Eve Online > Retribution

NPC AI vs. PvP

<< < (2/89) > >>

Skaza:
To może inaczej. Pozwolę sobie zacytować tekst z Twojej sygnaturki :


--- Cytuj ---to nie jest gra dla troskliwych misiów - tu się rucha w dupe młotkiem
--- Koniec cytatu ---

Sam nie marudź jak misiaczek, po prostu użyj większego młotka  ;D


EDIT :
--- Cytuj ---Twoja anomalka, Twoje raty.
--- Koniec cytatu ---

Idąc tym tokiem myślenia można posunąć się dalej. Zatem moja anomalka... Moje raty... Mój pocket... Więc gdzie się wpierdzielasz ? Rozumiem, że zdecydowanie łatwiej jest stuknąć kolesia, gdy tylko jego statek jest gnębiony przez NPC. To jednak nie znaczy, że tak właśnie ma być.

Postawcie się w roli atakowanego.

Chyba, że tacy pro gracze nie zważają na raty i potrafią obronić się przed każdym agresorem (bo ustrzelić to widocznie już nie).

VonBeerpuszken:
A ja proponuję systemowy zakaz uciekania kerbirów z anomalek a do tego na każdej bramie powinien mieć obowiązek zostawiania puszki z info na jakiej anomalce się znajduje. Przy pokazaniu sie neuta/reda w systemie miałby obowiązek warpnięcia na niego na długośc punkta i wyłączenia wszelkiej maści hardenerów i  tym podobnych modułów.
Za próbę obrony powinien być zbanowany na co najmniej dwa tygodnie.


Normalnie aż żal się robi propefauperów.... wszystko przeciwko nim  :(

Theronth:

--- Cytat: VonBeerpuszken w Grudzień 08, 2012, 14:32:37 ---A ja proponuję systemowy zakaz uciekania kerbirów z anomalek a do tego na każdej bramie powinien mieć obowiązek zostawiania puszki z info na jakiej anomalce się znajduje. Przy pokazaniu sie neuta/reda w systemie miałby obowiązek warpnięcia na niego na długośc punkta i wyłączenia wszelkiej maści hardenerów i  tym podobnych modułów.
Za próbę obrony powinien być zbanowany na co najmniej dwa tygodnie.


Normalnie aż żal się robi propefauperów.... wszystko przeciwko nim  :(

--- Koniec cytatu ---
To nie chodzi o bycie pro, tylko o to że CCP tą zmianą wymusza blob. Dlaczego? Bo pula celów dla gracza solo zostaje drastycznie zawężona, a gangi naprawdę potrzebują Logi albo dwóch, żeby ubić takiego carriera. Tak jakby ta gra nie miała już wystarczająco dużo falconów i logi.

VonBeerpuszken:
Jak to było? Adapt or die?

Dux:

--- Cytat: VonBeerpuszken w Grudzień 08, 2012, 15:00:35 ---Jak to było? Adapt or die?

--- Koniec cytatu ---

Przecież wyraźnie wybrali "die". I na bank na 1 czy 2 tak wybierających się nie skończy...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej