Autor Wątek: Znikające proby  (Przeczytany 2834 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

staxu

  • Gość
Znikające proby
« dnia: Wrzesień 21, 2011, 11:02:05 »
Witam

Mam mały problem z eterycznymi probami, dokładnie mówiąc  Sisters Core Scanner Probe.
Wsiadam w mojego Probe, zaczynam skanować sygnatury, wyskanowane, zbieram proby do cargo, dokuje, przesiadam sie w inny środek transportu, załatwiam co miałem załatwić, dokuję, wylogowuję się. Przy następnym logowaniu wsiadam w Probe a tu ani w cargo ani w wyrzutni nie ma prob, nie mam ich w innych hangarach i statkach.
 Amba Fatima były i ni ma:( zaznaczam ze za pierwszym razem nie byłem pewny i może na prawde nie zebrałem prob do cargo, lecz jest to watpliwe, za drugim razem upewniłem sie że trafiły na pokład.

Czy miał ktoś podobną sytuację??

Będę wdzięczny za normalne odpowiedzi, dodam jeszcze że grzybków nie biorę.

Pozdrawiam
Staxu

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Znikające proby
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 21, 2011, 11:29:00 »
Jedyne co mi przychodzi do głowy to to, że zadokowałem zanim proby wróciły na statek.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Orli1983

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 114
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: What ever
  • Korporacja: Lords of Sandbox
  • Sojusz: rane
Odp: Znikające proby
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 21, 2011, 12:14:28 »
kiedys mialem taki bug ze jak wczasie zbierania prob wlaczylem cloak to  proby gdzies sie rozplywaly :P  ale to bylo pare patchow wstecz i obecnie tego niezauwazylem

GyrosHunter

  • Gość
Odp: Znikające proby
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 21, 2011, 18:06:21 »
Normalnie nie wierze w to co napiszę, ale:
Z niedowierzanie przeczytałem w pracy ten wątek, wracam teraz do domu i widzę, że może sistersowe core proby zniknęły. Nie mam ani w cargo, ani w wyrzutni, ani w itemach na żadnej stacji...
Nie możliwe, żebym zostawił je w przestrzeni, bo miałem ich załadowanych do wyrzutni 12, a na pewno nie wystrzeliłem wszystkich...

sc0rp

  • Gość
Odp: Znikające proby
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 21, 2011, 19:34:28 »
Normalnie nie wierze w to co napiszę, ale:
Z niedowierzanie przeczytałem w pracy ten wątek, wracam teraz do domu i widzę, że może sistersowe core proby zniknęły. Nie mam ani w cargo, ani w wyrzutni, ani w itemach na żadnej stacji...
Nie możliwe, żebym zostawił je w przestrzeni, bo miałem ich załadowanych do wyrzutni 12, a na pewno nie wystrzeliłem wszystkich...
[troll]
LOL? Ty powiedz skad bierzesz towar, albo sie chociaz podziel ;)
[/troll]

A na powaznie to moje sistersowe core i combaty sa a przynajmniej byly na miejscu jakies 2h temu

Raina Nives

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 114
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raina Nives
  • Korporacja: LOST IDEA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Znikające proby
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 21, 2011, 21:11:38 »
Jeśli miałeś pełne cargo to proby nie wrócą.

Jonas

  • Gość
Odp: Znikające proby
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 13, 2011, 09:26:27 »
Z probami dzieją sie ostatnio dziwne rzeczy. Pewnego dnia załadowawszy do launchera 2 szt. Deep space scanner probe, wylogowałem. Jakieś było moje zdziwienie, gdy po zalogowaniu zamiast deep space w launcherze było 10 szt. Sisters Core. Zerkam do cargo z myślą, że może jednak nie przeładowałem, ale tam deep space nie ma, ale podstawowy zestaw 10 sisters core leży sobie spokojnie. Idzie petycja. Po kilku dniach odpowiedź, że niestety nie są w stanie reimbursować prob prosto do mojego cargo i bardzo przepraszają za niedogodności itd. itp. No dobra, jakoś przeżyję. Otwieram cargo, a tam ZONK... zamiast 10 sisters core leży 20 sisters core. W konsekwencji nawet bez wystrzeliwania straciłem 2 deep space zyskując w zamian 20 szt. sisterkowych core. Uczciwa zamiana. ;)