na maksa bo narazie nie ma innej opcji. Rozumiem, że każdy gra jak lubi, ale wątpię by CCP zmieniło drastycznie mechanikę.

[BWTF] Xapitan Bomba

  • BWC
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 291
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xapitan Bomba
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #577 dnia: Maj 29, 2014, 13:11:49 »
Dalej uważam ze przeceniasz twój wpływ na te grę. Bez ciebie , volty jak i nawet całego tri eve wcale nie padnie.

Oj, coś czyje że wystarczy że wyjebałoby black legion i solarów, w tri by spadła aktywność i już by była lekko chujnia z contentem, bo z nielicznymi wyjątkami na południu zostały pasywne marudzące pizdeczki i połacie rentierów.

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #578 dnia: Maj 29, 2014, 13:14:27 »
Kiedy my nie rozmawiamy o jego personalnym wpływie na gre tylko spierdolonej mechanice EvE. CFC exploituje ją na maksa bo narazie nie ma innej opcji. Rozumiem, że każdy gra jak lubi, ale wątpię by CCP zmieniło drastycznie mechanikę.

Wiem a ja odpisuje ze mimo tej spierdolonej mechaniki eve daje i długo  będzie dawać sobie radę.

Poza tym a propo mechaniki już proponowałem częściowe rozwiązanie , rozbić(dorobić) eve "kilka uniwersów" połączonych przez wh space co uniemożliwiłoby szybkie przerzucanie dużych sił z jednego uniwersum do drugiego. Pewnie w każdym uniwersum powstaną lokalne bloby ale zapewne  będą one znacznie mniejsze niż jeden wielki. Do tego w tych "nowych "uniwersach" wprowadziłbym bardziej hardcorowe zasady typu brak locala, utrata czesci sp na klonach po śmierci itd. Ja tam po prostu lubię ryzyko i duże death penalty.
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2014, 13:24:35 wysłana przez Anna Nietrzeba »
Sponsored By Technetium  ;D

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #579 dnia: Maj 29, 2014, 13:16:21 »
FFY

No nie, przecież. Fleetbears zostaną. Ale fleetbear =! PvPer.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #580 dnia: Maj 29, 2014, 13:52:50 »
Straszne  ;D  !!

Z całym szacunkiem ale fakty są takie, że większość graczy braku "contentu" który wprowadzałeś nawet nie zauważy.

Powtarzając któryś raz z kolei:
Oczywiście, że nikt nie zauważy. Taki nikt, że już teraz ujebało te kilka tys. graczy logujących się zazwyczaj w tym samym czasie do gry. Chociaż na anomalkach, wśród mrowiu czerwonych krzyżyków tego nie widać. To fakt.
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Alice9

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alice Ohu
  • Korporacja: Underground Tremors
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #581 dnia: Maj 29, 2014, 13:57:27 »
Problemem jest to, że POZA blobami nic się nie dzieje.

tak się dzieje jeśli w grze jeden gracz nic już nie znaczy - gra jest ciekawa kiedy nie jest do końca zbalansowana, ujednolicona, kiedy można kogoś czymś zaskoczyć.
Barany z ccp tego nie rozumieją. Gra jest ciekawa jeśli pod kontrolę jednego zdesperowanego mordercy oddamy naprawdę potężną i groźną zabawkę którą to on może uśmiercić wiele wiele osób a potem zginąć w chwale (bądź uciec  :D) - a w eve co... komunizm... wszyscy tacy sami... wszyscy gówno mogą... wszyscy skile na 5, wallety w szwach pękają. Nuda - są inne lepsze gry.
-gdy na skanie inhibitor wypatrzysz... wiedz że coś się dzieje
-gdy posty twoje moderują... w punkt G trafiłeś

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #582 dnia: Maj 29, 2014, 14:06:40 »
Powtarzając któryś raz z kolei:
Oczywiście, że nikt nie zauważy. Taki nikt, że już teraz ujebało te kilka tys. graczy logujących się zazwyczaj w tym samym czasie do gry. Chociaż na anomalkach, wśród mrowiu czerwonych krzyżyków tego nie widać. To fakt.

Nie wiem co widać na anomalkach bo od dawna na żadną nie wleciałem(ostatnio po to aby carriera rentierom ubić) ale jak patrze na aliansowy  i na ilosc graczy w systemach na północy to spadku liczb specjalnie nie zauważam, może tylko południe się wyludnia ?? Nie wiem i szczerze mówiąc guzik mnie to obchodzi  >:D   .CFC chyba  jest na tyle duże ze samo sobie potrafi zapewnić "content".

Sponsored By Technetium  ;D

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #583 dnia: Maj 29, 2014, 14:12:28 »

http://eve-offline.net/?server=tranquility

Te liczby w porównaniu z tym, co było półtora roku czy dwa lata temu są żenująco niskie.
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #584 dnia: Maj 29, 2014, 14:25:42 »
Wiem a ja odpisuje ze mimo tej spierdolonej mechaniki eve daje i długo  będzie dawać sobie radę.

