Autor Wątek: Inwazja na -A- rozpoczeta?  (Przeczytany 131644 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Calix

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #210 dnia: Sierpień 07, 2011, 02:53:23 »
To mi przypomina bicie jakiegoś dzieciaka w piaskownicy w 5 osób. Life is brutal.
Miałeś przerażające dzieciństwo  :P

A mówiąc poważnie to Nite ma rację pisząc że AAA jest teoretycznie* słabszym celem niż DRF. Staramy się jak możemy/potrafimy jest zazwyczaj fajnie do przylotu supeerrcapsów po którym trzeba się zmywać. Najgorzej nie jest, mam nadzieję że za 10 dni jak skończę skilować duże lazory T2 Sokół nadal będzie w NC. i będę mógł mu zaświecić ku pamięci choć raz, bo na razie to najwyżej repkę mogę mu wrzucić  8)

Alrekus

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #211 dnia: Sierpień 07, 2011, 03:09:22 »
-A- JEST łatwiejszym celem niż DRF i to jest fakt, tabór FC dronkowa jest pokaźniejszy i na pewno także lepszy jakościowo, tak samo wywiad (tu może być po równo bo i w DRF i w -A- są ruskie), flota konwencjonalna jak i capitalowa także jest nieporównywalna, na razie triple walczą sobie podjazdowo z RA i WN., inaczej będzie jak włączy się jeszcze Legion i Solar, siłę powerbloku stanowią wszyscy członkowie. -A- aby dorównać DRF ściąga wszystkie odpady z kosmosu i włącza to do flot, dronkowo ma własną, sprawdzoną ekipę. Zresztą, nie ma co się rozczulać kto z kim jest, czy ktoś walczy z łatwym celem czy trudnym, wojna nie polega na honorze, jeśli prowadzi się wojny to po to aby wygrać, osiągnąć jakiś cel, okazyjnie może dla good fights, wojny wygrywa się mająć przewagę, samemu odrzucając tą przewagę trzeba być albo pewnym zwycięstwa, albo głupim.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #212 dnia: Sierpień 07, 2011, 10:13:03 »
Sokół jesteś bardzo dobrym pilotem lecz o ile Cię poznałem to Twoim celem są killsy ponad wszystko. Stąd jesteś w NC. (być może kolejny step to PL?)

Nie killsy, ale aktywność i dużo akcji (kills to efekt uboczny). W PL mnie nigdy nie zobaczysz, natomiast z dużą dozą prawdopodobieństwa mogę stwierdzić, ze NCDOT jest moim ostatnim dużym aliansem 0.0.

Najlepszym kierunek dla NC. jest rzucenie się na coś co jest łatwe np. AAA, zamiast na coś co jest chujowo trudne - DRF.
Innymi słowy nie należy oczekiwać, że NC. rzuca się na coś trudnego bo dostaną po prostu wpierdol.

Dorabiasz ideologię, a sprawa jest prosta - przylecieliśmy na Południe pomóc WN, bo oficjalnie to nasi "brosefs". Siły póki co są dość wyrównane, tu jest zdecydowanie trudniej niż było w Vale/Tribute.

Niestety, nasz leader ma parcie na duże bitki i kompletnie lekceważy skirmishe, za którymi tęskni spora część membersów. Czasem aż żal patrzeć jak ludzie po 100 mil SP "marnują" się w beznadziejnych (pod kątem funu) Hellcatach. Naprawdę, wydawało mi się, ze stać nas na wiecej niż "ataki chińskiej piechoty".


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #213 dnia: Sierpień 07, 2011, 10:19:19 »
Cytuj
W PL mnie nigdy nie zobaczysz
Powiedział ten kto tak samo mówił o Bufu wyzywając ich jednocześnie od dresiarzy 8)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #214 dnia: Sierpień 07, 2011, 10:41:41 »
Powiedział ten kto tak samo mówił o Bufu wyzywając ich jednocześnie od dresiarzy 8)

Naprawdę tak mówiłem? Trochę nie chce mi się wierzyć, bo jako n00b czytałem o akcjach BUFU w czasie Delve War z wypiekami na pysku i liczyłem dni do momentu, kiedy spełnię minimalne wymagania. Potem trochę poluzowali z rekrutacją i odpuściłem sobie, bo z paroma osobami latać tam nie chciałem - ale w końcu i tak u Bufonów wylądowałem, co bardzo miło wspominam.

