Eve Online > Dyskusje ogólne
Budowa POS'a
Doom:
http://wiki.eveonline.com/en/wiki/POS#Production_Information_.26_Settings
Wedle tego wystarczy równy standing. Jednakże w tekści widzę dwie poważne zmiany w stosunku do moich wcześniejszych doświadczeń z corpowymi posami:
- max ss gdzie da się posa wstawić to 0.7 (wydawało mi sie że 0.8, no ale cóż mogło mi się z czymś pomylić)
- zdjęli z low seca wymóg standa. Wcześniej do posa w 0.4 na pewno i nie jestem pewien czy w 0.3 róznież, standing też był potrzebny
Merle78:
Jak chcesz postawic posa w gall lub matar space, to moglbym ci pomoc.
GlassCutter:
A gdybyś miał problem z samymi modułkami to EVEHQ ma bardzo fajny konfigurator.
[CBIRR] Soobocz:
Dziękuję za odpowiedzi.
Skile oczywiście mam ale na mainie. Nie wiem teraz czy moja korporacja ma takie standy, nie za bardzo mam czas teraz to sprawdzić. A tylko standy korporacyjne wchodzą w grę. Moje się nie liczą? Jak moje się nie liczą to doopa :)
Mamut:
to chyba tak działa ,że bierzesz kogoś z wysokim standem do danej frakcji - trzymasz go tydzień ,stawiasz posa , kickujesz ,albo sam rezygnuje .
Ale łba sobie nie urwe . Nie lepiej jakieś C1 ?
Nawigacja
[#] Następna strona
Idź do wersji pełnej