Autor Wątek: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje  (Przeczytany 46019 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Paradocsic

  • Gość
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #105 dnia: Lipiec 10, 2012, 12:04:33 »
Czy tylko mi nie ładują się te strony? Program antywirusowy je blokuje.

Powaga ? mi się ładuje bez problemu - nod32 od 5 lat nie miałem virusa

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #106 dnia: Lipiec 10, 2012, 17:09:08 »
Czy tylko mi nie ładują się te strony? Program antywirusowy je blokuje.
Mi Avast nie blokuje, ale nie nazwałbym tego programem antywirusowym :D

Nosum Hseebnrido

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #107 dnia: Lipiec 10, 2012, 17:49:10 »
Mi Avast nie blokuje, ale nie nazwałbym tego programem antywirusowym :D
Avast jest zawodny, pamiętam że korzystanie z noda32 było o tyle przyjemnie że w ogóle go nie zauważałem, wszystko chodziło bardzo płynnie, ale niestety jest płatny :/ . Teraz używam Microsoft Security Essentials(dobra marka) i jestem zadowolony :)

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #108 dnia: Lipiec 10, 2012, 18:12:55 »
Avast jest zawodny, pamiętam że korzystanie z noda32 było o tyle przyjemnie że w ogóle go nie zauważałem, wszystko chodziło bardzo płynnie, ale niestety jest płatny :/ . Teraz używam Microsoft Security Essentials(dobra marka) i jestem zadowolony :)

150 zl na rok za solidny antywirus to nic.

Paradocsic

  • Gość
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #109 dnia: Lipiec 10, 2012, 19:18:16 »
150 zl na rok za solidny antywirus to nic.

Zgadzam się - warto mimo wszystko.

hahaha - 74 no drodzy moderatorzy dowalcie jeszcze kilka minusków za te same posty co już wystawiłem ;)

jak miło jak teoria o stronniczości administracji tego forum się potwierdza - Podsumowując na do widzenia jesteście sami sobie winni że to forum zdycha śmiercią naturalną powodzenia z nowymi kontami ban do bana i nie ma forum a wy macie banana ;p

Goomich

  • Gość
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #110 dnia: Lipiec 10, 2012, 19:34:37 »
Doom, mówiłem, żeby tyle nie dawać od razu.

Ragen

  • Gość
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #111 dnia: Lipiec 10, 2012, 19:42:28 »
Ehhh, Paradocsic ja Ciebie chyba nie jestem w stanie zrozumieć, najpierw jeczysz i błagasz o bana, a jak sie powoli do tego zbliża to jest płacz i lament. Może Ty jesteś kobietą? :D [ no offence] :)

Paradocs1982

  • Gość
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #112 dnia: Lipiec 10, 2012, 20:14:54 »
Ehhh, Paradocsic ja Ciebie chyba nie jestem w stanie zrozumieć, najpierw jeczysz i błagasz o bana, a jak sie powoli do tego zbliża to jest płacz i lament. Może Ty jesteś kobietą? :D [ no offence] :)

Ponieważ ktoś się wbił mi na konto zmienił pasy i maila założyłem na ten 1 post nowe konto możecie je potem od razu zbanować wisi mi to :

Płakałem ? nie byłam ciekaw czy plotki krążące po eve na temat centrali się potwierdzą ... i wiecie co w 100 %

Jakie plotki ? że administracja jest stronnicza i nie warto tu siedzieć i się ogłaszać...
Myślicie że czemu tak mało kont już tu siedzi ? czemu forum umiera ?
Bo zamiast wszystkich traktować równo walicie + kumplom za każdy głupi docinek a - za byle nie pochlebną opinie, co więcej powiem wam że dostałem tu minusy choć by za posty które nie łamią regulaminu nikomu nie dowalają przytoczmy tu odp o antywirusie GZ panowie możecie mnie zapisać do grupy osób które nie chcą mieć z tym forum już nic wspólnego.

Życzę wszystkim powodzenia miłego trolowania i pyskówek.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #113 dnia: Lipiec 10, 2012, 20:36:48 »
Ponieważ ktoś się wbił mi na konto zmienił pasy i maila założyłem na ten 1 post nowe konto możecie je potem od razu zbanować wisi mi to :

Spoko, najpierw dysleksja - teraz, że się ktoś na konto wbił. Idź już sobie, a dla Twojej informacji administracja się zmieniła i jest bardziej otwarta niż kiedykolwiek.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #114 dnia: Lipiec 10, 2012, 20:45:48 »
Ponieważ ktoś się wbił mi na konto zmienił pasy i maila założyłem na ten 1 post nowe konto możecie je potem od razu zbanować wisi mi to :

Płakałem ? nie byłam ciekaw czy plotki krążące po eve na temat centrali się potwierdzą ... i wiecie co w 100 %

Jakie plotki ? że administracja jest stronnicza i nie warto tu siedzieć i się ogłaszać...
Myślicie że czemu tak mało kont już tu siedzi ? czemu forum umiera ?
Bo zamiast wszystkich traktować równo walicie + kumplom za każdy głupi docinek a - za byle nie pochlebną opinie, co więcej powiem wam że dostałem tu minusy choć by za posty które nie łamią regulaminu nikomu nie dowalają przytoczmy tu odp o antywirusie GZ panowie możecie mnie zapisać do grupy osób które nie chcą mieć z tym forum już nic wspólnego.

Życzę wszystkim powodzenia miłego trolowania i pyskówek.

To, ze sie tu wywnetrzyles ze swoich przemyslen i zrobiles z siebie dauna to oczywiscie wina tego forum, a to ze je opuszczasz swiadczy o tym, ze to forum umiera. Administracja daje ci minusy, ktos ci sie wlamal na konto, a bledy robisz bo masz dysleksje. Hell.Boy's to przodujacy korp, i nazwa nie zawiera bledu. Ye's of cour'se
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Paradocs1982

  • Gość
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #115 dnia: Lipiec 10, 2012, 20:57:53 »
To, ze sie tu wywnetrzyles ze swoich przemyslen i zrobiles z siebie dauna to oczywiscie wina tego forum, a to ze je opuszczasz swiadczy o tym, ze to forum umiera. Administracja daje ci minusy, ktos ci sie wlamal na konto, a bledy robisz bo masz dysleksje. Hell.Boy's to przodujacy korp, i nazwa nie zawiera bledu. Ye's of cour'se

Oj Cat tak się wysilałeś w temacie mojej ortografii, a ten post woła o pomstę do nieba - przypomnę ci o moim corpie jak już z całą resztą kumpli podwiniesz ogonek i dasz dyla do stain jak to macie w naturze gdy się robi gorąco.

Szacun dla starego c0venu - chłopaki mieli classe choćby na ten przykład  Herezja.

A co do forum to popatrz na posty i osoby odp, jak wyciągasz odmienne wnioski to gratuluje.

Edit:
O mod już działa ;)
Ciekawe czy się ktoś faktycznie wbił mi na konto czy może baza danych forum z moim kontem miała tylko awarie ...


Paradocs1982

  • Gość
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #116 dnia: Lipiec 10, 2012, 21:04:43 »
Tak czy inaczej żegnam czule, po najeżdżajcie sobie jeszcze trochę na mnie i mój corp pewnie wam ulży, a admin da wam + do respectu. Gdyby to miało jakieś znaczenie ...

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #117 dnia: Lipiec 10, 2012, 21:40:02 »
Tak czy inaczej żegnam czule, po najeżdżajcie sobie jeszcze trochę na mnie i mój corp pewnie wam ulży, a admin da wam + do respectu. Gdyby to miało jakieś znaczenie ...
[gmod]lol bojó ! Użytkownicy dają +/- adekwatnie do odczuć jakie budzą w ich głowach twoje eseje [/gmod]
[gmod]Podaj nick postaci ingame w profilu[/gmod]
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #118 dnia: Lipiec 10, 2012, 22:33:35 »
Szacun dla starego c0venu - chłopaki mieli classe choćby na ten przykład  Herezja.


Ciekawe czy się ktoś faktycznie wbił mi na konto czy może baza danych forum z moim kontem miała tylko awarie ...

ok...
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #119 dnia: Lipiec 10, 2012, 23:06:11 »
Doom, mówiłem, żeby tyle nie dawać od razu.
Nawet kurde iść napić sie ze znajomymi nie można żeby coś się nie stało na forum?
Ktoś mi streści co sie stało czy mam to wszystko przeczytać i rozliczyć rozmówców hurtem i na wagę?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #120 dnia: Lipiec 10, 2012, 23:23:01 »
Nawet kurde iść napić sie ze znajomymi nie można żeby coś się nie stało na forum?
Ktoś mi streści co sie stało czy mam to wszystko przeczytać i rozliczyć rozmówców hurtem i na wagę?

Nie można, mod nie ma życia. Mod ma forum którym żyje.

tl;dr

Koleś przychodzi pisze językiem księżycowym, ktoś zwraca uwagę na to. Koleś zaczyna rzucać się na lewo i prawo zasłaniając się dysleksja. Ludzie rzucaja sobie minusami w niego jak lotkami bo jego styl wypowiedzi im nie odpowiada. Zakłada nowe konto twierdząc, że ktoś mu wjazd na konto zrobił. A i bym zapomniał centrala jest stronnicza tak jak w 2008 i ma złą renomę wśród ludzi. Po tym wszystkim ludzie się jeszcze bardziej zmęczyli i chyba koleś już sobie poszedł czy coś.