Wow sobie daje, więc dlaczego EvE by nie miało. Pytanie czy o takie EvE walczyliśmy :P
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #585 dnia: Maj 29, 2014, 14:27:08 »
Te liczby w porównaniu z tym, co było półtora roku czy dwa lata temu są żenująco niskie.

Dokładnie. I to, że w CCP nie ryczy jakaś syrena alarmowa, jest po prostu niepojęte. Bo jak statystyki za rok będą jeszcze niższe, to już nie będzie kasy na ratowanie Eve. Ani czasu.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #586 dnia: Maj 29, 2014, 14:29:46 »
Wiem a ja odpisuje ze mimo tej spierdolonej mechaniki eve daje i długo  będzie dawać sobie radę.

Ślepa wiara, że coś jest wieczne jest bardzo zgubna. Ja czekam na dzień w którym wyjdzie Elite i Star Citizen. Wtedy Eve nie będzie niszowym produktem.

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #587 dnia: Maj 29, 2014, 15:28:07 »
Ślepa wiara, że coś jest wieczne jest bardzo zgubna. Ja czekam na dzień w którym wyjdzie Elite i Star Citizen. Wtedy Eve nie będzie niszowym produktem.
Zaraz ślepa...
Dopóki daje fun to się gra, jak przestanie albo pojawi się coś lepszego(ile razy już to zapowiadano) to się przesiądę bez żalu. To gra, rozrywka a nie drugie życie abym się tym specjalnie musiał przejmować.
Sponsored By Technetium  ;D

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #588 dnia: Maj 29, 2014, 15:32:54 »
Zaraz ślepa...
Dopóki daje fun to się gra, jak przestanie albo pojawi się coś lepszego(ile razy już to zapowiadano) to się przesiądę bez żalu. To gra, rozrywka a nie drugie życie abym się tym specjalnie musiał przejmować.

Ty nie rozumiesz. Eve nie ma konkurencji dlatego tyle to może trwać i dlatego masz fun bo nie możesz wybrać czy chcesz grać w inną grę. Graj, miej fun. Wszystko jest do czasu.

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #589 dnia: Maj 29, 2014, 15:37:09 »
Ty nie rozumiesz. Eve nie ma konkurencji dlatego tyle to może trwać i dlatego masz fun bo nie możesz wybrać czy chcesz grać w inną grę. Graj, miej fun. Wszystko jest do czasu.
To samo mówili o GW2 i WoW'ie.

toplel

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #590 dnia: Maj 29, 2014, 15:38:50 »
No nie, przecież. Fleetbears zostaną. Ale fleetbear =! PvPer.
Powiedz mi łaskawie czym różnią się te dwa typy gracza i dlaczego uważasz, że nasz sojusz składa się z tych drugich.

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #591 dnia: Maj 29, 2014, 16:14:18 »
Ślepa wiara, że coś jest wieczne jest bardzo zgubna. Ja czekam na dzień w którym wyjdzie Elite i Star Citizen. Wtedy Eve nie będzie niszowym produktem.

SC to taki scam że przy nich milord od Amber Gold wygląda na tumana w kręceniu lodów

Goomich

  • Gość
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #592 dnia: Maj 29, 2014, 16:27:48 »
Ślepa wiara, że coś jest wieczne jest bardzo zgubna. Ja czekam na dzień w którym wyjdzie Elite

Jak to wyjdzie? Przecież już jest.

i Star Citizen.

Znowu przełożyli AC.   >:(

To samo mówili o GW2 i WoW'ie.

toplel

Ile kont ma WOW, a ile GW2?

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #593 dnia: Maj 29, 2014, 18:19:39 »
Powiedz mi łaskawie czym różnią się te dwa typy gracza i dlaczego uważasz, że nasz sojusz składa się z tych drugich.

Fleetbear lata WYŁĄCZNIE na duże opy, bo tego wymaga jego korp/alians i jest zwykłym F1 pusherem.

PvPer uważa dzień za zmarnowany, jeśli nie zaliczył killa i potrafi sam sobie znaleźć jakąś okazję do walki pomiędzy opami.
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2014, 18:55:35 wysłana przez SokoleOko »


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #594 dnia: Maj 29, 2014, 18:38:25 »
a jeżeli ktoś jest fleetbearem który lata na opy i jest f1 pusherem a oprócz tego potrafi sobie zorganizować kille między opami? ma to jkąś nazwę czy nomenklatura ludzi generalizujących wszystko nie przewidziała takiej możliwości?

twoje wynużenia na temat bycia kimś tam gdzieś tam są tak z duy że aż smutno. Jak szanuje twoją opinię co do sytuacji w 0.0 tak pisanie że my żyjący w npc regionie i walczący jednym sojuszem przeciwko wielkim bloberom śmierdzi jakimś anarchistycznym bąkiem.


C0ven jest obecnie jak TRI czy to oznacza że są real true pure pvepers?