Ale PL jeśli się zmienia, to tylko na gorsze - co doskonale pokazali failując w VFK.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #215 dnia: Sierpień 07, 2011, 11:27:37 »
Ogólnie nie ma chyba aliansu, który szuka dymu tam gdzie jest ciężko. Nawet zaryzykował bym stwierdzenie, że wiele wojen łatwo można zdusić w zarodku stawiając konkretny opór na samym ich początku, gdyż atakującemu nie chce się gryźć dalej tylko leci gdzieś indziej.

Najbardziej zawzięci są UAXXX i szacun im za to.

Oby na południu nie było zalewu superów i spędu wszystkich możliwych "friendsów" to wtedy będą ciekawe walki.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 07, 2011, 11:46:32 wysłana przez Nitefish »

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #216 dnia: Sierpień 07, 2011, 11:42:02 »
  Co miało przylecieć, to przyleciało. Legion of xx jest, RA jest, NCdot jest, WN jest. Raiden nie może wrócić, bo ktoś musi pilnować technetu. A solary się tak naprawdę nie liczą. Ostatni wyczyn Mastera to "pokonanie" MH 3 lata temu...

  Naprawdę zastanawia człowieka jednak...
Cytuj
przylecieliśmy na Południe pomóc WN, bo oficjalnie to nasi "brosefs"
Jaką miarą jest to inny układ niż to, co miało stare NC? Śmiem twierdzić, że NC było lepsze o tyle, że nooby mogły tam lecieć i też się bawić, bez płacenia renty.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #217 dnia: Sierpień 07, 2011, 11:43:40 »
Ogólnie nie ma chyba aliansu, który szuka dymu tam gdzie jest ciężko.

Darkside
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #218 dnia: Sierpień 07, 2011, 11:47:58 »
Darkside owszem, ale to nie jest sov null sojusz i są w porównaniu do innych stosunkowo mali. To taki wieeelki CartelDOT. Ciekawe co u nich słychać nawiasem mówiąc.

Platfusek

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #219 dnia: Sierpień 07, 2011, 12:10:15 »
Darkside owszem, ale to nie jest sov null sojusz i są w porównaniu do innych stosunkowo mali. To taki wieeelki CartelDOT. Ciekawe co u nich słychać nawiasem mówiąc.

aha i co jeszcze, cartel z dotem to przy darkside bardziej unseen akademia, widziałem dwa spotkania pomiędzy tymi sojuszami i dziwnym trafem ciągle jedna strona była cała na czerwono i nie były to darksidy ;) jedyne podobieństwo to była ta kropka po nazwie ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 07, 2011, 12:16:18 wysłana przez Platfusek »

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #220 dnia: Sierpień 07, 2011, 12:21:51 »
aha i co jeszcze, cartel z dotem to przy darkside bardziej unseen akademia, widziałem dwa spotkania pomiędzy tymi sojuszami i dziwnym trafem ciągle jedna strona była cała na czerwono i nie były to darksidy ;) jedyne podobieństwo to była ta kropka po nazwie ;)

cos ci sie pomylilo kolego poniewaz DS praktycznie nigdy nie walczyli z cartelDOT, nie bylo okazji
raz przylecieli z polnocy i dostali wpierdol - to cala przygoda cartelDOT z DS
generalnie byli w takiej zlej formie, ze nie mogli zebrac na nas liczb i dostawali blobem w pysk
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

HuLiO_mech

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #221 dnia: Sierpień 07, 2011, 13:09:53 »
aha i co jeszcze, cartel z dotem to przy darkside bardziej unseen akademia, widziałem dwa spotkania pomiędzy tymi sojuszami i dziwnym trafem ciągle jedna strona była cała na czerwono i nie były to darksidy ;) jedyne podobieństwo to była ta kropka po nazwie ;)

no to mało widziałeś..
http://pinkside.pl/?a=kill_related&kll_id=78056

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #222 dnia: Sierpień 07, 2011, 13:19:10 »
[admin]To jest wątek o strzelaniu się -A- z ich oponentami (których nie chce mi się wymieniać). Ani Cartel, ani Darkside nie są stronami w tym konflikcie więc poprzestańcie dyskusje o nich na powyższym poście, albo przenieście ją do adekwatnego topiku.[/admin]

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Re: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #223 dnia: Sierpień 07, 2011, 13:25:15 »
Tak malo sie dzieje w temacie, ze offtopy pewnie nikomu nie przeszkadzaja ;)

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

akira akawa

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #224 dnia: Sierpień 07, 2011, 15:20:50 »
.

To mi przypomina bicie jakiegoś dzieciaka w piaskownicy w 5 osób. Life is brutal.


LOLz - powtarzaj to za kazdym razem gdy w 5 pufniecie raciarza na pasku.

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #225 dnia: Sierpień 07, 2011, 16:12:15 »

LOLz - powtarzaj to za kazdym razem gdy w 5 pufniecie raciarza na pasku.

like that: http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_detail&kll_id=164093 ?
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

akira akawa

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #226 dnia: Sierpień 07, 2011, 17:18:51 »
chyba sie niezrozumieliśmy rook - ja nie mam nic przeciwko pufaniu raciarzy na pasku - to jest czesc gameplay i frajdy.
Ja sie z niego smieje ze uzywa  jakis głupawych porównań o biciu dziecka w pisakownicy przez  pięciu innych i wypomina to , kiedy sam to robi za kazdym razem. Wogole narzekanie na liczby , bloby i rzucanie sie na słabszego itd... w eve really?

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #227 dnia: Sierpień 07, 2011, 17:47:34 »
Chyba mnie nie zrozumiałeś, ja nie narzekam na blooby bo one po prostu są. Poza tym 200 vs 50 to to samo co 10 vs 3, kwestia skali.

Mówiłem o wielkich wojnach, które polegają na tym, że jest wielu atakujących i mało broniących. NC jest specyficznym przykładem bo ich było wielu na papierze ale np swego czasu pospolite ruszenie na AAA tak wyglądało, fajnie że potem odzyskali teren.

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #228 dnia: Sierpień 07, 2011, 17:49:51 »
Ja to rozumiem co piszesz, dla przekory wkleiłem ten link żeby Ci uzmysłowić że najpierw należy patrzeć na siebie.
Narzekanie na liczby? Bloby? Każdy może narzekać na co chce, wolna wola i takie tam bzdury, a pozatym eve to sandbox, więc jeśli ktoś ma przyjemność ze zruchania w dupke gangu/floty przeciwnika bez mydła złamaną szpadlą to jest jego sprawa, wkońcu nie po to się organizuje kampanie (dowolne - nie tylko te w eve) od strony taktycznej, logistycznej, informacyjnej itd, żeby później dawać GF i wymieniać uprzejmości.

Dla pełnego szczęścia wszystkich w sov warfare to brakuje jeszcze tylko tego co się w RvB wyprawia?:
Red: - kurde mamy zamalo osob we flocie
Blue: - to podeslemy Wam naszych, ilu chcecie?
R: - no z 15 dajcie i mozemy sie bic
B: - ok, Ty, Ty i Ty wynocha do floty Red
chyba nie o to chodzi...  ;)
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

garnoo

  • Leń Patentowany
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Garnoo
  • Korporacja: Eternity INC.
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #229 dnia: Sierpień 07, 2011, 19:52:39 »
Ja to rozumiem co piszesz, dla przekory wkleiłem ten link żeby Ci uzmysłowić że najpierw należy patrzeć na siebie.
Narzekanie na liczby? Bloby? Każdy może narzekać na co chce, wolna wola i takie tam bzdury, a pozatym eve to sandbox, więc jeśli ktoś ma przyjemność ze zruchania w dupke gangu/floty przeciwnika bez mydła złamaną szpadlą to jest jego sprawa, wkońcu nie po to się organizuje kampanie (dowolne - nie tylko te w eve) od strony taktycznej, logistycznej, informacyjnej itd, żeby później dawać GF i wymieniać uprzejmości.

Dla pełnego szczęścia wszystkich w sov warfare to brakuje jeszcze tylko tego co się w RvB wyprawia?:
Red: - kurde mamy zamalo osob we flocie
Blue: - to podeslemy Wam naszych, ilu chcecie?
R: - no z 15 dajcie i mozemy sie bic
B: - ok, Ty, Ty i Ty wynocha do floty Red
chyba nie o to chodzi...  ;)

mysle ze z goonami bys sie dogadal  :o
"Głupi jak komentarz na Centrali" - stara indiańska obelga

garnoo

  • Leń Patentowany
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Garnoo
  • Korporacja: Eternity INC.
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #230 dnia: Sierpień 10, 2011, 12:13:36 »
czy nie zaczyna was zastanawiac dzialanie aaa rzucajace raz za razem flotki (subcapsy) na supercapitale w hed?  :P
"Głupi jak komentarz na Centrali" - stara indiańska obelga

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #231 dnia: Sierpień 10, 2011, 12:18:44 »
czy nie zaczyna was zastanawiac dzialanie aaa rzucajace raz za razem flotki (subcapsy) na supercapitale w hed?  :P

Znaczy, że niby co ? Oczyszczają hangary ? Czy może nigdy nie potrzebowali tych subcapsli ?  ;D

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #232 dnia: Sierpień 10, 2011, 13:32:18 »
czy nie zaczyna was zastanawiac dzialanie aaa rzucajace raz za razem flotki (subcapsy) na supercapitale w hed?  :P

Zmieniłeś ally i zapomniałeś nas o tym poinformować?

Mnie zastanawia, ale to Ty jesteś bliżej, może się podzielisz, przemyśleniami.
Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #233 dnia: Sierpień 10, 2011, 15:27:10 »
Znaczy wam trzeba mówić kto jest w waszym Ally?
Nie da się tego jakoś sprawdzić?
Może ktoś pomóc koledze? Bo chyba to jego Ally  jakieś nierozgarnięte jest.

Orion tu ziemia, nie zauważyłeś, że jestem w innym niż Garnoo?

ale napisze specjalnie dla Ciebie wyjaśnienie:

To w jakim ktoś jest ally można sprawdzić, oczywiście, ale ja zapytałem czy Garnoo przypadkiem nie zapomniał zmienić swojego opisu na centrali, lub czy mentalnie już nie jest w innej formacji, bo odebrałem jego wypowiedź jako sarkazm, w kierunku AAA i mnie to zdziwiło, do tego śledząc dyskusje toczące się tu widziałem jak się Garnoo z Sokołem wymienili się na Centrali kilkoma zdaniami na temat nieoczekiwanej zmiany strony frontu. Postanowiłem więc sprecyzować swoje informacje, przy okazji sam wykorzystałem ironiczną zaczepkę.


Jak chcesz sprawdzić nasz poziom rozgarnięcia złóż do nas aplikację sprawdzimy czy pasujesz:) :P


no żeby trola....marnego, bo marnego trzeba było tłumaczyć,


Centralo Quo Vadis?
Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

garnoo

  • Leń Patentowany
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Garnoo
  • Korporacja: Eternity INC.
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #234 dnia: Sierpień 10, 2011, 19:32:32 »
u nas coraz wiecej ludzi sie zastanawia co nasi fc kombinuja bo coraz trudniej doszukac sie nam w tym logiki...
na chwile obecna najpopularniejsza wersja jest ze chlopaki kupili bpo na geddony i jakos musielu zwiekszyc ich popularnosc (wkoncu same sie nie sprzedadza  :-\  )
"Głupi jak komentarz na Centrali" - stara indiańska obelga

Frankie

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #235 dnia: Sierpień 10, 2011, 19:56:37 »
u nas coraz wiecej ludzi sie zastanawia co nasi fc kombinuja bo coraz trudniej doszukac sie nam w tym logiki...
na chwile obecna najpopularniejsza wersja jest ze chlopaki kupili bpo na geddony i jakos musielu zwiekszyc ich popularnosc (wkoncu same sie nie sprzedadza  :-\  )
Coś w tym jest... jak wprowadzili abaddony to cena kopii skoczyła z 4 do 25mln (10run) nie będę mówił jaki majątek można było zbić mając duże zapasy tego. Potem był tempest z 3m do 17mln, teraz przyszedł czas na geddona :P Następną proponuje Rokha potem coś gallente dla równowagi :)

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #236 dnia: Sierpień 10, 2011, 22:43:39 »
Floty dominixów  ;)

PS SW ćwiczy przed zabijaniem bloba supercapsli DRF:

http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_detail&kll_id=164281

 ;)
Cała prawda o moim graniu...