Mało ważne w sumie.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #121 dnia: Lipiec 10, 2012, 23:24:26 »
Ktoś mi streści co sie stało czy mam to wszystko przeczytać

Przed chwila rozegral sie tu dramat, a wlasciwie monodram w 3 aktach, obfitujacy w dlugie monologi dajace wglad w glab duszy czlowieka gleboko skrzywdzonego przez los, i dzielacego sie swoim bulem z reszta forum. Fascynujace studium czlowieka zagubionego w rzeczywistosci forum internetowego, walczacego z przeciwnosciami typu samoresetujacy sie profil, minusujacy admini i wlamania na konto, samotnego wobec okrucienstwa bezlitosnego tlumu forumowiczow.

(kurtyna)
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #122 dnia: Lipiec 11, 2012, 00:01:21 »
I spłuczka ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #123 dnia: Lipiec 11, 2012, 00:01:50 »
Ok no to od czego by tu zacząć....
Panie (pani?) Paradocsic skoro już jesteśmy we flame to nie będę się bawił w uprzejmości i fałszywe grzeczne słówka

Co źle zrobiłeś?
- podskączyłeś lokalnym trollom nie mając dość siły ognia żeby je wybić / nie będąc dość gruboskórnym aby wytrzymać psychicznie ich zainteresowanie twą osobą
- odstawiasz szczeniackie numery oskarżając administrację (czyli defacto mnie) o dziury w zabezpieczeniach forum, zapominając że każdy szanujący się admin paranoik ma LOGI. Logi te Twierdzą że:
+ nikt obcy nie wykazywał aktywności z Twojego konta
+ setnie się uśmiałem oglądając zmiany jakich dokonał na Twoim koncie rzekomy haker (normalnie tak bardzo mnie rozbawiłeś nowymi adresami mailowymi że za samo to wyrwiesz za chwilę bana)
+ masz alt konto na centrali do czego zresztą jak widzę sie przyznajesz, a działanie podejmowane z rzeczonego alt konta nie mieszczą sie w działaniach przeze mnie dozwolonych (jak sie wybronisz jakimś cudem z powyższego bana to za to masz kolejny)
- nie potrafisz czytać poprawnie interfejsu forum i jesteś zbyt w sobie zadufany aby się o to spytać
+ minusy w profilu  (lub plusy) to opinia o Tobie od innych ludzi
+ punkty karne jeśli ktoś je ma widoczne są jedynie dla osób uprawnionych (do których punktowany tak osobnik się nie zalicza)
+ jakbyś miał wonty o znikające posty, to wiedz że jeśli post załapie odpowiednią ilość negatywów forum ukrywa go automatycznie aby nie drażnił on tych uższkodników którzy mieli szczęście jeszcze go nie czytać
- forum od roku 2008 kiedy to już nawet wtedy argument bufu.org byl mało prawdziwy przeszło szereg zmian i nie jest tym samym forum co kiedyś. Nie powiem lepszym, nie powiem gorszym. Powiem innym. Jedyne co się nie zmieniło to jedno prawo "adap or die" ( w wolnym tłumaczeniu "nie podoba się to wypierdalać")
- dysleksja.... temat mi cholernie bliski, a jednocześnie wywołujący pogardę  w stosunku do osobników przez których powstają tematy takie jak ten
Żegnam ozięble i nie zapraszam ponownie

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #124 dnia: Lipiec 11, 2012, 00:08:24 »
posting in epic topic.
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Crux

  • Gość
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #125 dnia: Lipiec 11, 2012, 00:41:38 »
Jeszcze ja póki nie zamknęli topica ;)
http://www.youtube.com/watch?v=FXDCkz72Koo&feature=plcp

RobekPL

  • Gość
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #126 dnia: Lipiec 11, 2012, 02:09:13 »
Welcome to Eve-Centrala - where trolls troll other trolls for life ;)

zycie ! :)


btw, coz za wspaniala dyskusja mnie ominela...tyle czlowiek rozrywek traci przez ta cholerna prace...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2012, 02:16:04 wysłana przez RobekPL »

Ashri

  • Gość
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #127 dnia: Lipiec 11, 2012, 05:32:35 »
+ minusy w profilu  (lub plusy) to opinia o Tobie od innych ludzi

[z dziennika handlowca]

im kto ma więcej plusów tym więcej wazeliny do masażu kupuje.
ci co mają 15+ to liczy się już dziesiątkach a czasem i setkach tysięcy ton.

leci ci taki iteronem mark 5. z silnika mu jebie, czarną smugę na niebie zostawia
rozsiewając wszędzie kropelki wazeliny bo zbiornik przecieka, stały klient myślę - naglę patrzę rejestracja 666 Alternativ4... no niemożliwe doom przyjechał 5 raz w tym miesiącu... może mu zabrakło i damsel na jego planecie drze mordę... ty mnie wcale nie kochasz.
hszuj, czas lać do pełna klient to klient a że czasem kochankę jebnie w pysk... i wystawia jej jakieś punkty karne... to nie moja sprawa   

Adept or die

młode istnienia topione w beczkach... wazeliniarzy - co za świat, do czego to doszło.
za topiki we flame-war a buracka klika przytakuje... o cholera, przelało się i ujebałem klientowi karoserje - fuck. eot.


[gmod]doczekales sie moderacji postow...ten zostaje na pamiatke, kolejne bede tłumaczyl na urdu i przekrecal zeby...nieodtlumaczyc...[/gmod]
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2012, 07:08:53 wysłana przez Colonel »

Rash'kan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Just one more bittervet.
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #128 dnia: Lipiec 11, 2012, 05:33:29 »
To ja jeszcze rzucę logiem z chatu, z dzisiaj w nocy!

[ 2012.07.10 23:56:47 ] Paradocsic > wiesz ja to widze tak mi centrala sluzy do posta o rekrutacji ja tam si enie szmace - nigdy ani posta nie napisalem po za rekrutacja
[ 2012.07.10 23:57:03 ] Paradocsic > ale k**** komus musialem zalesc za skroe zdrowo
[ 2012.07.10 23:57:15 ] Rash'kan > Miodkowi chyba
[ 2012.07.10 23:57:28 ] Paradocsic > Yyyyy ?
[ 2012.07.11 00:00:02 ] Paradocsic > Rash co kolwiek masz w tej kwesti do powiedzenia - interesuje mnie to tyle co zeszloroczny snieg
[ 2012.07.11 00:00:48 ] Paradocsic > ale nikt nie bedzie ze mnie szmaty robił jak k**** bedzie trzeba to pójde na psy - i czy sie centrali bedzie podobac czy nie logi beda musieli dac

 ;D ;D ;D

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #129 dnia: Lipiec 11, 2012, 06:00:32 »

[ 2012.07.11 00:00:48 ] Paradocsic > ale nikt nie bedzie ze mnie szmaty robił jak k**** bedzie trzeba to pójde na psy - i czy sie centrali bedzie podobac czy nie logi beda musieli dac

 ;D ;D ;D

oo grubo, teraz to przebiłeś dno i dogrzebujesz się do Chin :D
MASAKRA
 >:D
pewpew

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #130 dnia: Lipiec 11, 2012, 07:06:48 »
Dysleksja...sreksja....
On jakiś nadpobudliwy jest po prostu  :P
Efekt bezstresowego wychowania ?  :P
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #131 dnia: Lipiec 11, 2012, 07:10:31 »
dobre tabletki na dolegliwosci puncta i tego drugiego co sie tu "nie szmaci"
http://www.youtube.com/watch?v=20BBZBidjI4
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #132 dnia: Lipiec 11, 2012, 07:30:49 »

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #133 dnia: Lipiec 11, 2012, 07:40:19 »
dorosły gość nie potrafi sobie poradzić z internetem, najwyraźniej niektórych to przerasta
pewpew

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #134 dnia: Lipiec 11, 2012, 07:42:32 »
dorosły gość nie potrafi sobie poradzić z internetem, najwyraźniej niektórych to przerasta

Ej moj tato też sobie rady nie daje. Ma mnie i nie mamy nawet o czym dyskutowac ;).

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #135 dnia: Lipiec 11, 2012, 07:47:24 »
dorosły gość nie potrafi sobie poradzić z internetem, najwyraźniej niektórych to przerasta

topiki we flame-war a buracka klika przytakuje...

Teraz otworzyly mi sie oczy na cale to forum, koles ma racje. Przestancie go oceniac, i podsumowywowac, i Puctatora i Paradocsica. LEAVE BRITNEY ALONE!

http://www.youtube.com/watch?v=kHmvkRoEowc

Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #136 dnia: Lipiec 11, 2012, 09:29:48 »
Można jeszcze wtrącić?
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #137 dnia: Lipiec 11, 2012, 10:19:11 »
lol nie dzieli się  przez zero
pewpew

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #138 dnia: Lipiec 11, 2012, 10:25:52 »
W sumie szkoda że sobie poszli, śmieszni byli :)

W jak zwykle powolnym wakacyjnym okresie byli całkiem fajną odmianą... a tak to muszą wrócić na trolish...

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #139 dnia: Lipiec 11, 2012, 10:38:08 »
http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10132.0

Inne naruszenia zasad:
jak dla mnie ten caly pl to skurwiale gówno .
jutro ide z ojcem na policje i kurwa macie wpierdol.
znajde was i wsadze wam pałe w dupe .
jebane geje ; /

Ku pamięci.

No coz, niestety gimbusy z Tibii tez moga grac w EvE.