Autor Wątek: Inwazja na -A- rozpoczeta?  (Przeczytany 131155 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #560 dnia: Wrzesień 20, 2011, 11:55:53 »
Jak się nie lata jakimis przetankowanymi cegłami to z zasady te wszystkie supercapslowe hotdropy moga sobie ci uperpefauperzy w cztery litery wsadzić. Tak w low jak i pewnie też w null. Przynajmniej narazie, póki CCP nie wysłuchało jeszcze tych wszystkich płaczków, którym straszna krzywda się dzieje, że znowu czegoś drakiem na gacie nie zdążyli złapać, a co przecież być nie może ...

BTW. PL nie ma sie co czepiać. Jego kadydaci do CSM (czy jak to się zwie) w ostatniej kampanii obiecywali walkę o jakieś boosty dla walk w małych gangach. I to robią. Skaczą po 5 czy 7. A że to nyxy ... :P
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #561 dnia: Wrzesień 20, 2011, 12:57:25 »


BTW. PL nie ma sie co czepiać. Jego kadydaci do CSM (czy jak to się zwie) w ostatniej kampanii obiecywali walkę o jakieś boosty dla walk w małych gangach. I to robią. Skaczą po 5 czy 7. A że to nyxy ... :P
Ale nie wyszczególnili w jakich statkach te gangi?  :P ;D
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #562 dnia: Wrzesień 20, 2011, 13:07:43 »
Ale nie wyszczególnili w jakich statkach te gangi?  :P ;D

Tak jak CCP zapowiadało, że małe grupki ludzi będą mogły zasiedlać się w 0.0. I im się udało! Legion of Xdeath, 1300 charów, 7 regionów. RA, 2000 charów, 7 regionów. Etc :))

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #563 dnia: Wrzesień 20, 2011, 13:19:35 »
Ale nie wyszczególnili w jakich statkach te gangi?  :P ;D

Zapewne przez niedopatrzenie nie :P
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #564 dnia: Wrzesień 20, 2011, 13:38:45 »
Tak jak CCP zapowiadało, że małe grupki ludzi będą mogły zasiedlać się w 0.0. I im się udało! Legion of Xdeath, 1300 charów, 7 regionów. RA, 2000 charów, 7 regionów. Etc :))
No to już nie wina CCP że człowiek jest zwierzęciem stadnym  :P
Poza tym jest sporo małych aliansików z własnym SOVem.... wprawdzie za pozwoleniem większego brata, ale mimo wszystko  :P
Akurat to że tworzą się wielkie bloki to już nie jest kompletnie wina CCP czy mechaniki gry, to po prostu psychika ludzka - w kupie raźniej i kupy nikt nie ruszy  ;)
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #565 dnia: Wrzesień 20, 2011, 13:39:50 »
No to już nie wina CCP że człowiek jest zwierzęciem stadnym  :P
Poza tym jest sporo małych aliansików z własnym SOVem.... wprawdzie za pozwoleniem większego brata, ale mimo wszystko  :P
Akurat to że tworzą się wielkie bloki to już nie jest kompletnie wina CCP czy mechaniki gry, to po prostu psychika ludzka - w kupie raźniej i kupy nikt nie ruszy  ;)

No jak, przecież 1500-2000 charów to mały sojusz.

Orli1983

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 114
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: What ever
  • Korporacja: Lords of Sandbox
  • Sojusz: rane
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #566 dnia: Wrzesień 20, 2011, 14:24:19 »
No to już nie wina CCP że człowiek jest zwierzęciem stadnym  :P
Poza tym jest sporo małych aliansików z własnym SOVem.... wprawdzie za pozwoleniem większego brata, ale mimo wszystko  :P
Akurat to że tworzą się wielkie bloki to już nie jest kompletnie wina CCP czy mechaniki gry, to po prostu psychika ludzka - w kupie raźniej i kupy nikt nie ruszy  ;)

dokladnie- sam obecnie siedze w peciarskim aliansie RA i szczerze mowiac bardzo odoba mi sie taka opcja. ALians nie musi reprezentowac jakiejs nadzwyczajnej sily bojowej by miec sov i moc go utrzymac. TO wymarzone miejsce dla krebirow ktorzy lubia sobie czasami polatac PVP. Patrząc z mojej pespektywy mogę używać infrastruktury (jb, stacje) prawie calego bkoku DRF. Dzięki sieci jb i ilości frontów mogę wybierać czy  leciec do omist a może do Catach. A nawet wybrać sobie fc pod którym che leciec :P a może posiedzieć w kerbidołku .
  Minus jest taki ze omist już prawie cale przejęte :P Wczoraj byłem na małym roamie po feythnabolis niestety w wielu sytemach ze stacjami nie było żywej duszy nie mówiąc o chętnych do walki.
Kolejny minus to ilość takich aliansow jak mój :P  AAA i reszta mogą skutecznie unikac walki a ich pety powoli przechodzą pod bandere DRF i trzeba będzie czekac na jakis przewrot by było z kim walczyć.

Ciekawe ze kilka korpow z  rozwiązanego imperial order ( wrog DRF) szybko znalazlo się w aliansach będących petami DRF. Rozumiem ze ciężko rozwiązać kwestie zablokowanych asetsow  i dlatego warto dołączyc do bylego wroga, ale dlaczego druga strona idzie na taki układ? ;/ no chyba ze to korpy stojace za destrukcją aliansu.

BTW pamietam jak zaczynalem gre w eve to niewciagniety w polityke zyłem w przekonaniu ze w eve  nie jest tak nasilone zjawisko szpiegostwa, sabotażu, botowania itp czasmi nieswiadomosc jest piekna ;] .