garnoo

  • Leń Patentowany
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Garnoo
  • Korporacja: Eternity INC.
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #237 dnia: Sierpień 10, 2011, 23:46:24 »
Floty dominixów  ;)

PS SW ćwiczy przed zabijaniem bloba supercapsli DRF:

http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_detail&kll_id=164281

 ;)

trafiło się ślepiej kurze ziarenko  ;D
co on tam robil? zgubil sie?

dominixy sa malo trendy... badzmy ambitni, wybierzmy cos malo popularnego (aby uniknal oskarzen ze jestesmy mainstreamowi)moze flota samych scorpionow? hyperionow?
"Głupi jak komentarz na Centrali" - stara indiańska obelga

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #238 dnia: Sierpień 11, 2011, 06:20:48 »
trafiło się ślepiej kurze ziarenko  ;D
co on tam robil? zgubil sie?

dominixy sa malo trendy... badzmy ambitni, wybierzmy cos malo popularnego (aby uniknal oskarzen ze jestesmy mainstreamowi)moze flota samych scorpionow? hyperionow?
Szutli samobójców  :D
Działa to tak że wpadasz flotą szutli na wroga i robisz destrukta u jego burt, efekt murowany  :D
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #239 dnia: Sierpień 11, 2011, 09:33:16 »
Szutli samobójców  :D
Działa to tak że wpadasz flotą szutli na wroga i robisz destrukta u jego burt, efekt murowany  :D

Mnie sie marza shuttle t2 w opcji Kamikaze. Wbijasz sie we wrogi statek i giniesz razem z jajem, ale za to ile funu by to generowalo. Dmg output takich shuttli musialby byc jakos zeskalowany w zaleznosci od wielkosci celu... Byloby lekarstwo na bloby SC. :)

Ghostden

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #240 dnia: Sierpień 11, 2011, 10:32:39 »
trafiło się ślepiej kurze ziarenko  ;D
co on tam robil? zgubil sie?


Gostek jakos od polowy lipca ubil 2 carriery w rps i tam debilował. No to SE postanowiło go zbaicić, gdy my czekaliśmy na login screenach. Niestety po 3h czekania flota została rozpuszczona. Wtedy mamy info po około 0,5h że loguje on tytana. Info że jest na gridzie  i zagrował (bait carrier przeżył). Cyno up, szybki login superów i skaczemy. Po 2 dd nie miał już ponad połowy shielda. FB dojechalu go do armora i 3 dd go wykonczył. strasznie szybko pekł

Goomich

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #241 dnia: Sierpień 11, 2011, 12:16:15 »
dominixy sa malo trendy... badzmy ambitni, wybierzmy cos malo popularnego (aby uniknal oskarzen ze jestesmy mainstreamowi)moze flota samych scorpionow? hyperionow?

Ravenów.

PAwulonek

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 93
    • Zobacz profil
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #242 dnia: Sierpień 11, 2011, 12:32:14 »
Cytuj
Gostek jakos od polowy lipca ubil 2 carriery w rps i tam debilował. No to SE postanowiło go zbaicić, gdy my czekaliśmy na login screenach. Niestety po 3h czekania flota została rozpuszczona. Wtedy mamy info po około 0,5h że loguje on tytana. Info że jest na gridzie  i zagrował (bait carrier przeżył). Cyno up, szybki login superów i skaczemy. Po 2 dd nie miał już ponad połowy shielda. FB dojechalu go do armora i 3 dd go wykonczył. strasznie szybko pekł

Epen c0ven +5
teraz czekamy na Gacula :P

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #243 dnia: Sierpień 11, 2011, 16:04:15 »
Musimy tylko wyczaić, jaką bramę kampi obecny pilot Gacula   ;D
Cała prawda o moim graniu...


CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #244 dnia: Sierpień 11, 2011, 16:18:34 »
Musimy tylko wyczaić, jaką bramę kampi obecny pilot Gacula   ;D

A to nie macie jeszcze szpiegów u nas? Szkoda, że nie ma Garona bo by wysłał do nas drugiego Akire ;]

EDIT: Oj co jo godom, co jo godom, przecież sprzedaliśmy Gacula na Allegro ;]
« Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2011, 16:26:10 wysłana przez CMHQ_Widget »