Informacje > Centrala - uwagi i propozycje

Dostępy do działów po raz... eee... któryś tam

<< < (3/20) > >>

Doom:
Administracja forum pod właśnie pod presją (przynajmniej w większości) tych powaznych userów zmieniła centralę ze starego reżimu w to co jest teraz. Czy wasze wypowiedzi mogę czytać jako zielone światło do przywrócenia starych regulaminów i zasad wypowiedzi o raz moderacji? >:D

FITTIpalti:
Doom forum odżyło bo wprowadziłeś nowe zasady, więc nie podskakuj bo znowu umrze.
Sokole zawsze można sobie zrobić konto na centrali używając alta i obsmarowywać ludziom dupy pod sprawdzonym IP.

littleozzik:

--- Cytat: mpp w Październik 05, 2012, 12:35:19 ---bo jak sie obronia i eso nie padnie ;) to w przeciagu kiku miechow max 1roku z c0venu zostanie tylko republika

--- Koniec cytatu ---

Ponad 2 lata czytam Centralę i średnio co kilka miesięcy pada taki tekst. IMO szybciej zdechnie EU niz C0ven ;)

SokoleOko:

--- Cytat: Doom w Październik 05, 2012, 13:01:45 ---Administracja forum pod właśnie pod presją (przynajmniej w większości) tych powaznych userów zmieniła centralę ze starego reżimu w to co jest teraz. Czy wasze wypowiedzi mogę czytać jako zielone światło do przywrócenia starych regulaminów i zasad wypowiedzi o raz moderacji? >:D

--- Koniec cytatu ---

LOL, FUCK NO!

Stare zasady to był po prostu zamordyzm.

Specjalnie dla Ciebie napiszę jeszcze raz o co mi chodzi:

1) Żeby mieć dostęp do KSO, trzeba podać API umożliwiające weryfikację nicka postaci.
2) Nick postaci musi spełniać następujący warunek - być starczy niż x miesięcy (wartość arbitralna, do negocjacji) i być w rozpoznawalnym aliansie lub korporacji.

Realizacja punktu 1 bez 2 nie ma sensu - hejter założy sobie alta i poda jego API. Punkt 2 gwarantuje, że hejter nie założy sobie dla alta altkorpa.

Dla starych graczy, którzy na przykład mają nieaktywne chary i/lub siedzą po korpach NPC zawsze można zrobić wyjątek.

Samych wypowiedzi nie moderować. Wolność wypowiedzi.

Różnica między moją propozycją a "starymi zasadami" jest taka jak między krzesłem a krzesłem elektrycznym.

Doom:
Tylko wiesz nie bardzo potrafie zbudować to krzesło elektryczne, a nie wiem czy Hastra by miał czas, względnie kto inny chęci. Na forum jest aktywnych kilku programistów (lub było, bo częsci od jakiegoś czasu nie widziałem), ale nie będę ich o coś takiego prosił. Jeden raz kiedy forum dostało dedykowana wtyczkę to inicjatywa wyszła od jej twórcy :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej