Autor Wątek: WTB DED Connections skill  (Przeczytany 3819 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
WTB DED Connections skill
« dnia: Listopad 10, 2011, 08:33:36 »
Jak w temacie. Cena do uzgodnienia jak bedzie atrakcyjna wezmę więcej niż jeden egzemplarz 8)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Goomich

  • Gość
Odp: WTB DED Connections skill
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 10, 2011, 10:37:18 »
Ten skill nigdy nie trafił do gry.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: WTB DED Connections skill
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 10, 2011, 10:39:23 »
A to przy okazji się sprawdzi :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Goomich

  • Gość
Odp: WTB DED Connections skill
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 10, 2011, 10:42:19 »
Pierwsze miejsce w social

http://eveboard.com/pilot/Robocopter

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: WTB DED Connections skill
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 10, 2011, 10:51:32 »
I? Wiem ze w tej grze są skile które są tylko w bazie danych, lub są dostepne tylko dla devsów, ale poza tym konkretnym żaden z nich nie umożliwia wystawienia bay orderu albo nie wyświetla się w grupie skili "mogę rozpoczać trening"

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: WTB DED Connections skill
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 10, 2011, 10:55:34 »
I? Wiem ze w tej grze są skile które są tylko w bazie danych, lub są dostepne tylko dla devsów, ale poza tym konkretnym żaden z nich nie umożliwia wystawienia bay orderu albo nie wyświetla się w grupie skili "mogę rozpoczać trening"
Skilla smuglerów nie da i nigdy nie można było kupić, a można go skillować (wydawało mi się jednak, że go usunęli). Dostępny był jedynie poprzez system tworzenia postaci. To tak informacyjnie.

DED był dostępny przez chwilę, ale zablokowali gdzieś tak w 2005/6 w momencie jak dodawali nowe skille w social. Wydaje mi się, że był dostępny jedynie jako nagroda z misji robionych dla Concordu.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Goomich

  • Gość
Odp: WTB DED Connections skill
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 10, 2011, 10:57:00 »
I skoro na 10 675 toonów na eveboardzie (wśród nich poważni kolekcjonerzy), żaden z nich nie ma tego skilla, to można bezpiecznie założyć, że nikt nie ma.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: WTB DED Connections skill
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 10, 2011, 10:59:32 »
I skoro na 10 675 toonów na eveboardzie (wśród nich poważni kolekcjonerzy), żaden z nich nie ma tego skilla, to można bezpiecznie założyć, że nikt nie ma.
Jak najbardziej  :)
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

NeX

  • Gość
Odp: WTB DED Connections skill
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 10, 2011, 12:28:57 »
  Skila dla smuglerów nie usunęli, bo mam go x 3 na 5 lev, w razie czego będę się domagał odszkodowania SP z 6 letnimi odsetkami. Tylko, że wersji advanced black marketu nie ma na booku (szkoda). Razem dawałyby 90% resa zakładając, że kiedyś by się do czegoś praktycznie przydały, np na nowych "player" celników w low  :P

Minna Hinata

  • Gość
Odp: WTB DED Connections skill
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 10, 2011, 12:56:56 »
Skile zaimplementowane ingame można wbić w głowę nawet jeśli nie masz ich normalnie na liście. Działa to podobnie jak ze skilami polaris - Char który tworzy nowy GM dostaje booka polaris, shipa i ma pracować. Jednakże takowy skill (np. Salvage Drones) nic Ci nie da z powodu braku modułów więc będzie tylko robiony typowo for fun.

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: WTB DED Connections skill
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 18, 2011, 19:12:27 »
Skilla smuglerów nie da i nigdy nie można było kupić, a można go skillować (wydawało mi się jednak, że go usunęli). Dostępny był jedynie poprzez system tworzenia postaci. To tak informacyjnie.


Owszem, specjalnie zrobilem alta z tym skilem jak sie zorientowalem ze sie go nie da kupic (w 2005), bo mi szkoda bylo rerolowac miesiecznego maina.... teraz juz chyba niedostepny w ogole, bo skillbookow nie bylo.