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #567 dnia: Wrzesień 20, 2011, 15:22:07 »
dokladnie- sam obecnie siedze w peciarskim aliansie RA i szczerze mowiac bardzo odoba mi sie taka opcja. ALians nie musi reprezentowac jakiejs nadzwyczajnej sily bojowej by miec sov i moc go utrzymac. TO wymarzone miejsce dla krebirow ktorzy lubia sobie czasami polatac PVP. Patrząc z mojej pespektywy mogę używać infrastruktury (jb, stacje) prawie calego bkoku DRF. Dzięki sieci jb i ilości frontów mogę wybierać czy  leciec do omist a może do Catach. A nawet wybrać sobie fc pod którym che leciec :P a może posiedzieć w kerbidołku .
  Minus jest taki ze omist już prawie cale przejęte :P Wczoraj byłem na małym roamie po feythnabolis niestety w wielu sytemach ze stacjami nie było żywej duszy nie mówiąc o chętnych do walki.
Kolejny minus to ilość takich aliansow jak mój :P  AAA i reszta mogą skutecznie unikac walki a ich pety powoli przechodzą pod bandere DRF i trzeba będzie czekac na jakis przewrot by było z kim walczyć.

Daj mi jeden powód, dla którego ktoś miałby walczyć z wami zamiast z kimś kto jest blisko i nie zawoła supercapsów swojego landlorda jak dostanie w dupę.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #568 dnia: Wrzesień 20, 2011, 15:40:58 »


BTW pamietam jak zaczynalem gre w eve to niewciagniety w polityke zyłem w przekonaniu ze w eve  nie jest tak nasilone zjawisko botowania czasmi nieswiadomosc jest piekna ;] .

Jestem oburzony, ze w tej grze sa boty - ja gram dla wlasnej przyjemnosci
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Goomich

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #569 dnia: Wrzesień 20, 2011, 15:50:26 »
I dlatego w grze są boty.

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #570 dnia: Wrzesień 20, 2011, 22:09:46 »
Jestem oburzony, ze w tej grze sa boty - ja gram dla wlasnej przyjemnosci

osobiscie zabije ci bota

:D

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #571 dnia: Wrzesień 20, 2011, 23:14:23 »
[admin]Primo flame pare pieter niżej. Secundo offtop. Wracać do głównego tematu ino raz[/admin]

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #572 dnia: Wrzesień 30, 2011, 18:22:36 »
http://killboard.gypsyband.ru/?a=kill_detail&kll_id=129546

Następna matka RA do piachu, 6ty supercaps w ciągu tygodnia. Nawet goonsi nie uratowali przed wdupixem.

Goomich

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #573 dnia: Wrzesień 30, 2011, 19:46:06 »
To nie matka, tylko wyrób matkopodobny.

Poza tym:

Destroyed items:
Drone Control Unit I, Qty: 2

Dropped items:

Drone Control Unit I, Qty: 2

WTFisthisshit.jpg

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #574 dnia: Wrzesień 30, 2011, 20:46:38 »
Nie zapominaj o invu t1 i dual tanku  ::)

Ah ci wasi niebiescy...

sc0rp

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #575 dnia: Październik 02, 2011, 01:00:51 »
http://killboard.gypsyband.ru/?a=kill_detail&kll_id=129546

Następna matka RA do piachu, 6ty supercaps w ciągu tygodnia. Nawet goonsi nie uratowali przed wdupixem.
a co goony maja do ra, pozatym ze to hosty?

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #576 dnia: Październik 02, 2011, 08:17:35 »
Spójrz w related kills.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #577 dnia: Październik 02, 2011, 21:56:10 »
Dobra wiadomosc jest taka, ze jutro NCDOT ma zresetowac caly napland.
Zla wiadomosc jest taka, ze 4 alianse zostana do nich blue, a z reszta beda mieli NIPa, wiec praktycznie nic sie nie zmieni.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #578 dnia: Październik 02, 2011, 21:59:31 »
To zalerzy czy nip aktualnie obejmuje uznawanie superów za sov struktury czy nie :P (bo  juz się z taką interpretacją spotkałem, że NIP=nie atakowanie sova + nie atakowanie superów)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

sc0rp

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #579 dnia: Październik 03, 2011, 02:29:43 »
Dobra wiadomosc jest taka, ze jutro NCDOT ma zresetowac caly napland.
Zla wiadomosc jest taka, ze 4 alianse zostana do nich blue, a z reszta beda mieli NIPa, wiec praktycznie nic sie nie zmieni.
Ev0ke, a pozostale 3 to?

Goomich

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #580 dnia: Grudzień 05, 2011, 05:30:40 »
Wczoraj do U0W-DR zjechało się chyba pół efki. http://dog-net.org/brdoc/?brid=1920

Wpadliśmy tam chyba jakosiły rozjemcze, bo najpierw tłuklismy po -A-, a potem RA. Gdzieś po dziesięciu minutach jeden z naszych tytanów dał się złapać i pół bitwy spędziłem alt-tabując do drugiej bitki: http://northern-coalition.co.uk/?a=kill_related&kll_id=99794

[admin]Poprawiłem błąd w pierwszym linku
Doom[/admin]
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2011, 08:25:34 wysłana przez Doom »

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #581 dnia: Grudzień 12, 2011, 15:24:35 »
A potem przyszedł Pandemic Legion i wszystkich wygonił z lasu....

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #582 dnia: Grudzień 14, 2011, 20:08:54 »
[admin]Podobno -A- przechodzi do ofensywy, dobry moment na odświeżenie wątku, bo ten za długi.
Nowy wątek: http://eve-centrala.com.pl/forum/index.php/topic,10176.msg171093.html#msg171093[/admin]

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.