Eve Online > Background

Opowieści pilota Ezoko - blog

<< < (25/33) > >>

Ezoko:

--- Cytat: Theronth w Czerwiec 27, 2013, 22:08:30 ---Miało być bardzo krwawo, był jeden kill i dwie wtopy. Nawet nie napełniłbyś tą krwią filiżanki.

--- Koniec cytatu ---

wiesz, takie pół filiżanki to do degustacji ;) ale dla mnie, przy moich nakładach czasowych to było dużo krwi (wiem, vampir na głodzie zadowoli się byle czym ;)).

Nie było mnie ostatnio w grze z powodu latania kapsułą nad brzegiem morza i parasailingu, więc mam trochę inną perspektywę na latanie ;) Ale na dniach pewnie coś się zdarzy, co będzie warte wzmianki na blogu.

VonBeerpuszken! ^_^ Często się ostatnio widzimy (swoją drogą, latanie po Waszych terenach i opisywanie przygód, fitów i taktyk na blogu mija się z celem bo macie free-intel ;)) Whatever :D

Ezoko:
zadomawienie się w null-sec idzie powoli i jak zwykle w bólach ;)

zapraszam!
http://graniaczas.blogspot.com/2013/07/nowe-zycie.html


Theronth:
Spaceship Samurai...  Dobry sojusz dla nowych graczy i noobów w 0.0, ponieważ Securitas Protector jako jeden z niewielu CEO naprawdę ich kocha. Miałem okazję polatać z Sec, koleś zadedykował cały swój czas w EVE na szkolenie nowych graczy. To z pod jego skrzydeł wyleciały takie sławy (przynajmniej dla TEST & Friends) jak wheniaminspace.

Spaceship Samurai... Następnym razem jak będę w Immensea lecę prosto do AF0 :)

Ezoko:
szału nie ma ;)

http://graniaczas.blogspot.com/2013/07/dzien-po-dniu.html

Theronth:
Postaw sobie PI w null, w HS jest na granicy opłacalności.

Orbitowanie celu Dreakiem MWD on też nie jest zbyt dobrym pomysłem.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej