Autor Wątek: Skanowanie  (Przeczytany 6461 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

emire79

  • Gość
Skanowanie
« dnia: Sierpień 11, 2011, 22:39:37 »
Witam mam problem ze skanowaniem. Otoz nauczylem sie sknowac tam roznego typurzeczy tzn to co tam wystpeuje gravimetric itp. Lecze nie potrafie Ladar z misji musze to znalezc. Robie tak samo jak z pozzostalymi i jest wyszukane na 40% to zwezam znow obszar i wtedy pisze nie wykryto. Moze ktos mi poradzic ? Zgory dzieki i pozdrawiam emire.

Pynio

  • Gość
Odp: Skanowanie
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 12, 2011, 00:17:05 »
Tłumaczenie google z norweskiego czy jak?

Przepraszam ale treść dla mnie jest co najmniej magiczna.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Skanowanie
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 12, 2011, 07:54:52 »
Masz za słabą siłę sensorów, bazowo jest to 44 ze skilami, w odpowiednim statku z odpowiednim fitem da się wyciągnąć ponad 180.
Powiedz w czym skanujesz i jakie masz skile to powiem ci co poprawić.

Tu masz poradnik po angielsku.
http://www.eve-online-fan.co.uk/guide-to-exploration-in-eve-online/

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Skanowanie
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 12, 2011, 08:11:35 »
Masz za słabą siłę sensorów, bazowo jest to 44 ze skilami, w odpowiednim statku z odpowiednim fitem da się wyciągnąć ponad 180.
Powiedz w czym skanujesz i jakie masz skile to powiem ci co poprawić.

Tu masz poradnik po angielsku.
http://www.eve-online-fan.co.uk/guide-to-exploration-in-eve-online/

Ekhmm..czy ja mogę poprosić o ten "odpowiedni statek z odpowiednim fitem" na 180siły skanowania ?

Minna Hinata

  • Gość
Odp: Skanowanie
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 12, 2011, 11:51:06 »
1) Podaj jakie masz skile w skanowaniu a dla pewności aby nie mieć problemu z takimi sygnaturami zrób:

Astrometics - 4
Astrometic Pinpointing - 3
Astrometic Rangefinding - 3
Astrometic Acquisition - 3

Najlepiej jest wszystkie skile mieć na 4/4/4/4 ponieważ przy takim układzie możesz sobie pozwolić na bezproblemowe skanowanie nawet ciężkich sygnatur w 0.0 czy W-Space.

Do skanowania używaj statków z bonusami do tego:

Fregaty:

Amarr - Magnate
Caldari - Heron
Gallente - Imicus
Minmatar - Probe

Covert Ops:

Amarr - Anathema
Caldari - Buzzard
Gallente - Helios
Minmatar - Cheetah

2) Naucz się pisać po polsku ponieważ naprawdę Ciężko Cię zrozumieć. Jak nie znasz j. polskiego i używasz translatora to pisz po angielsku, duża grupa ludzi zna ten język i pewnie lepiej Cię zrozumie niż przez translator.

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Skanowanie
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 12, 2011, 12:43:32 »
Dadam tylko, że fajnie jest też zainwestować w sisterkowe proby. Całkiem ułatwiają skanowanie. Pomaga też sistersowa wyrzutnia prob, ale jeśli robisz to t1 fregatą, to biorąc pod uwagę koszty wydaje się to trochę niecelowe.
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Goomich

  • Gość
Odp: Skanowanie
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 12, 2011, 12:46:49 »
Witam mam problem ze skanowaniem. Otoz nauczylem sie sknowac tam roznego typurzeczy tzn to co tam wystpeuje gravimetric itp. Lecze nie potrafie Ladar z misji musze to znalezc. Robie tak samo jak z pozzostalymi i jest wyszukane na 40% to zwezam znow obszar i wtedy pisze nie wykryto.

Zapewne ta sygnatura już nie leży w zawężonej przestrzeni. Musisz poprzesuwać proby.

emire79

  • Gość
Odp: Skanowanie
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 12, 2011, 18:17:48 »
Ok wykonalem misje blad jakis mialem, zamienilem pare slowek z gm i juz wszystko gra.
Ps dla wszystkich ludzi xd- rozumiem moze dziwnie napisalem, ale gdzie Wy tu widzicie translator haha. Uzylem prostych slow takich jakie zostaly umieszczone po angielsku w grze . Wiec dla zuchwalych niema w tym ani 1% translator(niewiem gdzie go widzicie)

Minna Hinata

  • Gość
Odp: Skanowanie
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 12, 2011, 21:22:47 »
Ok wykonalem misje blad jakis mialem, zamienilem pare slowek z gm i juz wszystko gra.
Ps dla wszystkich ludzi xd- rozumiem moze dziwnie napisalem, ale gdzie Wy tu widzicie translator haha. Uzylem prostych slow takich jakie zostaly umieszczone po angielsku w grze . Wiec dla zuchwalych niema w tym ani 1% translator(niewiem gdzie go widzicie)

W Twoim stylu pisania, powiem Ci jak to brzmi - tłumaczone z chińskiego na translatorze... Twój powyższy tekst jest nieskładny, słowa są odmieniane w złych formach... ogólnie tragedia, wybacz ale tak to brzmi a to utrudnia ogólne zrozumienie Cię.