Autor Wątek: Czołem!  (Przeczytany 3774 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MuadDib

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 60
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Muad-Dib
  • Korporacja: Na emeryturze
Czołem!
« dnia: Lipiec 30, 2011, 09:09:11 »
Witam wszystkich serdecznie!Z racji tego ze za kilka dni mam zamiar rozpocząć nowy etap w moim życiu-wkroczyć w niesamowity świat EVE-postanowiłem przywitać się i prosić o odpowiedzi na kilka nurtujących mnie pytań.Kilka slow o mnie:zapalony gracz od dzieciaka (commodore,psx,ps2,xbox360 etc) doświadczenie z innych gier ;standardowo WoW,ogame,tauriworld itp.Obecnie w Szczecinie praca studia.Zdaje sobie sprawę ze stopniem rozbudowania oraz ogromem żadna z nich EvE do piet nie dorasta ale spróbować trzeba.mam nadzieje ze z Wasza pomocą dam jakoś rade.Na początku kilka pytań zanim rozpocznę rozgrywkę.
1.Czy chcąc np wstąpić do UA muszę wybrać jakaś konkretna rasę?Czy w Akademii przyjmują wszystkich?
2.Czy na samym początku podjęte przeze mnie decyzje wymusza konkretny styl działania?Mam tu na myśli wybór górnika pirata itd.na początku chciałbym zapoznać się z każdym aby później zdecydować.
3.Czy istnieje jakikolwiek poradnik po Polsku najlepiej(poliglotą nie jestem)który rozjaśnia i przeprowadza przez pierwsze kilka kilkanaście dni gry.(szukałem trochę na tej stronie ale przyznam szczerze ze ciężko z tym).Jeżeli tak byłbym wdzięczny za link.
Na razie tyle.Mnóstwo rzeczy jeszcze zaprząta moja głowę ale o nich dopiero jak się zaloguje do gry.Mam nadzieje ze mogę liczyć na Wasza pomoc i odpowiedzi.Wszak o zgraniu społeczności EvE krążą niemalże legendy:)
Entuzjasta kryptowalut, na rynku od 2017 roku.
Gracz pamietający czasy NES-a ciorający w MGS oraz CIV II na szaraku.
Obecnie pasjonat gamingu opartego o blockchain obserwujący rynek Web3games od 2021 roku

https://linktr.ee/muaddib

Kha Verti

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 69
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kha Verti
  • Korporacja: BSI
  • Sojusz: brak
Odp: Czołem!
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 30, 2011, 10:02:24 »
1. Przyjmują wszystkich
2. Nic nie wymuszą. W Eve możesz być górnikiem, potem piratem, następnie handlarzem, producentem itp. To kim jesteś determinowane jest przez to co robisz i jakie masz skille a nie wybór jakiejś z góry narzuconej profesji. W każdej chwili możesz zacząć skillować inne rzeczy i w ten sposób się "przebranżowić"
3. O polskim poradniku do obecnej wersji Eve nie słyszałem chyba że UA się jakiegoś dorobiła. Generalnie oni Cię nauczą wszystkiego od podstaw więc nie ma obawy.
Kha Verti / BSI / Brak sojuszu

MuadDib

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 60
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Muad-Dib
  • Korporacja: Na emeryturze
Odp: Czołem!
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 30, 2011, 10:08:25 »
Dzieki.Powiedz jeszcze prosze jak najlepiej zaczac z tego triala 14-dniowego czy 21-dniowego ktory reklamowany na stronie "Inexus"?Czy moze to tylko chwyt marketingowy?
Entuzjasta kryptowalut, na rynku od 2017 roku.
Gracz pamietający czasy NES-a ciorający w MGS oraz CIV II na szaraku.
Obecnie pasjonat gamingu opartego o blockchain obserwujący rynek Web3games od 2021 roku

https://linktr.ee/muaddib

Starakopara

  • Gość
Odp: Czołem!
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 30, 2011, 10:14:57 »
to nie chwyt, i imo lepiej grac 21 za free niz 14  ;D

edit: Witaj na Centrali, gdzie zwykłe posty nie zdarzają się zbyt często... ;D
« Ostatnia zmiana: Lipiec 30, 2011, 10:22:08 wysłana przez Starakopara »

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Czołem!
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 30, 2011, 13:05:07 »
Witam i ja. Także zachęcam abyś wszedł do Unseen.

ps. Jak byś jednak miał jakieś pytania i wątpliwości postaraj się do mnie napisać (w grze mam taki sam nick jak tu). Często rezyduje na polish-u (to czat ogólnopolski jeśli to można tak nazwać).

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Czołem!
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 30, 2011, 14:45:52 »
Witam i ja. Także zachęcam abyś wszedł do Unseen.

ps. Jak byś jednak miał jakieś pytania i wątpliwości postaraj się do mnie napisać (w grze mam taki sam nick jak tu). Często rezyduje na polish-u (to czat ogólnopolski jeśli to można tak nazwać).

Akurat reklame Polisha mogles sobie darowac, to jest bardzo szkodliwy kanal ktory wiele osob zniechecil do tej gry
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Czołem!
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 30, 2011, 17:01:15 »
Czy ja wiem ... sam zaczynałem od polisha ];) ale ok jak coś to zatuptaj do mnie może coś wymyślimy ];)

Siri Irme

  • Newbie friendly!
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Siri Irme
  • Korporacja: Low Technology
Odp: Czołem!
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 30, 2011, 17:07:21 »
Zamiast "Polisha" polecam kanał "Centrala Noobs" na początek.

P.S. A tak w ogóle, to ja ze Stargardu jestem. Tego pod Szczecinem ;) Jesteśmy więc sąsiadami  8)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 30, 2011, 17:33:57 wysłana przez hctob »

Yaros

  • Gość
Odp: Czołem!
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 31, 2011, 00:51:02 »
Jeżeli chodzi o poradnik, to tu masz fajne kompedium wiedzy o Eve: http://www.isktheguide.com
Niestety, nie ma po polsku ale jest po angielsku, węgiersku albo koreańsku.

MuadDib

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 60
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Muad-Dib
  • Korporacja: Na emeryturze
Odp: Czołem!
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 31, 2011, 11:20:11 »
Dzieki i za to Yaros,hctob fajnie sie sklada czasami bywam w stargardzie moze kiedys przy jakims zacnym gazowanym zlocistym trunku wylozysz mi meandry EvE:)
Entuzjasta kryptowalut, na rynku od 2017 roku.
Gracz pamietający czasy NES-a ciorający w MGS oraz CIV II na szaraku.
Obecnie pasjonat gamingu opartego o blockchain obserwujący rynek Web3games od 2021 roku

https://linktr.ee/muaddib

Siri Irme

  • Newbie friendly!
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Siri Irme
  • Korporacja: Low Technology
Odp: Czołem!
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 31, 2011, 16:48:15 »
Jak najbardziej. Najlepiej paru, bo jakby nie patrzeć, EVE to kosmiczna gra więc stan nieważkości jest wskazany dla lepszego poznania omawianych zagadnień ;)

Starakopara

  • Gość
Odp: Czołem!
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 01, 2011, 07:41:26 »
Jak najbardziej. Najlepiej paru, bo jakby nie patrzeć, EVE to kosmiczna gra więc stan nieważkości jest wskazany dla lepszego poznania omawianych zagadnień ;)

tiaaaaa.... a potem pojawiają się draki na armorze i różne inne " nieważkie " cuda  ;D