Informacje > Centrala - uwagi i propozycje

Dostępy do działów po raz... eee... któryś tam

<< < (2/20) > >>

Doom:
Zapłacisz Rookowi żeby nam takie coś napisał?

[CBIRR] Soobocz:
Ja zapłacę :P

FITTIpalti:
Ja bym już dawno zbanował Sokole za wiele wypowiedzi, a wy chcecie banować bogu ducha winnych podszywaczy.

mpp:

--- Cytat: WhiteCat w Październik 05, 2012, 01:22:39 ---Policzyłeś, brawo :)
To równie dobrze mogę zadać powiedzieć "36 (dobra niech będzie 40) CZTERDZIEŚCI osób z TESTów? testów jest ponad 20 razy więcej niż c0venu, a nie widziałem tam 160 osób od nich.
 ???
No tak masz rację, nie widać tam, że jak test nie ma przewagi bloba około 2:1  to nie przylatuje.

Mówisz, że sov jest nieważny, a 2 razy o nim wspominasz.
s0v =/= meatshield
bez kapsów pl ciężkawo byłoby Wam tam latać, a już szczególnie przejmować sova.
Tak wgl, to pety mogą zasiedlać teren? Tribale -> pety testów; testy -> pety goonów; gooni -> pety ??? o.O weird

Poza tym, co ja tam wiem, w końcu to nie jestem taki pro, że chowam się za fikcyjnym nickiem/altem/kimś innym  ;)
Chyba, że po prostu chcesz udowodnić swoją miłość dla TESTów.

--- Koniec cytatu ---

nie trzeba mieć kapsli aby przejmować sova / aczkolwiek z nimi jest miło nie trzeba sie napocic...

--- Cytat: Rabbitofdoom w Październik 05, 2012, 08:12:44 ---Co do ostatnich walk to wyglada na to ze Desync zaczyna byc nowym "Feature" CCP. Wczoraj makalu mial rage czemu ludzie gina jak flota jest 120km od wroga, w rzeczywistosci anchor radosnie siedzial PL na optimalu. Jak na szukajacych dobrej zabawy to PL cos czesto wrzucaja te supercapsy jak tylko sie okazuje ze jest szansa na GF. Wczoraj w 49- kompletnie nie bylo takiej potrzeby ale pewnie shadoo wlaczyl sie panic mode jak im archon spadl.

A makalu jak tylko wrzucili supery powinien zebrac zabawki i pokazac PL srodkowy palec bo ze zwyciestwa zrobil sie remis.

--- Koniec cytatu ---

shadoo i panic mode.... nigga please

archon.... kosztuje tyle samo co mach  who cares


--- Cytat: SokoleOko w Październik 05, 2012, 11:43:24 ---Tekst kwartału.

Różne można mieć opinie o (dzisiejszym) c0ven, ale nigdy nie spodziewałbym się po nich ciągnięcia czyjegokolwiek fiuta. Więc zapomnij, c0ven to nie jest Tribal Band.

I - jak pisał Deaell - czas chyba uporządkować zasady postowania, bo takie "z dupy konta" powodują, że zaciera się różnica między Centralą a Polishem.

--- Koniec cytatu ---

mam nadzieje, że c0ven i polskie community będace za c0venem dostanie srogi wp****** sam chyba zaryzykuje swoja zabawke aby ich zmusic do dzialania

im szybciej sie ejectuja z esoterii tym lepiej dla calego alliansu, a najlepiej niech zaczną napitalać imp-l i panoszyc sie po scalding pass

powinni troche odzyskac sie

bo jak sie obronia i eso nie padnie ;) to w przeciagu kiku miechow max 1roku z c0venu zostanie tylko republika

SokoleOko:

--- Cytat: FITTIpalti w Październik 05, 2012, 12:35:15 ---Ja bym już dawno zbanował Sokole za wiele wypowiedzi, a wy chcecie banować bogu ducha winnych podszywaczy.

--- Koniec cytatu ---

Możesz się ze mną nie zgadzać (co szanuję), ale przyznaj że zawsze piszę pod własnym nickiem i to co mówię jest poparte tym, co robię w Eve. I nie mam nikomu, kto też występuje pod własnymi nickiem, za złe, że napisze "Sokół to niezaostrzony członek" ;)

Tymczasem na forum, w poważnych tematach, pojawiają się jacyś anonimowi hejterzy, na dyskusję z którymi po prostu szkoda czasu. Jeśli administracja forum nie ogarnie tego badziewia, poważni userzy (ze mną włącznie) zniechęcą się i pójdą sobie. Sam nigdy nie zaglądam na polisha, bo nie interesują zapasy w gównie. Centrala ma chyba większe aspiracje.

(w sumie to offtop, można byłoby wydzielić i bić pianę w innym wątku ;) )

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej