Autor Wątek: Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?  (Przeczytany 23196 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« dnia: Sierpień 14, 2011, 00:38:02 »
http://ncdot.eve-kill.net/?a=kill_detail&kll_id=10376798

Na drogie wtopy się nie nadaje, failfit aż tak bardzo nie jest, ale lol - trochę tak. Czaczaros widzę, że się nie zmienił, przypomniało mi się jak udało mu się Nip'a wyprowadzić z równowagi, a to jest coś :D


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 14, 2011, 01:27:01 »
http://ncdot.eve-kill.net/?a=kill_detail&kll_id=10376798

Na drogie wtopy się nie nadaje, failfit aż tak bardzo nie jest, ale lol - trochę tak. Czaczaros widzę, że się nie zmienił, przypomniało mi się jak udało mu się Nip'a wyprowadzić z równowagi, a to jest coś :D

gruba wtopa jak na glownego FC LFN  ;D
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 14, 2011, 09:21:12 »
gruba wtopa jak na glownego FC LFN  ;D

Jakiego głównego FC lol ?

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 14, 2011, 09:34:14 »
Jakiego głównego FC lol ?

Nie no teraz glownym FC jest Ozzy, ale przeciez nie wpuszczenie Czaczarosa to szacownego grona C0ven FC mialo byc dowodem na izolowanie LFN w sojuszu, i jednym z pretekstow do wyjscia, bo wasi FC nie sa traktowani powaznie... Zglosiliscie tylko 2 - La Mara, (ktory od ok roku nie poprowadzil zadnego roamu) i wlasnie Czaczarosa, wiec w tamtym czasie musieliscie chyba wiazac z jego talentami powazne nadzieje...  ;)
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 14, 2011, 10:08:23 »
CAT, czytam i nie wierzę - sprawy nie znam, ale proszę, proszę, PROSZĘ - powiedz mi że to troll i Czaczaros nie był żadnym FC?


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 14, 2011, 10:11:57 »
CAT, czytam i nie wierzę - sprawy nie znam, ale proszę, proszę, PROSZĘ - powiedz mi że to troll i Czaczaros nie był żadnym FC?

Nie był i nie będzie, chociaż czasem próbuje :)

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 14, 2011, 11:34:34 »
CAT, czytam i nie wierzę - sprawy nie znam, ale proszę, proszę, PROSZĘ - powiedz mi że to troll i Czaczaros nie był żadnym FC?

No nie byl, bo zostal wykreslony z listy przez rozsadnych ludzi, ale to nie zmienia faktu, ze zostal oficjalnie zgloszony przez LFN na aliansowego FC, a odrzucenie go okazalo sie byc dowodenm na wrogie nastawienie wladz aliansu do w/w korpa, i sposobem na izolacje go przez zarzad, jak mozemy sie dowiedziec z Tasm Prawdy
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 14, 2011, 12:14:19 »
No nie byl, bo zostal wykreslony z listy przez rozsadnych ludzi, ale to nie zmienia faktu, ze zostal oficjalnie zgloszony przez LFN na aliansowego FC, a odrzucenie go okazalo sie byc dowodenm na wrogie nastawienie wladz aliansu do w/w korpa, i sposobem na izolacje go przez zarzad, jak mozemy sie dowiedziec z Tasm Prawdy

Z tą różnicą że w Taśmach Prawdy ani razu nie pada nick "Czaczaros", a osoba o której mówiliśmy to StellarZord aka Kino.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 14, 2011, 12:39:49 »
I jak zwykle chłopaki się za uszy ciągną a co do Czaczarosa to znam Go od bardzo dawna i ... jest to "Szczególny Przypadek" jak u nas obecnie Blooders (choć Blooders powoli się uczy, a z Czaczarosem nie wiem jak teraz wygląda sprawa).

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 14, 2011, 13:03:34 »
Jak Czacza będzie fcować to riftery zaczną tyłem latać bo nie sądzę żeby w nowym miejscu dostał jakiegoś objawienia.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 14, 2011, 14:36:40 »
Z tą różnicą że w Taśmach Prawdy ani razu nie pada nick "Czaczaros", a osoba o której mówiliśmy to StellarZord aka Kino.

