Eve Online > PVE

Fit na Caldari L4 z uber tankiem

(1/9) > >>

zeben74:
Witam
poszukuje dobrego shipa na misje L4 dla Caldari z fitem na uber tank poniewaz mam problemy z netem tank musi byc  nie do zajechania , skile wszystkie caldaryjskie na IV lv, kwota na wyposazenie do 2 b isków + kadłub . Liczę że znajdzie sie jakis misjonarz i podzieli sie doswiadczeniem i fitem .
 Miałem pare fajnych fitów ale po aktualizacjach juz nie daja rady wytankowac pocketa ( niedawno padł mi golem ), szukam wiec konkretów a nie polemiki z cyklu " co było pierwsze .... "

Pol Kent:
Hmmm...Scorpion NI.

GlassCutter:
Co się będziesz szczypał:
http://pizza.eve-kill.net/?a=kill_detail&kll_id=17786564

Okropniak:
czy z uber to cieżko powiedzieć, ja testowałem coś takiego i praktycznie nie do zajechania nie licząc paru misji gdzie po prostu nie idzie inaczej niż z pomocą lub speed-tankiem.

Mnie prawie ubiło na dwu misjach (nie misjonowałem wcześniej - ale potrzebowałem zrobić staty do clona na alt a
akurat się nudziłem :))

Na jednej misji zaskoczyły mnie BS z neutami, ledwie odwarpowałem, na drugiej było takie zatrzęsienie ratów że co chwile robiłem rewarp i upgradowałem fit (stąd ten wyczes poniżej) aż doczytałem że to się robi na speed tanku lub jako snipe.... a ja na 30km stałem jak głupek.

Ale wracając - na skilach na alcie mam tam 415dps (518 scourge), szału nie robi ale wszystko ładnie spływa.
Deff to 902 (low-crystal impy) na omni... full crystal coś koło 1030.
Miałem ostatnio remont w domu i różne rzeczy mi tam brzydkie robili jak np wysadzanie korków bo ktoś zwaloną wiertarkę uruchomił, ani razu nie spadłem.
Większość misji robiłem po prostu dając orbit na 20km i wciskając F1... (nie mam pojęcia jak na dłuższą metę ludzie to wytrzymują, ja po zrobieniu stand nie tknę się tego nawet długim kijem).
Te dwie problematyczne dawałem oribt na 85km i robiłem dokładnie to samo.

Jedyne co może zaboleć to fryty webujące - jak padną reszta jest już tylko doklikaniem się ubicia krzyżyków...

Nie wiem tylko czy w 2b się zmieścisz - ja chyba tak dałem radę...

[Tengu, Tengu: L4]
Khanid Navy Ballistic Control System
Khanid Navy Ballistic Control System
Khanid Navy Ballistic Control System
Khanid Navy Ballistic Control System

Federation Navy 10MN Afterburner
Pithum B-Type Medium Shield Booster
Domination EM Ward Field
Adaptive Invulnerability Field II
Shield Boost Amplifier II
Shield Boost Amplifier II

Heavy Missile Launcher II, Mjolnir Heavy Missile
Heavy Missile Launcher II, Mjolnir Heavy Missile
Heavy Missile Launcher II, Mjolnir Heavy Missile
Heavy Missile Launcher II, Mjolnir Heavy Missile
Heavy Missile Launcher II, Mjolnir Heavy Missile
Heavy Missile Launcher II, Mjolnir Heavy Missile

Medium Capacitor Control Circuit II
Medium Capacitor Control Circuit II
Medium Rocket Fuel Cache Partition I

Tengu Defensive - Amplification Node
Tengu Electronics - CPU Efficiency Gate
Tengu Propulsion - Fuel Catalyst
Tengu Offensive - Accelerated Ejection Bay
Tengu Engineering - Augmented Capacitor Reservoir

[BWTF] Xapitan Bomba:
a może rattlesnake albo scorpion kerbir(fleet) issue? Tank to oba mają ogromny - pasywny/aktywny do wyboru a i dps bardzo fajny :) Mało tego - jak ci net słabo działa to montujesz w wyrzutnie rakiet auto-targeting. W rattlu masz sentry (głowny dps) które też automatycznie agrują wiec "zamulanie łącza" nie przeszkadza strasznie :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej