Autor Wątek: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje  (Przeczytany 45796 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 09, 2012, 16:23:45 »
nie mam botów ale produkuję wazelinę - mam cię na liście klientów.

Glass, ale Ci pojechal, normalnie w piety Ci poszlo.  ;D

A co do przyjmowania byle kogo, to nasi rentierzy maja liste blue rownie krotka, co c0ven, wiec moga sie ewentualnie awoxowac nawzajem. A majac awoxera w peciarni powiedzmy AAA mozna latac od Malpais do Delve (no dobra, w tej chwili Catch bo wojna jest :P).
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2012, 16:37:59 wysłana przez Isengrim »

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 09, 2012, 16:45:22 »
Dzięki za rade ale nie skorzystam, po za tym chcąc mi dawać rady popracuj nad swoim textem również ;)
Jeśli chodzi o relacje to są tu osoby zasługujące na pełen szacun ale i są tacy co im się za wiele wydaje i takich opinie mam w głębokim poważaniu, bo na szacunek się pracuje a nie jedzie na Historii z przed eonów i myśli że nazwa ally wystarczy by wzbudzać szacunek ogółu.

Że tak spytam, na głowe upadłeś ? Ja mam świadomość, że moje wypowiedzi nie zawsze sa ok ale nie zasłaniam się debilnym tekstem o dysleksji. Stary to jakie masz relacje personalne z jakąś osobą generalnie mało mnie interesują. Tutaj chodzi o ogół. Piszesz chujowo, chujowo będziesz traktowany przez resztę bo wyrabiasz sobie opinie jełopa. Jak Ci to odpowiada to trudno, Twój problem. Swoją drogą tą wypowiedzią jeszcze bardziej mnie utwierdziłeś, żeś ignorant i cokolwiek do Ciebie się powie to jak grochem o ścianę.

Paradocsic

  • Gość
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 09, 2012, 16:55:44 »
Chłopie huj mnie obchodzi co ty sobie o mnie pomyślisz, ani mnie to grzeje ani mierzi - a debilnym textem to może i ty się zasłaniałeś w szkole bo ci się nie chciało, ja walczę z tym całe życie i wkurwia mnie ignorancja takich ćwoków jak ty którzy mylą dysleksja z dysortografią i sorry ale na głowę to raczej ty upadłeś bo jak tobie się wydaje że ogół się tak przejmuje ortografią jak ty to idź zamknij się w swoim perfekcyjnym świecie i układaj wszystko i wszystkich w te szufladki których twój zasrany czerep jest pełen.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 09, 2012, 16:57:18 »

wieś mówisz hmm czyżby mowa o o co poniektórych z Megatechu ? a no właśnie i Cat mi mówi o przyjmowaniu byle kogo ich pety łykają wszelkie gówno jak leci choć by Morin Verdo złodziej, oszust a trafił właśnie tam no tak faktycznie dobór jak cholera.

Morrin byl nawet kiedys w RAVE :) Zupelnie nie wiem, o czym mowisz, Morrin czesto siedzi z nami na TS wiec sie zapytam czemu nazywasz go zlodziejem i oszustem.

ta... szkoda że nie zostawiłem sobie maila gdy należeliśmy do inver brassu - dużo by opowiadać...
Brzmi to troche jak jakies Tasmy Prawdy, albo Czarna Teczka, dawaj bo nie wytrzymam z ciekawosci. Tylko zeby znowu sie nie okazalo, ze to jakis kapiszon z polisha
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 09, 2012, 17:02:12 »
Chłopie huj mnie obchodzi co ty sobie o mnie pomyślisz, ani mnie to grzeje ani mierzi - a debilnym textem to może i ty się zasłaniałeś w szkole bo ci się nie chciało, ja walczę z tym całe życie i wkurwia mnie ignorancja takich ćwoków jak ty którzy mylą dysleksja z dysortografią i sorry ale na głowę to raczej ty upadłeś bo jak tobie się wydaje że ogół się tak przejmuje ortografią jak ty to idź zamknij się w swoim perfekcyjnym świecie i układaj wszystko i wszystkich w te szufladki których twój zasrany czerep jest pełen.

Ignorancja? Stary moja siostra ma dysleksję i z nią walczy całe życie. Z tym, że zauważono poprawę jak zaczęła dużo czytać i nigdy nie była leniem, który się zasłania kwitkiem. A jak myślisz, że ludzie nie zwracają uwagi na ortografię to ja gratuluje podejścia i braku szacunku do języka, który jest Twoim językiem ojczystym.  Wiesz mnie wkurwia jak jakiś debil wymachuje kwitkiem i ma wszystko w dupie.

Ashri

  • Gość
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 09, 2012, 17:13:45 »
całe życie to ona chyba twoje barki lodu obsługiwała, jak jej się znudziło to przestałeś grać.  :D


Paradocsic

  • Gość
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 09, 2012, 17:15:02 »
Morrin byl nawet kiedys w RAVE :) Zupelnie nie wiem, o czym mowisz, Morrin czesto siedzi z nami na TS wiec sie zapytam czemu nazywasz go zlodziejem i oszustem.
Brzmi to troche jak jakies Tasmy Prawdy, albo Czarna Teczka, dawaj bo nie wytrzymam z ciekawosci. Tylko zeby znowu sie nie okazalo, ze to jakis kapiszon z polisha

No niestety to nie jest kapiszon polisha bo Morin był u nas w corpie wiec to info ze źródełka, ja nie będę ponownie nakręcał tematu wystarczy że powiem że próbował mnie wyjebać na kasę w rl a jak mu nie wyszło to z dnia na dzień spierdolił do Megatechu i tyle.
Ot cała Historia a zdania nie zmienię bo dokładnie sprawdziłem to co mówił i stek bzdur to mało powiedziane - nie wiem czy jest takim debilem i nie pomyślał że idzie na poczcie sprawdzić nadanie paczki czy jak nie ważne tak czy siak dla jest oszustem reszty epitetów nie poruszę bo i po co...

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 09, 2012, 17:16:06 »
całe życie to ona chyba twoje barki lodu obsługiwała, jak jej się znudziło to przestałeś grać.  :D
Skończ gimnazjum, a do tej pory zawieś swoją działalność na forum. Naprawdę tak będzie lepiej dla wszystkich :)
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 09, 2012, 17:17:55 »
z dnia na dzień spierdolił do Megatechu.



No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Ashri

  • Gość
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 09, 2012, 17:19:43 »
Skończ gimnazjum, a do tej pory zawieś swoją działalność na forum. Naprawdę tak będzie lepiej dla wszystkich :)

dla ciebie napewno - kupowanie wazeliny to dość krępująca sprawa, kiepsko jak lista klientów i twoje zdjęcia wiszą na każdym rogu.

Paradocsic

  • Gość
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 09, 2012, 17:20:12 »
Ignorancja? Stary moja siostra ma dysleksję i z nią walczy całe życie. Z tym, że zauważono poprawę jak zaczęła dużo czytać i nigdy nie była leniem, który się zasłania kwitkiem. A jak myślisz, że ludzie nie zwracają uwagi na ortografię to ja gratuluje podejścia i braku szacunku do języka, który jest Twoim językiem ojczystym.  Wiesz mnie wkurwia jak jakiś debil wymachuje kwitkiem i ma wszystko w dupie.
Wymachuje kwitkiem jesteś aż tak pierdolnięty czy tylko takiego udajesz ? Każdy może mieć inne stadium choroby i nie u każdego da się coś zdziałać poczytaj ćwoku nie myty o tej chorobie a nie mi o bogu ducha winnej siostrze opowiadasz.

A z językiem ojczystym to ty mi nie wyjeżdżaj bo są sprawy ważniejsze niż popierdolona ortografia - a jak nie masz nic lepszego do roboty tylko poprawiać innych błędy na forum stukając sobie ilość postów to radze poszukać sobie bardziej dochodowego zajęcia.


Paradocsic

  • Gość
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 09, 2012, 17:21:43 »


Nie może być Morin znalazł sobie adwokata, no nie wiele mu brakowało by potrzebował prawdziwego oj nie wiele.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 09, 2012, 17:21:51 »
Morin był u nas w corpie wiec to info ze źródełka
u mnie tez byl, a nie wiedzialem ze jest oszustem i zlodziejem

nie będę ponownie nakręcał tematu
wlasnie nakreciles, ni ezachowuj sie jak jakis z dupy polityk, ktory mowi ze o czyms tam nie bedzie mowil - skoro nie chcesz o tym gadac, to po co o tym gadasz. No, chyba ze chcesz o tym pogadac, to poprostu powiedz do konca o co ci chodzi, skoro juz zaczales.

czy jak nie ważne tak czy siak dla jest oszustem reszty epitetów nie poruszę bo i po co...
znowu piszesz, ze nie bedziesz o czyms pisal. Jakich to dokladnie epitetow nie poruszysz? To naprawde bardzo ciekawe

Wymachuje kwitkiem jesteś aż tak pierdolnięty czy tylko takiego udajesz ? Każdy może mieć inne stadium choroby i nie u każdego da się coś zdziałać poczytaj ćwoku nie myty o tej chorobie
tez mam taki papierek, ale jak widzisz nie robie bledow - tzn niezbyt czesto
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 09, 2012, 17:22:49 »
Wymachuje kwitkiem jesteś aż tak pierdolnięty czy tylko takiego udajesz ? Każdy może mieć inne stadium choroby i nie u każdego da się coś zdziałać poczytaj ćwoku nie myty o tej chorobie a nie mi o bogu ducha winnej siostrze opowiadasz.

A z językiem ojczystym to ty mi nie wyjeżdżaj bo są sprawy ważniejsze niż popierdolona ortografia - a jak nie masz nic lepszego do roboty tylko poprawiać innych błędy na forum stukając sobie ilość postów to radze poszukać sobie bardziej dochodowego zajęcia.

Może i są ale jak Cię widzą tak Cię piszą :). Ja nie robię interesów z kolesiami co nawet w przekleństwach pospolitych robią błędy.

Paradocsic

  • Gość
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 09, 2012, 17:35:29 »
skoro cię tak ciekawi proszę bardzo:

szukałem kompa dla córki, wyjechał z textem że ma na sell za 300 +-, posprawdzałem na allegro i cena adekwatna do sprzętu.
powiedziałem że na pensje mogę go łyknąć podałem mu adres i miał wysłać za pobraniem zpoczty, po weekendzie wbija na tsa że mi wysłał paczkę pocztą bez ubezpieczenia bez pobrania bo mu szkoda było kasy (2 zł brak słów) i że mam mu kasę wpłacić na konto. (po 1 kto wysyła paczkę w ciemno do kolesia którego zna tylko z gry bez pobrania i ubezpieczenia) po czym minęło kilka dni paczki nie ma - a on dalej swoje że mam mu kasę wpłacić bo on już wysłał. Wkurwiony sytuacją pojechałem na pocztę, pytam czy na moje nazwisko taki adres jest jakaś paczka w systemie, baba 2 razy sprawdziła przy mnie i mówi nie ma. Wróciłem do chaty i do niego że paczki nie ma czy puścił na właściwy adres żeby przeskanował kwit nadania pójdę z nim, on na to że nie bo nie ma skanera a teraz nie może iść do kawiarenki, minęły kolejne 2 dni szarpaniny paczki dalej nie było. Wbił na tsa byłem na afku - patrze wszedł to podbija co go wcięło i czemu mnie unika, on do mnie z textem para jak to nie wiesz ? i wyszedł.
Następnego dnia był już w Megatechu, od swoich ludzi z corpa dowiedziałem się że ja go na kompa naciągnąłem, gdzie paczki ani huhu jeszcze raz zapierdalam na pocztę pytam o paczkę no nic nie ma. Puściłem mu miłego maila z podziękowaniem i zapewnieniem "o moich przyjaznych intencjach" po czym 2 dni później dostałem maila że mu paczka wróciła i że mi serce zmiękło albo się rozmyśliłem.

Panowie prosta sprawa :

1. jeśli ktoś was rucha na kasę jedzie się do niego mając adres albo zgłasza na policje czyż nie ?
2. kto normalny puszcza obcemu paczkę bez pobrania i ubezpieczenia.
3. w czym problem by podać nr nadania lub zrobić skan kwitu jeśli się faktycznie wysłało paczkę ?

podsumowując wałek mu nie wyszedł uciekł do Megatechu.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 09, 2012, 17:36:31 »
Chłopie huj mnie obchodzi co ty sobie o mnie pomyślisz, ...

Czy tego się nie pisze przez "ch"?

Paradocsic

  • Gość
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 09, 2012, 17:36:53 »
Może i są ale jak Cię widzą tak Cię piszą :). Ja nie robię interesów z kolesiami co nawet w przekleństwach pospolitych robią błędy.

A jakie ty interesy robisz... sprzedajesz słowniki czy też tłumacz przysięgły ?

Paradocsic

  • Gość
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 09, 2012, 17:37:18 »
Czy tego się nie pisze przez "ch"?

Pisze ale to by było zamierzone.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 09, 2012, 17:38:19 »
skoro cię tak ciekawi proszę bardzo:

szukałem kompa dla córki, wyjechał z textem że ma na sell za 300 +-, posprawdzałem na allegro i cena adekwatna do sprzętu.
powiedziałem że na pensje mogę go łyknąć podałem mu adres i miał wysłać za pobraniem zpoczty, po weekendzie wbija na tsa że mi wysłał paczkę pocztą bez ubezpieczenia bez pobrania bo mu szkoda było kasy (2 zł brak słów) i że mam mu kasę wpłacić na konto. (po 1 kto wysyła paczkę w ciemno do kolesia którego zna tylko z gry bez pobrania i ubezpieczenia) po czy minęło kilka dni paczki nie ma - a on dalej swoje że mam mu kasę wpłacić bo on już wysłał. Wkurwiony sytuacją pojechałem na pocztę, pytam czy na moje nazwisko taki adres jest jakaś paczka w systemie, baba 2 razy sprawdziła przy mnie i mówi nie ma. Wróciłem do chaty i do niego że paczki nie ma czy puścił na właściwy adres żeby przeskanował kwit nadania pójdę z nim, on na to że nie bo nie ma skanera a teraz nie może iść do kawiarenki, minęły kolejne 2 dni szarpaniny paczki dalej nie było. Wbił na tsa byłem na afku - patrze wszedł to podbija co go wcięło i czemu mnie unika, on do mnie z textem para jak to nie wiesz ? i wyszedł.
Następnego dnia był już w Megatechu, od swoich ludzi z corpa dowiedziałem się że ja go na kompa naciągnąłem, gdzie paczki ani huhu jeszcze raz zapierdalam na pocztę pytam o paczkę no nic nie ma. Puściłem mu miłego maila z podziękowaniem i zapewnieniem "o moich przyjaznych intencjach" po czym 2 dni później dostałem maila że mu paczka wróciła i że mi serce zmiękło albo się rozmyśliłem.

Panowie prosta sprawa :

1. jeśli ktoś was rucha na kasę jedzie się do niego mając adres albo zgłasza na policje czyż nie ?
2. kto normalny puszcza obcemu paczkę bez pobrania i ubezpieczenia.
3. w czym problem by podać nr nadania lub zrobić skan kwitu jeśli się faktycznie wysłało paczkę ?

podsumowując wałek mu nei wyszedł uciekł do Megatechu.

teraz juz rozumiem kto nam podpierdalal Tritanium z corp hangaru w czasie mining opow...
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 09, 2012, 17:43:24 »
A jakie ty interesy robisz... sprzedajesz słowniki czy też tłumacz przysięgły ?

Zdecydowanie jestem fanem Pana Miodka, ale zajmuję się czymś innym i tyle mogę powiedzieć :).

Pisze ale to by było zamierzone.

Oczywiście jak reszta błędów.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w

Paradocsic

  • Gość
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #57 dnia: Lipiec 09, 2012, 17:47:30 »
Oczywiście jak reszta błędów.

heh - n.c.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #58 dnia: Lipiec 09, 2012, 18:16:08 »
Każdy może mieć inne stadium choroby i nie u każdego da się coś zdziałać poczytaj ćwoku nie myty .

No w Twoim stadium to już naprawdę nic się nie da zdziałać... I nie chodzi mi o dysleksję.  :D

Paradocsic

  • Gość
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 09, 2012, 18:29:02 »
No w Twoim stadium to już naprawdę nic się nie da zdziałać... I nie chodzi mi o dysleksję.  :D

Zapewne praktyka pozwala wydać ci diagnozę - więc lekarzu lecz się sam a w waszym ally jest co leczyć oj jest...

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #60 dnia: Lipiec 09, 2012, 18:41:21 »
a w waszym ally jest co leczyć oj jest...

Tez wlasnie tak ostatnio cos slyszalem, siedzac na polishu. Mozesz rozwinac temat?
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

MrMaaX

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MrMaaX
  • Korporacja: Mind Games.
  • Sojusz: Suddenly Spaceships.
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #61 dnia: Lipiec 09, 2012, 18:46:05 »
Wymachuje kwitkiem jesteś aż tak pierdolnięty czy tylko takiego udajesz ?
Ty jesteś pierdolnięty nie dość że nie umiesz nawet własnych błędów popoprawiać zanim wyślesz posta to jeszcze się rzucasz jak Ci ktoś uwagę zwraca.

Paradocsic

  • Gość
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #62 dnia: Lipiec 09, 2012, 18:46:59 »
Tez wlasnie tak ostatnio cos slyszalem, siedzac na polishu. Mozesz rozwinac temat?

Musisz zasięgnąć u źródła mr chodzący słownik naświetli temat lepiej tylko czy zechce ?

Paradocsic

  • Gość
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #63 dnia: Lipiec 09, 2012, 18:49:39 »
Ty jesteś pierdolnięty nie dość że nie umiesz nawet własnych błędów popoprawiać zanim wyślesz posta to jeszcze się rzucasz jak Ci ktoś uwagę zwraca.

hm dopierdalanie się przez ostatnie kilka wypowiedzi nazywasz zwróceniem uwagi na mózg ci padło czy jak a może zatarła się ci różnica miedzy trolowaniem a dyskusją...

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #64 dnia: Lipiec 09, 2012, 19:07:08 »
tylko czy zechce ?
zechcesz, zechcesz... Przeciez inaczej bys nie zaczynal o tym gadac, nie? To dawaj, jedziesz z historia
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #65 dnia: Lipiec 09, 2012, 19:15:43 »
Podoba mi się, że każdy post ziomków z Hell.Boys ma co najmniej -1  ;D

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #66 dnia: Lipiec 09, 2012, 19:29:38 »
Podoba mi się, że każdy post ziomków z Hell.Boys ma co najmniej -1  ;D

Welcome to Eve-Centrala - where trolls troll other trolls for life ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Paradocsic

  • Gość
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #67 dnia: Lipiec 09, 2012, 19:35:25 »
Welcome to Eve-Centrala - where trolls troll other trolls for life ;)

a ja się zastanawiałem czemu to forum tak zamarło ... no to jedziemy do 100 i perma ban.

(-za to pewnie dostane z -50)

ale forum moderowane przez osoby postronne - rox

niech nam żyje wolność słowa na śmietnisku :)

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #68 dnia: Lipiec 09, 2012, 19:45:20 »
"dysleksja – terminem stosowanym także w węższym znaczeniu, do specyficznych trudności w czytaniu"

Paradocsicalnie, twierdzisz że masz dysleksję, a nie umiesz pisać.

Błędów ortograficznych walisz tyle (wiem wiem to specjalnie), że Twoje wypowiedzi się już chyba kwalifikują pod paragraf o ochronie języka ojczystego. To po pierwsze.

A po drugie, nie wiem czy Ty po prostu serio masz dysleksję połączoną z dysortografią (nie wiem jak to działa bo ja nie znając żadnych zasad pisowni po prostu nie popełniam błędów chyba że w jakichś naprawdę egzotycznych słowach których na oczy wcześniej nie widziałem) ale jak czytam Twoje posty dochodzę do kilku wniosków, a mianowicie:

1. Nie umiesz pisać poprawnie nie tylko ortograficznie ale również składniowo - no polski master Yoda
2. Nie umiesz czytać ze zrozumieniem. - dobra to chyba podchodzi pod dysleksję.
3. Chyba sam nie rozumiesz tego co piszesz bo momentami w Twoich postach było pięć linijek pieprzenia z którego nic nie wynikało.

I nie miej do innych pretensji że się przypierdalają, bo to co robisz to zwykła złośliwość lub przejaw skrajnego lenistwa.

Paradocsic

  • Gość
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #69 dnia: Lipiec 09, 2012, 19:58:29 »
(nie wiem jak to działa bo ja nie znając żadnych zasad pisowni po prostu nie popełniam błędów chyba że w jakichś naprawdę egzotycznych słowach których na oczy wcześniej nie widziałem)

Widzisz i cały w tym problem, nie wiesz na czym to polega a smutniejsze że nie chcesz wiedzieć bo po co łatwiej i przyjemniej wjechać komuś z buciorami, po trolować i mieć w dupie czy robi błędy i ma problemy ze składnią faktycznie czy też nie.

Więc pokrótce oświecę cię czym jest Dysleksja Rozwojowa : jest to choroba na którą składa się dysortografia brak koordynacji oko ręka i wiele innych aspektów z którymi ciesz się nie miałeś okazji się zetknąć. Czy bywam złośliwy oczywiście, większość społeczeństwa ma głęboko w d... czym objawia się to schorzenie bo przecież łatwiej zabawić się w licealistę po wyśmiewać jest good fun, to że ja z chorobą w końcu przegram lekarz powiedział mi już 20 lat temu więc jeśli w ogóle interesuje cię co napisałem to pomyśl czasem zanim zbrechtasz kogoś z dysleksją bo nie zawsze jak to się, utarło nauczyciel ma racje a ta osoba to leń i ściemniacz.

Nigdy nie byłem pluszowym misiem co się od gryźć nie potrafi, czy to wada - jedna z wielu - czy się tym przejmuje - NIE