Autor Wątek: Tech I Tech II & Meta level  (Przeczytany 3163 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tr9X

  • Gość
Tech I Tech II & Meta level
« dnia: Sierpień 30, 2011, 18:13:44 »
Mam takie 2 pytania do doświadczonych graczy :)

1. Czy jest możliwe przerobienie statku z techI na techII ?
2. Przy różnych itimach pisze meta level 1 2 3 4 co to oznacza >?

z góry thx za odpowiedzi

[NF] Masa Huku

  • NF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 180
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Masa Huku
  • Korporacja: Native Freshfood
Odp: Tech I Tech II & Meta level
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 30, 2011, 18:40:56 »
Ad1 Gotowego nie, ale z tego co mnie wiadomo (marny ze mnie producent) to tech 2 uzyskuje się poprzez badanie blue printów.
Ad2. Im wyższy meta lvl modułu tech1 tym lepsze jego parametry, czyli np. większy dmg/s lub mniejsze zużycie prądu itd. itp.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Tech I Tech II & Meta level
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 30, 2011, 18:43:16 »
Witaj
W odpowiedzi na Twoje pytania.
1. W sumie się nie da choć o ile wiem jest wyjątek dotyczący przerobienia statku np armagedon na armagedon navy issue z LP store ale w tym momencie tworzy się statek frakcyjny.
2. Meta odpowiada zaawansowaniu danego modułu czyli zwiększa się zwykle współczynnik danej rzeczy np szybkość strzelania a spadają wymagania względem statku aby go zamontować.

Zwróć uwagę, że są rzeczy z meta od 0 do 4 i nazywane są Tech 1, później jest meta 5 czyli tech 2 a następnie są meta ileś np meta 6 o ile pamiętam to rzeczy z misji cosmic, meta wyższe odpowiada za moduły wypadające przy różnych rzadkich zwykle okazjach ale o tym innym razem.

Tr9X

  • Gość
Odp: Tech I Tech II & Meta level
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 30, 2011, 18:48:43 »
Dziękuje bardzo . Miłej Gry

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Tech I Tech II & Meta level
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 30, 2011, 18:49:03 »
1) Sie da. Statek t1 to jeden z elementów potrzebnych do zbudowania wersji t2 tego kadłuba jeśli jakaś jest

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ganiles

  • Gość
Odp: Tech I Tech II & Meta level
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 30, 2011, 20:21:24 »

2. Przy różnych itimach pisze meta level 1 2 3 4 co to oznacza >?


Meta level to stopień zaawansowania przedmiotu. Zazwyczaj poza wyjatkami (gdzie np parametry różnych meta level będą równe) im większy meta level tym lepsze parametry przedmiotu. Meta level 1-4 to przedmioty tech1. Meta 4 zazwyczaj są najlepsze i niejednokrotnie nawet lepsze od przedmiotów tech2 (mają mniejsze wymagania i łatwiej się je montuje). Meta 5 to tech2 (nie pamiętam czy wyraźnie to pisze, jeśli nie to ktoś mi to wytknie :)). Wyższe meta level są zarezerwowane dla przedmiotów frakcyjnych/complex (kończą się na ML 14 czy 16, nie pamiętam) przy czym raczej nie kierujemy się przy ich wyborze wyznacznikiem ML gdyż z ich parametrami różnie bywa.

Tr9X

  • Gość
Odp: Tech I Tech II & Meta level
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 30, 2011, 20:49:18 »
Wiec ciągnąc temat dalej , jest możliwość podniesienia levelu danego przedmiotu ?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Tech I Tech II & Meta level
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 30, 2011, 20:53:55 »
Nie.
Itemy t1, są komponentami do inwencji (dowlne meta 0-4), a następnie do produkcji ale to jako składniki muszą być korowe meta 1 przedmioty

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ganiles

  • Gość
Odp: Tech I Tech II & Meta level
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 30, 2011, 21:10:37 »
Można wyprodukować jedynie tech1 (meta 0) oraz tech2. Przedmioty meta 1-4 wypadają wyłącznie z npc, kontenerow w przestrzeni itp.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Tech I Tech II & Meta level
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 31, 2011, 00:21:03 »
@Ganiles wcześniejsza Twoja wypowiedz w tym wątku była prawie identyczna z moją a co do budowy to można jeszcze budować rzeczy ze schematów znajdowanych lub kupowanych za loyality point od npc-ów więc jak widzisz się da.

ps. Przyznaje, że na produkcji się nie znam

Tr9X

  • Gość
Odp: Tech I Tech II & Meta level
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 31, 2011, 07:06:11 »
Dzięki jeszcze raz Panowie .