Czyli mam rozumiec, ze oficjalna wersja LFN jest taka, ze Czaczaros nigdy nie byl zglaszany na aliansowego FC c0venu? Pytam zanim zaczne rozgrzebywac jakies nekro topiki z dyrektorskiego forum, szczerze mowiac mi sie nie chce ale zrobie to dla ciebie Wiget, jezeli osmielisz sie zaprzeczyc  ;D
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 15, 2011, 13:03:52 »
GE- oblezone, to chyba czas zeby zaczac rozmowy na lini White Noise - LFN na temat wynajmu, wyslijcie Aliena on ma doswiadczenie, nawet nie bedziecie musieli zmieniac konstelacji
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 15, 2011, 18:19:34 »
red citizens?
najlatwiej spytac starszych kolegow z apa o rade

sc0rp

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 16, 2011, 00:50:38 »
GE- oblezone, to chyba czas zeby zaczac rozmowy na lini White Noise - LFN na temat wynajmu, wyslijcie Aliena on ma doswiadczenie, nawet nie bedziecie musieli zmieniac konstelacji

Hed stracone, ge oblezone.
To co kiedy bedzie sytuacja faktycznie wymagan waszej interwencji? To pytanie odnosnie posta xeovara z ksod. Mi to Wyglada na to ze to coven wraz z SW sie sprzedali ruskim jak kiedys apa. coz za ironia losu jeszcze teraz niektorzy covenowcy wypominaja czlonkom apa ze jako corp rentierski zmienili strony a sami nie lepsi. Wyglada ze z covenu tylko owce maja jaja i sprzedajna dusza nie jest u owiec a w covenie, bo jako jedyny corp z sw walcza z kacapami, a coven wlaz pod kamien resetujac sojusznika w potrzebie. Aha damage control "my chcemy tylko gf" juz sie przejadl, takze czekam na jakas nowa wymowke.

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 16, 2011, 01:12:56 »
Hej hej, nie wiedziałem, że mam plusa z DRF  ???
Cała prawda o moim graniu...


Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 16, 2011, 06:31:02 »
takze czekam na jakas nowa wymowke.

Sadze ze jest tak prozaiczna jak: nie jestesmy w stanie walczyc w blobwarze sc.
Zreszta coven ci nie odpowie na pytania o dyplomacje SW w sprawie -a-, bo o tym zdecydowala pewnie Dalilha(SE)*, a oni sa zbyt maluczcy.

* - widzialem aktywnosc tej postaci zwanej niegdys Lady Molle na kb(wie o wszystkim, uklada sie gdzie trzeba i szpieguje profesjonalnie), mozliwe tez ze o tym decydowal Tek. Tak bylo podane przez Xeo gdzies wczesniej.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2011, 06:49:32 wysłana przez Kira Korpii »

Platfusek

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 16, 2011, 09:06:16 »
skoro coven nie chce, to może pink bunies pomoże aaa w walce z drf, chyba że jesteście zbyt cieńkie bolki aby przeciwstawić się powerblockowi w którym macie bot alty (kira jest przykładem powiedzenia że najciemniej pod latarnią albo że najgłośniej plują ci co mają najwięcej na sumieniu ;)

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 16, 2011, 09:09:15 »
Nie wiesz moze gdzie chowam papier toaletowy?

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 16, 2011, 09:10:37 »
Nie wiesz moze gdzie chowam papier toaletowy?

Kac kupa meczy, i dlatego postanowiles zawitac o poranku na Centrale?  :D
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 16, 2011, 09:13:06 »
Prawda jest znacznie bardziej powazna - prawie posralem sie ze smiechu czytajac post Wielkiego Brata Platfusia :>

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 16, 2011, 09:19:02 »
Prawda jest znacznie bardziej powazna - prawie posralem sie ze smiechu czytajac post Wielkiego Brata Platfusia :>

Gdybym za kazdym razem kiedy czytam twojego posta popuszczal ze smiechu, to juz dawno nie mialbym sie w co przebrac :) Sluchaj, moze to jakis problem, wczesnie wykryte schorzenie da jakos wyleczyc, na twoim miejscu skontaktowalbym sie z jakims dobrym proktologiem, bo kto wie, z jakich powodow bedziesz popuszczal za rok - dwa, nie lekcewaz tego
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 16, 2011, 09:26:28 »
Gdybym za kazdym razem kiedy czytam twojego posta popuszczal ze smiechu, to juz dawno nie mialbym sie w co przebrac :) Sluchaj, moze to jakis problem, wczesnie wykryte schorzenie da jakos wyleczyc, na twoim miejscu skontaktowalbym sie z jakims dobrym proktologiem, bo kto wie, z jakich powodow bedziesz popuszczal za rok - dwa, nie lekcewaz tego

Dobrze ze popuszczasz tylko czasami, ale skoro wiesz jak sobie z tym radzic to zglosze sie po porade jesli cos mi sie przydarzy.

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 16, 2011, 13:22:23 »
Hed stracone, ge oblezone.
To co kiedy bedzie sytuacja faktycznie wymagan waszej interwencji? To pytanie odnosnie posta xeovara z ksod. Mi to Wyglada na to ze to coven wraz z SW sie sprzedali ruskim jak kiedys apa. coz za ironia losu jeszcze teraz niektorzy covenowcy wypominaja czlonkom apa ze jako corp rentierski zmienili strony a sami nie lepsi. Wyglada ze z covenu tylko owce maja jaja i sprzedajna dusza nie jest u owiec a w covenie, bo jako jedyny corp z sw walcza z kacapami, a coven wlaz pod kamien resetujac sojusznika w potrzebie. Aha damage control "my chcemy tylko gf" juz sie przejadl, takze czekam na jakas nowa wymowke.

Byliśmy poproszeni o pomoc podczas drugiego RFa ihuba w HED, był nawet alarm clock ogłoszony na to CTA, po czym -A- postanowiło nie engagować. Od tamtego czasu nie było prośby o pomoc (a przynajmniej o tym nie wiem, od kilku dni jestem na urlopie).

HammerSnake

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 16, 2011, 14:46:33 »
hehe no właśnie z zdziwieniem się przyglądałem, że nikt nie poruszył udanej covenowej misji dyplomatycznej "przetrwać do jesieni".

Normalnie lato miłości na centrali  8).

Z drugiej strony, z góry wiadomo co xeo napisze. Więc może nikomu już się nie chce ciągnąć sprawy, bo dyskusja będzie wiała nudą :P.

akira akawa

  • Gość
Odp: Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 16, 2011, 15:28:13 »
Z tą różnicą że w Taśmach Prawdy ani razu nie pada nick "Czaczaros", a osoba o której mówiliśmy to StellarZord aka Kino.

Ahaahaaaha  ten jeszcze lepszy same "Asy" kosmosu na FC^^

 http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_detail&kll_id=153138

http://hq.c0ven.pl/kb/?a=pilot_detail&plt_id=98306
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2011, 15:35:30 wysłana przez akira akawa / Zuglub »

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 16, 2011, 15:36:44 »
Ahaahaaaha  ten jeszcze lepszy same "Asy" kosmosu na FC^^

 http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_detail&kll_id=153138

Zdaje sie ze to mialo byc o lfnie ;p
Tak czy siak pozdro Val Heru jak juz wspominamy ;)

akira akawa

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 16, 2011, 15:44:36 »
on jest w lfnie^^

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 16, 2011, 15:46:05 »
StellarZord... o ile mnie pamięć nie myli z tym panem piłem piwko na zlocie BUFU w Toruniu.

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 16, 2011, 16:54:07 »
skoro coven nie chce, to może pink bunies pomoże aaa w walce z drf, chyba że jesteście zbyt cieńkie bolki aby przeciwstawić się powerblockowi w którym macie bot alty
na glowe upadles? hahahaha

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 16, 2011, 17:53:43 »
StellarZord... o ile mnie pamięć nie myli z tym panem piłem piwko na zlocie BUFU w Toruniu.

ten Pan sprzedal konto dawno temu
piles piwo z orginalem wlascicielem tego konta
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 16, 2011, 18:22:23 »
Kino (nie nazywam Stellarem, żeby nie myliło się z poprzednim właścicielem, całkiem porządnym gościem) był i prawdopodobnie nadal jest jedną z osób, która ostro bociła w LFN. I jedną z przyczyn, dla której chciano mnie wywalić z korpa.
Cała prawda o moim graniu...


Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 16, 2011, 19:42:59 »
Kino (nie nazywam Stellarem, żeby nie myliło się z poprzednim właścicielem, całkiem porządnym gościem) był i prawdopodobnie nadal jest jedną z osób, która ostro bociła w LFN. I jedną z przyczyn, dla której chciano mnie wywalić z korpa.

za współudział?

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 16, 2011, 20:10:44 »
lol

Za sprzeciw?  ::)
Cała prawda o moim graniu...


silvia

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 16, 2011, 22:15:44 »
Kino (nie nazywam Stellarem, żeby nie myliło się z poprzednim właścicielem, całkiem porządnym gościem) był i prawdopodobnie nadal jest jedną z osób, która ostro bociła w LFN. I jedną z przyczyn, dla której chciano mnie wywalić z korpa.

oj bocil, szczegolnie jak JN mialo ipx'a. Carrier kill anyone?

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 16, 2011, 22:47:27 »
A pamietasz Skeer, jak ZUO wychodzilo z c0venu i sie wydalo, ze ktos z aliansu kupil bota od qlko1, i sie mnie pytales czy wiem, kto to :) A jak ci powiedzialem, to nie chciales wierzyc  :D
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.